Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 2:51 pm

Στην μεριά του Scar, της Rangiku και του Ikkaku:
Οι τρεις τους πέρασαν πάνω από το τείχος που περιέκλειε το κάστρο, ο Ikkaku μεταμορφώθηκε σε άμμο ενώ ο Scar έφερε ένα κύμα αέρα για να μεταφέρει αυτόν και την Rangiku στην άλλη μεριά. Οι φρουροί που βρίσκονταν εκεί ξαφνιάστηκαν, μερικές γρήγορες επιθέσεις με κεραυνούς, λεπίδες άμμου και πολεμικές τέχνες και ήταν νεκροί. Άρχισαν να προχωρούν προς το μέρος μου, οι φρουροί είχαν την προσοχή τους να σωθούν από τις εκρήξεις που γίνονταν γύρω τους και έτσι κανένας δεν τους καταλάβαινε μέχρι να είναι πολύ αργά. Έφτασαν στην πόρτα, η Rangiku μπήκε στο εσωτερικό του κάστρου ενώ οι άλλοι δυο έμειναν για να με βοηθήσουν να τελειώσω με τους εξωτερικούς φρουρούς.
Ο Ikkaku έκανε τα χέρια του άμμου και με μια γρήγορη κίνηση την άπλωσε στον αέρα, κάθε φρουρός σε απόσταση δέκα μέτρων αποτεφρώθηκε και έπεσε στο έδαφος. Ο Scar από την άλλη είχε καλυφτεί με έναν ανεμοστρόβιλο και κατέστρεφε ότι και όποιον έβρισκε μπροστά του. Μέσα στα επόμενα δέκα λεπτά όλοι οι στρατιώτες είχαν χάσει την ζωή τους. Τους πλησίασα για να προχωρήσουμε στο εσωτερικό του κάστρου αλλά ο ήχος ενός ακόμα κανονιού μου τράβηξε την προσοχή. Έκανα ένα βήμα πίσω και απέφυγα την κανονόμπαλα που ερχόταν προς το μέρος μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 3:05 pm

Pepepepepe, τελικά η φήμη σου δεν είναι απλά για να υπάρχει. Δεν περίμενα να μπορείς να το αποφύγεις, ειδικά από την στιγμή που δεν με είχες δει.
Τς, άλλος ένας αδύναμος. Ποιος είσαι πάλι εσύ?
Με στεναχωρείς! Το όνομα μου είναι Wapol, αδερφός του βασιλιά και αρχηγός των στρατιωτών. Επίσης είμαι αυτός που θα πάρει αυτό το ενοχλητικό κεφάλι που έχεις.
Wapol? Αν εσύ είσαι εδώ τότε... Scar, Ikkaku πηγαίνετε στο κάστρο, η Rangiku μπορεί να έχει πρόβλημα.
Αν εννοείς εκείνη την όμορφη κοκκινομάλλα τότε μάλλον κάνει παρέα με τον αδερφό μου. Μην ανησυχείτε θα την φροντίσει καλά...
Η πόρτα είναι κλειστή, πότε έγινε αυτό..?
Pepepepepepe, δεν πιστεύω να περιμένατε να σας αφήσω να φύγετε τόσο εύκολα.. Η πόρτα αυτή ανοίγει μόνο αν με νικήσετε, πράγμα απίθανο. Αλλά μπορείτε να δοκιμάσετε.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 5:25 pm

Oi oi, το καλό που σου θέλω να μην έχει πάθει τίποτα η Rangiku γιατί αλλιώς θα τα καταστρέψω όλα εδώ πέρα.
Τίποτα δεν θα πάθει, αν καταφέρετε να την φτάσετε μέσα στα επόμενα πέντε λεπτά... Αν πάλι αποτύχετε, μάλλον δεν θα προλάβετε να την γιατρέψετε, αυτό βέβαια αν μπορείτε να την γιατρέψετε.
Καθίκι..
Scar, θα τον αναλάβω εγώ αυτόν. Εσείς βρείτε έναν τρόπο να ανοίξετε την πόρτα, θα αφήσω την Rangiku σε εσάς.
Τς, δεν ήταν ανάγκη να μου το πεις.
Γύρισα προς τον Wapol, τα χέρια μου ήταν σφιγμένα. Ένιωθα ένα μίσος να με διακατέχει για αυτόν τον άνθρωπο, πως τόλμησαν να πειράξουν έναν από τους ανθρώπους μου. Θα το πλήρωναν πολύ ακριβά, θα φρόντιζα προσωπικά για αυτό.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 5:32 pm

Εκείνος γέλασε και πάλι ειρωνικά και το σώμα του άρχισε να αλλάζει, λες και ήταν μηχανή. Από τους ώμους του βγήκαν δυο μικρά κανόνια και το δεξί του χέρι μετατράπηκε σε πολυβόλο.
Ωραία, ας δούμε τι δύναμη έχεις εσύ... Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να εμφανίζεις όπλα πάνω στο σώμα σου λες και είναι μέλη σου.
Pepepepepe, όχι μόνο αυτό μικρέ μου πειρατή. Θα σου δείξω αργά και βασανιστικά τις ικανότητες που μου χάρισε το Baku Baku No Mi.
Δεν θα προλάβεις. Φώναξα καθώς βρισκόμουν ήδη στον αέρα προς το μέρος του. Τον χτύπησα με μια εκρηκτική γροθιά μου αλλά όταν ο καπνός καθάρισε τον είδα και πάλι να γελάει ειρωνικά.
Δεν μπορείς να με χτυπήσεις Kenshin. Είμαι ένας άνθρωπος που μπορεί να φάει τα πάντα, αυτή είναι η ικανότητα μου. Όμως δεν τελειώνει εκεί, μπορώ να τα αξιοποιήσω όπως εγώ θέλω πάνω στο σώμα μου. Για παράδειγμα σήμερα έφαγα σίδερο, νομίζεις πως μπορείς να ανατινάξεις το σιδερένιο δέρμα μου..?
Τς. Και εγώ που νόμιζα πως είχες κάποια ενδιαφέρουσα ικανότητα. Δεν χρειάζεται να σε ανατινάξω, μπορώ απλά να κάνω αυτό.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 5:44 pm

Το κατάνα μου βγήκε και πάλι από την θήκη του και με μια κίνηση των χεριών μου άνοιξε η λεπίδα και εμφανίστηκαν οι χορδές. Τις άγγιξα και άρχισα να παίζω, σχεδόν αμέσως το σώμα του Wapol κλυδωνίστηκε. Μπορούσα να διαβάσω από την έκφραση του πως πονούσε ήδη, αλλά δεν θα τον άφηνα έτσι. Θα τον βασάνιζα μέχρι να πεθάνει από τους πόνους.
Βλέπεις Wapol υπάρχουν και άλλοι τρόποι να πολεμήσει κανείς, δεν χρειάζεται να ανατινάζω συνεχώς πράγματα. Μπορώ απλά να χρησιμοποιώ την μουσική μου, είναι εξίσου χρήσιμη σχεδόν για όλους τους αντιπάλους.
Τι... Τι κάνεις?
Σε βασανίζω, βλέπεις ανάλογα την μουσική που παίζω μπορώ να κάνω το σώμα κάθε αντιπάλου να κουνιέται σε κάποιον ρυθμό. Αν ο ρυθμός είναι πολύ γρήγορος τότε το σώμα σκίζεται σιγά σιγά και ο αντίπαλος πεθαίνει από τους πόνους. Αν όμως βαρεθώ, μπορώ απλά να ανεβάσω απότομα την μουσική και να κάνω τα τύμπανα στα αυτιά του να σκάσουν και να πεθάνει από αιμορραγία. Αντίο Wapol. Είπα και με μια κίνηση το σώμα του σταμάτησε να κουνιέται. Έπεσε στο έδαφος και βαριανάσαινε, γύρισα την πλάτη μου και προχώρησα προς την πόρτα που είχαν ανοίξει ο Scar με τον Ikkaku. Πέρασα από το σπάσιμο που είχαν δημιουργήσει τα φρούτα τους και βρέθηκα στο εσωτερικό του κάστρου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 9:02 pm

Προχώρησα προς τα πάνω επίπεδα, ο Ikkaku είχε φροντίσει να αφήνει λίγη σκόνη ώστε να ξέρω προς τα που κατευθύνονταν. Δυο ορόφους επάνω τους βρήκα, ανάμεσα τους ήταν η Rangiku, το δέρμα της είχε κοκκινίλες ανά μέρη και φαινόταν αρκετά αδύναμη.
Δηλητηριάστηκε, είμαι σίγουρος πως εκείνος το έκανε. Ευτυχώς μπορώ να την γιατρέψω αλλά θα πρέπει να μείνει ακίνητη για λίγη ώρα. Φρόντισε να τον νικήσεις και πρόσεχε το φρούτο του, φαίνεται αρκετά δυνατό.
Το καθίκι, τόλμησε να την πειράξει. Ikkaku, κάνε ότι μπορείς για να γίνει καλά. Ο Mushuru είναι δικός μου, μην δοκιμάσετε να έρθετε οπουδήποτε κοντά μου, θα είναι επικίνδυνο για εσάς. Από τώρα και στο εξής θα πολεμήσω σοβαρά.
Τους άφησα και προχώρησα στο επόμενο επίπεδο του κάστρου, ο Ikkaku άνοιξε το στόμα του να πει κάτι αλλά ο Scar τον σταμάτησε.
Όταν έχει αυτό το πρόσωπο δεν είναι καλό να τον διακόπτεις, είναι πολύ επικίνδυνος αυτή την στιγμή και δεν είναι άνθρωπος που συγκρατεί εύκολα τον εαυτό του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 9:08 pm

Ενώ προχωρούσα προς τον επάνω όροφο μια συζήτηση έλαβε χώρα μεταξύ του Scar και του Ikkaku:
Είστε πολύ περίεργο πλήρωμα ξέρεις, δεν έχω δει ποτέ μου τέτοιου είδους ανθρώπους.
Χεχεχεχε, ακόμα δεν είδες τίποτε μικρέ. Πρόσεξε τον καπετάνιο μου τα επόμενα λεπτά και θα καταλάβεις τι θα πει τρόμος αλλά και ελπίδα. Είναι ο άνθρωπος που θα αλλάξει τον κόσμο κάποια στιγμή, απλά περίμενε και θα δεις.
Την ίδια ώρα στην δική μου μεριά:
Ανέβηκα στο επάνω επίπεδο, εδώ το κάστρο ήταν εντελώς διαφορετικό από κάτω. Το μόνο που υπήρχε ήταν ένας τεράστιος διάδρομος, τον ακολούθησα μέχρι που έφτασα μπροστά από μια μεγάλη πόρτα. Την ακούμπησα με την παλάμη του χεριού μου και την ανατίναξα, τα συντρίμμια της έπεσαν κάτω και ο δρόμος άνοιξε για να αντικρίσω ένα δωμάτιο δίχως οροφή. Στο κέντρο στεκόταν ένας άντρας μόνο, αν και δεν τον είχα δει ποτέ μου ήξερα ακριβώς ποιος είναι.
Mushuru.
Kenshin. Ποιος καλός άνεμος σε φέρνει εδώ? Μη μου πεις, άσε με να μαντέψω. Η βρώμα που δηλητηρίασα μήπως?
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 9:42 pm

Τα λόγια ήταν περιττά πλέον, έσφιξα τις γροθιές μου και επιτέθηκα με μίσος. Ο εχθρός μου γέλασε και έκανε το ίδιο, η αλήθεια είναι πως είχε αρκετά μεγάλη ταχύτητα. Δίχως να το καταλάβω βρέθηκε πίσω μου, γύρισα για να τον αποφύγω αλλά προς έκπληξη μου είδα πως δεν προσπάθησε να με χτυπήσει. Αντιθέτως απομακρύνθηκε, κούνησε τα χέρια του και αρκετοί σπόροι πέταξαν προς το μέρος μου. Από ένστικτο πήδηξα για να τους αποφύγω.
Φοβάσαι Kenshin? Εσύ δεν ήρθες για να με σκοτώσεις? Τι περίμενες? Να μην σε πολεμήσω στο μέγιστο της δύναμης μου?
Μέγιστο ή ελάχιστο και πάλι θα σε σκοτώσω σκουπίδι. Δείξε μου τον καλύτερο σου εαυτό, έτσι θα ευχαριστηθώ πιο πολύ στο τέλος.
Άλλο ένα κύμα από σπόρους πέταξε προς το μέρος μου, σήκωσα τα χέρια μου και πέταξα πετραδάκια προς κάθε κατεύθυνση. Εκρήξεις γέμισαν τον γύρω χώρο καθώς τα πετραδάκια συγκρούονταν με τους σπόρους.
Θα πρέπει να δοκιμάσεις κάτι καλύτερο από αυτό, βρήκα ήδη τον τρόπο για να το μπλοκάρω.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 9:42 pm

Pepepe, νομίζεις πως αυτό δεν είναι διαφορετικό από το προηγούμενο? Σε έχω μελετήσει σε όλες σου τις μάχες μέχρι εδώ. Ήξερα πως θα χρησιμοποιήσεις τις εκρήξεις σου, για αυτό τον λόγο έστειλα και τους σπόρους. Μέχρι τώρα πρέπει να έχεις εισπνεύσει αρκετό αέριο, πως νιώθεις Kenshin? Είμαι σίγουρος πως είναι λίγο δύσκολο να κινηθείς πλέον, πόσο μάλλον να με πολεμήσεις..
Είχε δίκιο, ένιωθα το κεφάλι μου βαρύ και τα πόδια μου δεν ήταν πλέον στέρεα. Προσπάθησα να τον αποφύγω αλλά το επόμενο χτύπημα του με βρήκε στο στομάχι και με πέταξε μερικά μέτρα πίσω.
Τς, τς. Κρίμα πάντως, ήλπιζα πως θα είσαι ενδιαφέρον αντίπαλος. Τουλάχιστον αυτό έδειχνες μέχρι και πριν λίγο. Καλύτερα να τελειώνει αυτή η μάχη, τι λες και εσύ? Μην ανησυχείς όμως, θα φροντίσω να μείνεις μαζί με τους φίλους σου. Θα σας στείλω όλους στον άλλο κόσμο.
Άρχισε να με πλησιάζει ενώ στα χέρια του δημιουργούσε σπόρους για να επιτεθεί, έφτασε από πάνω μου και με κοίταξε μια τελευταία φορά.
Λοιπόν, εδώ τελειώνει η καριέρα σου πειρατή. Ήταν τα τελευταία του λόγια.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 10:19 pm

Τίναξε τα χέρια του προς εμένα, το μίσος μου για εκείνον υπερνίκησε την άσχημη κατάσταση του σώματος μου και με έκανε να σπρώξω και εγώ τα χέρια μου μπροστά. Πολλαπλές και συνεχόμενες εκρήξεις άρχισαν να γίνονται από μεριάς μου ενώ ο εχθρός μου εξαπέλυε συνεχώς δηλητηριώδεις σπόρους.
"Δεν θα χάσω, δεν μου επιτρέπω να χάσω πριν σε στείλω στον άλλο κόσμο για αυτό που έκανες. Θα σε σκοτώσω, θα σε διαμελίσω με όλο μου το είναι." Σκεφτόμουν καθώς πίεζα τον εαυτό μου να εκραγεί όλο και πιο πολύ, τότε ήταν που έγινε. Έπιασα τα χέρια του, εκείνος με κοίταξε σαστισμένος.
Τώρα δεν μπορείς να μου ξεφύγεις, ακόμα και αν δεν έχω πολλές δυνάμεις αποκλείεται να αστοχήσω από αυτή την απόσταση.
Δεν μπορεί. Δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει.
Και όμως συμβαίνει, αυτή η μάχη τελείωσε Mushuru. Ξεφώνισα λαχανιασμένα.
Δεν τελείωσε....
Όμως η φωνή του δεν ακούστηκε για πολύ, η έκρηξη την κάλυψε και διέλυσε το σώμα του σε κομμάτια.
Back to top Go down
Sponsored content





The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Drum Island-
Jump to: