Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 14 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 14 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 8:13 pm

H μαχη συνεχιζοταν χωρις σταματημο και τα πραγματα πηγαιναν καλα για την πλευρα μας.Παρα το αριθμητικο μας μειονεκτημα,ειχαμε αρχισει να γερνουμε την ζυγαρια σιγα σιγα προς το μερος και ολα εδειχναν να πηγαινουν καλα.Τα δρεπανια "τραγουδουσαν" στα χερια μου και με καθε κινηση,καποιος εχθρος επεφτε.Βλεποντας τους αντρες του να πεφτουν γυρω μου σαν μυγες,ενας αξιωματικος του ναυτικου μου επιτεθηκε.Επεσε πανω μου με φορα και μεεριξε κατω.Ηταν ετοιμος να κατεβασει το σπαθι του στο κεφαλι μου αλλα προλαβα να αποκρουσω.Με το αλλο δρεπανι δοκιμασα να του κοψω τα ποδια ομως πηδηξε και απεφυγε την επιθεση μου.Κυληστηκα πλαγια και σηκωθηκα ορθιος.Ο εχθρος μου προσπαθησε να με καρφωσει στην πλατη αλλα εκανα ενα βημα στα δεξια και το μονο που καταφερε ηταν να με σκισει λιγο στα πλευρα.Γυρισα αμεσα και με το ενα δρεπανι του εκοψα το χερι που κρατουσε το σπαθι ενω εμπηξα το αλλο στην καρδια του.Πριν προλαβω να κανω την επομενη κινηση μου ειδα,με την ακρη του ματιου μου,τον Haytham να πεταγεται απο το πουθενα και να βρισκεται πισω μου.Κατεβασε το σπαθι του και ενα χερι πεταχτηκε στον αερα μαζι μαε αιμα.Οσο ημουν απασχολημενος με τον αξιωματικο ενας απλος ναυτης ειχε συρθει πισω μου και ετοιμαζοταν να μου δωσει το τελειωτικο χτυπημα.Και θα τα ειχε καταφερει αν δεν ηταν ο δασκαλος μου.
-Σε ευχαριστω του ειπα και αυτος απλα κουνησε το κεφαλι του.
-Ψοφα κ@ρ$ολη!!!ακουστηκε ενας ψιθυρος κοντα μας και ενας ξερος πυροβολισμος ακολουθησε.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 9:05 pm

Τα ματια του Haytham γουρλωσαν και το στομα του ανοιξε σε εκπληξη.Εριξε το σπαθι του και με τα χερια επιασε το στομαχι του.Αλικο αιμα γεμισε τις παλαμες του και τοτε μονο συνειδητοποιησα τι πραγματικα ειχε συμβει.Ο δασκαλος μου εκανε μερικα ατσαλα βηματα,σαν να προσπαθουσε να ισορροπησει σε τεντωμενο σχοινι και υστερα επεσε με το προσωπο το χιονι,σχηματιζοντας σχεδον αμεσως μια κοκκινη λιμνη απο κατω του.Γυρισα προς τον marine που ειχε πυροβολησει.
-Χαχαχα!!!Ακομα και αν γλιτωσετε απο εμας,δεν θα γλιτωσετε απο τις ενισχυσεις που καταφτανουν.Μολις ερθουν θα...Εμπηξα και τα δυο δρεπανι μου στο σωμα του,με ολη μου την δυναμη.Η φωτια που εκαιγε στα ματια μου ηταν δυνατοτερη απο ποτε.Ο ανθρωπος που με ειχε βοηθησει σχεδον σε ολη μου την ζωη,βρισκοταν σωριασμενος μερικα μετρα μακρια,πιθανοτατα νεκρος.Οι υπευθυνοι θα πληρωναν.Θα τους σκοτωνα ολους με τα ιδια μου τα χερια.
Spoiler:
Το γνωριμο πλεον,μωβ υγρο αρχισα να κυλα ξανα.Μονο που αυτη την φορα δεν εβγαινε μονο απο τα χερια αλλα απο ολο το σωμα μου.Ειδα τους παντες να με κοιτανε ξαφνιασμενοι και γελασα παρανοϊκα.Με μια αποτομη κινηση πεταξα μια μεγαλη μαζα του υγρου πανω σε πεντε αντρες που αρχισαν να ουρλιαζουν και υστερα ορμησα σε δυο αλλους.Τους αρπαξα τα προσωπα με τις παλαμες και τους ελιωσα σιγα σιγα.Ενας απο τους πολιτες που βοηθουσαν το ναυτικο,βρηκε το θαρρος να μου επιτεθει και προσπαθησε να μου κοψει το χερι.Το σπαθι του μου δεν εφτασε ποτε στο δερμα μου καθως η λαμα του ελιωσε μολης μπλεχτηκε με το υγρο.Τον αρπαξα απο τον λαιμο και τον σηκωσα στον αερα.Τον γρονθοκοπησα τρεις φορα,διαλυοντας του κυριολεκτικα το προσωπο.Παρομοια τυχη ειχε και ο επομενος που βρεθηκε στον δρομο μου οπως και μια αρκουδα που βρεθηκε μπροστα μου.Το μεγαλο ζωο δοκιμασε να με σκοτωσει με τα νυχια του ομως το χερι της ελιωσε οταν ηρθε σε επαφη με το δικο μου ενω στην συνεχεια εριξα μια μεγαλη ποσοτητα υγρου στο ανοιχτο στομα της και της εκαψα τα εντοσθια.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 9:33 pm

Συνεχισα τον σκοτωμο στραγγαλιζοντας εναν ακομα πολιτη,αφου πρωτα του ειχα σπασει το χερι.Σκοτωσα μερικους ακομα αλλα δεν θυμαμαι ποσους.Το μονο που θυμαμαι ειναι οι κραυγες τους λιγο πριν πουν αντιο σ'αυτον τον κοσμο.Μερικοι ειχαν τολμησει να ζητησουν ελεος λες και αυτοι θα εδειχναν αν βρισκοταν στην θεση μου.Σε λιγη ωρα οι περισσοτεροι εχθροι μας ηταν νεκροι,καθως και ο Alucard με τους αντρες του δεν ειχε σταματησει στιγμη να σκοτωνει.Ελαχιστοι καταφεραν να το σκασουν και οταν πλεον μονο εμεις ειχαμε μεινει ορθιοι πλησιασα στον Haytham.Ηταν ακομα ζωντανος και ειχε συρθει μεχρι ενα δεντρο και καθοταν με την πλατη ακουμπισμενη στον κορμο,ανασαινοντας βαρια.
-Εναν γιατρο!!!Εναν γιατρο!!! φωναξα με δυναμη και καποιος απο το πληρωμα του Alucard εκανε να ερθει προς τα εμας.Ομως ο δασκαλος μου τον σταματησε με ενα νευμα.
-Δεν εχει νοημα.Το ταξιδι μου εμενα τελειωνει εδω.
-Ασε τις βλακειες.Θα σε σωσουμε,θα κανουμε τα παντα...
-Εσυ σταματα τις βλακειες και ακουσε με για μια φορα!Απο τοτε που σε εσωσα απο εκεινο το αναθεματισμενο μερος σε ανελαβα εξ ολοκληρου.Σε μεγαλωσα,σε εκπαιδευσα και σε μορφωσα.Περασαμε χιλιαδες στιγμες μαζι και ξερεις κατι?Δεν μετανιωνω για καμια!Ειχαμε τις διαφωνιες μας αλλα παντα περνουσαμε καλα.Για μενα εισουν ο γιος που δεν ειχα ποτε και ειμαι περηφανος για τον τροπο που μεγαλωσες.
-Ηaytham...καταφερα να ψελλισω ενω δακρυα κυλουσαν απο τα ματια μου.
-Το μονο που μετανιωνω ειναι οτι δεν θα ειμαι εκει να σε δω να διαλυεις την Οργανωση αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερεις.Τωρα εξαφανισου απο εδω πριν ερθουν οι ενισχυσεις τους.Θα τους καθυστερησω εγω ειπε και μου εδειξε δυο χειροβομβιδες.
-Ηaytham...ξανα με σπασμενη φωνη.
-Για μια φορα στην ζωη σου κανε αυτο που λεω χωρις αντιρρησεις.Φυγε!!!φωναξε και με εσπρωξε με οτι δυναμη του ειχε απομεινει.Σηκωθηκα ορθιος και γυρισα απο την αλλη.Χωρις να ριξω ματια πισω μου,ξεκινησα να τρεχω.Αυτη ηταν η τελευταια εντολη του δασκαλου μου και θα την εκτελουσα.Χωρις αντιρρησεις.Μαζι μου ετρεξαν και οι υπολοιποι και οταν απομακρυνθηκαμε αρκετα ακουσαμε μια δυνατη εκρηξη.Η καρδια μου παγωσε,το μυαλο μου σταματησε αλλα τα ποδια μου συνεχισαν απο μονα τους.Ηταν η χειροτερη στιγμη της ζωης μου.Χειροτερη και απο τα βασανιστηρια,χειροτερη ακομα και απο τον θανατο του πατερα μου,ισως γιατι ειμουν πολυ μικρος οταν αυτο συνεβη.Ο Haytham ειχε χαθει για παντα.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 10:27 pm

Διασχίσαμε την παγωμένη πεδιάδα , φτάσαμε το δάσος και συνεχίζαμε να τρέχουμε προς τον όρμο που ήταν αγκυροβολημένο το καράβι μας . Κανείς απ το πλήρωμα δεν ήθελε να μιλήσει για τα γεγονότα που έγιναν. Μια έκρηξη ακούστηκε πίσω μας, η οποία πιθανόν να σηματοδοτούσε τον θάνατο του Haytham .Παρ όλες τις επιτυχίες μας. Ήταν λες και ήμασταν πάλι στην αρχή. Πολεμήσαμε για πρώτη φορά σαν πλήρωμα, χτυπήσαμε μια πόλη, σώσαμε απο σίγουρο θάνατο δυο δικά μας άτομα . Ένα κενό υπήρχε στα πρόσωπα όλων. Συμμεριζόμασταν όλοι τον πόνο του Raziel αλλα κανείς δεν μπορούσε να νιώσει όπως αυτός. Ίσως αν του μιλούσα να κατάφερνα να τον ηρεμήσω λίγο αν και ήταν απίθανο. Ο μόνος που θα μπορούσε να τον καταλάβει σίγουρα ήταν ο Jegins λόγο του παρελθόντος του.
Μόλις φτάσαμε στο μέρος, διέταξα τους άντρες να μαζέψουν τα πράγματα και να τα βάλουν στο καράβι, ώση ώρα εγω , ο Drake και ο Jegins στεκόμασταν αντικριστά στον Raziel ο οποίος καθόταν αμίλητος και με κενό βλέμμα σε έναν βράχο. Έπρεπε να δράσω. Δεν ήταν σωστό να κάθομαι με σταυρωμένα τα χέρια και να βλέπω έναν φίλο να πονά .
Κάθισα σε έναν βράχο δίπλα του.
Ήταν μια δύσκολη μέρα, είπα αμήχανα, τρίβοντας το μαχαίρι μου. Ξέρω οτι είναι δύσκολη στιγμή για εσένα και μακάρι να μπορούσαμε να μοιραστούμε τις έγνοιες σου.
Πρέπει να αφήσουμε το παρελθόν για να σκεφτούμε το μέλλον Raziel. Κοιτώντας πίσω μόνο πόνο βρίσκουμε. Το αύριο θα φέρει κάτι καλύτερο . Είπα αποφασιστικά προσπαθώντας να αλλάξω το κλίμα.



η ιστορία απο εμένα τελειώνει εδώ.
Το αρχικό τοπικ της ιστορίας μου (ωστε να μπει η βαθμολογία) είναι εδώ https://onepiece-rpg.forumgreek.com/t1431-a-ice-nine#29952
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 11:18 am

-Ξέρω πως δεν είναι η κατάλληλη στιγμή γι αυτό, αλλα θα σου προτείνω να μπεις στο πλήρωμά μου.Eισαι δυνατος και κανουμε καλη ομαδα.Θα σε βοηθήσουμε και θα κάνουμε ότι περνά απ'το χέρι μας για να εκδικηθούμε!Τα λογια του Alucard με αφυπνισαν.Ειχε απολυτο δικαιο.Δεν μπορουσα να καθομαι και να κλαιω την μοιρα μου.Επρεπε να συνεχισω αυτο που ξεκινησα με τον Haytham και για αυτο το δυσκολο εργο,η βοηθεια ενος ανθρωπου οπως ο Alucard θα μπορουσε να φανει πολυ χρησιμη.Σηκωσα το κεφαλι μου και τον κοιταξα.
-Πειρατης ε?Γιατι οχι?Αλλωστε εχω ηδη επικυρηξη στο κεφαλι μου.Και αν ειναι να ακολουθησω αυτη την ζωη τοτε θα ηταν τιμη μου να ειμαστε μαζι σ'αυτο το μονοπατι.
-Η τιμη θα ηταν δικη μου απαντησε και μου εδωσε το χερι για να σηκωθω.Μαζι μπηκαμε στο πλοιο του και εκει ο γιατρος μας περιποιηθηκε.Γνωρισα ολο το πληρωμα του για πρωτη φορα και αμεσως καταλαβα οτι υπηρχε δυνατος δεσμος αναμεσα στα μελη.Οταν αρχισαμε να απομακρυνομαστε απο το νησι ακουσα απο το καταστρωμα εναν πολυ γνωριμο ηχο.Βγηκα εξω και ειδα εναν απο τους ναυτες να παιζει βιολι.Η χαρα μου ηταν απεριοριστη.
-Αυτο ειναι το βιολι του Haytham! φωναξα.-Που το βρηκες?Ο ναυτης σταματησε αμεσως να παιζει και με πλησιασε.
-Ηταν πεταμενο σε εναν καδο λιγο εξω απο την πυλη.Οταν τελειωσαμε με τους φρουρους και σας περιμεναμε εκανα μια μικρη βολτα εκει τριγυρω και το ανακαλυψα ειπα και πριν προλαβω να το ζητησω,το τοποθετησε στα χερια μου.Η πραξη του με συγκινησε και τον ευχαριστησα κουνωντας το κεφαλι μου.
-Alucard,το ξερω οτι μολις μπηκα στο πληρωμα αλλα πρεπει να φυγω.
-Τι εννοεις?Αλλαξες γνωμη?
-Χαχαχα.Οχι φιλε μου,ανηκω πλεον στο πληρωμα σου και αυτο δεν αλλαζει.Απλως δεν μπορω να σας ακολουθησω κατευθειαν γιατι εχω κατι δουλειες να τελειωσω πρωτα.
-Εισαι σιγουρος?
-Απολυτα.
-Οπως νομιζεις.Τι θες απο μενα?
-Να με πατε μεχρι το επομενο νησι και απο εκει θα βρω τον δρομο μου.
-Συμφωνοι.Και ετσι εγινε.Μολις το επομενο νησι φανηκε μπροστα μας ζητησα μια βαρκα απο τον καπετανιο για να μην μπει το πλοιο στο λιμανι και τραβηξουμε την προσοχη.
-Να ξερεις οτι απο εδω και περα οτιδηποτε κανω,θα χρεωνεται στους Crimson Eye Pirates.Δεν φανταζομαι να σε ενοχλει?φωναξα καθως απομακρυνομουν.
-Χαχαχα.Καθε αλλο.Αντιθετα,Ευχομαι να βλεπω συχνα το ονομα σου στις εφημεριδες απαντησε και το γνωριμο πλεον,σαδιστικο χαμογελο σχηματιστηκε στα χειλη του.
-Μολις τελειωσω με τις δουλειες μου θα ερθω να σας βρω.Εις το επανιδειν!!!
-Εις το επανιδειν!!!φωναξε μαζι ολο το πληρωμα.Μια νεα πορεια μολις ειχε χαραχθει στην ζωη μου.
Back to top Go down
Deidara
StoryReader
StoryReader
Deidara


Όνομα Χαρακτήρα : Deidara
Posts : 527
Location : Akatsuki's Hideout
Join date : 2013-04-11

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 3:23 pm

Όνομα χαρακτήρα: Raziel

P.o.M. Points: 15

Belli: 45.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Δράση,ένταση,κυνηγητό,μάχες...ότι μου αρέσει να βλέπω...πιστεύω ότι ο συνδυασμός σας ήταν πολύ καλός και βγάλατε μια πολύ όμορφη ιστορία,από την οποία έχω μείνει ικανοποιημένος...

Τώρα για σας κύριε gunner...Θα τα πάρω με την σειρά που γράφτηκαν τα ποστ στην ιστορία...
1)Μου άρεσε που μπήκες γρήγορα στο ψητό της ιστορίας...δηλαδή το ότι σε αναγνώρισαν οι Marines και σε έπιασαν νωρίς νωρίς,όμως αυτό ήταν κάτι το οποίο με χάλασε επίσης...Νε μεν έχεις επικήρυξη στο κεφάλι σου αλλά το ποσό είναι πολύ μικρό,κάτι που δείχνει πως δεν είσαι ακόμα πολύ γνωστός στην παγκόσμια κυβέρνηση,οπότε το γεγονός του ότι σε αναγνώρισαν με την πρώτη οι Marines δεν μου άρεσε...Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα να έκανες πρώτα κάτι που θα τους τράβαγε την προσοχή και ύστερα ας πούμε να έβλεπαν ότι ήσουν ήδη επικηρυγμένος.(ξέρω ότι οι Marines έχουν τα μάτια πάνω σου,όμως και πάλι δεν μου άρεσε πολύ αυτό το σημείο)
2) μου άρεσε που ο πολίτης βοήθησε τους Marines να σε συλλάβουν και τους είπε ότι έχεις δυνάμεις φρούτου ώστε να μην σου βάλλουν απλές χειροπέδες...αυτό έμπλεξε λίγο την πλοκή και έκανε πιο δύσκολη την προσπάθεια σου να δραπετεύσεις δύνοντας έτσι μεγαλύτερη ένταση στην σκηνή όπου βρισκόσουν στο κελί και έμοιαζες ανήμπορος να κάνεις κάτι,ενώ παράλληλα πιστεύω ότι έτσι αναπτύχθηκε καλύτερα η ιστορία από ότι ε το να είχες δραπετεύσει από μόνος σου από την φυλακή.
3)Η μάχη που δώσατε μαζί με τον Alucard είχε καλές περιγραφές και σε είχε συνεχώς σε εγρήγορση οπότε μπορώ να πω ότι μου άρεσε...Όμως παρότι ο χαρακτήρας σου ήταν τραυματισμένος και κουρασμένος από τα βασανιστήρια,κάτι το οποίο ανέφερες,μου τον έδειχνες να κινητε πολύ άνετά και δεν ανέφερες ούτε μια φορά να τραυματίστηκε στην μάχη παρά την άθλια κατάσταση στην οποία βρισκόταν και τον μεγάλο αριθμό των αντιπάλων...Το ίδιο και για τον Haytham,ο οποίος το μόνο χτύπημα που δέχθηκε ήταν ένα που δεν περίμενε...αυτό να το φτιάξεις.
4) ο θάνατος του Haythan ήταν μεγάλο σοκ για μένα...δεν τον περίμενα και έτσι είχα κολλήσει λιγάκι όταν το διάβασα...μου άρεσε...ήταν απρόσμενο και έδινε ένα πιο συγκινησιακό ύφος στην ιστορία,μια θλίψη η οποία ερχόταν σε αντίθεση με την χαρά της νίκης σας,ενώ παράλληλα έδειχνε πως ούτε εσείς είσται άφθαρτοι.Απλά θα ήθελα στο τέλος να μην είχες ξεπεράσει τόσο γρήγορα τον χαμό μου ειδικά όταν σήμαινε τόσα πολλά για εσένα...
5)τέλος να πω ότι δύο ποστ που μου άρεσαν πολύ ήταν εκείνο που σας έβγαζαν πάνω στην πλατφόρμα εκτέλεσης και εκείνο που έλεγες για τις αρκούδες στην αρχή στο οποίο έβγαλα αρκετό γέλιο Razz
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή]Νέο ξεκίνημα, με νέα σκιά [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή]Ο θάνατος σου πάει πολύ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Ice Nine-
Jump to: