Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 12:06 am

-Θέλω να μου πεις τι ξέρεις γι αυτό το νησί εντάξει???
-Εντάξει,αυτό το νησί έχει μόνο μία πόλη αυτή.Είναι ένα πολύ χαρούμενο νησί.Όλη η παραγωγή σε γεωργικά και κτηνοτροφικά προϊόντα στρέφεται γύρω από αυτό. Εξ' ου και φημισμένη έκθεση καλλωπιστικών κι άλλων αρωματικών φυτών λαμβάνει χώρα κάθε χρόνο σε αυτό το νησί.

Τότε πίεσα λίγο με την κορυφή του katana μου το μέτωπό του και του είπα:-Νιώθω ότι δεν μου λες όλη την αλήθεια
-Καλά καλά,επίσης οι επαναστάτες τις West blue έχουν σαν βάση αυτό το νησί και σχεδόν κάθε μέρα έρχονται marines εδώ πέρα προσπαθώντας να τους καταστρέψουν χωρίς μεγάλη επιτυχία 
-Γιατί,έχουν κάποιο δυνατό πολεμιστή????
-Ναι την αρχηγό τους την Olivia, Χρησιμοποιεί συχνά την εμφάνιση και τον πόθο που προκαλεί στους άντρες για να τους ληστεύει ή να τους χρησιμοποιεί για τα διάφορα σχέδια της. Αδίστακτη και παμπόνηρη θα κάνει τα πάντα για να εξυπηρετήσει τους σκοπούς της. Έχει συνήθεια να ντύνεται ωραία και με ακριβά, προκλητικά ρούχα που παίρνει από το μαγαζί μου . Πλέον είναι η αρχηγός των επαναστατών του νησιού.
-Προς τα που είναι οι βάση τους???
-Προς το βουνό,λίγο να ανέβεις θα το βρεις 
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 2:23 pm

Θα ήθελα να δω με τα μάτια μου το πόσο δυνατή είναι η αρχηγός τον επαναστατών η olivia που μπορεί και προκαλεί τόση ζημιά στους marines.Άρχισα να περπατάω προς τον δρόμο που μου έδειξε ο κοντός κύριος που πουλούσε αρώματα.Όπως είχε πει δεν άργησε να εμφανιστεί η βάση τον επαναστατών,αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν πως η βάση τους ήταν φανερή και δεν κρυβόντουσαν αντιθέτως έμοιαζε σαν να περίμεναν τον εχθρό.Η βάση είχε δύο μεγάλες μεταλλικές πόρτες,πήγα και χτύπησα με το χέρι μου μία από αυτές.Τότε έναν επαναστάτης άνοιξε ένα μικρό παραθυράκι στην πόρτα με είδε και μου είπε:
{επαναστάτες}-Ποιος είσαι και τι θέλεις
-Απλός να μπω μέσα και να συζητήσω με την αρχηγό σας
-Όχι
-Μα γιατί,μόνος μου είμαι και δεν είμαι κίνδυνος
-Αυτό δεν το ξέρω και έτσι και αλλιώς δεν βάζουμε ξένους στην βάση μας 
-Μην με κάνεις να την ανοίξω με το ζόρι 
-Χαχαχαχαχαχα άμα μπορείς να ανοίξεις αυτή την μεταλίκι πόρτα που ζυγίζει 5 τόνους τότε θα σε πάω στην αρχηγό μας 
  
Τότε αφού έκλεισε την πόρτα καθώς γελούσε χαμογέλασα και έσφιξα δυνατά την μπουνιά μου και δημιούργησα μία ''Quake Bubble'' στο χέρι μου με την δύναμη του DF μου, ήμουν έτοιμος όχι μόνο να την ανοίξω αλλά να την διαλύσω κιόλας
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 6:38 pm

Τότε βάρεσα με το χέρι μου την πόρτα και με την βοήθεια του devil fruit μου ''σήκωσα'' ένα τόσο μεγάλο οστικό κύμα που η πόρτα όχι μόνο έφυγε από την θέση της αλλά και εκεί που το χτύπημα επικεντρώθηκε πιο πολύ η πόρτα είχε ένα μεγάλο βαθούλωμα.Η πόρτα προσγειώθηκε στο προαύλιο χώρο της βάσης με όλους τους επαναστάτες που βρισκόντουσαν εκεί πέρα να κοιτάνε τρομαγμένοι.Προχώρησα μέσα στην βάση και έβλεπα όλους τους επαναστάτες να τρέμουν και να μην μπορούν να σηκώσουν το σπαθί τους.
{Υψηλόβαθμος Επαναστάτης}-Μα τι κάνετε,μας επιτέθηκε ο εχθρός μας και εσείς απλός κοιτάτε επιτεθείτε!!!!!
  

Τότε έβγαλε το σπαθί του και άρχισε να τρέχει κατά επάνω μου αλλά δεν πρόλαβε να μου επιτεθεί γιατί τον ''σταμάτησε μία γυναικεία αλλά βροντερή φωνή  


{Οlivia}-Σταμάτα!!!!!!!
-Γιατί αρχηγέ αφού είναι εχθρός μας
-Βλέπεις να φοράει μπλε ρούχα???
-Μα μας κατέστρεψε τι μία από τις δύο κεντρικές μας πύλες αρχηγέ
-Θα έχει καλό λόγο άστον να μιλήσει 
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 04, 2013 2:24 pm

Τότε εμφανίστηκε από το πουθενά μία όμορφη γυναίκα που φορούσε προκλητικά ρούχα και ταυτοχρόνως άκουσα από τον υψηλόβαθμο revo να την φωνάζει αρχηγό,τότε ήταν που θυμήθηκα τα λόγια του κοντού γυναικά αρωματιστή και κατάλαβα πως αυτή ήταν η γυναίκα που προκαλούσε τόσα πολλά προβλήματα στους marines
-Για την ακρίβεια δεν έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο που το έκανα αυτό,απλός ήθελα να σε συναντήσω για να δω την δύναμή σου 
-Με κολακεύεις,εσύ ένας τόσο φημισμένος πειρατής να θέλει να με δει
-Τι εννοείς???
-Ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ Pashali
-Πως ξέρεις το όνομά μου
-Όλοι σε αυτήν την θάλασσα ξέρουν ποιος είσαι Pashali
-Πως????
-Μάλλον δεν σου αρέσει να διαβάζεις την εφημερίδα έτσι???
Μου είπε και έτσι μου πέταξε μία εφημερίδα που κρατούσε στα χέρια της.Προσγειωθηκε στα πόδια μου και εγώ την έπιασα και την άνοιξα.Αμέσως το πρόσωπό μου χλόμιασε δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο.....
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 04, 2013 2:37 pm

.....είδα το πρόσωπό μου στο πρωτοσέλιδο της εφημερίδας,πραγματικά δεν το περίμενα.Είδα τον τίτλο του άρθρου που είχε  εμένα στην φωτογραφία έλεγε ''Νέα Κρούσματα'' τότε άρχισα να ξεφυλλίζω την εφημερίδα μέχρι να βρω αυτό το άρθρο,μόλις το βρήκα άρχισα να το διαβάζω ''Τα αποτελέσματα των συνεχόμενων αποτυχιών των marines κάνουν την εμφάνιση τους. Έπειτα από την αδυναμία τους να συλλάβουν τους ανερχόμενους πειρατές, νέοι κίνδυνοι έρχονται να ακολουθήσουν το "παράδειγμα" τους.

Παράδειγμα αποτελεί ο νέος πειρατής που ακούει στο όνομα, Samurai Pashalis, ο οποίος πρόσφατα εντοπίστηκε στο νησί Toroa. Μιμούμενος τον δρόμο που του έδειξε ο γνωστός πειρατής Alucard, αφού προκάλεσε επεισόδια σε ένα τοπικό μπαρ, ήρθε σε σύγκρουση με τον Commander Chad. Φυσικά ο τελευταίος τον έτρεψε σε φυγή, έπειτα από την επίθεση του Pashali εναντίον της τοπικής έδρας των marines. Είναι γνωστό ότι ο εν λόγω πειρατής είναι χρήστης Φρούτου του Διαβόλου και ότι έχει την υποστήριξη του Alucard, κρίνοντας τόσο από την επίθεση της βάσης στην Desatoya όσο και στο νησί Las Camp. Οι καταστροφές εξάλλου που προκάλεσε σε warship, όσο και στην έδρα των marine, η οποία κόντεψε να καταρρεύσει, μαρτυρούν δύναμη πέρα από τα φυσιολογικά όρια.

Αυτό όμως που μένει να προβληματίζει είναι η αυξητική τάση των παρανόμων να προκαλούν ανοιχτά και ξεδιάντροπα τις αρχές, πράγμα που δίνει πάτημα στην ανάδειξη ακόμα περισσότερων πειρατών.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 04, 2013 4:26 pm

Δεν μπορούσα να πιστέψω πως μία εφημερίδα της κυβέρνησης θα έγραφε ποτέ ένα ολόκληρο άρθρο σχετικά για εμένα.Εκείνη την στιγμή ήμουνα και χαρούμενος και λυπημένος,γιατί πλέον είχα αποδεχτεί πως ήμουνα πειρατής αλλά τώρα έχω τραβήξει όλα τα βλέμματα πάνω μου,τώρα πολλοί marines και bounty hunders θα θέλουν να με πιάσουν 
-Επίσης οι marines σου έχουν βάλει και bounty,το κεφάλι σου κοστίζει 9.000.000 beli 
-9.000.000 BELI????????????  είπα έκπληκτος
-Τι δεν το περίμενες,η εφημερίδα γραφεί πως έχεις κάνει πολλά πράγματα κατά την γνώμη μου και λίγα σου έβαλαν
-Ευτυχώς δεν ξέρουν ακόμα την δύναμη του devil fruit μου αλλά και ούτε ότι είμαι στο πλήρωμα του Alucard 
-Κάποτε θα το μάθουν 
-Αρχηγέ μόλις πληροφορήθικα πως έρχεται στο νησί ένα warship των marines
-Σιγά την άλλη φορά είχαν στείλει τρία 
-Αυτή την φορά έστειλαν ένα αλλά όλοι πάνω στο πλοίο είναι υψηλόβαθμοι marines


Last edited by pashalis hunder on Sun Jul 07, 2013 1:01 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 05, 2013 2:22 pm

-Τι λες τώρα,λοιπόν πες σε όλους τους άνδρες να ετοιμάσουν τα πυρομαχικά έτσι ώστε από την αρχή να κάνουμε ένα σοβαρό πλήγμα πριν καν μας πλησιάσουν 
-Υπαρχή ένα πρόβλημα όμως αρχηγέ
-Τι πρόβλημα???? 
-Την μία πόρτα από την κεντρική πύλη μας την έριξε αυτός ο samurai
-Έχεις δίκαιο,μάλλον ξέρω τι θα κάνω τότε κοίταξε εμένα και μου είπε επειδή μας έκανες μεγάλη ζημιά θα έπρεπε τώρα να σε είχα φυλακίσει το ξέρεις αλλά έτσι που ήρθαν τα πράγματα θέλω να μας βοηθήσεις  
-Τι θέλεις???
-Κοίτα δεν θα σε ρωτήσω θα σου πω μόνο αυτό,έχεις δύο επιλογές ή θα μας βοηθησείς και θα γλιτώσεις την φυλακή ή θα σε παραδώσουμε στους marines έτσι ώστε να γλιτώσουμε εμείς 
-Είσαι δύσκολη,έτσι και αλλιώς είμαι διευθετημένος να σας βοηθήσω γιατί σας προκάλεσα ζημιά και είναι χρέος μου σαν καλός samurai να κρατάω τις υποσχέσεις μου  
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 05, 2013 10:46 pm

Τότε όλοι οι επαναστάτες άρχισαν να τρέχουν από εδώ και από εκεί πανικοβλημένοι να γεμίζουν τα κανόνια τους,να οπλίζουν τα όπλα τους και να καθαρίζουν τα σπαθιά τους.Υπήρχαν τρεις άνδρες με μπεζ μπέρτες που έδιναν οδηγείς μάλλον ήταν οι captain των επαναστατών γι αυτή την βάση.Η αρχηγός τους όμως καθότανε μπροστά μου και σκεφτόταν,μάλλον ένα σχέδιο το πως θα μπορέσει να νικήσει όλους αυτούς τους υψηλόβαθμους marine.
-Το βρήκα,άκου pashali θέλω να κάθεσαι δίπλα από την πύλη και μόλις έρθει μία ομάδα από marines με την δύναμη του DF θα ήθελα να τους πετάξεις πίσω και να καθυστερήσεις και τους υπόλοιπους,μέχρι εμείς να ξαναγεμίσουμε  τα κανόνια μας για να τους επιτεθούμε  
-Κανένα πρόβλημα 
-Αρχηγέ,οι marines ανεβαίνουν στο βουνό και φτάνουν κοντά στην βάση μας 
-Ετοιμάστε τα κανόνια μας και μόλις φτάσουν στα 500 μέτρα ρίξτε!!!!!!!
pashali μην χάνεις χρόνο πήγαινε κοντά στην πύλη 
Δεν είχα ακόμα φτάσει στην πύλη και ακούστηκαν οι πρώτες κανονιές ακούστηκαν '' είχαν φτάσει τόσο γρήγορα κοντά στην πύλη??? σκέφτηκα και έτσι άρχισα να τρέχω πιο πολύ μέχρι να φτάσω στην πύλη.Εν το μεταξύ καθώς έτρεχα ακουγόντουσαν όλο και ποιο πολλές κανονιές.Όταν έφτασα στην πύλη είδα πως οι επαναστάτες τα πήγαιναν καλά αλλά τότε βγήκε από την σκόνη που είχε δημιουργηθεί μία ομάδα marines που αυτός που ήταν σαν να μην είχαν πάθει τίποτα ενώ το δέρμα αυτού που ήταν ποιο μπροστά γυάλιζε σαν να του είχαν ρίξει χρυσόσκονη.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 07, 2013 1:38 pm

{Captain Kari}-Νομίζετε πως μπορείτε να μου κάνετε ζημιά,μην με κάνετε να γελάσω έχω φάει το φρούτο του διαβόλου kari kari no mi που μου δίνει την δυνατότητα το δέρμα μου να το κάνω σκληρό όσο θέλω ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΙΚΉΣΕΤΕ ΠΟΤΈ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τότε εμφανίστηκα μπροστά στην πύλη με το αριστερό χέρι να κρατάω το ένα katana μου το ''drako orientalis'' και στο άλλο να έχω κάνει με την δύναμη του devil fruit μου μία ''Quake Bubble''
Εσύ δεν είσαι ο Samurai Pashalis ''ο νέος κίνδυνος της west blue???? είπε τρέχοντας προς το μέρος μου
-Ναι εγώ είμαι
-Χαχα τύχη βουνό,σήμερα και θα καταστρέψω αυτή την βάση αλλά και θα πιάσω αυτόν τον πειρατή,την προαγωγή την έχω στο τσεπάκι μου
-Μην είσαι τόσο σίγουρος είπα και όταν έφτασε κοντά μου το έδωσε μία δυνατή μπουνιά στην κοιλιά ενώ ενεργοποίησα και την δύναμη του devil fruit μου και σήκωσα ένα μεγάλο οστικό κύμα που πέταξε πίσω μέσα στα αίματα τόσο αυτόν τον υψηλόβαθμο marine με το DF όσο και τους 10-15 marines που τον ακολουθούσανε.
-Μπράβο pashali αυτό ήθελα να κάνεις.Τώρα άνδρες ρίξτε ξανά με τα κανόνια μας φαινότανε πως είχαμε το πάνω χέρι σε αυτή την μάχη και πως οι marines δεν μπορούσαν να μας κάνουν τίποτα,οι περισσότεροι επαναστάτες φώναζαν από την χαρά τους λες και τους είχαμε νικήσει αλλά εγώ και η αρχηγός καθόμασταν ήσυχη και σκεπτική περιμένοντας την επόμενη κίνηση του εχθρού λες και ξέραμε πως δεν είχε τελειώσει τίποτα.Δυστυχως είχαμε δίκαιο, ξαφνικά από τον καπνό βγήκε μία ομάδα marines γύρω στα 60-70 άτομα,τότε εγώ τράβηξα και το δεύτερο katana μου και προετοιμάστηκα για μάχη.Τότε ήρθε δίπλα μου η αρχηγός Τι μόνος σου θα πολεμήσεις όλους αυτούς άφησε με να χαρώ και εγώ είπε και μαζί της ήτανε μία μεγάλη ομάδα από revos.Τότε και οι δύο ομάδες άρχησαν να τρέχουν και ήταν έτοιμος να ξεσπάσει ένας πόλεμος
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 07, 2013 3:20 pm

Αμέσως άρχισε η μάχη εναντίων επαναστατών και marines,και οι δύο ομάδες πάλευαν με τόσο μίσος.Τελικά οι φήμες για την αρχηγό είχαν βγει αληθινές,όλοι οι marines φοβόντουσαν να πάνε κοντά της και έτσι δεν είχε κανένα πρόβλημα στο να τους νικάει.Ούτε εγώ συναντούσα πρόβλημα,οι ικανότητές μου στο katana ξεπερνούσε οποιονδήποτε από εδώ σε συνεργασία με το DF μου ήμουνα για τους marines ένα μεγάλο εμπόδιο.Φαινόταν πως τα πηγαίναμε καλά και πως θα κερδίζαμε την μάχη αλλά παρατήρησα πως όσους marines και να νικούσαμε ο αριθμός τους δεν κατέβαινε και έτσι αποφάσισα να χρησιμοποιήσω ξανά την δύναμή μου.Έτσι έβαλα το ένα katana μου στην θήκη και έκανα μία ''Quake bubble'' στο χέρι μου και άρχισα να ''
''βαράω'' τον αέρα εκεί όπου υπήρχαν οι περισσότεροι marines και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να σηκώσω τόσα οστικά κύματα που κατάφερα να ραγίσω το έδαφος και να ρίξω κάτω από τον σεισμό που δημιουργήθηκε τους περισσότερους marines.Τότε κοίταξα την αρχηγό των επαναστατών και αυτή κοίταξε εμένα και αρχίσαμε να χαμογελάμε γιατί ξέραμε πως νικήσαμε αλλά κάναμε λάθος,μέσα από την σκόνη που δημιουργήθηκε ένας μυώδης  marines μου έριξε μία μπουνιά στα μούτρα κι εγώ έπεσα κάτω
-Θα πεθάνεις Samurai Pashali
 
Τότε ήταν που η Olivia τον πυροβόλησε στο κεφάλι και έπεσε κάτω νεκρός εγώ ήμουνα αρκετά κουρασμένος,δεν μπορούσα καν να προστατέψω τον εαυτό μου
-Ευχαριστώ
-Εγώ ευχαριστώ που με βοήθησες σε αυτή την μάχη
-Δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο έτσι και αλλιώς
Αφού τελείωσε αυτή η μάχη και οι επαναστάτες βγήκαν νικητές η Olivia με προσκάλεσε στην γιορτή που θα έκαναν για να γιορτάσουν την νίκη τους αλλά εγώ δεν δέχτηκα,την αποχαιρέτησα και έφυγα από το νησί τρομερά κουρασμένος.
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Fabul-
Jump to: