Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 8:18 pm

Μόνο αυτό μπορείς να κάνεις? Σίγουρα θα είσαι λίγο καλύτερος από αυτό, έλα λοιπόν. Δώσε μου λίγη χαρά πριν σε στείλω στον άλλο κόσμο, απέτυχα να το κάνω πριν δέκα χρόνια αλλά τώρα δεν θα αποτύχω.
Δεν θα πεθάνω λόγω κάποιου σαν και εσένα.
Επιτέθηκε ξανά, αυτή την φορά με περισσότερη δύναμη αλλά το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Ο αντίπαλος του τον μπλόκαρε και αυτή την φορά τον κλώτσησε στα πλευρά με το πόδι του.
Ο Ikkaku κοίταξε σαστισμένα, είδε πως η πανοπλία του ήταν καλυμμένη με πάγο. Ώστε ο παλιός του φίλος και τωρινός εχθρός γνώριζε το μυστικό του. Έκανε μερικά βήματα πίσω και σκέφτηκε να τρέξει, η παγίδα που είχε στήσει με τον Kenshin θα τελείωνε την ζωή του Dalton μια και καλή. Όμως αυτό δεν ήταν αρκετό πλέον, το μίσος τον είχε γεμίσει από πάνω έως κάτω. Θα τον σκότωνε με τα ίδια του τα χέρια, ήθελε να δει την λάμψη να αφήνει τα μάτια του καθώς θα έπεφτε στο έδαφος. Πάτησε γερά στο έδαφος και άλλαξε την στάση του σώματος του, τα πράγματα πλέον είχαν γίνει σοβαρά.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 05, 2013 8:32 am

Ooo, αποφάσισες να παίξεις σοβαρά τώρα που ξέρεις πως γνωρίζω το μικρό σου μυστικό. Πρέπει να σε πονάει εε? Ένας χρήστης Logia φρούτου που χάνει σιγά σιγά από έναν απλό Zoan. Νόμιζες πως μπορείς να με νικήσεις? Τι πίστευες? Πως είμαι κάνα σχολιαρόπαιδο που δεν γνωρίζει από μάχες?
Για την ακρίβεια σκεφτόμουν πόσο καλά θα νιώθω όταν θα σε κοιτάω να πεθαίνεις.
Τς, πάλι εκεί καταλήξαμε? Είπαμε, θες να με σκοτώσεις.. Πόσες φορές πρέπει να μου το πεις? Σε λίγο θα πεθάνω από τις πολλές φορές που το άκουσα.
Για την ακρίβεια σκεφτόμουν να σε σκοτώσω εγώ πριν πεθάνεις.
Ο Ikkaku γύρισε και με αντίκρισε. Το βλέμμα του ήταν ξαφνιασμένο, μάλλον δεν περίμενε να με δει ξαφνικά μπροστά του.
Βαρέθηκα να σε περιμένω πάνω από την πλαγιά, για αυτό ήρθα... Όμως δεν φέρεσαι καλά, κρατάς όλο το πάρτι για εσένα και εγώ περιμένω μέσα στο κρύο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 05, 2013 8:43 am

Ποιος είναι πάλι αυτός? Πήρες και βοηθούς Ikkaku? Δεν περίμενα να πέσεις τόσο χαμηλά, αλλά από ότι φαίνεται τίποτα δεν είναι απίθανο για εσένα.
Οi, πρόσεχε λίγο τα λόγια σου μικρέ. Δεν είμαι βοηθός κανενός, επίσης αν ήμουν στην θέση σου θα πρόσεχα τι λέω και σε ποιον το λέω. Μπορεί να τραβήξεις την λάθος είδους προσοχή πάνω σου, δεν νομίζω πως θες να με νευριάσεις δίχως να είσαι έτοιμος να με αντιμετωπίσεις.
Σιγά μην μου πεις εσύ τι θα κάνω. Φώναξε και γύρισε το πόδι του για να με χτυπήσει, το χέρι μου τυλίχτηκε με Haki και μπλόκαρα το χτύπημα του. Άκουσα το κόκαλο του ποδιού του να σπάει κάτω από την πίεση που του άσκησε. Έπεσε στο έδαφος και σφάδαζε από τους πόνους.
Ikkaku. Σκότωσε τον και πάμε, δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ άλλο με έναν τόσο αδύναμο αντίπαλο.
Αδύναμο? Σχεδόν με σκότωσε πριν.
Σου το ξανά είπα, βασίζεσαι πολύ πάνω στην ικανότητα που σου δίνει το φρούτο σου και δεν θα έπρεπε. Φρόντισε να δυναμώσεις τον εαυτό σου και θα δυναμώσει και το φρούτο σου. Προς το παρόν όμως πρέπει να τελειώνουμε από εδώ, έχουμε χάσει ήδη αρκετή ώρα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 05, 2013 11:59 am

Τον πλησίασε και τον κοίταξε για λίγο, ύστερα σήκωσε την λεπίδα που κρατούσε στο δεξί του χέρι και το έφερε πάνω από το κεφάλι του Dalton.
Κάντο. Τι περιμένεις? Αυτό δεν ήθελες? Σκότωσε με μπας και αρχίσεις να ζεις, πάντα ήσουν και θα είσαι στην σκιά μου. Πάντα ήμουν και θα είμαι καλύτερος από εσένα, ότι και να κάνεις, όση δύναμη και αν μαζέψεις.
Κατέβασε την λεπίδα με δύναμη και την σταμάτησε μερικά χιλιοστά πάνω από τον λαιμό του Dalton. Εκείνος έκλεισε τα μάτια του από φόβο. Ο Ikkaku γέλασε δυνατά και κατέβασε το όπλο του, το ακούμπησε δίπλα στον αντίπαλο του.
Τουλάχιστον εγώ δεν φοβάμαι να πεθάνω, δεν είσαι άξιος ούτε να πεθάνεις από το όπλο μου. Θα σε αφήσω να ζήσεις ατιμασμένος και να επιστρέψεις σαν σκυλί στον αφέντη σου. Θέλω να τον πληροφορήσεις πως θα πεθάνει μέχρι το βράδυ.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 05, 2013 12:22 pm

Πάμε, δεν έχω καμία άλλη δουλειά με τέτοια αποβράσματα. Η μοίρα θα δείξει αν θα πεθάνει ή αν θα ζήσει. Μου αρκεί που έχασε.
Εσύ είσαι το αφεντικό, εγώ ούτως ή άλλως δεν ασχολούμαι με αδύναμους αντιπάλους. Πάμε, πρέπει να συναντηθούμε με τους άλλους και να φτάσουμε στο κάστρο μέχρι το απόγευμα. Κάτι μου λέει πως το να φτάσουμε στον Mushuru δεν θα είναι και τόσο εύκολο με τον στρατό του. Αλλά έχω ένα σχέδιο, θα σας ενημερώσω όταν έρθει η ώρα.
Συμφώνησε και γυρνώντας την πλάτη μας στο πεσμένο στο έδαφος σώμα του Dalton, προχωρήσαμε και πάλι προς την κορφή της πλαγιάς. Ο Scar και η Rangiku ήταν ακόμα μέσα στην σπηλιά οπότε έπρεπε να πάμε εκεί για να συναντηθούμε και να συνεχίσουμε προς το κάστρο.
Σχεδόν μισή ώρα αργότερα είχαμε βρεθεί με τα δυο μέλη του πληρώματος μου, αν και οι δυο τους είχαν κάποια νέα να μου πουν. Η περιπέτεια μας στο Nanimonai είχε γίνει γνωστή στην Κυβέρνηση, από ότι φάνηκε δεν είχα καταφέρει να σκοτώσω όλους τους Μαρίν που είχαν βρεθεί μπροστά μας.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:03 pm

Κοίτα. Μας έβγαλαν καινούργια, ανέβηκες αρκετά μπορώ να πω, 170.000.000 λέει πλέον η επικήρυξη σου. Εγώ πλέον έχω 40.000.000 και η Rangiku πήρε το πρώτο της Bounty, 5.000.000 Είπε ο Scar καθώς διάβαζε μια εφημερίδα που είχε στα χέρια του.
Θύμισε μου πως ακριβώς βρήκες εφημερίδα στους -20 βαθμούς? Σιγά μη πέταγε ο γλάρος πάνω από εδώ πέρα..
Την πήρε από την σπηλιά, πολλές φορές κατεβαίνω τα βράδια στην πόλη για να κλέψω λίγο φαγητό ή εφημερίδες για να μαθαίνω τα νέα του υπόλοιπου κόσμου αλλά και για να έχω προσανάμματα για την φωτιά μου. Το να βρει κανείς λεπτά ξύλα εδώ πάνω είναι αρκετά δύσκολο, αλλά ακόμα και αν έβρισκα θα ήταν μούσκεμα από το χιόνι και τον πάγο που λιώνουν σιγά σιγά.
Μάλιστα. Η εφημερίδα είναι νέα να υποθέσω?
Της προηγούμενης εβδομάδας. Πρέπει να προσέχουμε σιγά σιγά, όλο και περισσότεροι θα έρχονται για το κεφάλι σου. Είσαι από τα μεγαλύτερα Bounty που υπάρχουν αυτή την στιγμή στην Μεγάλη Γραμμή, βέβαια πρώτος είναι ο Alucard. Αυτός ο τύπος.. 290.000.000 πήρε...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:09 pm

Άστους να έρθουν αν θέλουν. Πάμε, έχουμε μια δουλειά να τελειώσουμε. Είπα ενώ φορτωνόμουν τα πράγματα μου. Στον δρόμο προς το κάστρο τους εξήγησα το σχέδιο μου.
Λοιπόν, σύμφωνα με τον Ikkaku ο Mushuru έχει γύρω στους πενήντα στρατιώτες. Εκείνους θα τους αναλάβω μόνος μου, δεν θα είναι και τόσο δύσκολο. Εσείς θέλω να πάτε από την πίσω μεριά του κάστρου και με την ευκαιρία που θα βρείτε ενώ θα έχουν την προσοχή τους πάνω μου θέλω να μπείτε και να καθαρίσετε τον τόπο από τυχόν άλλους που δεν θα έρθουν πάνω μου. Σίγουρα θα έχουν φρουρούς οπότε Scar και Ikkaku μπορείτε να τους ξεπαστρέψετε με τα φρούτα σας. Όσο για την Rangiku, θέλω να μπεις στο κάστρο και να ψάξεις για το αμπάρι με τους θησαυρούς. Καλύτερα να βγάλουμε και κάτι αφού θα το κάνουμε τελικά, σίγουρα η παρουσία σου εκεί μέσα δεν περάσει απαρατήρητη, από όσα ξέρω ο Wapol o αδερφός του Mushuru δεν λέει όχι σε μια ωραία γυναίκα. Πρόσεξε όμως, μην ξεχνάς πως είναι κάτοχος ενός φρούτου. Μη του δώσεις αφορμή να σου επιτεθεί.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:20 pm

Συμφώνησαν και καθώς φτάναμε στο κάστρο χωρίσαμε, εκείνοι πήγαν από την πίσω μεριά ενώ εγώ βγήκα στην κεντρική πύλη. Δυο φρουροί βρισκόντουσαν εκεί, τους πλησίασα και εκείνοι σήκωσαν τα όπλα τους για να με σταματήσουν.
Τς, σοβαρά πιστεύετε πως με αυτά μπορείτε να κάνετε κάτι απέναντι μου. Δεν φαίνεται να με γνωρίζετε και με στεναχωρείτε. Μήπως να σας φρεσκάρω λίγο την μνήμη?..
Σημάδεψαν και πάτησαν την σκανδάλη, χαμογέλασα και εξαφανίστηκα από το οπτικό τους πεδίο. Βρέθηκα μπροστά τους ξαφνικά και οι γροθιές μου εκρήχθηκαν καθώς χτυπούσαν τα πρόσωπα τους. Τα κεφάλια τους έγιναν κομμάτια από την έκρηξη, οι υπόλοιποι φρουροί θορυβήθηκαν από τον ήχο και έτρεξαν για να βρουν τους δυο συντρόφους τους νεκρούς στο έδαφος.
Λοιπόν? Ποιος έχει σειρά? Μην ανησυχείτε, θα σας σκοτώσω όλους έναν έναν μέχρι να φτάσω στο αφεντικό σας.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:27 pm

Είναι ο Kenshin, είναι πειρατής. Άντρες! Ετοιμαστείτε για μάχη, μην αφήσετε αυτό το σκουπίδι να δει άλλη μέρα πάνω σε αυτόν τον κόσμο.
Οι οι, πολύ αισιόδοξος είσαι αν πιστεύεις πως μπορείτε να με σταματήσετε. Εμπρός! Ελάτε να δούμε τι θα καταφέρετε, μόνο φροντίστε να το κάνετε λίγο ενδιαφέρον.
Σαν απάντηση στην ερώτηση μου οι στρατιώτες έκαναν στην άκρη και τρία κανόνια στήθηκαν απέναντι μου.
Τς, τώρα κάτι μπορεί να γίνει.
Σημαδέψτε! Πυρ! Φώναξε ένας αξιωματικός και ο ήχος τριών κανονιών ακούστηκε και διέκοψε τις φωνές. Τρεις κανονόμπαλες πέταξαν προς το μέρος μου, έκανα το δεξί μου πόδι πίσω και έβγαλα το χέρι μου μπροστά. Μια έκρηξη ακολούθησε και προς το παρόν χάθηκα από το οπτικό πεδίο των εχθρών μου.
Πειρατές... Τελικά ήταν μόνο λόγια, μια επίθεση χρειάστηκε και τελειώσαμε από εδώ.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:35 pm

Είσαι σίγουρος πως όλα τελείωσαν? Σου είπα πως θα πάρει κάτι παραπάνω από αυτό για να με σταματήσεις, πόσο μάλλον για να με νικήσεις.
Η φωνή μου ακούστηκε μέσα από τους καπνούς και σιγά σιγά ξεπρόβαλα δίχως ούτε μια γρατζουνιά. Αρκετοί άντρες έκαναν πίσω από φόβο, μερικοί άλλοι σήκωσαν τα τρεμάμενα τουφέκια τους.
Λοιπόν? Συνεχίζουμε? Είπα ειρωνικά και έτρεξα προς τον πιο κοντινό στρατιώτη, έβγαλα το κατάνα μου από την θήκη του και τον έκοψα χαμηλά στον λαιμό. Έπεσε στο έδαφος και πνίγηκε στο ίδιο του το αίμα. Τέσσερις άντρες μου επιτέθηκαν αλλά το τιτάνιο που είχα μέσα μου ήταν αρκετό για να κάνει κάθε τους επίθεση σαν ένα γαργάλημα. Χτύπησα το πόδι μου στο έδαφος και το κατέστρεψα με μια έκρηξη, οι αντίπαλοι μου έχασαν το πάτημα τους και έπεσαν κάτω. Άλλο ένα χτύπημα και ήταν νεκροί.
Λοιπόν τι λέτε? Καλύτερα να ανάψουν λίγο τα αίματα, κάνει αρκετό κρύο εδώ πάνω.. Είπα καθώς έφερνα τα χέρια μου μπροστά, εκρήξεις άρχισαν να γίνονται στις παλάμες μου. Έτρεξα προς το τείχος και άρχισα να το χτυπάω με όλη μου την δύναμη. Κομμάτια από πέτρες έπεφταν βροχή γύρω μας, είχα καλύψει όλο μου το σώμα με Armarment Haki για να προστατευτώ. Οι φρουροί πλακώνονταν ένας ένας από τις πέτρες.
Back to top Go down
Sponsored content





The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Pirate brawl [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The wrath of the One Eyed Pirate [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» A young Pirate is Born [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Drum Island-
Jump to: