Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jul 16, 2013 10:51 pm

Ψάχναμε το δωμάτιο της κυρίας kaya αλλά δεν το βρίσκαμε εύκολα επειδή ήταν κάπως πολύπλοκο έτσι όπως μα το είχε πει. Πάλι καλά όμως μετά από 10 λεπτά ψαξίματος, το είχαμε βρει. Χτυπήσαμε μετά την πόρτα ώστε να μπούμε μέσα.
-Μπείτε μέσα είπε και μετά ανοίξαμε την πόρτα. Μπήκαμε και κλείσαμε την πόρτα. Την στιγμή που είχαμε κλείσει την πόρτα πέταξα κάτω τον δίσκο και αμέσως πήγα κατά πάνω της για να την πιάσω.
Είχα καταφέρει να την πιάσω αλλά άρχιζε και φώναζε, αυτές οι φωνές θα μας οδηγήσουν να μας βρουν άλλοι και δεν θα προλάβω καν να φύγω αφού τελειώσω την δουλειά μου. Για να σταματήσει τις φωνές έβγαλα έξω το σπαθί μου και το έβαλα στο λαιμό της.
-Αν θες να ζήσεις τότε σταμάτα της είπα αλλά ο κύριος σκοπός που είμαι εδώ πέρα είναι για να την σκοτώσω αλλά από την άλλη δεν πρέπει να την αφήσω να φωνάζει οπότε η πρέπει να την σκοτώσω επιτόπου η να την απειλώ χωρίς να χρειαστεί να την σκοτώσω ώστε μην φωνάζει. Ότι και να έπρεπε να κάνω, αυτή την στιγμή για μένα ήταν κάτι το πολύ δύσκολο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 17, 2013 2:24 pm

Ξαφνικά ακούσαμε κάτι βήματα να έρχονται προς τα εδώ, σκέφτηκα οτι μπορεί να άκουσε αυτός που ερχετε εδώ πέρα πριν με τις φωνές της κυρίας kaya. Θα έπρεπε αμέσως να φύγω και να την σκοτώσω άλλου πριν καν έρθει αυτός εδώ πέρα. Έψαχνα να βρω κάποιο τρόπο να φύγω και ο μόνος τρόπος ήταν από το παράθυρο. Το είπα στον Yuuji και μετά πήγαινα αμέσως να φύγω από το παράθυρο. Πριν όμως καν βάλω το πόδι μου πάνω στο παράθυρο τότε άκουσα την πόρτα να ανοίγει και να μπαίνει μέσα κάποιος.
-Δεσποινίς Kaya!!! Φώναξε και μας είδες να ήμαστε έτοιμοι να φύγουμε από το παράθυρο.
-Ει εσείς εκεί πέρα!!!! Τι κάνετε με την δεσποινίς Kaya???? Είχε τσαντιστεί. Γύρισα μετά προς τα εκείνον και αμέσως κατάλαβα ποιος ήταν. Ήταν αυτός που μιλούσε με τον άλλον τον πειρατή και ήταν ο καπετάνιος του οπού είχε σκοπό να επιτεθεί στο νησί αυτό και να πάρει την περιουσία της kaya.
-Ώστε είσαι εκείνος που μίλαγε με τον άλλον προηγούμενος ε... δεν είχε κανένα δικαίωμα να λέει έτσι απέναντι σε εμάς επειδή θα έκανε το ίδιο πράγμα και εκείνος.
-Για πιο πράγμα μιλάει kurahadol???? Είπε η kaya στον μπάτλερ. Άρχισα μετά να γελάω με το το όνομα του.
-Δεν ξέρω για πιο πράγμα μιλάνε έκανε τον ανήξερο και αυτό μου την είχε δώσει πάρα πολύ.
-Μην κάνεις πως δεν ξέρεις!!!!! Δεν είχες σκοπό να κάνεις επίθεση σε αυτό το νησί και να την πάρεις την περιουσίας της!!! Με το που είπα έτσι ξαφνιάστηκε.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 17, 2013 3:51 pm

-Πως το ξέρεις αυτό το πράγμα??? Η kaya νόμιζε πως έλεγε ψέματα ο μπάτλερ, δεν ήθελε να τον πιστέψει. Δεν ήθελε να τον πιστέψει επειδή από τι είχα ακούσει όταν εκείνη έχασε τους γονείς της τότε ήρθε ο μπάτλερ και άρχισε και την φρόντιζε εκείνος αλλά όλα αυτά ήταν ένα ψέμα για να κάνει το σχέδιο του αλήθεια.
-Συγνώμη δεσποινίς kaya αλλά είναι αλήθεια... αν και δεν είναι ακριβός σωστά, σίγουρα θα έρθω να επιτεθώ αυτό το χωριό αλλά όχι εγώ ακριβώς αλλά οι σύντροφοι μου... εγώ απλώς θα παίξω τον ήρωα νικώντας του πειρατές και μετά θα σε κάνω να υπογράψεις ένα έγγραφο οπού θα λέει να μου δώσεις την έπαυλη και όλη σου την περιουσία!!!! Της είπε έντονα. Εκείνη ήταν έτοιμη να βάλει τα κλάματα αλλά τα κρατούσε, δεν ήθελαν να βγουν.
-Σε παρακαλώ μην κάνεις κάτι τέτοιο!!!! Θα υπογράψω από τώρα και θα στην δώσω, απλά μην κάνεις κάτι τέτοιο!!!!! Σίγουρα για αυτόν θα προτιμούσε αυτό το πράγμα αλλά δεν πιστεύω να συμφωνήσει.
-Νομίζεις ότι είναι τόσο εύκολο???? Είμαι χρόνια εδώ πέρα και έχω κερδίσει την εμπιστοσύνη των κατοίκων αλλά δεν φτάνει αυτό μόνο... πρέπει να κερδίσω κιαλλο και για αυτό χρειάζομαι να γίνω ήρωας του νησιού.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jul 19, 2013 2:46 pm

Όταν τελειώσει να μιλάει ο μπάτλερ τότε η kaya άρχιζε να βάζει τα κλάματα επειδή τόσο καιρό την φρόντιζε και είχε γίνει ένα πολύ σημαντικό άτομο για εκείνη. Ήξερα και εγώ για τον ίδιο λόγο σχεδόν ήρθα εδώ πέρα αλλά από μέσα στην καρδιά μου δεν ήθελα να το κάνω αυτό που είχα σχεδιάσει στην αρχή και για αυτό βρήκα ένα άλλο σχέδιο. Το σχέδιο που είχα βρει ήταν ότι θα σώσω το χωριό αυτό γινοντας υποτιθέμενος κακός αυτού του νησιού και θα σκοτώσω τον μπάτλερ ώστε να ελευθερωθεί το χωριό εκείνο από αυτόν. Έτσι μετά του είπα.
-Θες να κάνεις αυτό που είπες ε??? Λυπάμαι αλλά δεν θα σε αφήσω επειδή πριν το κάνεις δεν θα υπάρχει σε αυτό τον κόσμο πια... θα φύγω τώρα μαζί με την kaya αλλά μέχρι να την βρεις θα έχει φύγει από αυτόν τον κόσμο μετά έκανα σήμα στον Yuuji να φύγουμε σε λιγάκι.
-Περίμενε!!!! Μου έλεγε ο μπάτλερ.
-Αν θες να την πάρεις πίσω και να κάνεις το σχέδιο πραγματικοτητα τότε έλα σε αυτό το μέρος που θα σου πω και φερε  πολλούς κάτοικους να δουν ότι την έχω... άσε που αν με σκοτώσεις εσύ τότε μπορείς να βγεις όντως ήρωας επειδή θα το κάνεις δημόσια ότι νίκησες έναν πειρατή που μπήκε στο χωριό και άρχισε να επιτιθετε τον κόσμο του άρεσε πολύ όταν του το είπα.
-Ότι πεις.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jul 19, 2013 3:00 pm

Αφού τελείωσα να του μιλάω μετά έδωσα σήμα στον Yuuji να φύγουμε από το παράθυρο. Ο μπάτλερ δεν μας κυνήγησε καν επειδή του άρεσε αυτό που σχεδίασα και του είναι πολύ χρήσιμο αλλά δεν θα γίνει έτσι όπως αυτό το θέλει. Δηλαδή να καταφέρει να νικήσει εμένα και μετά να γίνει ήρωας ώστε να μπορέσει να πάρει την περιουσία της kaya. Από τι κατάλαβα είναι όντως ένας δυνατός άνθρωπος αλλά αν δεν καταφέρω να τον νικήσω τότε θα είμαι ένας πολύ αδύνατος άνθρωπος επειδή σίγουρα υπάρχουν πιο δυνατοί σε αυτή την θάλασσα. Σίγουρα όμως θα υπάρχουν ακόμη πιο δυνατοί στις άλλες θάλασσες και οι πιο δυνατοί είναι στην γραμμή οπού εκεί είναι ο στόχος μου να πάω. Αν πάω εκεί πέρα ίσως καταφέρω όντως να κάνω το πρώτο βήμα του ονείρου μου.
Μετά πηδήξαμε από το παράθυρο. Όταν είχαμε πηδήξει τότε δεν είχαμε καταλάβει ότι ήταν κάπως ψηλά αλλά ευτυχώς δεν ήταν και τόσο ψηλά και για αυτό καταφέραμε και προσγειωθηκαμε ομαλά, αν και πόνεσαν λίγο τα πόδια μας επειδή όσο και να το κάνεις ήταν κάπως ψηλά. Δεν αργήσαμε να αρχίζουμε να τρέχουμε.
Καθώς τρέχαμε σκεφτόμουν ότι δεν είχαμε πει ώρα αλλά μετά σκέφτηκα κάτι ώστε να του πω την ώρα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jul 19, 2013 11:43 pm

Αυτό που είχα σκεφτεί ήταν να πάω να βρω τον άλλον που μίλαγε μαζί του προηγούμενος αλλά δεν ξέρω που ακριβώς θα είναι εκείνος οπότε μετά άρχιζα να ψάχνω με πολύ προσπάθεια. Έψαχνε και ο yuuji, η kaya έδειχνε ακόμη λυπημένη για αυτό που έμαθε με τον μπάτλερ της και για αυτό δεν ψάχνει μαζί μας.
Ξαφνικά μετά από 10 λεπτά με φωνάζει ο Yuuji να έρθω προς το μέρος του να μου πει κάτι. Πήγα και έκατσα να τον ακούσω.
-Τον βρήκα!!!! Εκεί πέρα είναι στέκεται σε εκείνο το δέντρο!!! Αφού τον είδαμε μετά αμέσως πήγαμε προς τα εκεί να του πούμε να πάει στον καπετάνιο του να του πει την ώρα που θα συναντηθούμε. Την στιγμή που έφτασα εκεί πέρα του έδωσα μια μπουνιά στην μούρη και μετά τον έπιασα από την μπλούζα του.
-Πες το αφεντικό σου ότι να είναι στης 10 το πρωί στο μέρος που είπαμε, κατάλαβες!!!! Αν δεν έχεις καταλάβει εσύ, έχει καταλάβει!!! αυτός ήξερε ότι ήμουν πολύ δυνατός για να με αντιμετωπησει και για αυτό όταν τον άφησα έφυγε αμέσως.
Φύγαμε από εκεί πέρα μετά και πηγαίναμε προς το ξενοδοχείο αλλά μετά σκέφτηκα ότι μπορεί να καταλάβουν ότι έχουμε πάρει την kaya επειδή η kaya είναι μαζί μας. Δεν μπορούσαμε να πάμε πουθενά αλλού πάρα το μέρος που ήρθαμε σε αυτό το νησί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 12:00 am

Σε 20 λεπτά πήγαμε στην ακτή και την στιγμή που φτάσαμε αμέσως μπήκαμε στην βάρκα μέσα ώστε να ξαπλώσουμε εκεί αλλά δεν υπήρχε πολύ χώρο για 3 και για αυτό αναγκάστηκα μετά να ξαπλώσω κάτω στην άμμο ώστε να μπορέσει να κοιμηθεί μέσα στην βάρκα η kaya. Όταν λύθηκαν όλα τα προβλήματα μας τότε αρχίζαμε και κοιμομοσταν.
Το επόμενο πρωί
Είχε έρθει το επόμενο πρωί και κοιμόμουν πολύ καλά μέχρι κάποια στιγμή οπού ξαφνικά άρχιζα να νιώθω πάνω μου κρύο νερό. Όταν άνοιξα τα μάτια με είδα να είμαι στην θάλασσα μέσα. Μάλλον θα με είχαν ρίξει εκείνοι μέσα. Το σημαντικό κομμάτι δεν ήταν αυτό, ήταν ότι πρέπει να πάμε αμέσως στο μέρος οπού είχαμε πει. Έτσι μετά σηκώθηκα αμέσως και αρχίζαμε να πηγαίνουμε προς τα εκεί.
Σε 20 λεπτά είχαμε φτάσει και είδαμε ένα σωρό κάτοικους να είναι μαζεμένοι, και από τις φάτσες του καταλάβαινα ότι δεν καταλάβαιναν τι γίνεται αυτή την στιγμή. Σε λίγο είχαν έρθει και ο μπάτλερ μαζί με τους συντρόφους του, μου φάνηκε όμως λίγο περίεργο επειδή δεν είχαν την εμφάνιση των πειρατών. Μπορεί να τους ζήτησε να ντυθούν κανονικά ώστε να μπορέσει να εκπληρώσει την δικιά του επιθυμία, αλλά δεν θα τον αφήσω.
-Όλοι σας έχω κάτι να σας πω, όπως βλέπετε είναι δίπλα αυτών των δυο τους η δεσποινίς kaya οπού σκοπεύουν να την σκοτώσουν αυτοί!!! Όταν είπε έτσι όλοι τους άρχιζαν να πανικοβαλονται αλλά άλλοι ένιωθαν καλά επειδή είναι εδώ ο μπάτλερ.
-Αλλά μην φοβάστε!!! Εγώ είμαι εδώ και για αυτό θα τους κανονίσω εγώ!!!! Sham & Buchi αμέσως πηγαίνετε να κάνετε επίθεση πάνω του!!! Είπε και μετά ήρθαν κατά εδώ 2 άτομα να μας επιτεθούν.


Last edited by Rikuo on Sat Jul 20, 2013 7:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 2:49 pm

Ήταν κάπως μεγαλόσωμοι αλλά ο ένας ήταν κάπως χοντρός ενώ ο άλλος λεπτός, φαινόντουσαν κάπως δυνατοί αλλά για μένα αυτοί ήταν στα σίγουρα παιχνιδάκι. Είπα μετά στον Yuuji να μην μπλέκει στην μάχη μου μαζί με αυτούς τους δυο. Είχα πάει προς τα εκείνους και εγώ και έβγαλα το σπαθί μου έξω, έπειτα τους έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα πλάγια. Αναρωτιόμουν πως θα πολεμήσουν εκείνοι και ξαφνιάστηκα με τον τρόπο που είδα οπού πολεμάνε. Ξαφνικά βγήκαν από τα χέρια τους κάτι νύχια αλλά δεν ήταν τόσο μεγάλα, είχαν καταφέρει να αποκρούσουν την επίθεση μου. Ήξερα πως δεν θα ήταν και τόσο εύκολο αλλά τελικά αποδέχτηκε το αντίθετο. Μετά εκείνοι μου έκαναν επίθεση αλλά δεν έκαναν απλά μια επίθεση. Έκαναν πολλαπλές επιθέσεις και πολύ γρήγορα, μου ήταν πολύ δύσκολο να αποφεύγω και να τις αποκρούω όλες αυτές. Ο ένας πήγε από πίσω μου χωρίς να τον δω και τότε με γραντσουνησε στην πλάτη μου. Είχα πιάσει στην πλάτη μου να δω πως είναι και είδα να έβγαζε αίμα, όχι πολύ αλλά πονούσε λιγάκι. Έτσι εγώ μετά νευρίασα και με θυμό πήγα να τους ξανά κάνω επίθεση φέρνοντας το σπαθί μου προς τα κάθετα. Την απέφυγαν αλλά δεν σταμάτησα εκεί πέρα, μετά έριξα στον έναν μια γυριστή κλωτσιά και έπεσε πάνω στον άλλον.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 3:02 pm

Σηκώθηκαν πάνω και ξανά ήρθαν κατά εδώ να μου κάνουν επίθεση. Τους απέφυγα και μετά του έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί μου προς τα οριζόντια, πρόλαβαν να την αποφύγουν πηδώντας ψηλά αλλά ο χοντρός δεν πρόλαβε να την αποφύγει όλη την επίθεση και για αυτό τον έκοψα λιγάκι στο πόδι του. Τέτοιο τραύμα σίγουρα δεν θα τον κάνει να πέσει. Θα πρέπει να προσπαθήσω να κάνω πιο πολλές επιθέσεις μέχρι να τους καταστρέψω.
Έτσι όπως ήταν στον αέρα μετά όταν ερχόντουσαν κατά πάνω μου, είχαν βάλει τα νύχια τους μπροστά και έδειχναν εμένα, έπεφταν τόσο γρήγορα οπού αν έμενα ακόμη σε αυτό το σημείο οπού είμαι μπορεί να με πετύχαιναν και να ήμουν εγώ αυτός οπού θα πέσει. Δεν είχα άλλη επιλογή από το να αποφύγω την επίθεση αλλά μετά σκέφτηκα ότι μπορώ κιόλας και να κάνω αντεπίθεση έτσι όπως έρχονται προς τα εδώ. Έτσι μετά και έκανα, είχα βάλει το σπαθί από πάνω μου και περίμενα να έρθουν κατά εδώ. Δεν είχε αργήσει μέχρι οπού είχαν έρθει και εκείνη την στιγμή πηδάω ψηλά στον αέρα και τους κάνω επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα οριζόντια. Όταν είχαμε συγκρουστεί τότε η επίθεση μου τους είχε τραυματίσει και πιο πολύ από την προηγούμενη φορά αλλά δυστυχώς κατάφεραν και εκείνοι να με τραυματίσουν.
Πέσαμε κάτω στο πάτωμα μετά και νιώθαμε πόνο και οι 3 αλλά εγώ μάλλον ένιωθα τον πιο λίγο πόνο από όλους και για αυτό μετά από 5 λεπτά κατάφερα να σηκωθώ όρθιος.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 8:20 pm

Οι άλλοι ακόμη να σηκωθούν και για αυτό θα μπορούσα να πάω να τους σκοτώσω αμέσως. Πήγαινα σιγά σιγά προς τα εκείνους επειδή πωναγα κιόλας αλλά όχι τόσο πολύ οπού να μην μπορώ να περπατήσω. Με είχαν κόψει στα πλευρά και για αυτό καθώς περπάταγα ακούμπαγα τα πλευρά μου. Σε 2 με 3 λεπτά είχα φτάσει σε εκείνους και έβγαλα το σπαθί έξω. Το σήκωσα ψηλά και μετά τους έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα οριζόντια ώστε να τους πάρει και τους δυο. Είχαν δυσκολευτεί λιγάκι αλλά κατάφεραν να αποφύγουν την επίθεση μου στρουμπουλοντας λίγο πιο πίσω. Έπειτα κατάφεραν να σηκωθούν και αμέσως ήρθαν κατά πάνω μου. Έβαλα το χέρι μου στην πίσω τσάντα μου και έβγαλα κάτι μαχαιράκια οπού τα πέταξα μετά πάνω τους. Είχα ρίξει 3 στον καθένα, ο λεπτός απόφυγε το ένα και το άλλο το απόκρουσε με τα νύχια του ενώ το άλλο το απόφυγε και εκείνο αλλά δεν πρόλαβε καλά και για αυτό τον πέτυχε στον ώμο του λίγο η άκρη του μαχαιριού, πάνω κάτω το ίδιο είχε γίνει και στον χοντρό. Όπως το είχα καταλάβει αυτοί οι δυο δεν ήταν αντίπαλοι για μένα επειδή ήμουν πιο δυνατός αλλά μπορώ να το παραδεχτώ ότι ξέρουν να πολεμάνε καλά, κατάλαβα ότι από με τον μπάτλερ θα πρέπει να πολεμήσει μαζί μου και ο Yuuji.
Κοίταζα που και που τον μπάτλερ να δω πως είναι και τον έβλεπα να είναι γεμάτο νευρά επειδή βλέπει πως οι δικοί του χάνουν και κατάλαβα ότι περιμένει πως και πως να έρθει κατά πάνω και να μου επιτεθεί.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Seek & Destroy [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Job...[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Gecko Islands-
Jump to: