Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A close one

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeMon Oct 05, 2015 9:31 pm

Ημουν ετοιμος τωρα πια να γυρισω στο ξενοδοχειο τωρα που ευχαριστηθηκα την πολη. Δεν ειχα να κανω κατι εδω. Εκεινη την στιγμη ομως που ετοιμαζομουν να γυρισω ξαφνικα τοτε χτυπαει το den den mushi. Επειτα το σηκωσα. Ηταν η Erza.
-Ελα τι θες??? Την ρωτησα.
-Γρηγορα ελα πισω επειδη πρεπει αμεσως να καταστρωσουμε σχεδιο ωστε να πετυχει ο σκοπος που εχουμε μου ειπε.
-Οκ θα ερθω τωρα, αυτο ετσι κι'αλλως ημουν ετοιμος να κανω της ειπα και εκλεισα το den den mushi. Αφου το εκλεισα αμεσως αρχισα να περπαταω προς το ξενοδοχειο.
Σε λιγα λεπτα ειχα φτασει και την στιγμη που εφτασα μπηκα μεσα. Μετα ανεβηκα στο δωματιο και μπηκα μεσα.
-Αργησες!!! Επρεπε να ερχοσουν πιο νωρις, θα αρχισουμε τωρα μου ειπε η Erza και επειτα πηγα να κατσω στην καρεκλα.
-Λοιπον η συνεδριαση θα αρχισει τωρα!!! Ειπε ο Jellal σε ολους μας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeMon Oct 05, 2015 9:48 pm

Η συνεδριαση μετα απο μιση ωρα ειχε τελειωσει και ειχαμε κανονισει πολλα πραγματα. Τι απο ολα αυτα θα πετυχουν δεν ξερουμε ακομα επειδη ο σκοπος ειναι πολυ δυσκολος. Πρεπει να μπουμε στο καραβι των Bloodlust πειρατων και να κλεψουμε τον πολυτιμο θυσαυρο του Bloodlust κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο να κανεις αν δεν βρω καποιο τροπο. Επρεπε να βγω εξω ωστε να παρει το κεφαλι μου αερα, δεν μπορουσα να σκεφτω καλα ετσι εδω περα.
-Λοιπον παιδια εγω θα βγω παλι εξω, δεν μπορω να σκεφτω αν δεν βγω αυτη τη φορα με ειχαν αφησει χωρις να μου πουν κατι επειδη ηξεραν τον λογο. Ετσι μετα εφυγα απο το ξενοδοχειο.
Περπαταγα στους δρομους μηπως και βρω καποια λυση αλλα δεν μπορουσα να βρω ουτε μια, οτι και να εκανα δεν κατεβαινε καμια ιδεα στο κεφαλι μου. Ειχα απελπιστει. Και εκεινη την στιγμη ειχα βρει ενα παγκακι και ειχα κατσει εκει περα μπας και καταφερω να σκεφτω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeMon Oct 05, 2015 10:56 pm

Την στιγμη ομως που ημουν στο παγκακι και σκεφτομουν τι θα κανω απο το πουθενα ειχε αρχισει μια φασαρια, ειχα στριψει το κεφαλι μου να δω και τοτε ειδα να ερχονται προς τα εδω κατι αντρες. Για καποιο λογο φοβομουν οτι θα μπλεξω παλι. Ηταν σχεδον μια ολοκληρη παρεα και ενας απο αυτους φαινοταν ξεκαθαρα οτι ηταν το αφεντικο επειδη ηταν πελωριος μαζι με ενα μεγαλο σπαθι. Οταν εφτασαν σε μενα αμεσως ο πελωριος αντρας αρχισε να μου μιλαει.
-Oi μικρε εσυ ησουν που ειχες πειραξει ενα απο τα μελη μου??? Μου ειπε ο πελωριος αντρας, δεν ειχα καταλαβει για ποιο πραγμα εννοουσε.
-Μα τι λες δεν ειχα πειραξει καποιον απο εσας, βασικα ουτε καν που σας ξερω.
-Τι εννοεις που δεν πειραξες, εμενα κατι ωρες πριν δεν ειχες σχεδον πλακωσει!!!
Ειχε βγει ενας και μου ειχε πει. Θημηθηκα οτι οντως αυτος ηταν εκεινος που μου την ειχε πεσει και του ειχα δωσει ενα μαθημα. Θα πηγε λογικα να το πει στο αφεντικο του για να παρει εκδικηση.
-Δεν ξερεις ποιοι ημαστε??? Ειπε ο πελωριος αντρας, φαινοταν να αρχιζε να ενευριαζει σιγα σιγα. Δεν του αρεσε καθολου. Τι επειδη ειπα δεν τον ηξερα??
-Ημαστε οι Bloodlust πειρατες!!! Δεν θα σε συγχωρησω για αυτο που ειπες, ακου εκει να πει εμας του δηνατοτερους, καλυτερους στο Onrac Kingdom, αυτο δεν θα μεινει ατιμωρητο ενα πραγμα απο ολα αυτα εμεινε στα αυτια μου ενω μιλουσε, το οτι αυτοι ειναι οι Bloodlust πειρατες.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeMon Oct 05, 2015 11:11 pm

Πριν δεν μπορουσα να σκεφτω τιποτα αλλά τωρα που βρηκα τον ιδιο μου τον στοχος μας μπροστα μου αμεσως σκεφτηκα κατι και μπορει να ειναι το μονοαδικο πραγμα οπου θα μπορουσα να σκεφτω και να υπαρχουν πιθανοτητες να πετυχουμε. Ημουν ευγνωμονος οπου τον γνωρισα.
-Συγνωμη για αυτο που ειπα και συγνωμη που ειχα πειραξει ενα απο τα μελη σου, απλα ηθελα λιγο την προσοχη σου επειδη ειμαι μεγαλος φαν δικο σου. Αν γινοταν θα ηθελα να μπω στο πληρωμα μου, θελω να ειμαι κατω απο το πιο δηνατο πληρωμα σε αυτο το νησι του ειπα καθως ειχα γονατισει μπροστα του. Μπορει να μην κανω τετοια πραγματα αλλα ειναι τελεια ευκαιρια αν μπω στο πληρωμα του. Θα μπορεσω να κανω απο αυτο που θελω χωρις να δυσκολευτω πολυ.
-Τι ειπες??? Ζητας να μπεις μετα απο αυτα που κανεις!!!! Ειχε γινει εξαλλος παλι.
-Αλλα φαινεται πρεπει να εχεις κοτσια για να λες πραγματα σαν και εκεινα οπότε θα σε αφησω να μπεις!!! Καλως ηρθες στο πιο δυνατο και αιμοδιψεις πληρωμα που υπαρχει!!! Εγω ειμαι ο Ζοltan "Bloodlust" Lugos!!! Ειχα χαρει οταν με αφησε επειδη τωρα το σχεδιο θα μπορεσει να προχωρησει ακομα πιο περα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 12:30 am

Αμεσως μετα ο Bloodlust και τα άλλα μελη ειχαν αρχισει να φευγουν απο εδω. Λογικα θα πανε πισω στο καραβι. Ετσι τους ακολουθησα και εγω επειδη με λιγα λογια για τωρα ειμαι ενας απο αυτους.
Σε λιγα λεπτα ειχαμε φτασει και δεν μπορουσα να πιστεψω αυτο που ειχα δει, το καραβι ηταν πελωριο. Πρεπει να ηταν 10 φορες ακομα πιο μεγαλυτερο απο το δικο μου. Θα πρεπει να εχει εκατονταδες συντροφους οπου τον ακολουθανε, ειτε μαλλον απο φοβο ή πραγματικα τον θαυμαζουν. Υστερα ολοι ανεβηκαμε στο καραβι και μετα ειχε αρχισει το γλεντι.
Ηταν παρα πολυ κοσμος, ειχε πολλα πραγματα να κανεις. Υπηρχε, κρασι, μπιρες, φαγητο, γυναικες και διαφορα παιχνιδια με λεφτα. Μπορουσες πολλα να κανεις. Σιγουρα καπως ετσι ειναι τα γλεντια των πειρατων αλλά για καποιο λογο μου φαινονται διαφορετικα.
-Oi μικρε ειχα ξεχασει να σου πω κατι πριν, αν τολμησεις να κανεις κατι οπου δεν θα μου αρεσει να ξερεις θα το μετανιωσεις πολυ ακριβα μου ειπε ο Bloodlust με ενα χαμογελο οπου εφερνε καταστροφη. Με ειχε κανει να ιδρωνω ειναι η αληθεια ομως.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 12:45 am

Σε καποια στιγμη κιολας ειχε ερθει ενας και ειχε στα χερια του εναν αντρα. Τον πεταξε υστερα εκεινον κατω και αρχισε να μιλαει στον Bloodlust.
-Καπετανιε, το πιστευετε ελεγε πως θα μας καταστρεψει αυτος και το πληρωμα του. Πιστευετε ποσο χαζος ειναι, χαχαχαχα!!! Γελαγαν ολοι στο καραβι με εκεινον.
-Εδω περα δεν μπορουσε να καταστρεψει εμενα, πως θα μπορεσει ολους μας, χαχαχαχα!!! Ολο γελαγαν. Θα ειναι πολλοι οπου ζητανε να πολεμησουν τον Bloodlust αλλα μαλλον κανεις δεν τα εχει καταφερει, αυτο εννοειται δεν θα ισχυει για πολυ ακομη επειδη θα ειμαι ο πρωτος οπου θα το κανει. Εκεινος που ειχε φερει τον αντρα υστερα κοιταξε εμενα.
-Ποιος ειναι αυτος εδω καπετανιε, ενας άλλος οπού θελει να μας καταστρεψει???
-Ησυχασε δεν ειναι αυτο, ειναι το καινουργιο μελος μας. Ειχε γονατισει κιολας για να μπει, θα πρεπει να ειναι μεγαλος φαν μου αχαχαχχαχα!!! Γελαγε ενω μιλουσε. Με ειχε νευριασει ομως επειδη ποτε μα ποτε δεν θα ζηταγα πραγματικα να γινω ενα απο τα μελη του. Οχι τουλαχιστον σε ενα πληρωμα σαν και αυτο. Τετοιοι πειρατες ειναι οι χειροτεροι, τους μισω πολυ!!!
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 12:03 pm

Μετα απο κατι ωρες το γλεντι ειχε σταματησει. Ηταν πια αργα τα μεσανυχτα, ολοι τους ειχαν πεσει για υπνο. Δεν ειχα ομως πεσει μπας και βρω καποιο τροπο να μαθω που ειναι ο θυσαυρος που ειχε.
Τοτε βλεπω εναν να σηκωνεται και να πηγαινει στο δωματιο του καπετανιου, δεν ειχα αλλη επιλογη απο το να τον ακολουθησω. Ετσι και εκανα. Τον ακολουθησα και πριν μπει μεσα ειχα κρυφτει καπου ωστε να μην μπορει να με δει. Ημουν στην τελεια θεση ωστε να μπορω να ακουω τι θα λενε.
-Τελικα τι γινεται με εκεινο το πραγμα που ειχες πει???
-Α εκεινο, φυσικα ηταν ενα ψεμα!!! Ψεμα??? Ποιο να εννοουσε αραγε??? Δεν πιστευω για τον θυσαυρο οπού μας ειχε πει ο Jellal να του κλεψουμε, γιατι αν ναι τοτε εχουμε προβλημα.
Δεν υπηρχε τιποτε άλλο να κανω παρα να φυγω απο εδω αφου ηταν ενα ψεμα. Την στιγμη ομως που πηγα να φυγω χωρις να το θελω εριξα κατω ενα μπουκαλι μπιρα οπου ηταν πανω σε ενα βαρελι. Ειχε κανει θορυβο και αμεσως ο καπετανιος ειχε βγει εξω. Οταν βγηκε με ειχε δει και ειχε καταλαβει τι γινοταν.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 12:17 pm

Επρεπε να φυγω αμεσως επειδη τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα. Δεν εχω κιολας και του δικους μου. Ετσι διχως αλλη σκεψη αμεσως αρχισα να τρεχω. Οταν ειχα αρχισει να τρεχω τοτε εβγαλα το den den mushi εξω ωστε να το πω κιολας και στους δικους μου για να το ξερουν.
-Ναι εσυ εισαι Nastu??? Τελικα τι εγινε βρηκες τροπο για να κλεψεις τον πολυτιμο θυσαυρο του Bloodlust??? Αυτος που το ειχε σηκωσει ηταν ο ιδιος οπου μας ειχε προτινει το σχεδιο. Μου ηταν καπως δυσκολο να του πω τα νεα αλλα δεν γινοταν αλλιως.
-Ειχα βρει αλλά τελικα ματαιο ειναι δεν καταλαβαινε τι ηθελα να πω με αυτο.
-Ο θυσαυρος εκεινος ηταν ενα ψεμα για να πιασει μονο και μονο κοροιδα!! Οταν του το ειπα δεν το πιστευε, νομιζε οτι εκανα πλακα.
-Αληθεια ειναι, το ακουσα εγω ο ιδιος. Ειχα βρει ευκαιρια να μπω μεσα στο καραβι του και τον ειχα ακουσει πριν λιγο να το λεει σε εναν απο τους δικους του. Δεν γινεται αλλιως, το σχεδιο ακυρωνεται, πρεπει να φυγουμε αμεσως πριν γινει κατι το πιο χειροτερο επειδη με ειδε να τον κρυφακουω. Αυτη την στιγμη με κυνηγαει!!! Δεν με πιστευε αλλα φαινεται τωρα να με πιστευσε. Ειχε ομως απογοητευει πολυ επειδη αναγκαστικα ακυρωνεται το σχεδιο. Ειχα απογοητευει ομως ακομη πιο πολυ επειδη θα μπορουσα να γινω πιο γνωστος με αυτο τον τροπο. Δεν πειραζει ομως θα βρω αλλο τροπο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 1:31 pm

-Πιαστε τον!!! ειπε ο Bloodlust στους δικους του. Εκεινοι τοτε ξυπνησαν και απο τον υπνο δεν ηξεραν τι συμβαινε.
-Ξυπνηστε βλακες!!!! Πιαστε τον γρηγορα!!! Τους ειπε και επειτα εδειξε εμενα που ετρεχα. Ειχα φυγει πολυ μακρυα, ημουν ετοιμος να βγω απο το καραβι. Οι συντροφοι του δεν ειχαν καταλαβει ακομα τι ακριβως γινοταν αλλα οπως και να εχει ειχαν αρχισει να με κυνηγανε. Ειναι τοσο πιστοι που μαλλον και για αυτο δεν εκατσαν πρωτα να τον ρωτανε διαφορα.
Οταν ειχαν αρχισει να με κηνηγανε ειχα βγει απο το καραβι ηδη και πηγαινα προς τους δικους μου. Η αποσταση οπου ειχαμε ηταν πολυ μεγαλη, δεν θα μπορουσαν με τιποτα να με φτασουν. Θα επρεπε να ειχαν αρχισει πιο νωρις, κατι τοτε θα γινοταν. Σε καποια στιγμη κιολας κοιταζω λιγο πισω και βλεπω να εμφανιζεται ενα ασπρο φως μαζι και να ακουγεται ενας ηχος. Δεν ηξερα τι ηταν αυτο αλλα δεν με σταματησε. Σηνεχισα να τρεχω διχως σταματημο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 1:40 pm

Υστερα απο λιγα λεπτα ειχα φτασει επιτελους στο ξενοδοχειο και μπροστα ειχα δει τους δικους μου. Αμεσως πηγα προς τα εκει.
-Natsu ειχες πει οτι σε κηνηγανε, αν αυτο ειναι αληθεια πρεπει να φυγουμε αμεσως μου ειπε η Erza. Ειχε δικιο γιατι αν μεινουμε μπορει να μην τα βγαλουμε περα ευκολα. Αλλα αν φυγω δεν θα σημαινει οτι ειμαι αδυναμος και φοβαμαι??? Δεν ηθελα να θεωρωθω σαν δειλος οποτε αν μας βρει τοτε θα κατσω να πολεμησω, φυσικα αν γινει κατι τετοιο.
-Τα εμαθες τα νεα ο Bloodlust αρχισε παλι την φασαρια στο νησι, πηγαινει απο πειρατικο πληρωμα σε πειραικο πληρωμα και τους καταστρεφει, λενε πως ψαχνει καποιον οπου τον θελει επειγόντως νεκρο. Αν μαθει κιολας οτι δεν ξερουν που ειναι η απλα δεν τον ξερουν τοτε τους σκοτωνει διχως άλλη κουβεντα ολοι οι κατικοι τετοια λεγανε καθως πηγαιναμε στο καραβι μας. Σιγουρα εμας εψαχναν. Δεν περιμενα να κανει ετσι επειδη εμαθα οτι ο θησαυρος ηταν ενα ψεμα. Μαλλον μπορει να φοβαται οτι θα το πω πουθενα και μετα θα εχει να κανει με πολλα πληρωματα. Κατι οπου σιγουρα μαλλον ουτε και εκεινος θα ειναι ικανος να αντεξει.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A close one - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A close one   [Τέλος] A close one - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A close one
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] Mr Bel knows..
»  Ah sh*t, here we go again. [Τέλος]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Onrac Kingdom-
Jump to: