Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeFri Apr 05, 2013 8:11 pm


Νομίζω δεν έγινα σαφής απ τις πράξεις μου, είπα πιέζοντας το πιστόλι μου στο κεφάλι του βασιλιά. Δεν θα κουνηθεί κανείς, αλλιώς ο πολυαγαπημένος σας βασιλιάς θα έχει την τύχη του Marine.
Σήμερα, πρόσθεσα, μαζευτήκατε εδώ για να κρεμάσετε αυτούς τους.Εγκληματίες..Αλήθεια, ποια είναι τα εγκλήματά τους?
Έπειτα απο μια στιγμή σιγής, ο βασιλιάς απάντησε.
Είναι δολοφόνοι, κλέφτες και βιαστές.
Μάλιστα. Άς πάρουμε τον κάθε εγκληματία ξεχωριστά τότε. Με το δεξί, πληγωμένο, χέρι μου έβγαλα το Jackal και το έστρεψα προς το πρώτο εγκληματία.
Αυτός....Τι έκανε?
Ξυλοκοπούσε την γυναίκα του .
Πυροβόλησα το δεξί του χέρι, κόβοντάς του το , λόγο της μεγάλης σφαίρας που έχει το πιστόλι μου.Ο άντρας άρχισε να ουρλιάζει απ τον πόνο
Αυτό αρκεί. Τώρα δεν θα το ξανακάνει...Ο επόμενος?
Σκότωσε τον ιερέα της πόλης.
Χωρίς δεύτερη σκέψη, τράβηξα την σκανδάλη, φυτεύοντας του μια σφαίρα στο κεφάλι.
Ο τρίτος, είπα στρέφοντας το πιστόλι μου στον διπλανό του.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 11:01 am


Έκλεψε ένα καρβέλι ψωμί εχθές το πρωί .Και χτύπησε έναν φρουρό κατα την διαφυγή
Έκλεψε ένα καρβέλι ψωμί.... Επανέλαβα... Έκλεψε ένα καρβέλι ψωμί και εσείς τον κρεμάτε? Είπα αναφερόμενος στον κόσμο... Για να φτάσει να κλέψει ένα καρβέλι ψωμί, πάει να πει πως δεν έχει να φάει.. Ηλίθιοι άνθρωποι . Αφήνετε κάτι ανθρώπους σαν και αυτόν, είπα χτυπώντας τον βασιλιά στο κεφάλι, να τρώνε την περιουσία σας και να σας κυβερνούν και ο κόσμος αναγκάζετε να κλέψει ένα ψωμί για να ζήσει....Και εσείς τι κάνετε? Τον κρεμάτε, συμπλήρωσα χτυπώντας ξανα τον βασιλιά.
Αθώος. φώναξα ενώ πυροβόλησα το σκοινί που τον κρατούσε δεμένο.
Με αηδιάζει η υποκρισία σου... Δεν είσαι άξιος του τίτλου σου...Φαντάζομαι πόσα έχεις κάνει και εσύ... Όλη αυτήν την ώρα ο Drake και οι άλλοι είχαν περάσει την πλατεία και βρέθηκαν στην άλλη μεριά, απο εκεί που είχαμε έρθει.
Αυτό για να με θυμάσαι....Εσύ και όλοι οι όμοιοί σου. Ότι έκανα στο Εlfheim θα το κάνω σε όλο τον κόσμο.έδειξε σαστισμένος, κάτι που μου έδωσε ένα σαδιστικό χαμόγελο.Καλά κατάλαβες. Είμαι ο Alucard Πυροβόλησα τον βασιλιά στο γόνατο, έπειτα έπιασα το σκοινί και άρχισα να κατηφορίζω προς τον δρόμο
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 3:45 pm

Ολα εγιναν πολυ γρηγορα.Την μια στιγμη ο βασιλιας μιλουσε εκστασιασμενος για το πως θα τιμωρουσε τους εγληματιες και την επομενη η σκεπη πανω απο το κεφαλι του γκρεμιζοταν.Καποιος αντρας που δεν φαινοταν καθαρα,επεσε πανω του και σκοτωσε μερικους απο τους φρουρους του ενω γκρεμισε στο πληθος τον αξιωματικο του ναυτικου.Στο μεταξυ ενας αλλος ηρθε στην εξεδρα και αφου εξοντωσε τους φρουρους απελευθερωσε εμενα και τον Haytham.Στην συνεχεια μου εδωσε ολον τον εξοπλισμο μου,τον οποιο δεν ηξερα πως ειχε καταφερει να βρει,αλλα ηξερα σιγουρα οτι καπου τον ειχα ξαναδει αυτον τον αντρα.Παραλληλα ο αγνωστος στο θεωρειο εβγαζε τωρα αυτος λογο και σχεδον καθε φορα που τελειωνε μια φραση,πυροβολουσε καποιον απο τους υπολοιπους που βρισκοταν στην εξεδρα της εκτελεσης.Την πρωτη φορα που πυροβολησε εκοψε το χερι του ενος και την δευτερα σκοτωσε εναν αλλον.Μιλουσε για πραγματικη δικαιοσυνη και απευθυνοταν στον κοσμο.Με το τριτο πυροβολισμο,απελευθερωσε τον κατηγορουμενο.Η φωνη του,τα λογια και οι πραξεις του μου θυμιζαν κατι και με την τελευταια του λεξη,το μυστηριο λυθηκε.
-Ειμαι ο Alucard δηλωσε με στομφο και πυροβολησε τον βασιλια στο γονατο.Ολοι σαστισαν και αυτος βρηκε την ευκαιρια να πιαστει απο ενα σχοινι και να κατεβει στον δρομο.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 3:55 pm

Ηρθε σε εμας ακριβως την στιγμη που φορουσα το δεξι μου γαντι και ολοκληρωνα το ντυσιμο μου.Τo Harvester,το μεγαλο δρεπανι μου,χορεψε στα χερια μου διψασμενο για αιμα ενω τα κατανα που ειχα δεσει στην μεση και ακομα δεν ειχαν χρησιμοποιηθει σε μαχη,εδειχναν το ιδιο ετοιμα.Το να φοραω ξανα την μασκα μου και να ειμαι ελευθερος,ενω ελαχιστες στιγμες πριν ειμουν βεβαιος οτι θα πεθανω και τα παντα θα χαθουν,ηταν η απολυτη ευτυχια.Ο Alucard σταθηκε μπροστα μου.
-Χαιρομαι που προλαβαμε.Αν δεν τα καταφερνα να σε σωσω,δεν θα το συγχωρουσα ποτε στον ευατο μου.Στο χρωστουσα απο το Micqueot.
-Αlucard φιλε μου του ειπα και ακουμπησα το μεγαλο χερι μου στον ωμο του.-Δεν ξερω πως βρεθηκες εδω αλλα σε ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου του ειπα και αυτος χαμογελασε.
-Εχεις την αιωνια ευγνωμοσυνη μου αλλα αν δεν φυγουμε γρηγορα απο εδω τοτε ολος ο κοπος σου θα παει στραφι πεταχτηκε ο Haytham επαναφερωντας μας στην πραγματικοτητα.Ειχε απολυτο δικιο.Χωρις δευτερη σκεψη,ξεκινησαμε να τρεχουμε αναμεσα στο πληθος που δεν ηξερε πως να αντιδρασει.Τρεχαμε σχεδον ανενοχλητοι,οταν ξαφνικα μια γνωριμη φιγουρα μας εκλεισε τον δρομο.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 8:46 pm

Hταν ο ιδιος χοντρος αντρας που ειχε τις αρκουδες και μας ειχε κλεισει τον δρομο την προηγουμενη μερα ωστε να μας συλλαβουν οι marines.Τωρα βρισκοταν ξανα μπροστα μας κρατωντας ενα πιστολι.
-Σταματηστε εκει που ειστε αμεσως!!!φωναξε,σημαδευοντας μας.
-Οχι αυτη την φορα απαντησα ψυχρα και πατησα το μικρο κουμπι στην μεση της λαβης του δρεπανιου μου,χωριζοντας το ετσι σε δυο μικροτερα.Επιασα ενα σε καθε χερι και πηδηξα στον αερα πολυ γρηγορα.Ο αντρας πυροβολησε δυο φορες αλλα αστοχησε.Δοκιμασε να πυροβολησει ξανα αλλα δεν καταφερε ποτε να ολοκληρωσει την προσπαθεια του.Προσγειωθηκα ακριβως μπροστα του και γελωντας αγρια,κατεβασα τα δρεπανια πανω του,σχηματιζωντας ενα Χ που ξεκινουσε απο το στηθος και κατεληγε στην κοιλια.Αιμα πεταχτηκε παντου και τα ρουχα του σκιστηκαν,αποκαλυπτοντας ετσι οτι τελικα δεν ηταν χοντρος αλλα φορουσε απλα πολλα ρουχα.
-Σκοτωσε τον Guilder!!!Σκοτωσε τον αρχηγο της Sleet Town ακουστηκε απο τον κοσμο.Δεν με ενδιεφερε και πολυ πιο ηταν το θυμα μου.Αξιζε οτι ειχε παθει και ειχα απολαυσει ακομα εναν σκοτωμο.Συνεχισαμε την πορεια μας και γρηγορα φτασαμε στην πυλη.Εκει ενα παραξενο θεαμα μας περιμενε.Δεκαδες φρουροι ηταν στο εδαφος νεκροι ή βαρια τραυματισμενοι.Δεκατρια ατομα εστεκαν ορθια μπροστα στην πορτα και εδειχναν να περιμενουν κατι.Μολις μας ειδαν να τους πλησιαζουμε χαμογελασαν και εβγαλαν μια ιαχη.




Last edited by metalgunner on Sun Apr 07, 2013 2:47 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 9:35 pm

Απ ότι έβλεπα, το πλήρωμά μου είχε κάνει αρκετά καλή δουλειά..Σίγουρα η προσθήκη ενός δεύτερου χρήστη φρούτου του διαβόλου ήταν αρκετά καλή κίνηση . Πλέον το μόνο που έμενε, ήταν να πάρω και εγώ κάποιο φρούτο, εφόσον ο Drake και η Lightning δεν ήθελαν κάποιο ακόμα.Για τον Drake ήμουν σίγουρος, καθώς η εμπειρία του καθοδηγούσε τα λόγια του που ήταν εγγύηση . Η Lightning όμως φοβόταν κάποια αλλαγή στο σώμα της. Γυναίκες.
Βγήκαμε απ την πόλη τρέχοντας. Φρόντισα να βγάλω τα βέλη ωστε να μην έχω τα βλέμματα επάνω μου. Καλύτερα να μην πρόσεχαν οτι είχα χτυπηθεί, αν και δεν ήταν κάτι σημαντικό . Προορισμός μας ήταν το καράβι μας, μιας και ο Haytham με τον Raziel μας είπαν πως λογικά θα έχουν καταστρέψει το μέσο μεταφοράς τους ως τώρα.
Λίγο έξω απ την Snow Town μας περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη. Γύρω στους 50 άντρες, μαζί με δέκα αρκούδες πάνω των 3 μέτρων μας είχαν στήσει καρτέρι.
Με μια κίνηση, εγώ, ο Raziel, ο Haytham , ο Drake και οι άλλοι, ετοιμαστήκαμε για μάχη. Δεν επρόκειτο να παραδινόμασταν, ακόμα και αν μας έφερναν έναν ολόκληρο στρατό απο αρκούδες.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 12:05 am

Έχοντας στο δεξί μου χέρι το πολυαγαπημένο μου κατανα, Yamato, άρχισα να τρέχω προς τους άντρες που ήρθαν πρώτοι. Σκύβοντας απέφυγα το τσεκούρι που πήγαινε για τον λαιμό μου, και έπεσα με δύναμη στο στομάχι ενός άλλου. Κάρφωσα το κατανα στο έδαφος και τον άρπαξα απ τον λαιμό με το ένα χέρι και απ το πόδι με το άλλο, σηκώνοντάς τον στον αέρα ωστε να αποκρούσω το χτύπημα μιας αρκούδας. Τα νύχια της έκοψαν τον άντρα στα δυο. Αυτό που μου αντιστοιχούσε, ήταν όλο το αίμα να πέσει επάνω μου και οι νυχιές να καταφέρουν μια πληγή στο στήθος μου, σκίζοντας τα ρούχα στο σημείο που χτύπησαν, Πέταξα το πάνω μέρος του άντρα σε εκείνον με το τσεκούρι και τα πόδια του σε έναν άλλο. Αμέσως μετά, τράβηξα το ξίφος μου απ το έδαφος και περιστρέφοντας το σώμα μου, απέκρουσα το σπαθί ενός άντρα. Κλωτσώντας τον στο στομάχι τον έστειλα επάνω σε μια αρκούδα, την οποία έκανα να χάσει την ισορροπία της. Έβγαλα το Jackall με το αριστερό μου χέρι, και την πυροβόλησα μια φορά στο κεφάλι.. Ήταν κάτι παραπάνω απο αποτελεσματικό για να σκοτώσεις αυτό το πλάσμα. Ευχαριστημένος με την ακρίβεια και τις δυνάμεις του όπλου μου, ρίχτηκα πάλι στην μάχη
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:11 pm

Για ακομα μια φορα καποιος εμπαινε εμποδιο στον δρομο προς την ελευθερια μας.Ηταν αντρες του ναυτικου,βοηθουμενοι απο καποιους πολιτες του νησιου.Διχως να διστασουμε στιγμη,ολοι μαζι ορμηξαμε προς τους εχθρους μας παροτι ειχαν σαφεστατο αριθμητικο πλεονεκτημα.Το πληρωμα του Alucard εδειχνε οτι θα τον ακολουθουσε μεχρι τον τελος,οποιο και αν ηταν αυτο.Αναμεσα τους βρισκοταν και ο Jegins που ειχαμε σωσει στο Micqueot και αυτο μου προκαλεσε μια μικρη εκπληξη.Πολεμουσαν ολοι με μανια και σιγουρια θελοντας να φτασουν τον καπετανιο τους που ειχε ηδη δημιουργησει πανικο στις ταξεις των αντιπαλων.Μια αρκουδα καταφερε να τον τραυματισει λιγο πριν της τιναξει το κεφαλι στον αερα.Λιγο πισω του,βρισκομουν εγω με τον Haytham.Εχωντας ακομα τα δρεπανια στα χερια μου ξεκινησα την αιματοχυσια.Πρωτα αποκεφαλισα με ανεση δυο ναυτικους και υστερα εκοψα το χερι ενος πολιτη που προσπαθησε να με πυροβολησει.Τεσσερις ακομα επεσαν πανω μου απο ολες τις πλευρες.Εσκυψα κατω και με μια γρηγορη,περιστροφικη κινηση,τους θερισα τα ποδια.Το αιμα τους ποτισε την γη και οι κραυγες τους ακουστηκαν δυνατα παρα την φασαρια της μαχης.Σηκωθηκα ορθιος και αισθανθηκα το εδαφος να τρανταζεται.Μια αρκουδα ετρεχε αφηνιασμενη προς το μερος μου,τραβηγμενη απο την μυρωδια του αιματος.Ποδοπατησε οποιον βρεθηκε στον δρομο της και οταν εφτασε κοντα μου σηκωθηκε στα δυο ποδια,αποκαλυπτοντας το τεραστιο μεγεθος της.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:44 pm

Οσο ηταν ετσι βρηκα ευκαιρια και ταχυτατα,γλιστρησα κατω απο τα ποδια της.Βρεθηκα πισω της και καρφωσα τα δρεπανια στην πλατη,κανοντας το ζωο να ουρλιαξει.Φαινοταν να τα εχει τελειως χαμενα αλλα παρεμενε ορθια.Σκαρφαλωσα στην πλατη της χρησιμοποιοντας τα δρεπανια μου και οταν εφτασα κοντα στον λαιμο τα τραβηξα και πηδηξα στον αερα.Το ζωο βογγουσε πλεον απο τον πονο αλλα δεν ελεγε να πεσει.Οπως προσγειωνομουν,εμπηξα τα οπλα μου στο κεφαλι της και την γκρεμισα στο εδαφος,σωπαινοντας την μια για παντα.Κανενας εχθρος δεν ηταν κοντα μου και ετσι μπορεσα να χαλαρωσω καπως καθως η κουραση και ο πονος απο τα βασανιστηρια της προηγουμενης ημερας εβγαιναν στην φορα.Κοιταξα την μαχη που εξελισσοταν γυρω μου.Ο Haytham εσφαζε με ευκολια οποιον εχθρο τολμουσε να του επιτεθει και ο Alucard ειχε κανει μια στοιβα με πτωματα γυρω του ενω ο αντρας που μας ειχε ελευθερωσει απο την εξεδρα,πολεμουσε εξαιρετικα σαρωνοντας τους αντιπαλους του.Επισης,εντυπωση μου εκανε και η μοναδικη γυναικα του πληρωματος του Alucard που εδειχνε ατρομητη.Αφου πηρα μερικες ανασες,εψαξα για το επομενο θυμα μου και το βρηκα ευκολα.Ηταν ενας marine που ειχε αποκοπει εντελως απο τους υπολοιπους και εδειχνε φοβισμενος.Με μια κινηση,τον εβγαλα απο το μαρτυριο του κοβωντας τον στην μεση.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 5:10 pm

Όχι έλεος, ε? είπα κοιτώντας τον Raziel . Χωρίς να μου απαντήσει με λέξεις, τίναξε τα όπλα του στο έδαφος για να φύγει το αίμα..Στην κυριολεξία είχαμε αλλάξει το χρώμα του χιονιού τριγύρω απο άσπρο σε κόκκινο. Φορώντας για ακόμα μια φορά το κλασικό χαμόγελο όρμισα προς μια αρκούδα.Αφού στέκονταν στον δρόμο μας, δεν υπήρχε άλλη λύση απο το να χάσουν τις ζωές τους. Δεν ήταν οι μόνοι αθώοι που έχασαν κάτι σε αυτόν τον πόλεμο
Δυστυχώς για μένα η αρκούδα με αντιλήφθηκε γρηγορότερα απ ότι περίμενα, έτσι χρησιμοποίησε τον μόνο τρόπο επίθεσης που διέθετε. Μου επιτέθηκε κατευθύνοντας βίαια τα νύχια της προς το μέρος μου. Στην κυριολεξία την τελευταία στιγμή κατάφερα να αποκρούσω τα νύχια της. Το γεγονός που εξέπληξε τους τριγύρω, ήταν οτι κατάφερνα να συγκρατώ την αρκούδα, έστω και ξοδεύοντας αρκετή απο την δύναμή μου. Βγάζοντας μια κραυγή μάχης και εκτοπίζοντας το σώμα μου προς τα πάνω, ωστε η δύναμή μου να επικεντρωθεί στο χέρι μου, κατάφερα να απωθήσω το ένα χέρι της . Πάνω που κατάφερα να σταθεροποιηθώ, άρχισε να φέρνει βίαια το άλλο χέρι της προς τα πάνω μου.Αυτήν την φορά δέχτηκα το χτύπημα στα αριστερά. Δεν κατάφερε να με στείλει στον αέρα η να με κουνήσει απ το έδαφος, παρ όλα αυτά, το χτύπημα ήταν ισχυρό.Το δεξί μου γόνατο ακούμπησε στο έδαφος ενώ το άλλο απλά λύγισε. Ακούμπησα τα χέρια μου στην αριστερή πλευρά, εκεί οπου είχε δεχτεί τα χτυπήματα απ τα βέλη και απ την αρκούδα. Αφου ´ηρθα σε δύσκολη θέση, θα χρησιμοποιούσα ξανα το Jackal.
Λίγο πριν πυροβολήσω τον στόχο μου είδα πιο δίπλα, σε μια άλλη αρκούδα να πετάγεται στον αέρα ο Jegins με την μορφή υβριδίου του Fernir και με τα νύχια του, χτύπησε την αρκούδα στα πόδια, έπειτα έφυγε στα αριστερά. Δευτερόλεπτα μετά, ο Squall , έχοντας την μορφή υβριδίου του λευκού τίγρη, έδωσε μια γερή γροθιά στο κεφάλι της κάνοντάς την να χάσει την ισορροπία της ενώ ο Drake της έδωσε το τελειωτικό χτύπημα απο πίσω, καρφώνοντας την με το δίχειρο σπαθί του στην πλάτη, στο μέρος της καρδιάς
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!   [Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα! - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος]Φυλάκιση,θάνατος και νέο ξεκίνημα!
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή]Νέο ξεκίνημα, με νέα σκιά [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή]Ο θάνατος σου πάει πολύ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Ice Nine-
Jump to: