Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 18 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 18 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeFri Nov 20, 2015 6:52 pm

Ήταν μια ηλιούλοστη μέρα .Επιτέλους επιστρέφουν οι γονείς μου μετά από ένα μήνα αποστολών είπα στον εαυτό μου .Μπορεί να έχω τα πάντα ,αλλά ποτέ χωρίς την παρουσία του πατέρα και της μητέρας που μου δίνουν φροντίδα ,δύο άνθρωποι που θα είναι πάντα εκεί όταν τους χρειάζομαι .Αλλά παρ'όλα αυτά μερικές φορές νοιώθω έναν φόβο ,ότι ίσως καθυστερήσουν περισσότερο από το συνηθές να επιστρέψουν σπίτι .Είναι αυτοί οι εφιάλτες που μου έχουν βάλει σε σκέψη τελευταία και δεν με αφήνουν σε ησυχία ούτε λεπτό  .Ωστόσο ,δεν το επιτρέπω να μου χαλάσει την διάθεση μιας και σε δύο μέρες θα επανασυνδεθώ μάζι τους .Και σε λίγη ώρα θα συναντηθώ με την Νίνα ,την κολλητή μου ,η μελλοντική πειρατίνα .Για να δούμε τη πειρατική ιστορία θα ακούσουμε σήμερα .


Last edited by Soulless reaper on Tue Mar 29, 2016 7:07 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeFri Nov 20, 2015 7:19 pm

Και λίγο πριν ξεκινήσω στο δρόμο για να πάω στην Νίνα ,με σταμάτησε η γιαγιά μου με το γνωστό κατσούφικο ύφος και μου λέει
-Πάλι με αυτό το παλιοκόριστο θα πας?Πρόσεχε γιατί μπορεί να επηρεαστείς από τα παραμύθια της .Το ξέρεις ότι είναι παράδοση εδώ και γενιές ολόκληρες κάθε μέλος υπηρετεί τους μαρίνς μέχρι το τέλος .Μην ακούσω λέξη ότι θα ακολουθήσεις το δρόμο ενός πειρατή.Έχεις ακούσει από τον πατέρα σου πολλά γεγονότα.Πολλοί κακοί κυκλοφορούν στην θάλλασα και προκαλούν φασαρίες από νησί σε νησί
-Μην ανησυχείς γιαγιάκα!Πόσες φορές το έχω συζητήσει μαζί της.Το έχουμε δεχτεί πλέον .Η καθεμία θα πάρει τον δρόμο της όταν έρθει η ώρα .Αλλά προς το παρόν δεν χρειάζεται να φοβάσαι για τίποτα.
Μέτα από την ολιγόλεπτη συζήτηση .Έριξε έναν αναστεναγμό .Και παρά την δυσαρέσκεια της .Συνέχισε να κάνει τις δουλειές του σπιτιού.Και ξεκίνησα προς το σημείο συνάντησης.
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeFri Nov 20, 2015 8:32 pm

Είναι ευχάχριστω να βλέπεις κινητικότητα στο δρόμο ,μια πόλη πολυάσχολη ,ζωντανή και ήσυχη ,χωρίς φασαρίες .Τόσοι γονείς με τα παιδιά τους ,με στεναχωρεί .Ωστόσο ,θα τους δω σύντομα .Και εκεί που είχα χαθεί στις σκέψεις ,πετάγομαι από το άγγιγμα της Νίνας.
-Που χάθηκες πάλι ονειροπόλα?
-Απλά σκεφτόμουν κάτι.Είναι πιο ρεαλιστικό από όσο νομίζεις ,μιας και δεν είναι όνειρο που φανταζόμουν ,αλλά μια επιθυμία που την περίμενω καιρό
-Πφφφ.Εντάξει φίλη !Χαλάρωσε λίγο ,δεν μπορώ τόσους συναισθηματισμούς.Αλλά ,τώρα για να ξεχαστείς θα σου πω μια ξεχωριστή ιστορία.Μάλλον διαφορετική από όσες έχεις ακούσει
Ελπίζω όντως να είναι διαφορετική γιατί δεν θα αντέξω άλλο να εξυμνεί τους πειρατές ,τόσες μάχες και να βγαίνουν νικητές .Εκτός αυτού ,θα με βοηθήσει να αισθανθώ καλύτερα ...
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeSat Nov 21, 2015 10:19 pm

-Λοιπόν,έχω πει δίαφορα γοα τους πειρατές και λέω μια φόρα να στρέψω την προσοχή στους μαρίνς ,μιάς και όπως και να έχει είναι τα όργανα της δικαιοσύνης και έχουν γλειτώσει πολλές ζωές από κακόβουλους πειρατές
Είναι δυνατόν να ακούσω κάτι τέτοιο .Απίστευτο!Πρώτη φορά μου πετάει κάτι τέτοιο
-Νίνα είσαι καλά?Μήπως,έχεις πυρετό ?
-Χαχαχα.Καλά είμαι!Ευχαριστώ αλλά δεν σου κάνω πλάκα.Σίγουρα δεν περίμενες να είναι ιστορία που απευθύνεται στους μαρίνς ,αλλά τέλος πάντων .Θα σου αρέσει! Θα δεις στην συνέχεια
Καλά ,όπως και να έχει το πράγμα με βολέψε κανονικότατα ,εφόσον δεν ήθελα να ακούσω κάτι άλλο από πειρατές !Και ένα χαμόγελο ξαφνικά γέμισε το πρόσωπο ,λίγο πριν αρχίσει η Νίνα να εξιστορεί ,μια πρωτάκουστη για μένα πορεία των ιστοριών της
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Πειρατικές ιστορίες    [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeSat Nov 21, 2015 11:18 pm

-Λοιπόν,θα μιλήσω για αναμέτρηση μαρίν με πειρατή.Ήταν πολή δύσκολη σύγκρουση γιατί ο πειρατής ο συγκεκριμένος είχε φάει φρούτο του διαβόλου και είχε την δυνατότητα να τρέχει αρκετά γρήγορα ώστε να διαφεύγει κάθε επίθεση που έκανε ο αρχηγός των μαρίνς.
-Καλά, ετσί ομως πως το λες ,ο πειρατής έχει το πάνω χέρι .Είναι αν όχι αδύνατον ,σχεδόν ακατόρθωτο .Κάποια στιγμή από την τόση προσπάθεια ,θα κουραστεί και θα τα παρατήσει ,και μετά θα τον νικήσει  
-Όντως,από αυτή την σκοπιά ,είναι λογικό.Όμως, πέρα ότι ο αρχηγός αυτός ήταν δυνατός  ,κάθε φρούτο έχει όρια και αδυναμίες.Τι νόμιζες δηλαδή?Ότι μπορεί και τρέχει άπειρα χιλιόμετρα χωρίς να κουραστεί?
-Πράγματι ,γιατί αν το σκεφτεί κανείς ,αν δεν υπήρχαν όρια ,τότε ο κόσμος θα ήταν στο χάος και οι πειρατές θα εξουσίαζαν .Δεν θα το θέλα ούτε στην φαντασία .Μπορεί να λέγονται διαβολικά ,αλλά δεν είναι αρκετό να πεις ότι αναμετρίεσαι πραγματικα με τον διάβολο
-Βλέπεις λοιπόν πως δεν μπορούν να κάνουν ότι θέλουν.Είναι αρκετό να ζεις ελεύθερος ,αρκεί να μην παρεβαίνεις την ελευθερία του άλλου γιατί προκαλείς την ζωή σου και τότε η ζωή σε αφήνει
Τρομαχτικό ίσως ακούστηκε ,αλλά με βάζει πάλι σε σκέψεις .Είναι όντως τόσο επικίνδυνο να προκαλείς κάποιον που δεν ξέρεις ,τότε καθημερινά ο πατέρας μου και η μήτερα βρίσκονται σε κίνδυνο.Φτιαχτά παραμύθια ,για να με κάνουν να μην φοβάμαι ,πως οι κακοί είναι πάντα αδύναμοι.Μάλλον ,θα ήθελα αυτή την φορά να ακούσω κάτι πιο ρεαλιστικό ,ώστε νε εκτιμήσω περισσότερο τον χρόνο μου μαζί τους.
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeTue Nov 24, 2015 12:24 am

Λοιπόν,για να μην μακρυγορώ.Η μάχη πέρα ότι ήταν έντονη,ήταν διαρκής και υπήρχε μεγάλη αγωνία.Και οι δύο είχαν φτάσει στο αποκορύφωμα των δυνατοτήτων τους και άρχισαν να δείχνουν σημάδια τεράστιας κόπωσης.Νικητής δεν υπήρχε και όλα έδειχναν ισοπαλία Ο αρχηγός των μαρίνς δεν κουνιόταν πολύ.Είχε αρχίσει να βρέχει .Η στολή του εκτός από ιδρώτα ,είχε βαρύνει από τις χοντρές σταγόνες με κομμάτια χαλάζι.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να τον κουράζει πιο γρήγορα .Όποτε ,έκατσε καταγής ,χωρίς να κουνήσει τίποτα και κλείνει τα μάτια του ,λες και προσευχόταν ,λες και είχε παραδοθεί στον χάρο και ήταν έτοιμος να αφεθεί σε αυτόν .Ο πειρατής έριξε ένα δαιμονικό χαμόγελο ,σίγουρος πως θα τον έριχνε με τις επόμενες γροθιές του.Ο χρόνος παγώνει για τον μαρίν ,όταν ο πειρατής τρέχει σφαίρα να τον αποτελείώσει
Δεν μπορώ να πιστεύσω σε αυτά που άκουγα .Είναι από τις καλύτερες περιγραφές και με περίσσειο ενδιαφέρον ,δεν έχω ξεκολλήσει λεπτό απο την Νίνα ,και μια ανατριχίλα χωρίς λόγο με πίανει σαν ο υποσυνείδητος μηχανισμός μπαίνει σε λειτουργία ,όπου πρωταγωνιστής σε αυτή την σκηνή ,είναι ο πατέρας μου
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Πειρατικές ιστορίες    [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeTue Nov 24, 2015 1:22 am

-Τι γίνεται Κyiko;Έχεις γίνει άσπρη σαν το πανί .Μήπως θες να διακόψω ,δεν σε βλέπω καλά
Όντως,έχω κατατρομάξει .Δημιουργώντας μια ψευδαίσθηση μιας εφιαλτικής υπόθεσης έτοιμη να με καταφάει .Αλλά 'οχι δεν θα το επιτρέψω να με καταβάλλει .Μην χαθώ στον δαίμονα του τρόμου,να μην πνιγώ στον ωκεανό της σκέψης ,πως όσο τρομάζω ,τόσο βουλίαζω.
-Ξύπνα ονειροπόλα!Δεν έχω πολύ καιρό!Δεν μου απάντησες όμως και ανησυχώ!Να συνεχίσω ή όχι;
-Συγγνώμη...συνέχισε ...είναι απίστευτη η ιστορι... α σου...
Οκ!Μόνο χαλάρωσε .Έλα κοντά μου ,θα σε πάρω αγκαλιά ,έτσι δεν θα τρομάξεις άλλο,θα δεις πως θα σου αρέσει .Το τέλος δεν στο έχω πει ακόμα
Έτσι ,μια δόση παρηγοριάς και στενής επαφής ,άρχιζα να ηρεμώ αλλά κάτι με κρατούσε από την  πραγματικότητα.
Που είχα μείνει;Α , ναι!Ο πειρατής πήρε φόρα να ριχτεί στον μαρίν ,ο οποιός άφησε το μεγάλο του σπαθί στο έδαφος ,παραδομένος στην μοίρα που τον έφερε αντιμέτωπο με έναν άπανθρωπο πειρατή .Καλυμμένος με την στολή του ,λοιπόν δεν έβλεπες πληγές .Και άρχισε να τον χτυπάει ανελέητα και βάναυσα χωρίς να έχει ίχνος λογικής.Τελείως μανιακά.Οι ακόλουθοι του αρχηγού αυτού είχαν μείνει ακίνητοι από την φρίκη αυτή.Μην μπορώντας να αντιληφθούν τι συμβαίνει στα αλήθεια.Τα χτυπήματα που δεχόταν ήταν σχεδόν αόρατα .Παρ όλα αυτά ,δεν κουνιόταν .Όυτε χιλιοστό .Είχε γίνει ένα άγαλμα .Άρχισε να φωνάζει ο πειρατής τόσο δυνατά ,λες και αγανακτούσε από την στάση του μαρίν ,ώστε έχανε το κουράγιο του ,που απο την συναισθηματική επιφόρτιση,επιβράδυνε τις κινήσεις ,και σταμάτησε. Επικράτησε απόλυτη σιγή.Παρών ήταν ο άνεμος,αντηχούσε στα αυτιά του μαρίν ,σαν ένα πνεύμα που επικοινωνούσε μαζί του ,που του συμπαραστεκόταν στην τούτη δύσκολη στιγμή.Με δυσκολία ανέπνεε ο πειρατής.Εμφανώς, χωρίς ίχνος ενέργειας πάνω του.Τότε,έβγαλε την κάπα ο μαρίν .Ο πειρατής τα έχασε και πάγωσε.Όλοι πάγωσαν ,μην μπορώντας να πιστεύσουν τέτοια έκβαση.Πρόχωρησε ο μαρίν και σήκωσε το χέρι του.Το χέρι του καλύφθηκε από ατσάλι και το κατέβασε με μια ορμή ,τόσο δυνατή που έσπασε όλο το πρόσωπο του αναζητούμενου αυτού κακοποιού .Έπεσε ξερός,αναίσθητος και γεμάτος αίμα .Ποιος θα φανταζόταν ,πως η θέληση τελικά κερδίζει τα πάντα ,ακόμα και αν όλα φαίνονται να χάνονται;Ακόμα και αν πιστεύεις ότι έχεις χάσει το πιο πολύτιμο πράγμα στον κόσμο ;Πως δεν θα δεις άλλη μέρα ,χαμένος στον επόμενο κόσμο ,απών από τα γήινα πράγματα.
Έχοντας πέσει σε νιρβάνα ,μακρυά από την Νίνα ,μακρυά απο την γη ,ένα μέρος μου την άκουσε,και μην αντέχοντας άλλο ,αποκοιμήθηκα με δάκρυα στα μάτια .Και με ένα λεπτό χαμόγελο ,μπήκα στον κόσμο των ονείρων.
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeSat Nov 28, 2015 4:19 pm

Καθώς,άρχιζαν να σκοτεινιάζουν όλα και είχα αποχαιρετήσει μια και καλή την πραγματικότητα .Ίσως ,ήταν συγκινισιακά πολύ φορτισμένο το προφορικό δίηγημα της Νίνας ,που δεν άντεξα από τον φόβο πως αντιμετωπίζουν ισχυρούς αντιπάλους.Ίσως η ανάγκη να με κρατήσουν ασφαλή και πέρα από κάθε υποψία ήταν αναγκαία ,αλλά και πάλι;Τι φοβούνται .Δεν μπορούσα να καταλάβω την κατάσταση τους ,δυστηχώς.Και επιτέλους!Να δω ένα καλό όνειρο !Μια αγγελική μορφή να με αγκαλίαζει και να μου λέει πως είμαι ασφαλής .Το θέμα είναι πως βρέθηκα ξαφνικά σπίτι;Δεν κατάφερα να ακούσω το τέλος .θα την ξανασυναντήσω λογικά σήμερα ,να μου πει τι απέγινε ο αρχηγός των μαρίν και τι υπέστη ο πειρατής μετά την ήττα του από αυτόν .Καθισμένη στο κρεβάτι ,τεντώθηκα και αμέσως σηκώθηκα να κατέβω για να φάω το συνηθισμένο απογευματινό γεύμα.Όμως ,αυτό που με περίμενε ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να μου συμβεί τις τελευταίες μέρες .Με το που ανοίγω την πόρτα ,έξαφνα βλέπω μπροστά κάποιον με την στολή του μαρίν .Στεκόταν ευθύς στον διάδρομο,μιλούσε στο den den mushi ,αλλά το έκλεισε και γύρισε το κεφάλι του προς εμένα .Χαμογελαστά ,είπε:
Τι κάνεις γλυκία μου;Ήταν καλός ο ύπνος;Ανησύχησα ,γιατί ήσουν ξαπλωμένη στην άκρη ενός λόφου.Σου συνέβη τίποτα;
Δεν του μίλησα καν ,παρά μόνο ότι έκανα μια κίνηση και πετάχτηκα στην αγκαλιά του και τον έσφιξα όσο πιο πολύ μπορούσα ,μιας και δεν τον βλέπω συχνά ,το να τον υποδεχτώ με τέτοιο τρόπο ήταν η σιωπηλή μου απάντηση ,μια απάντηση που κάθε πατέρας θα καταλάβαινε
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeWed Dec 02, 2015 1:14 pm

Ευτυχώς,διαλύθυκε ο χειρότερος εφιάλτης και δαίμονας που δεν έλεγε να ξεκολλήσει από το μυαλό μου ,διότι πόλλα σενάρια τριγυρνούσαν άτακτα και επίμονα στο μυαλό μου που έλεγαν ότι δεν θα τον ξαναδώ .Σαν κάποιος θέλει το κακό μου ,μακρυά απο τους αγαπημένους μου .Τώρα ,όμως δεν χρειάζεται να παιδεύομαι για τίποτα .Άλλωστε , τώρα που θα επιστρέψει και η μήτερα ,θα είμαστε όλοι μαζί όπως παλιά.Ίσως ,και άλλη έκπληξη να με περιμένει στην συνέχεια .Δεν θα του αναφέρω ,βέβαια τίποτα για την Νίνα ,γιατί η γιαγιά δεν εγκρίνει ,οπότε λογικά δεν θα εγκρίνει και ο πατέρας .Δεν θα μου επιτρέψει να την βλέπω ,γιατί δεν θα έχω με κάποιον να μιλάω.Τα περισσότερα αγόρια απο νωρίς πάνε να γίνουν μαρίνς.Δεν βλέπω να μαζεύεται κανένας για να παίξει ή να πει ιστορίες και το μοναδικό κορίτσι που ξέρω είναι η Νίνα .Πφφφ!Υπομονή ,λοιπόν γιατί κάποια στιγμή θα ξεκινήσω και γω προς τον δρόμο της δικαιοσύνης και θα αναμετρηθώ με πολλούς πειρατές,έχοντας στο πλάι μου ανθρώπους να πολεμάμε μαζί .Θα είναι υπέροχο!Αλλά και επικίνδυνο!Δεν μπορείς να έχει μόνο καλά η ζωή ,δυστηχώς!Πφφφ
Που χάνεσαι άγαπη μου;Το απογευματινό είναι έτοιμο,έλα να κάτσουμε να σου πω περιπέτειες μαζί με την γιαγιά
Back to top Go down
Honeyjoker
Simple Member
Simple Member
Honeyjoker


Posts : 21
Location : Athens
Join date : 2015-11-15
Age : 30

[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 12:14 am

-Να 'μάστε πάλι μαζί !Ενά οικογενειακό γεύμα ,πλην την μητέρα ,η οποία θα έρθει μεθαύριο ,γιατί είναι σε αποστολή
-Τέλεια!Άντε να είμαστε οι τρεις όπως παλιά και ελπίζω για πολύ καιρό αυτη την φορά
Ένα στιγμιαίο βλέμμα αμφιβολίας διαπέρασε τον πατέρα μου δείχνοντας να μην το πιστεύει
Μόνο να ήταν τόσο εύκολα αγάπη μου .Δυστηχώς, οι υποχρεώσεις είναι πολλές που πολλές φορές ξεπερνούν τις οικογενειακές δεσμεύσεις .Νοιώθω απαίσια που δεν βρίσκομαι πιο συχνά ,αλλά τι άλλη επιλογή έχω .Είναι οικογενειακή παράδοση ,το γνωρίζεις αυτό.Αλλά ,τουλάχιστον μπορούμε και ζούμε αξιοπρεπώς.
Δεν θα μπορούσα να διαφωνήσω και ότι η άναγκη μιας δουλειάς ειναι μεγάλη .Πως αλλιώς θα ζούσαμε ;Πάντως ,δείχνει να μελαγχολεί .Να ήξερα με ποιον μιλούσε και τι έλεγε πριν ,θα είχα μια ιδέα για την τρέχουσα κατάσταση
Για τώρα έχω να σου πω μερικές θαλλασινές περιπέτειες ,όχι τοσο πειρατικές ,να άλλαξω λίγο το θέμα .Θα πάρεις έτσι μια γεύση από τις δυσκολίες  που κρύβουν τα ταξίδια
Φανταστικά!θα έχει ενδιαφέρον και πιστεύω θα είμαι το ίδιο προσηλωμένη και μην πω παραπάνω απο την ηρωική μάχη του πειρατή με τον μαρίν .Κι άλλη ιστορία για να ακούσω σήμερα!
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings Empty
PostSubject: Re: [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings   [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος Παρελθόν] Strange feelings
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος) Part I
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος) Part II
» Marine and Revo - A strange meeting Part V [In unknown waters] (Τέλος-Αποστολή)
» Marine and Revo - A strange meeting Part VI [Finally Arrived] (Τέλος-Αποστολή)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Toroa-
Jump to: