Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Jun 09, 2013 1:44 am

Συγκρουστηκαμε με φορα μαζι του και αυτη τη φορα επικεντρωθηκα στο να μην του επιτρεψω να ανακτησει τον ελεγχο και να εχει το προτερημα των επιθεσεων. Ειμασταν αρκετα ισοτιμοι μεχρι που κατεβαλα πραγματικα υπερανθρωπες προσπαθειες να υπερσκελισω τη δυναμη του και να ελευθερωσω το χερι μου για να του δωσω μια γροθια στο προσωπο. Η γροθια ηταν τοσο δυνατη που τον ξαπλωσα στο πατωμα μπροστα στα ματια ολων των υπηκοων του. Ετρεξα και σταθηκα ακριβως απο πανω του απειλώντας τον με την γροθια μου. Τα λογια μου πεταξαν πολυ γρηγορα καθως φοβομουν οτι θα ερχονταν οι δικοι του και θα με ξαπλωναν κατω.
---Ακουσε με Dalton...Βαλτο καλα στο μυαλο σου... Δεν εχω καμμια σχεση με αυτους τους τυπους που λες. Δεν τον γνωριζω τον Wapol. Γιαυτο το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να με αφησεις να σε βοηθησω ωστε να τον νικησεις και να μην σπαταλησεις δυναμεις εναντιον μου ενταξει?
---Αφηστε τον !! φωναξε σε τρια τσιρακια του που ηταν ετοιμοι να με χτυπησουν. Ενταξει λοιπον...Ελα μαζι μου. Σιγουρα ομως θα θες και καποιο ανταλλαγμα...
---Θελω να με βοηθησεις να βρω τους φιλους μου που βρισκονται καπου στο νησι και να μου δωσεις ενα πλοιο να σηκωθω να φυγω απο εδω...
Ο Dalton πιστευε οτι στην ερωτηση του θα απαντουσα οτι ηθελα θησαυρους, χρηματα και διαφορα αλλα λαφυρα οπως θα ζητουσε καθε μελος ή συμμαχος του Wapol...Οι αμφιβολιες του για μενα ομως δεν ειχαν διαλυθει ακομα και θα φαινοταν αργοτερα...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 10, 2013 7:24 pm

Περπατουσα μαζι με μια μεγαλη ομαδα περιπου εκατο με διακοσια ατομα. Ολοι αυτοι εκαναν πως δεν με εβλεπαν ή με κοιταζαν με μισος επειδη καταφερα και εβαλα κατω τον αρχηγο τους.
Περπατουσα ακριβως διπλα τους αλλα ολοι ειχαν μια αποσταση ασφαλειας απο μενα.Σαν να ημουν λεπρος...

Περπατουσαμε για ωρα μεσα στο κρυο και το αγιαζι ωσπου καποια στιγμη, ανεβαινοντας εναν λοφο, αντικρυσαμε απεναντι μας εναν αριθμο εικοσι με τριαντα βαρια οπλισμενους αντρες να κατευθυνονται προς το κεντρικο βουνο των Drum Rockies. Aυτοι απ'οτι φαινεται ηταν οι αντιπαλοι του Dalton και γενικοτερα των ντοπιων. Μπροστα μπροστα βρισκοταν ενας παραξενος τυπος με μαυρα-μωβ μαλλια και ενα βαμβακερο παλτο.
---Aρχηγε!! Ο Wapol και οι δικοι του! Ακριβως μπροστα μας!Πανε στο καστρο!
---Ετοιμαστειτε για επιθεση. Αυτη η υποθεση πρεπει καποτε να τελειωσει... Δεν θα τους ανεχθουμε για πολυ ακομα...Αντρες του Drum island...Ετοιμαστειτε για μαχη!!
Το ουρλιαχτο του ακουστηκε μεχρι απεναντι και εκανε τον Wapol και τους δικους του να γυρισουν προς το μερος μας.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 8:13 am

---Wapol ! Απ'οτι βλεπω κανεις ξανα εκστρατεια για να καταλαβεις το νησι μας... Την προηγουμενη φορα ομως ηρθες κατευθειαν εναντιον μας. Τωρα γιατι πας να κανεις επιθεση στο καστρο της Kureha?
O Wapol βγηκε μπροστα απο τους δικους του και με ενα σατανικο χαμογελο του απαντησε
---Το καστρο αυτο περαν του οτι ειναι γεματο θησαυρους και οπλα, ειναι και συμβολικο για σας ανθρωπακια...Μολις το καταλαβω θα υψωσω την μεγαλη σημαια μας και θα ξαπολυσω την επιθεση μου στα γυρω χωρια και πολεις...Χιχιχιχιχι
---Δεν θα στο επιτρεψω Wapol για μια ακομα φορα!
---Λυπαμαι αλλα δεν μπορεις να μας εμποδισεις!!
Σαν σκηνη απο θεατρο, ο Wapol εδωσε το νοημα στους αντρες του να εμφανισουν μερικα μεγαλα οπλα που πετουσαν ρουκετες και λεγονταν μπαζουκες. Ο Dalton και οι δικοι του εμειναν εκθαμβοι απο το νεο οπλο του επιδοξου πειρατη ο οποιος απ'οτι φαινοταν ειχε αλλα ακομα πιο δυνατα οπλα σαν στοχο στο μυαλο του που ισως βρισκονταν στο καστρο αυτης της Kureha. Eπομενως ο Wapol λογικο ηταν να προτιμα να αποφυγει μια μαχη εκεινη τη στιγμη.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 8:30 am

Απ'την μια ο Wapol ηθελε να αποφυγει την μαχη και να την διεξαγει αφοτου καταλαβει το καστρο αυτης της Kureha, εαν ομως γινοταν η μαχη, το πιο πιθανο ηταν να κερδισει ο Wapol και οι αντρες του καθως μπορει να ηταν κατα πολυ λιγοτεροι, ειχαν ομως μεγαλυτερο εξοπλισμο. Ο Dalton σιγουρα το γνωριζε αυτο αλλα ηταν αποφασισμενος να δωσει αυτη τη μαχη μια για παντα.
"Αλλωστε απο στιγμη σε στιγμη πρεπει να φτανουν...Σιγουρα εχουν φτασει στο νησι...Ατιμοι πειρατες, αν σας καθυστερησω λιγο ακομα θα σας συνθλιψω μια και καλη με τη βοηθεια των Marines....Xιχιχιχι"

O Wapol υψωσε την φωνη του και συνεχισε.
---Αλλωστε δεν νομιζω να θες να μας προκαλεσεις...Εχουμε δυο ομηρους μαζι μας...
Ξαφνικα πισω απο τον Wapol εμφανιστηκε ενας ψηλος ευσωμος τυπος που κουβαλουσε μαζι του δυο δεμενους και χωμενους σε σακια αντρες που ετρεμαν σαν ψαρια καθως τους κρατουσε.
---Τι ? Και ομηροι τωρα??Αφησε τους ελευθερους!!
Ο Wapol χαμογελασε και κουνησε επιδεικτικα το δαχτυλο του.
---Ωραια Wapol...Δωσε μου τους δυο ομηρους και θα σου δωσω εναν δικο μου ομηρο...Ειναι πειρατης με Bounty 21.000.000...O Silver Elf...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 9:03 am

Αμεσως δυο αντρες του Wapol με εριξαν στο εδαφος και μου εδεσαν τα χερια πισω."Ατιμοι!" σκεφτηκα και εμεινα να παρακολουθω τις εξελιξεις που ακολουθησαν.
Οι αντρες του Dalton αφοτου με εδεσαν με εσπρωξαν προς το μερος του Wapol. O αντρας που κουβαλουσε τους δυο ομηρους, τους εθεσε μπροστα στον Dalton και με αρπαξε. Οι δυο αυτοι ομηροι παροτι ηταν μεσα σε σακια και εγω δεν τους ειχα δει, ηταν ο Charlie και ο Dimitrov που ο Wapol χρησιμοποιησε ετσι ωστε να κερδισει με το μερος του εναν πειρατη της δυναμης μου. Λιγα λεπτα αργοτερα ειχε ολοκληρωθει η ανταλλαγη και βρισκομουν με την πλευρα του Wapol.
---Καπετανιε τι να τον κανουμε αυτον? ρωτησε καποιος τον Wapol δειχνοντας εμενα.
---Κρατηστε τον δεμενο...Δεν ξερουμε τι επιδιωκει.
Ο Wapol στραφηκε προς τον Dalton και του ειπε σουφρωνοντας τα φρειδια και σφιγγοντας τις γροθιες:
---Δεν τελειωσαμε Dalton... Σου εχω ακομα ενα δωρακι!! Ανοιξατε ΠΥΡ !
Ο Wapol με ενα σινιαλο εδωσε εντολη στους αντρες του να ξεκινησουν την επιθεση χρησιμοποιώντας τις ρουκετες τους.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 11:23 am

Αμεσως οι ιαχες του πολεμου ακουστηκαν και οι κραυγες πειρατων και ντοπιων αμυνομενων ηχησαν σε ολη την χιονισμενη πεδιαδα. Οι ρουκετες του Wapol φαινοντουσαν αρκετα δυνατες και διελυαν καθε τι σε διαμετρο εναμιση μετρου. Παρατηρησα αυτα τα οπλα και διαπιστωσα οτι δεν φαινονταν ικανα σε αντιπαλους που βρισκονταν σε μεγαλη αποσταση. Τωρα ομως που ο Dalton ειχε ερθει ο ιδιος μες στα ποδια του Wapol, θα υπεφερε απο την επιθεση του. Πραγματι απο τα πρωτα κιολας λεπτα δυο αντρες του Dalton επεσαν νεκροι στο εδαφος και ενας τραυματιστηκε σοβαρα. Αυτη η γρηγορη επιθεση που δεχτηκαν τους εκανε να μην προλαβουν να προετοιμαστουν και τα'χασαν. Μερικοι απ'αυτους αρχισαν να τρεχουν δεξια αριστερα ή να πυροβολανε προς ασχετες κατευθυνσεις.
Εγω ημουν δεμενος πισω πισω και παρακολουθουσα αυτη τη μαχη. Πραγματικα δεν με ενδιεφερε ποια θα ηταν η εκβαση της. Οποιος και να νικουσε, σιγουρα θα εβρισκα ενα τροπο να ξεμπερδεψω ειτε απο τον Wapol ειτε απο τον Dalton. Eπομενως παρακολουθησα με λιγοστο ενδιαφερον αυτην την μαχη μεσα στο χιονι.
Μου ειχε κανει εντυπωση που 2 αντρες του Dalton ειχαν φοβηθει τοσο πολυ που ειχαν τρεξει προς ατακτη φυγη. Πλεον τους ειδα να επιστρεφουν με ακομα πιο φοβισμενο βλεμμα απ'οτι ηρθαν...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 1:24 pm

---Σταματηστε!! Σταματηστε!! φωναζαν μα δεν τους ακουγε κανεις. ΗΡΘΑΝ MARINES !!!
Στο ακουσμα της λεξης ολοι κοκκαλωσαν και γουρλωσαν τα ματια τους. Οι μεν πειρατες επειδη ενοιωσαν σαν ποντικια μες στη φακα, οι δε νησιωτες επειδη θα εξασφαλιζαν την υπεροχη και την ασφαλεια τους με τη βοηθεια του Ναυτικου.
---Χαχαχα γελασε ο Dalton. Tωρα που ηρθε το Ναυτικο θα σας συντριψουμε !!
Πριν προλαβει να τελειωσει τη φραση του, ενας δυνατος κροτος ακουστηκε. Τρεις με τεσσερις βομβες εμφανιστηκαν στον πυκνο και βαρυ ουρανο για να πεσουν τριγυρω μας. Τα κανονια που βομβαρδιζαν προερχονταν απο εκει που εδειχναν οι φοβισμενοι αντρες του Dalton οτι ηταν οι Marines.
---Μα τι κανουν? Θα χτυπησουν και εμας!! Φωναξε ο Dalton.
Bομβες συνεχιζαν να πεφτουν και να σκανε διπλα μας με ορμη, δημιουργωντας νεφη και σκονη που εμπαινε στα ματια σου.
Ο Dalton πηρε τα κυαλια του και κοιταξε προς τους Marines.
---Nαι...Πραγματι ειναι Marines. Aλλα γιατι χτυπανε ? Θα χτυπησουν και εμας! Αντρες! Υποχωρηση! Ας κρυφτουμε στο διπλανο δασος! Πρεπει να εχει γινει καποιο λαθος...
Η μαχη μεταξυ Dalton και Wapol εληξε πριν καλα καλα αρχισει και ο νεος κινδυνος των Marines εδειχνε να απασχολουσε περισσοτερο και τους δυο...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 5:42 pm

Καθως ο ακρατος βομβαρδισμος συνεχιζοταν και ο Dalton με τους αντρες του κρυφτηκαν στο διπλανο δασος, επρεπε και ο Wapol να παρει μια αποφαση.
---Παμε στο κεντρικο βουνο των Drum Rockies!!
Το βουνο αυτο δεν ηταν πολυ μακρια μας. Μπορουσα να δω καθαρα την κορυφη του καστρου που δεσποζε επανω. Πως ομως θα ανεβαιναμε εκει? Στα περισσοτερα βουνα η κλιση ηταν πολυ μικρη. Το συγκεκριμενο βουνο ομως δεν ηταν ενα συνηθισμενο. Εμοιαζε με σχημα που φτιαχνουν τα αναποδογυρισμενα κουβαδακια στην αμμο ή σαν γυρισμενο αναποδα ποτηρι. Ενα τετοιο βουνο ομως θα ηταν ευκολο να το διαβουμε μοναχα ως ορειβατες.
Ο Wapol φυσικα και το ηξερε αυτο. Ισως ομως γνωριζε και καποιον πιο περιτεχνο τροπο να ανεβουμε επανω. Εγω το μονο που ειχα να κανω ηταν να τους ακολουθω με τα χερια δεμενα πισω και διαρκως καποιον αντρα του Wapol να με σκουνταει ή να με σπρωχνει για να κινηθω πιο γρηγορα ή για να με ευτελισει.
---Οι Marines πλησιαζουν !! Εχουν σταματησει τα κανονια τους και το πεζικο καταφτανει! Ενας Captain ειναι μαζι τους αλλα δεν ξερω ποιος!φωναξε καποιος
---Θα μου το πληρωσεις Dalton!! ουρλιαξε ο Wapol και αυξησαμε το βημα μας προς το κεντρικο βουνο των Drum Rockies.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 6:21 pm

Καθως φτασαμε σχεδον απο κατω απο το κεντρικο βουνο, σταματησαμε αποτομα παροτι τα κανονια συνεχιζαν να μας βαρανε και το Ναυτικο μειωνε ολοενα και περισσοτερο την αποσταση. Ο λογος για τον οποιο σταματησαμε τοσο αποτομα ηταν γιατι μπροστα μας στεκοταν μια γυναικα και συγκεκριμενα μια γρια.
Ηταν μια αρκετα ψηλη και αδυνατη γυναικα με αρκετα μοντερνο ντυσιμο.Τα εντονα χρωματα στα ρουχα της συνδυαζονταν με τα στυλάτα γυαλια που ανεβοκατεβαζε κοιταζοντας μας με καχυποψια, ειρωνια αλλα ταυτοχρονα και ενα χαμογελο. Το ενα χερι της διπλωνοταν σαν εφηβης στη μεση, ενω με το αλλο κρατουσε ενα γεματο μπουκαλι με αλκοολ απο το οποιο επινε ασταματητα μικρες γουλιες.
---Kureha?? Μετα απο τοσο καιρο... Τι δουλεια εχεις εδω?
Η γρια κοιταξε με παρατηρητικοτητα τον Wapol και απαντησε με το ιδιο ειρωνικο υφος.
---Εγω τι δουλεια εχω εδω? Εσεις ρε ρεμαλια δεν πηρατε χαμπαρι οτι ειστε ανεπιθυμητοι στο νησι μας? Θα σας τσακισουμε! Και επειδη κατι πηρε τ'αυτι μου οτι σκοπευετε να καταλαβετε το καστρο, να ξερετε οτι μονο παν'απ'το πτωμα μου... Η φωνη της μπορει να ετρεμε μαζι με τις ρητιδες στο προσωπο της, ομως απεπνεε μια μοναδικη σιγουρια και αυτοπεποιθηση που με εκαναν να την θαυμασω.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jun 11, 2013 6:47 pm

Ενα μεγαλο τρανταχτο γελιο ξεσπασε αναμεσα στους αντρες του Wapol oι οποιοι κοροιδευαν τα λογια της Kureha. Ο Wapol με ενα νοημα εστειλε δυο αντρες του να αντιμετωπισουν την γρια. Απ'οτι φανηκε ομως η Kureha μπορουσε ανετα να αντιμετωπισει ακομα και δυο αντρες που πηγαν να την βαλουν κατω με τα χερια. Τα ποδια της εριξαν μερικα ουρανια χτυπηματα στα κεφαλια τους που λιγα δευτερολεπτα αργοτερα βρισκονταν χωμενα μεσα στο χιονι.
Ο Wapol διεταξε αλλους πεντε να την πλησιασουν οι οποιοι εν τελει καταφεραν και την ξαπλωσαν στο εδαφος ενοσω ουρλιαζε και τους βλαστημουσε.
---Καπετανιε τί να την κανουμε? Να την σκοτωσουμε? ρωτησαν οσο περνουσαν σχοινια γυρω απο τα χερια της
---ΟΧΙ !! Θα την κρατησουμε ως ομηρο σε περιπτωση που ερθουν οι Marines.
---Ε...Καπετανιε...Τι εννοεις "σε περιπτωση που ερθουν?" εχουν ανεβει ηδη την πλαγια!!
---Ωραια παμε γρηγορα πισω απο το βουνο και θα ξεκινησουμε ανταρτοπολεμο! διεταξε ο Wapol δειχνοντας με το χερι του μια συγκεκριμενη κατευθυνση.
Ενας απ'αυτους σηκωσε την Kureha στους ωμους του και την μετεφερε στην πισω πλευρα του βουνου οπου μετεφεραν και εμενα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» She is not just a beauty [Τέλος - Αναβάθμιση Ειδικότητας] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή-Φρούτου-Αναβάθμιση Ειδικότητας] Μείνε στη σκιά [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Της εκκλησίας τα κάγκελα είναι για τους πολίτες [Τέλος- Αναβάθμιση Ειδικότητας] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Ιστορία Φρούτου - Αναβάθμιση Ειδικότητας]Frozen Kingdom. The early years. [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Drum Island-
Jump to: