Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 8:44 pm

Είχε πια ενευριασει ο μπάτλερ που έβλεπε τους δικούς του να χάνουν έτσι, μάλλον επειδή είχε στο μυαλό του ότι έπρεπε να με νικήσει ώστε να μην κάνει το δικό μου σχέδιο αλήθεια ενώ θα γίνει το δικό του αλήθεια. Είχε έρθει πιο εδώ ο μπάτλερ και πήγε να πει κάτι στους συντρόφους του.
-Λοιπόν φύγετε δεν πολεμάτε άλλο εσύ εσείς!!!! Με έχει ενευριασει πια αυτός, εγώ θα είμαι αυτός που θα του δώσω ένα μάθημα να μπλέκεται με τα σχέδια μου είχε ενευριασει πάρα πολύ αυτός και δεν μπορούσε κάνεις να τον χαλαρώσει αλλά από την άλλη μπορεί και εγώ το ίδιο να έκανα επειδή αν έβλεπα κάποιος ότι έμπαινε στα σχέδια μου τότε θα πρέπει να πάω να τον βγάλω από την μέση όπως θα κάνω αυτή την στιγμή επειδή και εκείνος μπαίνει στα σχέδια μου.
-Ώστε έτσι ε.... τότε έλα κατά πάνω μου με την καλύτερη σου βολή!!!! Αν μπορείς βέβαια... του είπα και μετά έγινε πιο πολύ έξαλλος οπού είχε σαν αποτέλεσμα να έρθει κατά πάνω μου προς τα εδώ και να μου κάνει επίθεση από το πουθενά σχεδόν. Σκέφτηκα μετά ότι αν χάσω δεν θα τρέχει και κάτι επειδή αν γίνω λίγο πιο δυνατός μετά θα ξανά μπορέσω να έρθω εδώ πέρα και θα πάρω πίσω την εκδίκηση μου. Βέβαια θα πρέπει να γίνω πολύ δυνατός επειδή δεν θα θέλω να ζήσω το ίδιο πράγμα άμα χάσω από τον μπάτλερ.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 3:03 pm

Όταν είχε έρθει να μου κάνει επίθεση τότε μπαίνει ξαφνικά στην μέση ο Yuuji και αποκρούει στην επίθεση του.
-Στο είπα μην μπλεχτείς!!!! Σίγουρα τώρα θα είναι πολύ πιο διαφορετικά από πριν αλλά δεν θέλω να τον δω να είναι πληγωμένος. Η κάτοικοι γύρω περίμεναν να νικήσει ο μπάτλερ αλλά λυπάμαι δεν θα γίνει αυτό το πράγμα για το καλό το δικό σας.
-Αν είμαστε μαζί τότε μπορούμε να τον νικήσουμε!!! Φώναξε και αμέσως πήγε προς τον μπάτλερ και του κάνει επίθεση αλλά εκείνος την απόφυγε. Σε κάποια στιγμή σταμάτησε ο μπάτλερ και έβγαλε κάτι, είχε βάλει στα χέρια του κάτι γάντια οπού είχε σε κάθε δάχτυλο από ένα μεγάλο σπαθί και έμοιαζε με γάτα κάπως.
-Ο καπετάνιος έχει σοβαρευτεί τώρα!!!! Ο άλλος είναι χαμένος για τα καλά!!!! Είπαν οι δικοί του. Ήρθε προς τα εμένα να μου κάνει επίθεση. Με το ένα χέρι του είχε κάνει επίθεση αλλά το απέφυγα έπειτα πήγα να του αυτή την φορά εγώ να του κάνω επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα κάθετα αλλά εκείνος έβαλε τα μακρυά νύχια του και απόκρουσε την επίθεση μου. Και οι άλλοι είχαν μακρυά νύχια αλλά αυτά δεν ήταν απλά μακρυά νύχια, ήταν σπαθιά οπού τα έκανε να μοιάζουνε με νύχια
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 3:26 pm

Πήγα λίγα μέτρα πιο μακρυά και άρχισα να πετάω συνέχεια μαχαίρια αλλά έβλεπα πως δεν έκαναν κάτι επειδή όσα του πέταγα όλα τα απόκρουσε και για αυτό σταμάτησα. Αναγκάστηκα μετά να τον πλησιάσω και όταν τον πλησίασα του έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί μου προς τα πλάγια αλλά το έκανα δυο φορές από κάθε μια πλευρά και σχημάτισε κάτι σαν ένα χ. Κατάφερε να σταματήσει την επίθεση μου με τα νύχια του οπού είχε σαν αποτέλεσμα να συγκρουστουμε και τότε ήταν η κατάλληλη στιγμή να του μιλήσω.
-Γιατί θες να γίνει το σχέδιο σου αλήθεια?????? Είναι λίγο περίεργο, είναι σαν να λέει θέλω να μην είμαι πια πειρατής. Αλλά μπορεί και να είναι αλήθεια κιόλας.
-Γιατί λες???? Μα φυσικό δεν είναι, κουράστηκα την ζωή οπού να με κυνηγάνε οι άλλοι και για αυτό πρέπει να γίνει το σχέδιο αλήθεια ώστε να μην είμαι πια πειρατής μιλούσαμε μεταξύ μας και για αυτό δεν μπορούσαν άλλοι να μας ακούνε.
-Καλά το είχα καταλάβει!!!!! Αν δεν θες να είσαι τότε θα σε σκοτώσω εγώ επιτόπου και δεν θα χρειαστεί να κάνεις το δικό σου σχέδιο πραγματικό!!!! Του είπα και μετά έτσι όπως ήμασταν συγκρουσμενοι ο ένας με τον άλλον έβαλα δύναμη και τον πέταξα λίγα μέτρα πιο μακρυά.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 3:51 pm

Έτρεξα προς τα εκεί πολύ γρήγορα και του έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα πλάγια, από την πολύ την δύναμη που είχα βάλει πριν δεν είχε σταματήσει να πηγαίνει πιο πίσω και για αυτό δεν με είχε δει ότι έρχομαι κατά εκεί αλλά την στιγμή που του έκανα την επίθεση ξαφνικά εξαφανίστηκε από εκεί πέρα. Όμως από το πουθενά τον είδα να εμφανίζεται ξανά στον αέρα και να μου κάνει επίθεση από εκεί. Πάλι καλά που είχα προλάβει να τον αποφύγω πηγαίνοντας πιο πίσω αλλιώς θα με είχε κάνει κομματάκια. Σίγουρα θα τον είχα ενευριασει ακόμη πιο πολύ. Ξανά πήγα προς τα εκεί να του κάνω επίθεση αλλά επειδή έβλεπα ότι η επιθέσεις που του έκανα δεν έπιαναν τότε πήρα ένα δικό του, τον πέταξα προς τα εκείνον αλλά ο μπάτλερ δεν τον απόφυγε αλλά έκανε το ακριβώς αντίθετο. Πέρασε τα νύχια του μέσα από εκείνον και μετά τον πέταξε πάνω σε ένα σπίτι σπάζοντας το. Μου είχε ανοίξει άνοιγμα με εκείνη την κίνηση που έκανα, πήγα κατευθείαν προς τα εκείνον και του έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα πλάγια. Δεν είχε εξαφανιστεί αλλά πρόλαβε και την απόφυγε, μπορεί να την είχε προλάβει αλλά κατάφερα να τον τραυματίσω στον ώμο. Οι κάτοικοι όταν είδαν τον μπάτλερ να καρφώνει τον δικό του με τα νύχια του νόμιζαν ότι έβλεπαν όνειρο αλλά σιγά σιγά μάλλον καταλαβαίνουν τι είδους άνθρωπος είναι, όταν τελειώσει η μάχη μας θα προσπαθήσω να τους πω ότι ήταν ένας κακός ο μπάτλερ αυτός άλλα μπορεί να μην πετύχω κάτι. Θα υπάρχει όμως και η kaya οπού εκείνη μπορεί να την πιστέψουν.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 4:56 pm

Είχα πάει πάλι να του κάνω επίθεση, πήδηξα ψηλά στον αέρα και του έκανα μετά επίθεση φέρνοντας το σπαθί μου προς τα κάθετα αλλά έκανα με πολύ δύναμη. Την είχε αποφύγει αλλά είχα σπάσει λίγο το έδαφος κάτω. Καθώς πολέμαγα τον μπάτλερ είδα κάποιοι να πηγαίνουν στην kaya και για αυτό είπα αμέσως στον yuuji να πάει εκεί πέρα και να την προστατεύει. Έτσι έκανε και όταν πήγαν εκεί οι άντρες του μπάτλερ ο yuuji άρχισε να τους πολεμάει.
Του έκανα πάλι επίθεση μετά αλλά τον είδα να εξαφανίζεται πάλι και σε κάποια στιγμή ήρθε να μου κάνει επίθεση και με έκοψε στο χέρι μου και στο πόδι. Είχα ενευριασει πια, εκείνος συνέχιζε και εξαφανιζόταν κάθε λεπτό οπού αυτό το πράγμα άρχισε να μου την δίνει πάρα πολύ. Σε κάποια στιγμή προσπάθησα να τον πιάσω αλλά δεν κατάφερα και για αυτό για άλλη μια φορά με ξανά έκοψε στο χέρι και στο πόδι. Δεν μπορούσα άλλο, έκανα επιθέσεις οπού να ναι ώστε να μπορέσω να τον πετύχω κάποια στιγμή αλλά δεν τον πετυχαινα με τίποτα. Καθώς έκανα τυχαίες επιθέσεις πήγαινα προς του άντρες του μπάτλερ και άρχιζα να σκοτώνω έναν έναν ώστε να βρω τον καπετάνιο τους. Σκότωνα πολλούς και έβγαινε ένα σωρό αίμα αλλά δεν έβγαινε μόνο από εκείνους αλλά και από μένα επειδή συνέχεια με τραυματουσε ο μπάτλερ.
Έκανα ξανά μια ακόμη επίθεση στα τυχαία φέρνοντας το σπαθί προς τα πλάγια και ένιωσα στο σπαθί μου κάτι και μετά από λίγο το είδα να έχει αίμα πάνω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 5:33 pm

Ξαφνικά είδα τον μπάτλερ κάτω πεσμένο στο έδαφος και να πιάνει τα πλευρά του. Από τι φαίνεται επιτέλους τον είχα πετύχει αλλά μπορεί να ξανά σηκωθεί, δηλαδή μπορεί να μην τον έχω ακόμη νικήσει. Σηκώθηκε όντως μετά από λίγο αλλά δεν μπορούσε να περπατήσει καλά. Προσπάθησε όμως να έρθει προς τα εδώ για να μου κάνει επίθεση, άρχισε να τρέχει και είχε έρθει και μου έκανε επίθεση φέρνοντας τα νύχια του προς τα πλάγια. Τον απέφυγα πηγαίνοντας από πίσω του και έπειτα με το σπαθί μου έκανα επίθεση φέρνοντας το προς τα κάθετα οπού είχε σαν αποτέλεσμα να του κάνω ένα τεράστιο τραύμα στην πλάτη του. Αφού τον είχα ξανά χτυπήσει στην πλάτη του μετά έπεσε κάτω, είχε πέσει αλλά προσπαθούσε ξανά σηκωθεί. Με πάρα πολύ δυσκολία κατάφερε να σηκωθεί και πήγε λίγο πιο πίσω, εξαφανίστηκε πάλι και το έκανε ξανά συνέχεια αλλά το θέμα τώρα ήταν ότι μπορούσα να τον βλέπω επειδή έχει γίνει πιο αδύναμος από πριν. Έτσι όπως εξαφανιζόταν συνέχεια τον είδα να πάει να μου κάνει επίθεση αλλά πρόλαβα και έκανα αντεπίθεση, είχα καρφώσει το σπαθί μου μέσα στην κοιλιά του. Όλοι όσοι ήταν εδώ μπόρεσαν και είδαν την ήτα του μπάτλερ. Του το είχα πει ότι το δικό μου σχέδιο θα γίνει αλήθεια, και με αυτό που έκανα τώρα δεν θα χρειαστεί να πάει να επιτεθεί στο χωριό αυτό και να πεθάνει η άλλη.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 6:11 pm

Αφού τον νίκησα τώρα πρέπει να τους πω γιατί την είχα πιάσει αλλά και το σχέδιο του μπάτλερ, μπορεί να είναι κάπως δύσκολο να το χωνέψουν αλλά πρέπει επειδή είναι η αλήθεια. Είχαν δει κιόλας οι ίδιοι τι είχε κάνει εκείνος. Σκότωσε έναν δικό του χωρίς καν να το θέλει. Εκείνοι που είχαν πάει να πιάσουν την kaya είχαν σκοτωθεί από τον Yuuji οπότε όλα είναι εντάξει. Έτσι μετά άρχισα να μιλάω στους κατοίκους.
-Μπορεί να είπε ότι ήρθα εδώ πέρα για να σκοτώσω την kaya αλλά δεν είναι όλη η αλήθεια αυτή, ναι είχα έρθει στη αρχή για να καταστρέψω το νησί αλλά έμαθα πως ο μπάτλερ εκείνος ήθελε το ίδιο πράγμα και για αυτό ήταν στο δρόμο μου... αλλά δεν είναι μόνο αυτό... άλλο σκοπό μου μπήκε μέσα στο μυαλό μετά για αυτό το χωριό, από την καταστροφή του νησιού που ήθελα σκέφτηκα μετά να το σώσω από αυτόν επειδή δεν μου πολύ άρεσε αυτό που ήθελε εκείνος δεν με πίστευε κανείς όταν τους το είπα και λογικό κιόλας επειδή είχαν πολύ πίστη σε εκείνον αλλά μακάρι να πει κάτι και η kaya για να βγω αληθής για εκείνους. Ήρθε μετά η kaya προς τα εδώ και άρχισε να τους μιλάει.
-Όσα λέει δεν είναι ψέμα, είναι αλήθεια... είχε σαν σχέδιο να καταστρέψει το χωριό αυτό αλλά όχι εκείνος η σύντροφοι του και μετά θα τους κανόνιζε για να γίνει ήρωας αλλά δεν τελειώνει εκεί πέρα, σκόπευε να με σκοτώσει κιόλας για να πάρει την περιουσία μου... κάτι τέτοιο όμως πια δεν θα γίνει επειδή είχα καταλάβει αμέσως ότι αυτός εδώ ο άνθρωπος θα μας σώσει και μόλις το έκανε!!!! Από την στιγμή που τελείωσε να μιλάει άρχισαν να την πιστεύουν πολλοί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 7:10 pm

-Ποιος να το πίστευε ότι όλο αυτόν τον καιρό σε αυτό το χωριό υπήρχε ένας εχθρός και δεν το είχαμε καταλάβει καν μιλούσαν οι κάτοικοι μεταξύ τους. Περπατούσα στους δρόμους του χωριού και για αυτό μπορούσαμε να τους ακούμε. Πονούσα παντού και για αυτό έπρεπε να πάω σε ένα νοσοκομείο αλλά δεν ξέρω αν θα με γιατρέψουν με αυτά που έγινε σήμερα. Καθώς πήγαινα με σταμάτησαν κάποιοι στο δρόμο.
-Λυπούμαστε που σε φερθήκαμε έτσι, δεν ξέραμε τίποτα δεν φταίνε εκείνοι που δεν ήξεραν τίποτα.
-Δεν πειράζει μην ανησυχείτε τους είπα ευγενικά και μετά συνέχισα να περπατάμε προς το νοσοκομείο ώστε να με γιατρέψουν. Σκεφτόμουν καθώς πήγαινα ότι τελικά δεν μου πάει η καρδιά να καταστρέψω ένα νησί. Προτιμώ μάλλον να κάνω την ζωή των marine άνω κάτω παρά των πολιτών. Σίγουρα μπορεί να μην είναι αυτό που κάνουν οι πειρατές αλλά για μένα είναι διαφορετικό οπότε δεν με νοιάζει αν είναι αλλιώς.
Σε 10 λεπτά είχαμε φτάσει στο ιατρείο και μπήκα μετά μέσα. Τους ρώτησα να με γιατρέψουν μετά και μου απάντησαν ναι, δεν είπαν όχι μάλλον επειδή δεν είμαι αυτός οπού νόμιζαν και για αυτό θα μπορέσω να γιατρευτώ. Με έβαλαν μετά σε ένα κρεβάτι και με υπνώτισαν.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 7:46 pm

Όταν με είχαν υπνωτίσει μάλλον θα με υπνώτισαν ώστε να αρχίσουν να με γιατρεύουν και με υπνώτισαν για να μην νιώθω πόνο.
Μετά από 2 ώρες τα μάτια μου σιγά σιγά άνοιγαν και πόνο δεν ένιωθα καθόλου όπως πριν, είχε ησυχάσει. Άνοιξα εντελώς τα μάτια και μετά σηκώθηκα από το κρεβάτι που ήμουν. Βγήκα έξω από το δωμάτιο και είπα ευχαριστώ σε αυτούς που με γιάτρεψαν αλλά δεν έχω λεφτά ώστε να τους πληρώσω.
-Λυπάμαι αλλά λεφτά δεν έχω για να πληρώσω δεν θα τους αρέσει μάλλον αυτό το πράγμα.
-Δεν πειράζει εξάλλου μας έσωσες οπότε δεν χρειάζεται να σου πάρουμε λεφτά είπαν με ένα χαμόγελο. Μετά βγήκα έξω από το ιατρείο και είδα τον yuuji να στέκεται στον τοίχο του ιατρείου.
-Έλα πάμε τώρα στο ξενοδοχείο να ξεκουραστουμε και μετά να φύγουμε από το νησί αυτό του είπα και αμέσως φύγαμε για το ξενοδοχείο. Σε 5 λεπτά είχαμε φτάσει και κατευθείαν μπήκαμε μέσα, ανεβήκαμε τις σκάλες και όταν φτάσαμε στον όροφο με το δωμάτιο μας πήρα τα κλειδιά και την στιγμή που φτάσαμε στο δωμάτιο μας αμέσως άνοιξα την πόρτα και μπήκαμε μέσα. Αφού μπήκαμε μετά έκλεισα την πόρτα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Jul 21, 2013 8:20 pm

Έπρεπε να πέσουμε να κοιμηθούμε ώστε να ήμαστε ξεκουραστεί για να φύγουμε από αυτό το χωριό. Η ώρα ήταν 3 το μεσημέρι οπότε γύρω στις 5 πρέπει να ξυπνήσουμε. Πήρα το ξυπνητήρι που είχε στο κομοδίνο και το ρύθμισα ώστε να ξυπνήσουμε στις 5. Μετά πήγα στο κρεβάτι και ξάπλωσα, το ίδιο έκανε και ο yuuji.
Μετά από 2 ώρες
Κοιμόμουν τόσο πολύ οπού δεν το είχα καταλάβει καν ότι είχαν περάσει 2 ώρες, το ξυπνητήρι θα χτύπαγε σιγά σιγά. Σε 2 με 3 λεπτά ξαφνικά ακούω ένα ντριν και ξυπνάω απότομα. Ξύπνησα αλλά ακόμη ήθελα κιαλλο ύπνο και για αυτό έπεσα ξανά για ύπνο. Με σταμάτησε ο Yuuji όμως ρίχνοντας πάνω μου έναν κουβά νερό.
-Κάλο ήταν αυτό, ας ετοιμαζομαστε να φεύγουμε!!! Είπα και μετά σηκώθηκα, ετοιμάστηκα και αμέσως έφυγα από το δωμάτιο. Το ίδιο έκανε και ο yuuji. Κατεβήκαμε τις σκάλες και αμέσως βγήκαμε από το ξενοδοχείο αλλά πριν βγω έξω είχα αφήσει το κλειδί του δωματίου στον ιδιοκτήτη του ξενοδοχείου. Έπειτα αφού βγήκαμε από το ξενοδοχείο αμέσως πήγαμε στην ακτή που είχαμε αφήσει την βάρκα.
Μέσα σε 20 λεπτά είχαμε πάει και την στιγμή που φτάσαμε μπήκα στην βάρκα μέσα. Ο Yuuji έσπρωχνε την βάρκα προς το νερό και μετά μπήκε και αυτός. Κάναμε πολύ κουπί και είχαμε προορισμό προς το επόμενο νησί.

Τέλος
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Save or destroy???   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Save or destroy??? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Seek & Destroy [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Gecko Islands-
Jump to: