Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 8:21 am

Οι οι, σταμάτα να νιαουρίζεις χωρίς λόγο. Scar, Rangiku! Πάμε, αρκετό χρόνο χάσαμε εδώ πέρα.
Ο νεαρός έμεινε ακίνητος και μας κοίταγε, μάλλον δεν περίμενε να μην του δώσουμε καμία σημασία. Μουρμούρισε κάτι νευριασμένα αλλά τελικά μας ακολούθησε, φαινόταν αρκετά δυνατός και σίγουρα θα μπορούσα να αξιοποιήσω καλά έναν τέτοιο άντρα.
Μικρέ, πως σε λένε? Είπα λακωνικά, εκείνος δεν απάντησε όμως. Φαινόταν να έχει τον νου του κάπου αλλού, το βλέμμα του ήταν σκοτεινό αλλά και πονεμένο συγχρόνως. Τα χέρια του ήταν μονίμως σφιγμένα σε γροθιές, πλέον ήμουν σίγουρος πως ο νεαρός αυτός είχε περάσει από μια κόλαση όταν ήταν ακόμα μικρός.
"Τς, σαν και εμάς εε? Ζεχαχαχαχα, αυτό και αν είναι σύμπτωση." Σκέφτηκα καθώς τον κοιτούσα με την άκρη του ματιού μου.
Kenshin, μπορώ να δω μια πόλη εκεί μπροστά. Καλύτερα να κατευθυνθούμε προς το μέρος της, σιγά σιγά πέφτει το σκοτάδι και δεν θα είμαστε και τόσο καλά εδώ έξω.
Έχεις δίκιο, καλύτερα να πάμε...
Δεν μπορείτε να πάτε στην πόλη αυτή. Θα κατασκηνώσετε σε κάποια από τις σπηλιές αν θέλετε, μόνο εκεί επιτρέπεται να περάσετε το βράδυ σας. Είπε ο νεαρός διακόπτοντας με.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 8:33 am

Είσαι ο πρώτος άνθρωπος που με διακόπτει ενώ πρώτα έχει ακούσει το όνομα μου. Έχεις κότσια μικρέ αυτό πρέπει να το παραδεχθώ, ή μήπως απλά ψάχνεις κάποιον τρόπο να πεθάνεις? Αν είναι αυτό τότε μπορώ να σε βοηθήσω με μεγάλη μου χαρά.
Δεν σε φοβάμαι πειρατή. Δεν χρειαζόμουν τον σύντροφο σου να πει το όνομα σου για να σε μάθω, σε γνωρίζω από τις εφημερίδες και τα νέα που διαδίδονται από στόμα σε στόμα.
Ώστε λοιπόν ήθελες απλά να πεθάνεις, οκ! Πλέον το ξέρω.
Δεν με ενδιαφέρει αν θα πεθάνω, αλλά δεν θα αφήσω έναν δολοφόνο να καταστρέψει και άλλο το μέρος που γεννήθηκα. Ήδη έχουμε κάποιον και δυσκολεύομαι αρκετά να καθαρίσω τον τόπο από την βρωμιά του. Αλλά κάποια μέρα θα τα καταφέρω.
Ζεχαχαχαχα, είσαι πράγματι χαζός μικρέ. Τι πάει να πει "δυσκολεύομαι"? Η λύση είναι μια, απλά τον σκοτώνεις και πετάς το κουφάρι του στην θάλασσα. Έτσι λύνονται τα προβλήματα. Αλλά νιώθω αρκετά μεγαλόψυχος αυτές τις μέρες, λοιπόν! Το αποφάσισα, θα σε βοηθήσω να τον ξαποστείλεις αν μας αφήσεις να πολεμήσουμε όπως θέλουμε. Άλλωστε όπως είπα, ήρθαμε για προπόνηση. Τι καλύτερο από μια πραγματική μάχη?! Scar, Rangiku έχετε κάποια αντίρρηση πάνω σε αυτό?
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 10:10 am

Εγώ προσωπικά δεν έχω καμία, άλλωστε δεν με άφησες να τον καθαρίσω πριν οπότε μπορώ πάντα να ηρεμήσω αφού καθαρίσω εκείνους.
Ναι καλά ηρέμησε εσύ! Φυσικά και δεν έχουμε πρόβλημα να βοηθήσουμε.
Δεν ζήτησα την βοήθεια σας και σίγουρα δεν την χρειάζομαι. Μην ανακατεύεστε σε άλλων τις δουλειές.
Και ποιος σου είπε εσένα πως έχω όρεξη να σε βοηθήσω. Απλά πιστεύω πως θα είναι ενδιαφέρον να δούμε την δύναμη αυτών των ανθρώπων. Άλλωστε εσύ είπες πως είναι αρκετά δυνατοί, πάντα με τραβούσαν οι δυνατοί αντίπαλοι.
Σου είπα πως δεν θα τους αντιμετωπίσεις και το εννοώ. Αν κάνεις ένα βήμα ακόμα θα αναγκαστώ να σε πολεμήσω.
Οοο, θα ήθελα να το δω αυτό. Όταν λες ένα βήμα ακόμα εννοείς αυτό? Είπα με ειρωνικό ύφος καθώς έκανα μερικά βήματα ακόμα. Ο νεαρός τσαντίστηκε και μου επιτέθηκε με την άμμο του, ήξερα ακριβώς που στόχευε και έτσι απλά έκανα το χέρι μου στο πλάι και τον μπλόκαρα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 10:28 am

Πως? Πως μπορείς να σταματήσεις την δύναμη της άμμου μου? Κανένας δεν μπορεί να με ακουμπήσει, εσύ πως μπορείς? Δεν μπορεί να είναι το φρούτο σου, έχω διαβάσει για εσένα. Μπορείς να κάνεις εκρήξεις, το φρούτο σου δεν σου επιτρέπει να με αγγίξεις...
Μικρέ, υπάρχουν δυνάμεις πολύ ανώτερες από ένα απλά δυνατό φρούτο του Διαβόλου σαν και το δικό σου. Ανήκεις στην κατηγορία των Logia φρούτων του Διαβόλου, υποτίθεται πως είναι τα πιο δυνατά μιας που επιτρέπουν στο σώμα σου να παίρνει την μορφή του στοιχείου που αντιπροσωπεύει το φρούτο σου. Εγώ και ο Scar ανήκουμε στην κατηγορία των Paramecia φρούτων οπότε όπως καταλαβαίνεις θεωρητικά είμαστε πιο αδύναμοι από εσένα. Όμως υπάρχουν αδυναμίες σε κάθε φρούτο, για παράδειγμα εσένα το νερό δεν σε αφήνει να μεταμορφωθείς σε άμμο. Αλλά υπάρχει και μια άλλη δύναμη που επιτρέπει σε κάθε άνθρωπο να αγγίξει έναν χρήστη Logia φρούτου και η δύναμη αυτή μου επιτρέπει να κάνω αυτό..
Τον χτύπησα δυνατά στο στομάχι με την γροθιά μου ποτισμένη με Haki, λύγισε και έκανε μερικά βήματα πίσω από τον πόνο του χτυπήματος.
Νομίζω πως του άρεσε κατά βάθος. Σχολίασε ο Scar.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 11:45 am

Καθίκι.. Τι μου έκανες? Πρώτη φορά πονάει τόσο πολύ ένα χτύπημα.
Μπορώ να σου δείξω τι είναι αυτή η δύναμη, όμως πρώτα έχουμε μερικές μάχες να κάνουμε. Σήκω, ας πάμε να δούμε αυτούς τους φοβερούς εχθρούς που λες...!
Βλέποντας πως δεν έχει και πολλές επιλογές, σηκώθηκε τρεκλίζοντας και με κοίταξε με μισό ύφος. Φάνηκε να το δέχεται, η περιέργεια του για την απόκτηση της δύναμης που είχα ξεπέρασε το μίσος του για την "φάρα" μου. Έστω και για μερικά δευτερόλεπτα είχε γίνει ένα με το όνειρο μου για απόκτηση όλο και περισσότερης δύναμης, μπορούσα να το δω στα μάτια του ακόμα και αν προσπαθούσε να το κρύψει με όλο του το είναι. Παρόλα αυτά το βλέμμα του άλλαξε και πάλι, έγινε ήρεμο, σχεδόν κενό θα μπορούσε να το πει κανείς.
Θα σε αφήσω να με βοηθήσεις, ακόμα και αν λες πως δεν θα το κάνεις για να βοηθήσεις αλλά για δική σου ευχαρίστηση. Όμως μετά από αυτό θέλω να σε αντιμετωπίσω και πάλι, θέλω να με πολεμήσεις στο μέγιστο της δύναμης σου. Να δω τι ακριβώς σου επιτρέπει να κάνεις και μετά να σε νικήσω για να την ξεπεράσω μια και καλή.
Η Rangiku χαμογέλασε προς έκπληξη μου, δεν ήξερα τι ακριβώς σκεφτόταν εκείνη την ώρα αλλά ήμουν σίγουρος πως είχε κάτι στο μυαλό της που θα καταλάβαινα αργά ή γρήγορα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 7:33 am

Μια περίεργη σιγή μας κάλυψε για λίγο καθώς ακολουθούσαμε τον Ikkaku προς το κάστρο που είχε πει αλλά σύντομα ο νεαρός την έσπασε.
Υποθέτω πως θα πρέπει να συστηθώ αφού θα με βοηθήσετε. Με λένε Ikkaku, Madarame Ikkaku. Είμαι ένας από τους ξακουστούς γιατρούς του Drum Island και ένας από τους λίγους που πολεμάνε ακόμα ενάντια στην τυραννία του Mushuru και του αδερφού του.
Mushuru? Το γνωρίζω αυτό το όνομα, όταν ακόμα ζούσα με τον πατέρα μου το είχα ακούσει πολλές φορές. Ήταν ένας πρίγκιπας σε κάποια χώρα και μάλιστα πολλές φορές είχε βοηθήσει την Κυβέρνηση λόγο του δυνατού φρούτου του. Ο πατέρας μου έλεγε πως μια μέρα θα ανέβει πολύ ψηλά στην ιεραρχία της Κυβέρνησης, όλα έτσι έδειχναν. Μέχρι που μια μέρα εξαφανίστηκε και από τότε δεν τον είχε δει κανένας.
Ο Ikkaku φάνηκε να ξαφνιάζεται από τις γνώσεις μιας "παρανόμου", δεν περίμενε να υπάρχουν και διαβασμένοι άνθρωποι ανάμεσα μας. Γέλασα με την αντίδραση του και γύρισα και πάλι προς την Rangiku.
Τι φρούτο έχει? Αν είναι πράγματι τόσο δυνατό πρέπει να τον πολεμήσω μόνος μου για να μπορώ να χρησιμοποιήσω στο μέγιστο το δικό μου δίχως να έχω να σκέφτομαι την ασφάλεια σας.
Δεν γνωρίζω ακριβώς, θυμάμαι πως ήταν αρκετά επικίνδυνο όμως. Μπορούσε ακόμα και να σε σκοτώσει μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα, ο πατέρας μου το ονόμαζε "ζωντανή κόλαση". Καλύτερα να προσέχεις όταν τον αντιμετωπίσεις.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 3:01 pm

Την συζήτηση μας διέκοψαν δυο αρκετά περίεργοι τύποι, ο ένας ήταν ψηλός αλλά αρκετά χοντρός ενώ ο άλλος ήταν λεπτός. Κοινό τους γνώρισμα φαίνονταν να είχαν την έλλειψη γούστου, τα ρούχα τους ήταν περίεργα και οι φάτσες τους δεν πήγαιναν πίσω. Ο ψηλός είχε στην πλάτη του ένα τόξο και μερικά βέλη, ενώ ο άλλος έμοιαζε να φοράει γάντια ή κάτι που έμοιαζε με γάντια.
Ποιοι είναι αυτοί οι παλιάτσοι τώρα? Δεν θα φτάσουμε ποτέ στο κάστρο αν συνεχιστούν όλα αυτά... Scar, Rangiku αναλάβετε τους. Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με τα μικρά ψάρια, ο στόχος μου είναι εκείνος ο τύπος.
Οι δυο τους συμφώνησαν με ένα νεύμα και κίνησαν προς τους δυο άντρες, ο Ikkaku όμως τους σταμάτησε.
Αυτοί οι άντρες είναι του Mushuru, αυτοί είναι που έπιασαν τον πατέρα και την μητέρα μου τότε. Εγώ θα τους αναλάβω... Μη τους αγγίξει κανένας.
Τς, έχει γνώμη και το πιτσιρίκι.
Είπες κάτι?
Ζεχαχαχαχα, χαίρομαι που τα πηγαίνετε τόσο καλά μεταξύ σας! Όμως πρέπει να σας διακόψω, βλέπετε οι δυο αντίπαλοι σας εξαφανίστηκαν όσο μαλώνατε...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 12:08 pm

Κοίταξαν γύρω τους ξαφνιασμένοι, δεν περίμεναν τέτοια συνέχεια. Οι δυο περίεργα ντυμένοι άντρες είχαν εξαφανιστεί αλλά όχι για πολύ. Κάτι μου έλεγε πως από στιγμή σε στιγμή θα κάνουν την επίθεση τους, άλλωστε ο ένας από τους δυο είχε ένα τόξο για όπλο..
Ακούστηκε ένα θρόισμα στον αέρα και ο Ikkaku ίσα που πρόλαβε να αποφύγει ένα εισερχόμενο βέλος που στόχευε το κεφάλι του.
Τς, λες και το ήξερα.. Έχετε το νου σας, θα έρθουν και άλλα πίσω από αυτό. Rangiku, πρόσεχε. Scar, κάλυψε μας με αέρα. Ikkaku, χρησιμοποίησε την άμμο σου για να βοηθήσεις τον Scar.
Προς μεγάλη μου έκπληξη υπάκουσαν δίχως να πουν κάτι, ειδικά από τους δυο τελευταίους περίμενα αντίρρηση στο να συνεργαστούν. Έσκυψα και ακούμπησα το χέρι μου στο έδαφος, συγκεντρώθηκα και έκλεισα τα μάτια μου. Μπορούσα να νιώσω τους αντιπάλους μου αν και δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος για το που ήταν, όμως αυτό ήταν αρκετό. Μια έκρηξη έγινε στην παλάμη μου και άρχισε να διαλύει τα πάντα σε δυο ευθείες, αν ήμουν λίγο τυχερός κάθε μια θα έβρισκε τον στόχο της.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 3:04 pm

Οι δυο άντρες πετάχτηκαν από τις κρυψώνες τους για να αποφύγουν τις επιθέσεις μου, ο Ikkaku έστειλε μια λεπίδα άμμου προς τον άντρα με το τόξο. Εκείνος έσκυψε και την απέφυγε για λίγο, το δέντρο πίσω του έγινε κομμάτια και σύντομα μαράζωσε και έχασε το χρώμα του. Ο άλλος άντρας πέταξε μια μαύρη μπάλα προς το μέρος μας αλλά ένα εκρηκτικό πετραδάκι μου ήταν αρκετό για να την διαλύσει ενώ ο Scar κούνησε το χέρι του και ένας κεραυνός έπεσε προς το μέρος του.
Βέλη και μαύρες μπάλες πέταξαν προς το μέρος μας αλλά ένα δυνατό κύμα αέρα από τον Scar τα έδιωξε προς την άλλη κατεύθυνση. Ο Ikkaku μεταμορφώθηκε σε άμμο και πέταξε μέσω του αέρα προς τους δύο άντρες, εγώ έκανα εκρήξεις στα πόδια μου και κινήθηκα γρήγορα προς εκείνους ενώ ο Scar γύρισε τον αέρα από κάτω του και έσπρωξε τον εαυτό του προς εκείνους. Ένα κυκλικό στρώμα αέρα σαν τυφώνας τους τύλιξε, μέσα του περιείχε τις κοφτερές λεπίδες άμμου του Ikkaku. Βρέθηκα από πάνω του και έκανα άλλη μια έκρηξη στα πόδια μου για να σπρώξω τον εαυτό μου προς το έδαφος, έσφιξα τις γροθιές μου και τις τέντωσα μπροστά ενώ τις περιέκλυα με Busoshoku Haki.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 3:12 pm

Χτύπησα το έδαφος ανάμεσα τους και μια μεγάλη έκρηξη ακολούθησε, υψώθηκε ψηλά ακολουθώντας τον αέρινο "τοίχο" που είχε φτιάξει ο Scar και ο Ikkaku. Οι δυο αντίπαλοι μας πρόλαβαν απλά να βγάλουν μια φωνή τρόμου για την ζωή του και μετά όλα χάθηκαν για εκείνους. Το σώματα τους διαλύθηκαν από την έκρηξη και σχεδόν τίποτα δεν έμεινε για να τους ξεχωρίσουν οι σύμμαχοι τους αργότερα. Ένιωσα τις δυνάμεις των Scar και Ikkaku να μειώνονται, αν συνέχιζα και άλλο το τείχος τους θα έσπαγε και οι εκρήξεις μου θα ήταν επικίνδυνες και για τους ίδιους. Σταμάτησα τον εαυτό μου σχεδόν οριακά πριν ελευθερωθεί η δύναμη μου προς τους σύμμαχους μου. Σιγά σιγά οι φλόγες από τις εκρήξεις και ο καυτός καπνός που έβγαινε από το έδαφος καθάρισαν και οι τρεις τους με είδαν και πάλι.
Η Rangiku χαμογέλασε και ένα δάκρυ κύλισε στο πρόσωπο της, ο Scar ωστόσο προσπάθησαν να φανεί πιο ψυχρός πάνω στο γεγονός. Ο Ikkaku από την άλλη είχε γονατίσει στο έδαφος, τα μάτια του έτρεμαν από όσα είχε δει. Δεν περίμενε να νιώσει τόση πολύ δύναμη μαζεμένη σε έναν άνθρωπο, τον πλησίασα και του έδωσα το χέρι μου για να σηκωθεί.
Back to top Go down
Sponsored content





The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Pirate brawl [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The wrath of the One Eyed Pirate [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» A young Pirate is Born [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Drum Island-
Jump to: