Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες   [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 24, 2015 8:38 pm

Αφού έκατσα μερικά δευτερόλεπτα κάτω και κατάφερα να λύσω το nunchuck από τον λαιμό μου, τον είδα να βγάζει από την τσέπη του και δεύτερο. Όμως, αυτή την φορά θα το τελείωνα πριν προλάβει να κάνει κάποιο άλλο κόλπο. Για αρχή πέταξα το nunchuck που κρατούσα έξω από τον κύκλο και μαζί πέταξα και το σπαθί μου.
-Τι νομίζεις ότι κάνεις? Με ρώτησε και ξεκίνησε να τρέχει κατά πάνω μου.
-ROOM! φώναξα με μεγαλύτερο πάθος από την αρχή της μάχης. Το δωμάτιο έγινε μεγαλύτερο από πριν και κάλυψε μερικούς από τους θεατές, μεταξύ αυτών αρκετών γνωστών μου. Πολλοί έσπευσαν να βγουν εκτός εμβέλειας φοβούμενοι ότι θα τους κάνω κακό. Τα άτομα που με ήξεραν όμως ούτε που κουνήθηκαν από την θέση τους. Πρώτο βήμα, για να νικήσω την μονομαχία, ήταν να βγάλω το kairoseki εκτός μάχης.
-Shambles. είπα και με την συνοδευτική περιστροφική κίνηση άλλαξα θέση τον δεύτερο nunchuck με το σπαθί μου, από την κοφτερή μεριά και κατευθείαν του έπεσε από τα χέρια. Μερικοί ψίθυροι και χειροκροτήματα συνόδευσαν αυτή την κίνηση.
-Η μάχη έλαβε τέλος. του είπα και με άλλη μια, ακόμα πιο έντονη αυτή την φορά, περιστροφική κίνηση άλλαξα θέση μεταξύ του αντιπάλου μου και του πατέρα μου.
-Νικητής ο Masayuki Seiji! φώναξε ο Kibin, και ταυτόχρονα ο πατέρας μου με έβρισε που τον χρησιμοποίησα χωρίς προειδοποίηση, ενώ όλοι οι άλλοι χειροκροτούσαν ενθουσιασμένοι. Εγώ σήκωσα το χέρι μου για να πανηγυρίσω, αλλά αμέσως έπεσα στα γόνατα μετά την τελευταία χρήση του φρούτου μου.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες   [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 24, 2015 8:50 pm

-Θες ακόμα δουλειά νεαρέ, αλλά είμαι σίγουρος ότι έχεις ένα λαμπρό μέλλον σε αυτό το σώμα. Είσαι ελεύθερος να ακολουθήσεις τον Lieutenant Commander Ren.
-Lieutenant! τον διόρθωσε ο Ren
-Ξέρω τι λέω. Συγχαρητήρια και σε εσένα. Είχε αποφασιστεί νωρίτερα αλλά ήθελα να ξεμπλέξουμε από αυτό το ζήτημα πριν στο ανακοινώσω. είπε και του έσφιξε το χέρι.
-Ευχαριστώ πολύ, κύριε! Απάντησε όλο χαρά ο Ren. Την υπόλοιπη μέρα την έβγαλα προληπτικά στο νοσοκομείο, μιας και παραλίγο να χάσω τις αισθήσεις μου στο τέλος της μάχης. Η αδερφή μου και ο πατέρας μου δεν έφυγαν στιγμή από το πλευρό μου, μιας και την επόμενη μέρα θα φεύγαμε και δεν ξέραμε πότε θα τον ξαναδούμε. Οι ώρες πέρασαν πιο γρήγορα από ότι θα ήθελα και το επόμενο πρωί ήρθε.
-Αν γινόταν θα καθόμασταν μερικές μέρες ακόμα, αλλά ήδη έχουμε καθυστερήσει σχεδόν 2 βδομάδες την αποστολή μας στο Endless Waste της South Blue. απολογήθηκε ο Ren στον πατέρα.
-Καταλαβαίνω. απάντησε εκείνος και αγκάλιασε πρώτα την Shizu, η οποία κρεμάστηκε για μερικά δευτερόλεπτα πάνω του και ύστερα εμένα.
-Σου υπόσχομαι ότι θα βρω τον Saburo και θα τον γυρίσω σπίτι. του είπα, όταν με άφησε από την αγκαλιά του.
-Μακάρι... μου απάντησε και ύστερα απευθύνθηκε στον Ren. Να τους προσέχεις. Αν πάθουν τίποτα, εσένα θα κυνηγάω.
-Μάλιστα κύριε! αποκρίθηκε εκείνος χτυπώντας το πόδι στο πάτωμα. Ώρα να φεύγουμε. είπε σε εμάς και ανεβήκαμε στο πλοίο. Λίγη ώρα αργότερα, το πλοίο ήταν έτοιμο να σαλπάρει.
-Άντρες! Και κυρίες βεβαίως βεβαίως. συμπλήρωσε αναφερόμενος στις Saeko και Shizu. Ετοιμαστείτε για την South Blue!
-Μάλιστα, Lieutenant Commander! φώναξαν σχεδόν όλοι πάνω στο πλοίο και ξεκινήσαμε το ταξίδι μας.
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες   [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 I_icon_minitimeMon Oct 26, 2015 11:21 pm

Όνομα χαρακτήρα:Masayuki Seiji

P.o.M. Points:7

Belli:26.000

Τυχόν παρατηρήσεις:Απλή και γρήγορη !

Αυτό με τις φάπες την ώρα που δεν έβλεπε ήταν ωραίο Razz
φάνηκε λίγο κάπως το γεγονός οτι σου πέρασαν χειροπέδες εστω και αν έφαγες έτσι το φρούτο..


Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες   [Τέλος] Παραλίγο μπελάδες - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Παραλίγο μπελάδες
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» {Αρχή}Πάλι μπελάδες{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Loguetown-
Jump to: