Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 12:47 pm

Οι ιστορίες μου...:

Spoiler:

Στις προηγούμενες ιστορίες : Στις προηγούμενες ιστορίες , απ'όσο είδαμε , ένας μαρίν , ο Burvy , ήταν ο αρχηγός μίας μεγάλης ομάδας κλεφτών , των Department of Supplies Boats.. Ενώ με επιασαν οι μαρίν στην North Blue , μου έδωσε την ευκαιρία να γλυτώσω , πέρνοντας την ευθύνη των Department στο κεφάλι μου , λέγοντας δηλαδή πως εγώ είμουν ο αρχηγός τους! Ενώ έγινε αυτό και χάρη σαυτόν γύρισα στην East Blue , ο Edgard , ο στρατηγός των 50 κλεφτών , είπε στον Captain Morgan πως άν σκωτόσει τον αρχηγό τους , θα πάρει την θέση του.. Ενοώντας βέβαια τον Burvy , αλλα λόγο των νέων της εφημερίδας κατάλαβε εμένα.. Μπήκε έτσι στο κόλπο και ο Don Krieg , έχωντας σαν σκοπό να με σκωτόσει για να γίνει αυτός ο αρχηγός.. Ενώ ακόμη δεν έχω νέα απο τον Don Krieg , αν και μου είχε επιτεθεί νομίζοντας πως επειδή βούλιαξε την βάρκα μου με σκώτοσε , προηγουμένος , πήγα στην loguetown , αγόρασα τον κατάλληλο εξοπλισμό για να δυναμώσω , και έφυγα ωστε να ετοιμαστώ για την αποστολή μου , ξανά στην Loguetown... Εκτός αυτού , ένα ακόμη γεγονός που συναίβει εκεί , στην Loguetown , είναι πως ο Raidoung , o τύπος που με έδωσε τον εξοπλισμό , ήταν που με είπε πως ο Vladimir , o μεγάλος αδερφός μου ο οποίος θεωρείται νεκρός , οτι ζεί..

Τώρα :

Ενώ αρκετή ώρα πρίν εγγατέλιψα την Loguetown , τώρα κάνω κουπί προς το επόμενο κοντινό νησί , το οποίο , ακόμα δεν έμαθα πιο είναι , μα αχνοφαίνεται... Ενώ κάνω κουπί , είδα έναν ψαρά πάνω σε έναν βράχο στην θάλασσα και του είπα :
Όι! Ψαρά! Μήπως ξέρεις πιό είναι το νησί εκείνο που αχνοφαίνεται? Ενώ γύρισε και κοίταξε , είπε :
Εχμ.. Ναί!.. Δηλαδή έτσι νομίζω.. Πρέπει να είναι το Shell's Town..
S..Shell's town?!
Ναί , το νησί που κατοικεί ο Captain Morgan , μαζί με την μεγάλη βάση των μαρίν του.. Καλύτερα ,κάτι κακό σε εκείνο το νησί , να μήν πάς ,διότι ο Morgan , είναι αρκετά κακός! Μάλιστα , έμαθα πρίν λίγο καιρό , πως θέλει να συμμαχίσει με μία μεγάλη ομάδα κλεφτών και πως θα σκωτόσει τον αρχηγό τους! Τότε γεμάτος απορία , του είπα :
Κ.Και απο πού στο καλό τα έμαθες αυτά?! εκείνος τότε απάντησε :
Πρίν λίγες μέρες , πήγα να πουλίσω ψάρια.. Εκτός το οτι μου τα πήρε με το ζόρι και δεν με πλήρωσε , ενώ έφαγα και λίγες σφαλιάρες , τον άκουσα να μιλάει με τον Don Krieg στο Den Den , Μιλώντας για έναν Azazel D. Drake..


Last edited by Ryo D. Amidamaru on Mon Jul 22, 2013 3:04 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 12:58 pm

Eνώ τότε άκουσα το όνομά μου , είπα τρομαγμένος :
A..Azazel!? Azazel D. Drake!? Είσαι σίγουρος πως άκουσες κάτι τέτοιο!?
Ναί!.. Μ..Μέσα στο γραφείο του , και λέγαν πως θα τον σκωτόσουν αυτόν τον τύπο ο οποίος ήταν ο αρχηγός της ομάδας αυτής , ωστε να γίνουν αυτοί οι αρχηγοί...! Τότε είπα :
Yosh! Κατάλαβα τί στο καλό παίζει εδώ!... Ευχαριστώ λοιπόν , καλό ψάρεμα! εκείνος τότε είπε :
Arigato! Μόλις είχα καταλάβει τί στο καλό γινόταν! ο Edgard είχε πεί στον Morgan ή στον Krieg να σκωτόσει τον αρχηγό τους , που ενωούσε τον Burvy μα αυτοί κατάλαβαν εμένα .. Εκείνη την στιγμή είπα ενώ έκανα κουπί :
Ωστ..Ωστε γιαυτό ο gin είχε έρθει στο baratie και είπε πως ο don krieg με είχε σκωτόσει! Ωστε γιαυτό μου επιτέθηκε το πειρατικό το πλοίο!.. Yosh! Ας δόσω ένα μάθημα στον τύπο αυτόν τον Morgan!..
Στο μεταξύ :
Spoiler:
Βλέπουμε τον Vladimir , τον υποτιθέμενα νερό αδερφό μου , να κάθετε μέσα σε ένα καράβι με άλλους 5 άντρες απο πίσω του , και να μιλάει σε ένα Den Den...
Όι! Jacky! Είσαι σίγουρος πως ο αδερφός μου απλά έμπλεξε!? Π..Πως δέν είναι ο αρχηγός τους?!
Φυσικά vlad! Περίμενες να σου έλεγα ψέμματα!? Κ..Και απόσο έμαθα επείσης , μέσω το κρυφού Den Den που έχω στο γραφείο του Morgan και τον παρακολουθώ τον καιρό αυτό , θα συναντιθούν σήμερα , στο Shell's Town , Στην κρυφή μπαρουταποθήκη... Δέν γνωρίζω πού στο καλό βρίσκεται , μα γνωρίζω αυτά που σε είπα !
Arigato Jacky!.. Μου φαίνεται , μιάς και είμαι κοντά στο Shell's Town , θα πάω να ξεμπλέξω τον αδερφό μου! Οι! Άντρες! Ετοιμαστείτε! Ο προορισμός μας είναι η Shell's Town!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:10 pm

Ενώ εγώ έχω φτάσει στο Shell's Town , έχω δέσει την βάρκα μου , και έχω κατέβει.. Με αποφασιστηκότητα , σοβαρότητα και νεύρο προχωρώ να βρώ αυτόν τον Captain Morgan... Ενώ έχω φτάσει στην πόλη , χωρίς να φοράω τον μανδύα μου ή κάτι σχετικό , φωνάζω :
MOOOOOOOOOOOOOOOORGAAAAAAAAAAAAN! Όλος ο κόσμος έχει γυρίσει και με κοιτάει...
ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ ΗΛΙΘΙΕ! ΕΙΜΑΙ Ο AZ-.. εκείνη την στιγμή , μία κοπέλα τρέχει κατα πάνω μου , πηδάει και με ρίχνει κάτω , κλείνοντας το στόμα μου.. Ενώ έχει το χέρι της μπροστά απ'το στόμα μου , προσπαθώ να μιλήσω μα δέν μπορώ :
ΜΓΜΜΜμηΜΜΜμμσεΜΜΜΜεΜΕΜΜμμμμΜ~! τότε εκείνη μου είπε σιγανά :
Βούλοστο χαζέ! Μ..Μπορεί να έρθει ο Morgan εδώ , και να μας σκωτόσει όλους εξαιτίας σου! ενώ πήρε το χέρι της απο το στόμα μου , είπα :
Όι όι! Δέν θα προλάβει να σκωτόσει κανέναν , αφού θα τον σκωτόσω πρώτος εγώ!... Eκείνη κάλυψε με το χέρι της τότε το στόμα μου πάλι και είπε :
Σσσσ! Σκάσε ηλίθιε! Έλα μέσα , στο μπάρ μυο να σου εξηγίσω!..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:18 pm

Σηκώθηκα τότε και την ακολούθισα στο μαγαζί της , το οποίο είχε λίγο κόσμο.. Ενώ μπήκε αυτή μέσα απο τον πάγκο , πήγα έκατσα εγώ απ'έξω... Με κοίταξε , και είπε :
Ηλίθιε! Δέν ξέρεις τι κάνεις! Δέν ξέρεις κάν που βρίσκεσαι και ποιός είναι ο κυρίαρχος του νησιού! Αυτό που έκανες , μπορεί να κόστιζε πολλές ζωές! τότε , είπα :
Μα γιατί!? Μ..Μα αφού μόνο εγώ φώναξα το όνομά του!
Δέν έχει σημασία! Ο Morgan κάνει ότι θέλει σαυτό το νησί! Απο τότε που σκώτοσε τον Captain Kuro και αναβαθμήστικε στην τωρινή θέση που βρίσκεται , εκτός το οτι προάχθηκε σε Captain , είναι ο αρχηγός αυτού του νησιού , λόγο του οτι εδώ βρίσκεται η 153η βάση των μαρίν , η οποία είναι στην διοίκησή του! Σαυτό το νησί , απο τότε που ήρθε ο Morgan , μας βάζει αβάσταχτους φόρους τους οποίους με το ζόρι πληρώνουμε , μας έχει επιβάλει την μοναρχία , μας σκωτόνει και μας χτυπάει όπωτε κάνουμε κάτι λάθος , και γενικότερα ζούμε σε μία κόλαση!.. Αν σε έβρισκε , εκτός το οτι θα σε σκώτονε , θα σκώτονε και όλους τους γύρω εμάς , είτε κάναμε , είτε δεν κάναμε κάτι σε εσένα! Η δικαιολογία θα ήταν η εξης: ή γιατί δεν σε σταματήσαμε , ή γιατί σε σταματήσαμε ενώ ήθελε να σε σκωτόσει αυτός! Γιαυτό να χέρεσαι που σε σταμάτησα και ζείς ακόμα , όπως κι εγώ μαζί με τους υπόλοιπους γύρω.. Παρεμπιπτόντως , το όνομά μου , είναι Rikika!.. Εσένα?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:23 pm

Eμένα? Χεχεεε. Εμένα το όνομά μου είναι Azazel D. Drake , και δέν χρειαζόταν να με σώσεις , διότι ήρθα σαυτό το νησί να σκωτόσω τον Morgan!... Όταν άκουσε το όνομά μου , ενώ σκούπιζε ένα ποτήρι με ένα πανάκι , της έπεσε και είπε :
Α..A..Azazel.. D. Dr.. Drake?! τότε , είπα με ένα χαμόγελο :
Ναί! Εγώ είμαι αυτός! εκείνη τότε τρομαγμένη και ταραγμένη , είπε :
Φυ..Φύγε γρήγορα απο αυτό το νησί! Ο..Ο Morgan θέλει το κεφ..Το κεφάλι σου απ'όσο μας είπε! Θ..Θα πεθάνεις γιαυτό κάνε γρήγορα και φύγε! Σε..Σε παρακαλώ! Κάνε αυτό που σου λέω!
Για την ακρίβεια γνωρίζω τον λόγο που με ψάχνει... ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΩΤΟΣΩΩΩΩΩ! ενώ χτύπισα τότε τον πάγκο , σηκώθηκα και άρχισα να τρέχω.. Ενώ βγήκα απο το μαγαζί , η Rikika , είπε :
Ο ηλίθιος! Θα.. Θα σκωτοθεί μαυτά που κάνει! π..Πρέπει να πάω να τον σταματήσω! Ενώ βγήκε απο τον πάγκο , αρχισε τότε να τρέχει προς την έξοδο του μαγαζιού!..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:30 pm

Την στιγμή που έτρεχα , κατάλαβα πως η Rikika με ακολουθούσε , αφού ακουγόταν η φωνή της , οπου με φώναζε ταραγμένη!.. Εγώ τότε επιτάχυνα και με έχασε... Ενώ πρωχορούσα , ωστε να ξεκουραστώ λιγάκι , κοιτούσα δεξιά και αριστερά , ψάχνωντας το πού να πάω... Όταν κοίταξα ψηλότερα στο νησί , είδα τον "πύργο" των μαρίν.. Και έτσι σκέφτηκα να πάω εκεί... Το τρέξιμο συνεχίστηκε.. Λίγο αργότερα , είχα κουραστεί για τα καλά.. Παρόλο το οτι είμουν κοντά στην βάση των μαρίν , σταμάτησα για λίγο να ξεκουραστώ , και είπα απο μέσα μου :
yosh! Πρέπει να ξεκουραστώ λίγο , ωστε να πάω εκεί , και να είμαι έτοιμος να τον σκωτόσω με την μία!.. ενώ κάθησα κάτω και έπερνα βαθυές και γρήγορες ανάσες , σήκωσα το κεφάλι μου , κοίταξα μπροστά , σηκώθηκα , και άρχισα α περπατώ αντί να τρέχω...
Στο μεταξύ : Στην μεγάλη αλάνα οπου ήταν συγκεντρωμένοι οι μαρίνς , μαζί με τον μόργκαν :
Εκείνη την στιγμή ο Morgan είπε :
Λοιπόν , δέν άκουσα την απάντησή σας! Υπάρχει κανένας που θα με πρωδώσει!? Υπάρχει κανένας που αν φύγει απο αυτό το νησί , θα πάει να πεί πως θα γίνω ο αρχηγός των Department of Supplies Boats?! Πείτε μου λοιπόν!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:36 pm

Eνώ εκείνη την στιγμή έφτασα και τον έβλεπα να μιλαει στους μαρίν , άρχισαν να τρέμουν τα γόνατά μου... Έτσι κρύφτηκα λίγο μακρυά , πίσω απο έναν θάμνο.. Σκεφτόμουν , τί στο καλό θα έκανα αν ήταν πραγματικά δυνατός!? Τ..Τί θα έκανα αν είχε πολύ περισσότερη δύναμη , ή αν μου επιτήθονταν όλοι μαζί!? Ενώ τον κοιτούσα , χωρίς να ακούω τί έλεγε , κάρφωσε έναν απο τους μαρίν με το τσεκουρόχερό του , και τον σήκωσε ψηλά.. Εκείνος ενώ φώναζε και προσπαθούσε να πεί κάτι , ο Morgan , τόσο περισσότερο τον βασάνιζε.. Ένας απο τους μαρίν πλησίασε τότε και τραβούσε με λίγη δύναμη το χέρι του μόργαν.. Τί συναίβενε :
Κ..Κύριε! σ..Σας παρακαλώ αφήστε τον αδερφό μου δέν φταίει σε τίποτα! Δ..Δέν θα πεί τίποτα , θα μίνει ασφαλές το μυστικό σας! ενώ ο μόργκαν τον πέταξε ,τον "λογικά αδερφό" του τύπου που τον τράβηξε, κάτω , τον έπιασε τον άλλον απο τον λαιμό και ενώ τον σήκωσε στον αέρα , είπε :
Τότε λοιπόν , θα σκωτόσω εσένα αντι για αυτόν Ενώ τον πίεζε απο τον λαιμό , δέν μπορούσε να ανασάνει.. Τότε , του κάρφωσε το τσεκούρι στα πλευρά , τον πέταξε κάτω , και ο μαρίν σιγά σιγά ξεψυχούσε!..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 1:47 pm

Eνώ όλοι οι μαρίνς καθόντουσταν με σκυμμένο κεφάλι , διότι φοβόντουσταν μήν πάθουν τα ίδια ... Τότε εγώ , βρήκα την ευκαιρία και το θάρρος! Αφού σκέφτηκα , πως δέν θα έκαναν τίποτα , διότι φοβώντουσταν και πίστεψα πως δέν θα έκαναν τίποτα , για τον λόγο που με είπε η Rikika.. Η μπορεί και να έκαναν.. Εγώ όμως πόνταρα στον ρίσκο!.. Ενώ προχωρούσα προς τον Morgan , φώναξα :
Οοοοοοοοοι Moorgaaaan! Γύρισε τότε , και με κοίταξε... Σταμάτησα , έκανα κράκ τα δάχτυλά μου , και τον κοίταξα σφύγγοντας τα χέρια μου :
Τ..Τιι!? Ο.. Ο Az..-
Ναί , εγώ είμαι , ο Azazel D. Drake! Έλα λοιπόν αφού θέλεις να με σκωτόσεις! εκείνος τότε , άρχισε να τρέχει κατα πάνω μου :
Δέν ήταν ανάγκη να μου το κάνεις τόσο εύκολο! Εγώ σε θεωρούσα νεκρό , και δέν θα σε έψαχνα , χάρη στον Krieg... όμως τώρα , εμφανίστηκες μπροστά μου , και θα σε σκωτόσω εγώ αυτήν την φορά , και κανονικά , όχι όπως ο Krieg! Ενώ πήγε να με κόψει με το τσεκούρι του , το απέφυγα και τον βάρεσα μπουνιά.. Η μάχη τότε ξεκίνησε!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 2:51 pm

Ενώ τον βάρεσα με δύναμη , έπεσε κάτω.. Σηκώθηκε νευριασμένος και είπε :
Παλιομπ*******δεεεε! ενώ έτρεξε καταπάνω μου , με το τσεκούρι του , πήγε να με κόψει , το ξανααπέφυγα , μα με κλώτσισε με το πόδι του και με πέταξε λίγο πιο εκεί.. Τότε άκουσα μία φωνή :
Az..Azazel! Σ..Σου είπα να μήν... Την κοίταξε ο Morgan , και ενώ την είδε είπε :
Θα πεθάνεις και εσύυυ! Ενώ έτρεξε κατα πάνω της , όπως πέρασε απο δίπλα μου , του έπιασα το πόδι και του το τράβηξα με όση δύναμη μπορούσα... Έπεσε κάτω , σηκώθηκα , και όπως τον είδα νευριασμένο , έκανα ένα βήμα πίσω... Σηκώθηκε , και είπε :
ωρα.. να δείς.. Τί θα πει.. ΘΑΑΑΑΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣ! Τότε , με το τσεκούρι , πήγε να με κόψει το κεφάλι , μα έκανα ένα σάλτο πίσω , και με έκοψε λίγο κάτω απο το μάτι... Τρομαγμένος είπα ;
Ηλίθιε! Μπ..Μπορεί να με σκώτονες! Και τότε του έπιασα το τσεκουρόχερο... Το τράβηξα με δύναμη , και το κάρφωσα κάτω στο έδαφος.. Ενώ δεν μπορούσε να το βγάλει , στάθηκα απο πάνω του , σκούπισα το αίμα που έτρεχε απο την πολύ μικρή σχισμή , και τον κοίταξα.. Ενώ προσπαθούσε να το βγάλει απο το έδαφος και τραβιώταν , και ενω με κοιτούσε , είπε :
Ει..Είσαι ένα .. Ενα τέρας! Τότε , του είπα :
Ώρα να δόσω ένα τέλος και ένα μάθημα σε εσένα τον ηλίθιο... Τότε , πάτησα δυνατά το τσεκουρόχερό του και το κάρφοσα περισσότερο στο έδαφος... Ενώ ήταν αδύνατον να κουνιθεί αρχισα να τον χτυπάω.. Όταν λίγο αργότερα ήταν αναίσθητος , σηκώθηκα , και είδα τους μαρίν τους οποίους με κοιτούσαν με μίσος.. Ξαφνικά , έβγαλαν τα όπλα τους και με στόχευσαν..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 22, 2013 3:04 pm

Τους κοίταξα τρομαγμένος απο μακρυά , και ενώ έκανα λίγο λίγο πίσω , είπα :
Εε?! Τ..Τί στο... Εγ..Εγώ σας έσωσα απο τον ηλίθιο.. Απο τον ηλίθιο Morgan , που σας έκανε τις ζωές κόλαση και κυνδινεύατε! Ένας άντρας τότε πετάχτηκε και είπε :
Ναι , αλλα δέν παύεις να είσαι αυτός που είσαι! Ο Azazel D. Drake! Πύρ! Τότε ξεκίνησαν να πυροβολάν.. Εγώ άρχισα να τρέχω , ενώ όλοι με κυνηγούσαν και πυροβολούσαν.. Την έγραψα την Rikika που έμεινε πίσω , τους έγραψα τους μαρίν που πυροβόλισαν , και ενώ μετά απο μισή ώρα κυνηγιτού έφτασα στην βάρκα μου , αφού με έχασαν , έκανα γρήγορα κουπί και άρχισα να φεύγω...
Πάμε πίσω στην Loguetown για την αποστολή λοιπόν...! Ενώ απομακρύνθηκα , σταμάτησα και άφισα την βάρκα μου να επιπλέει προς τον προορισμό μου...
2 ΩΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ : Στην μπαρουταποθήκη , περίμεναν οι Department τον Morgan , και τότε είπε ο Edgard :
Π..Πού στο καλό είναι αυτός ο ηλίθιος!? Π..Πόση ώρα θα κάνει να έρθει πια!? Έγω βαρεθεί την ζωή μου εδω μέσα! Ξαφνικά , άνοιξε η πόρτα , και μπήκε ένας άντρας μέσα.. Ενώ ήταν σκωτάδι , το πρώσοπό του δέν φαινόταν... Προχορούσε , και αργά ακούγονταν τα βήματά του... Τότε , τον κοίταξε ο Edgard , και είπε :
Π..Ποιός.. Ποιός στο καλό είσαι εσύ!? Ενώ τράβηξε τότε τα σπαθιά του που ακούστηκαν ενώ έβγεναν απο την θήκη τους , μέσα στην ησυχία , είπε :
Το όνομά μου.. Είναι Vladimir D. Drake... Ο αδερφός μου έμπλεξε εξαιτίας σας , και ήρθα να τον ξεμπλέξω! έκανε ένα βήμα μπροστά και φάνηκε τότε το πρώσοπό του.. Έβγαλε το σπαθί του ο Edgard , και είπε :
Ωστε ο αδερφός σου ήταν ο Azazel λογικά!.. Καλά λοιπόν! Έλα ξέμπλεξέτον! Σταμάτησε να προχοράει , και ενώ σηκώθηκαν οι 50 κλέφτες , είπε :
Θα ήταν πιό εύκολο αν βάζατε μέσα τα όπλα σας.. Δέν είμαι εδώ για να περιμένω να με σκωτόσετε... Γιατί απλά δέν μπορείτε.. Ο αδερφός μου , έμπλεξε εξαιτίας σας , και αυτό θα τελειώσει εδώ.. Καλό σας θάνατο Departments!... Sekai Double Slash!.... Sure-Kill Demonic-Giri!.. Με μία πολύ γρήγορη κίνηση , εμφανίστηκε απο πίσω τους , και όλοι , ήταν κομένοι απο το σπαθί του.. Έπεσαν λοιπόν κάτω νεκροί , και ο άντρας αυτός , πήγε να βγεί απο την αποθήκη...
Δέν με ξέρετε καλά , γιαυτό μήν μπλέκετε με μένα και με τον αδερφό μου... Αντίο.. Τότε , άναψε ένα σπίρτο , έβαλε φωτιά την μπαρουταποθήκη και έφυγε... Η συνέχεια άγνωστη προς το παρόν!

ΤΕΛΟΣ!
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ] End of "Department of Supplies Boats"... Vladimir's exposed! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Betrayed .. [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The legend [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Beware [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Back for more! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: