Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A close one

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 1:52 pm

Καθως πηγαιναμε στο καραβι ακουγαμε απο παντου μαχες, σε οποιον δρομο και να περναμε θα ακουγαμε παντα κατι. Πολεμαγε τα πληρωματα εκεινα τοσο εντονα οπου μπορουμε ακομα και εμεις να ακουσουμε οπου ημασταν σχεδον στην απεναντι ακρη του νησιου. Εβλεπες κιολας μια χαρα φωτιες απο μακρυα.
Το καραβι μας δεν ηταν πολυ μακρυα, ειχαμε λιγο ακομη. Μπορουσα να το δω απο μακρυα.
-Ειναι εδω περα!!! Ειπα στους δικους μου. Κοιταξαν και εκεινοι και για αυτο ολοι μας αρχισαμε να τρεχουμε πιο δυνατα. Την στιγμη ομως που πηγαμε να τρεξουμε πιο δυνατα απο το πουθενα πεταγονται κατι αντρες στο δρομο μας.
-Ποιοι ειστε εσεις??? Τους ειπα νευριασμενα. Δεν υπηρχε πολυ χρονος μεχρι να μας βρουν, δεν μπορουσαμε να μπλεχτουμε με άλλους αυτη την στιγμη αφου ημασταν ηδη σε εναν μπελα ηδη.
-Ποιοι ημαστε, για κοίτα καλυτερα μου ειχε πει ο ενας. Δεν ειχα κοιταξει για να δω ποιος ηταν και οταν το εκανα δεν πιστευα τα ματια μου. Ηταν ο Bloodlust. Δεν ηξερα πως μας ειχε βρει, τι εκανε για να μας βρει. Κανεις δεν μας ξερει σε αυτο το νησι εκτος και αν βρηκε κανεναν οπου μας ειχε γνωρισει. Δεν θυμαμαι ομως καποιον εκτος απο τον ξενοδοχο του ξενοδοχειου οπου μεναμε. Ειχα αρχισει να ιδρωνω ομως επειδη φοβομουν μην ειχε κανει καποιο κακο στον ξενοδοχο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 2:42 pm

-Δεν πιστεyω να τον πειραξες τον ξενοδοχο!!! Του ειπα εντονα. Δεν του αρεσε που του ειχα μιλησει ετσι ομως.
-Δεν ξερω γιατι δεν πας εσυ να δεις απο αυτο το πραγμα ειχα καταλαβει τι ειχε κανει. Με ειχε νευριασει παρα πολυ. Θα τον εχει σκοτωσει στα σιγουρα.
-Παντως μου αρεσε ο ηχος που εκανε, χαρης εκεινον βρηκα, ειμαι ευγνωμονος του. Για πες μου ποιος εισαι?? Φυσικα δεν εισαι φαν δικος μου ετσι??? Δεν ειχα αλλη επιλογη απο το να του πω τι πραγματικα ηθελα.
-Εισαι σωστος και θα σου πω κατι. Ποτε μα ποτε δεν θα ηθελα να μπω σε ενα πληρωμα σαν το δικο σου, εχω το δικο μου κιολας. Ειμαι ο Natsu Dragneel, ο καπετανιος των White Scarf πειρατων!!! Οταν του το ειχα πει ειχε γινει εξαλλος.
-Εσυ καπετανιος δεν θα αντεξεις ουτε για ενα λεπτο!!! Τωρα θα σε καταστρεψω!!! Ειπε και επειτα με το χερι του εκανε σημα να ερθουν να μου κανουν επιθεση οι αλλη. Η επιθεση τους ομως ειχε απετρεπει χαρης την βοηθεια της Erza και του Gray.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 3:15 pm

Υστερα επεσαν εκεινοι κατω και ο καθενας σχεδον ειχε απο ενα τραυμα σε ολο τους το σωμα. Σιγουρα δεν ηταν αρκετο ομως αυτο επειδη ηταν παρα πολυ. Θα πρεπει να κανουμε κατι παραπανω απο αυτο.
-Τι νομιζεις οτι κανεις??? Νομιζεις οτι θα μπορεσεις να τα βαλεις μαζι μας!!!! Ειπε και επειτα ο ιδιος πηγε να μου κανει επιθεση με το σπαθι του αλλα τοτε μπηκε στην μεση η Erza και αποκρουσε την επιθεση του.
-Natsu θα πολεμησουμε μαζι, αυτος ειναι ενας εχθρος οπου θα πρεπει να βαλουμε τις δυναμεις μας ωστε να μπορεσουμε να νικησουμε, αν δεν το κανουμε τοτε δεν θα καταφερουμε να επιβιωσουμε σε αυτη την μαχη δεν μπορουσα να της πω οχι επειδη ακομα και εγω το ηξερα αυτο πραγμα.
-Ενταξει!!! Της ειπα και επειτα πηγαμε να επιτεθουμε τον Bloodlust.
-Ωστε θελετε να τα βαλετε τελικα μαζι μου ε, ενταξει τοτε. Θα σας καταστρεψω οπως εχω κανει ενα σωρο αλλους πριν απο εσας!! Ειπε και επειτα πηγε και εκεινος να μας κανει παλι επιθεση.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 5:38 pm

Πηγε να κανει επιθεση στην Erza με το σπαθι του και εκεινη απεκρουσε την επιθεση του, ειχα βρει ευκαιρια να του κανω επιθεση αλλα την στιγμη που παω τοτε πεφτει ενας σε μενα και με βαραει στην μουρη.
-Ποναει ειπα και του εδωσα μια μπουνια στην μουρη. Αμεσως μετα πηγα να επιτεθω στον Bloodlust, εκεινος με ειχε δει και με ειχε πιασει. Η Erza πηγε να με ελευθερωσει κανοντας επιθεση στα πλευρα του. Τον ειχε τραυματισει λιγο και για αυτο τον λογο με ειχε αφησει. Την στιγμη που με αφησε αμεσως του εδωσα μια γροθια στο κατω μερος του προσωπου του. Εκεινος επεσε προς τα πισω κατω υστερα. Ειχε πονεσει φαινεται αλλα ξανα σηκωθηκε.
Οταν σηκωθηκε αμεσως πηγε παλι να μου κανει επιθεση αλλά τον απεφυγα, ειχε παει να τον επιτεθει και η Erza αλλά εκεινος απεκρουσε την επιθεση της. Ειναι πολυ δυνατος, απο ολες τις επιθεσεις μας μονο δυο ειχαν πιασει και αυτες ηταν με αιφνιδιαση.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 5:47 pm

Ο Bloodlust μετα πηγε να πιασει την Erza απο το χερι ωστε να την αποτρεψει να χρησιμοποιησει το σπαθι της αλλά δεν τον ειχα αφησει να κανει κατι τετοιο. Με το ποδι μου τον κλοτσησα στην πλατη του καθως πηγαινε με αποτελεσμα να πεσει κατω. Ειχε υστερα σηκωθει και μετα με το σπαθι του πηγε να μου επιτεθει. Οταν ειχε ερθει σε μενα και μου εκανε την επιθεση τοτε τον απεφυγα παλι και του εριξα μια μπουνια στην κοιλια του. Πολλες επιθεσεις του ειχα κανει ως τωρα αλλα καμια απο αυτες δεν ειχαν πιασει οσο θα ηθελα. Ολο σηκωνοταν οτι και να του εκανα.
-Καταλαβες τωρα??? Δεν θα με νικησεις ποτε, οι δικοι σου θα γινουν τροφοι για τους δικους μου!!! Ελεγε, δεν θα γινει ποτε κατι τετοιο. Στον Elfman και στον gray ερχοντουσταν πολυ πανω τους αλλα μπορουσαν και τους κανονιζαν. Στον Gray εκεινη την στιγμη πηγε να του κανει καποιος αιφνιδιαστικη επιθεση αλλα το απετρεψε ο Elfman σπρωχνοντας τον Gray και την ιδια στιγμη επιασε εκεινον που πηγε να του κανει αιφνιδιαστικη επιθεση απο το κεφαλι. Μετα τον πεταξε στο πατωμα με πολυ δυναμη με αποτελεσμα να χασει τις αισθησεις του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 6:02 pm

Η μαχη αυτη ολο και πιο πολυ συνεχιζοταν. Οι δυναμεις μας ομως αρχιζαν να μειωνονται, αν δεν βρουμε κατι συντομα να κανουμε θα τα βρουμε σκουρα τα πραγματα. Ο Bloodlust δεν ελεγε να πεσει κατω και να μεινει εκει. Ασε κιολας που οι δικοι του ολο και πιο πολλοι γινοντουσταν, μπορει να τους νικαγαμε εναν προς εναν αλλα δεν ειχε νοημα.
Η Erza και εγω πηγαμε παλι να του κανουμε επιθεση αλλα εκεινη την στιγμη μας πιανει και του δυο απο τον λαιμο, υστερα μας σηκωσε ψηλα και αρχιζε να βαζει δηναμη. Εβαζε τοσο πολυ δηναμη οπου μπορει να εσπαγε ο λαιμος μας. Η Erza τοτε ειχε καταφερει να βγαλει απο την τσεπη της ενα μαχαιρακι και τον μαχαιρωσε στο χερι του. Εκεινος μετα μας αφησε αμεσως απο τον πονο που του δημιουργησε.
-Καταρεμενοι!!!! Ειπε και πηγε να παρει παλι το σπαθι του να μας κανει επιθεση. Πηγε να επιτεθει πρωτα στην Erza αλλα εκεινη αυτη την στιγμη δεν ηταν με το σπαθι επειδη της ειχε πεσει οταν μας ειχε σηκωσει ψηλα. Δυναμεις πολλες δεν της ειχαν μεινει ωστε να μπορεσει να το σηκωσει παλι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 6:24 pm

-Natsu ελα γρηγορα να υποβιβαστουμε ωστε να φυγουμε!!!! Ακουγοταν ο Jellal απο το καραβι μας. Δεν ειχα καταλαβει πως ειχε παει εκει περα ομως. Επρεπε να πηγαιναμε αλλα η ζωη της Erza ηταν σε κινδυνο. Επρεπε να κανω κατι. Αμεσως ειχα παει να την βοηθησω αλλα ηταν πολυ αργα, την ειχε πιασει απο τον λαιμο και πηγαινε να την πνηξει. Δεν μπορουσα να αντεξω αυτο το θεμα και για αυτο τον λογο εχασα τα λογικα μου.
Αρχισα να πηγαινω προς τα εκεινον μανιωδως. Στον δρομο μου εμπαιναν ποσοι αλλά στο καθενα εριχνα μπουνιες. Δεν μπορουσαν να μπουν στον δρομο μου και να με σταματησουν.
-Βλεπω και εσυ εχεις διψα λιγο για αιμα ελεγε καθως συνεχιζε να την πνηγει. Αυτο με εκανε ακομα πιο εξαλλο, δεν ημουν σαν και αυτον αλλά η οργη ολο και πιο μεγαλωνε.
-Αν θελεις να παιξεις μαζι μου ενταξει τοτε μου ειπε και επειτα αφησε την Erza. Οταν την αφησε πηγε να μου επιτεθει δινοντας μπουνια στην μουρη μου αλλα τον μπλοκαρα με την γροθια μου και υστερα τον βαρεσα με ολη μου την δηναμη στο κεφαλι δινοντας του μια γροθια. Ειχε παει κατι μετρα πισω και ηταν μαλλον η πρωτη γροθια οπου τον εκανε να νιωσει πραγματικα πονο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 6:31 pm

Τωρα που η Erza ηταν ελευθερη επρεπε να παει γρηγορα στο καραβι αλλα ειχε υπεστει τοσο πονο οπου δεν μπορουσε να σταθει καλα στα ποδια της.
-Elfman παρε την Erza και φυγετε απο εδω περα του ειπα. Εκεινος βρηκε την καταλληλη ευκαιρια μετα και πηγε να παρει την Erza. Πηγαν να μπουν στον δρομο του δυο αλλα ο gray τους εδωσε ενα μεγαλο τραυμα στο στηθος τους. Και χαρης την βοηθεια του gray ο Elfman καταφερε να παρει την Erza, μετα ο Elfman, o Gray και η Erza αμεσως αρχισαν να πηγαινουν προς το καραβι. Δεν ηταν πολυ μακρυα. Ο Bloodlust ηταν πεσμενος κατω και δεν φαινοταν να σηκωθει και για αυτο τον λογο αρχισα και εγω να πηγαινω προς το καραβι. Σιγουρα οι αντρες του προσπαθουσαν να μην μας αφισουν αλλα ηταν ματαιο. Δεν μπορουσαν να κανουν κατι. Ετσι μετα απο λιγα λεπτα τρεξιματος ειχαμε φτασει στο καραβι μας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 6:47 pm

Την στιγμη που φτασαμε εκει αμεσως ο Elfman μαζι με την Erza στους ωμους του ανεβηκε στο καραβι. Το ιδιο εκανε υστερα και ο gray. Πηγα και εγω αλλά εκεινη την στιγμη ξαφνικα ειδα στον οριζοντα τον Bloodlust μαζι με τους αντρες του να ερχονται προς τα εδω,
-Γρηγορα!!! Ειπα στους αλλους. Επρεπε να κανω γρηγορα επισης. Ετσι πηγα να ανεβω επισης αλλά πριν ανεβω με προφτασε ο Bloodlust και οι δικοι του.
Για που νομιζεις πηγαινεις!!! Μου ειπε και πηγε να μου επιτεθει. Τωρα πια τον ειχα μαθει. Ηξερα την δηναμη του αλλα και την δικη μου. Πηγε να μου επιτεθει με το σπαθι του αλλα τοτε μπλοκαρα την επιθεση του πιανοντας το χερι του και υστερα του εδωσα μια δυνατη μπουνια στο στομαχι του. Ειχε πονεσει τοσο πολυ οπου εβγαλε αιμα απο το στομα του. Ειχε αδυναμωσει πολυ, με την μπουνια εκεινη κιολας ειχε πεσει στα γονατα του. Δεν ελεγε να σηκωθει τοσο ευκολα οπως πριν. Με λιγα λογια ειχε τελειωσει, μπορουσα να φυγω αν ηθελα. Ετσι λοιπον σταματησα να τον πολεμαω και πηδηξα μεσα στο καραβι.
-Περιμενε!! Μου ελεγε αλλα δεν καθισα να τον περιμενω. Το καραβι ηταν ετοιμο να φυγει, δεν μπορουσαν να κανουν κατι. Απο την στιγμη που μπηκα το καραβι ειχε φυγει καπως απο το λημανι με αποτελεσμα να του ειχα ξεφυγει ολοκληρωτικα αλλά εκεινος μου ελεγε πραγματα καθως εφευγα.
-Να το θυμασαι Natsu Dragneel θα μου το πληρωσεις αυτο ακριβα!!! Θα βγω εξω καποια μερα και θα σε ψαχνω!!! Ελεγε τετοια αλλα αν τον ξαναδω θα ειμαι ακομα πιο δυνατος. Σε αυτη την μαχη ειχα δυσκολευτει απεναντι του αλλα την επομενη φορα δεν θα δυσκολευτω καθολου!!!!
Back to top Go down
Geralt of Rivia
Administrator
Administrator
Geralt of Rivia


Όνομα Χαρακτήρα : Geralt of Rivia
Posts : 708
Join date : 2015-09-21

[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitimeWed Oct 07, 2015 4:55 pm

Όνομα χαρακτήρα:Natsu Dragneel

P.o.M. Points:16

Belli:50.000

Τυχόν παρατηρήσεις:Kαλόυτσικο σενάριο αλλά η γραφή δυσκόλευει πολύ την ανάγνωση.Έχεις πάρα πολλά λάθη και συντακτικά και ορθογραφίκα που πρέπει να τα κοιτάξεις.Επίσης επαναλαμβάνεις συχνά πυκνά τα ίδια πράγματα.άν τα διορθώσεις αύτα θα δείς σαφώς μεγαλύτερες βαθμολογίες γιατί,όπως έιπα και στην αρχή,σαν ιστορία ήταν αρκετά καλή.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A close one - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A close one
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] Mr Bel knows..
»  Ah sh*t, here we go again. [Τέλος]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Onrac Kingdom-
Jump to: