Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 9:41 pm

Vegeta-  αψψψψ   να  πάρει    πρέπει να  κρύωσα  .και  πώς  να  μην  κροίσο    ο  καιρός   της   τελευταίες  μέρες   δεν  ήταν   ιδιαίτερα κάλος   και με  αυτήν  την  μικρή  βάρκα   δεν   μπορούσα  να   προφυλαχτώ  και  έτρωγα  όλη  την   βρόχι      δεν  έχει  σημασία   ώμος    σε   3  ώρες   φτάνω  στο  προορισμό μου.αχ  ένα  μικρό  κριολογίμα  δεν   θα  με   εμπόδιση να  φτάσω   στο   Big Bird Island    .   και  τότε  ο  vegeta   αρχισε να  τράβα   πιο  δυνατά   κουπί  μήπως  και   φτάσει  πιο  γρήγορα  στο  νησί    ώμος   κάτι αναπάντεχο  συναινεί    .
ξύπνα  υπναρά( η  καρεν  με    σκουντά για να  ξιπινισο αλλά  ματαία )
ξύπνα   γρήγορα   σε  λίγο  φτάνουμε  στο  νησί    σύκοδεν  είχα  σκοπό  να  σηκωθώ  ακόμα  έτσι  
Εγω-  ασε με  καρεν  να  κύμιθω    ξέρω  ποτέ  πρέπει  να   ξυπνήσωη  καρεν  τραβηχτικέ        λίγα  βήματα  πίσω    είχα  την   πεπιθισει  πώς  αυτό  το  πρωινό  βασανιστήριο  είχε  τελειώσει  .


Last edited by alex 1010 on Thu Sep 19, 2013 9:49 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeMon Sep 09, 2013 6:25 pm

ώμος η επιμονή της καρεν σκάει γάιδαρο . είχα γυρίσει την πλατύ μου και δεν έβλεπα τι έκανε μέγα λάθος το κατάλαβα ώμος πολύ αργά η καρεν πήδηξε στο κρεβάτι μου και άρχισε να χοροπήδα στο στομάχι μου . μετά από πέντε λεπτά που χοροπήδαγε πλέον γενικά στο κρεβάτι
Φώναξα και την έριξα κάτω στο πάτωμα η καρεν έπεσε και πιξοκλεγοντας έφυγε αφφ να παρι σκαφτικά επιτέλους έφυγε θα κοιμηθώ λίγο ακόμα
κκκκκκκκκκρααα //< το κρεβάτι έσπασε στα δυο >// ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΚΑΡΕΝ ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΕΒΑΠΤΕΣ ……

O ρον άκουσε τις φωνές μου και μπήκε στο δωμάτιο εγώ είχα σηκωθεί και ντυθεί
Ρον –ρεν τι σου έκανε πάλι η καρεν αχχαχ πάλι νευριασμένος έδηξα το κρεβάτι μου
Εγώ - είναι το 5 κρεβάτι που χαλά αυτόν τον μίνα \
Ρον- έλα τώρα είσαι υπερβολικός οπός πάντα η καρεν ήρθε να σε ξυπνήσω για να μην αργήσεις
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeMon Sep 09, 2013 7:28 pm

Βγήκαμε  από το δωμάτιο  και  περπατάμε    στους  διάδρομους  του  πλοίου  γεια να  πάμε  στο  κατάστρωμα . η  συζήτησι   εάν  ήμουν  υπερβολικός   συνεχιζόταν      ο ρον  επέμενε    πώς   έπρεπε   να  της   φερθώ  με  πιο πολύ    αγαπά  και  εγώ  επέμενα  πώς  έκανα το καλύτερο  και πώς     η  καρεν δεν  καταλαβαίνει  από  λόγια    . είχαμε   φτάσει   στην    πλώρη  και  πλέον  αντιγυρίζαμε  την   γαλάζια  θάλασσα    .    ο  ρον  συνέχισε  να  μου  μιλά γεια την  καρεν  
Ρον-   αχχχχχ    είσαι   ηλίθιος  η  καρεν  είναι  ο μόνος  άνθρωπος  που σε νεάζετε  τόσο  πολύ  και εσύ  της  φόρεσε  απαίσια
Εγώ-  νομίζω  πώς  είσαι  υπερβολικός  . και εντελή  τη  θες  και με  πιλατεύεις   τάσι  ώρα  .  Ο ρον  χαμογέλασε  
Ρον -   νομίζω    θα θελα   να   πας  να  της    ζήτησης  σιγνομι  
Εγώ-  και μετά  θα σταμάτησες  να μιλάς  για αυτό  το θέμα    
Ρον – ναι
Αχχχχχ   ας είναι  σκέφτηκα  και  αρχάισα να  ψαχνό  την  καρεν . εντομεταξεί στον νησί Big Bird Island    
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeWed Sep 18, 2013 6:59 pm

Δυο αντάρες κάθονται πάνω από το κεφάλι του vegeta
- είναι νεκρός κοίτα όσο και να τον σκουντώ δεν κουνιέται
- έχεις δίκαιο αλλά από πού λες να νε
--τι εννοείς .
- κιτα τα ρούχα του δεν έχουν καμία σχέση με συνηθισμένα ρούχα και κότα έχει και ούρα

-οοοοοο δεν είχα παρατήρηση πώς είχε ουρά πάμε να το πούμε στον αρχηγό

- πάμε έτσι κι αλλιώς δεν θα πάει πουθενά αφού είναι νεκρός
νεκρός η δυο άντρες φιγανε εκκινεί την στιγμή ο vegeta άρχιζε να βράσκη της ετσισις του ζαλισμένος μάζεψε όσες δύναμις είχε και μπήκε πιο μέσα στο δασός και καθώς προχοραγε αρχάισε να μιλά για το πώς έφτασε εδώ
- κατάρα μα πώς ένας πολεμιστής σαν και εμένα να καταντήση τόσο τραυματισμένος αν βρω το καθικι που βούλιαξε το πλοίο μου την έβαψε. Ο vegeta προχοραγε όλο και πιο μέσα στο δασός . μέχρι που έφτασε σε έναν βουνό δεν ήταν τόσο ψηλό και εστί ο vegeta αποφάσισε να κανί μια προσπάθεια και να ανέβη το βουνό .
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeWed Sep 18, 2013 7:08 pm

παρόλο  που  ήταν   κουρασμένος     και    αρκετά  τραυματισμένος   ανέβαινε   με   ευκολία .  είχε  φτάσει  μέχρι  την  μέση  και  αποφάσισε  να δει   το  νησί  γύρισε  το   κεφάλι  του  και είδε     ένα  μεγάλο  πειρατικό  καράβι   και  πόλους    πειρατές   να   σκάβουν  το  νησί      και  να   τοποθετούν   εκρηκτικά   σε  τρύπες     ο   vegeta   κατάλαβε   πώς  κάτι δεν  πήγαινε  καλά    και   το  νησί  κιδιναιβε    έτσι  αποφάσισε  να   κατέβη  κάτω  και    να   πάει  προς  το  πειρατικό  πλοίο .   ώμος   ένας    παράξενος   ήχος     τράβηξε  την  προσοχή του     γύρισε  το  κεφάλι  του  προς   την  μεριά     που  άκουσε  τον  ήχο  
vegeta--       να  πάρει         ένα  τεράστιο  πουλί  έρχεται  προς  το  περος  μου   .     όχι  δεν   μπορώ  να  κάνω  τίποτα  έρχεται  με   ορμή  κατά  πανό μου  μαλών  με   πέρασε  για  μεζέ   .[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   2752050184 τότε   το  πουλί  έπιασε  τον   vegeta     και  κατευθύνθηκε  στην   φώλια  του     .  
vegeta -     ας  με  βοηθήσει  καπιος   !!!!!!!!!!!

Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Sep 19, 2013 8:29 am

ενώ ο vegeta είναι απασχολημένος με το μεγάλο πουλί ο ρεν ζήτα σιγνομι από την καρεν για την απότομη και άκοσμη συμπεριφορά που είχε το πρωί ώμος η καρεν δεν του δίνη σημασία ο ρεν επέμενε και της μιλαγε αλλά ματαία ο κόπος . όσο και να επέμενε ο ρεν η καρεν κρόταγε μούτρα και συνέχιζε της δούλες της . η ψύχραιμα του ρεν τελείωνε
εγω- καρεν όσο μπορώ ακόμη να κρατήσω την ψιχρεμια μου και τα νευράμου . απαντά μου τη θες για να με συχωρέσεις !!!! η καρεν που τοσι ώρα με αγνοούσε με κοίταξε στα μάτια .
καρεν- ήθελα να στο πω και το πρωί αλλά η απότομη συμπεριφορά σου δεν με άφησε το μονό που θέλω είναι να με[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   945058907  ….. Πάρις μαζί σου στο νησί θέλω και εγώ να δο το μεγάλο πουλί από κοντά .η καρεν με αγκάλιασε σφαχτά και με παρακάλαγε. δεν πολύ κατάλαβα τη σιναιβι αλλά αυτί η κατάληξη με συνέφερε αρκετά χαμογέλασα και αποδέχτηκα το έτυμα της για να ερθι στην αποστολή μαζί μου δεν υπήρχε ώμος πόλις χρόνος και έτσι της υπα να ετοιμαστεί γρήγορα . το πλοίο είχε φτάσει κοντά στο νησί και θα πηγαίναμε μέχρι το νησί με μια μικρή βάρκα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Sep 19, 2013 9:13 am

το ναυτικό με είχε εξόπλιση με μια Φώτο γραφική μηχανή για να φοτοραφισο σύνηθες και του πουλιού . απέχαμε μονό 20 μετρά από την στεριά και σκέψης οπός το πώς θα βρω το πουλί με βασάνιζαν . ώμος η φωνές της καρεν με διακόψαν από της σκέψης μου
καρεν- ρενννν κάτι μεγάλο είναι από κάτω μας . είπε πανικόβλητη . τότε σηκώθηκα και πήρα το όπλο μου και ατιμαστικά για μάχη δεν ήξερα τη ήταν αλλά ότι και να ήταν έπρεπε να το τελιοσο με μια κίνηση και να το πολεμήσω αν είναι στην στεριά . το μεγάλο πλάσαμε βυθιστήκαν μέσα στο νερό
ρεν - χχχχ όλα ένταξη το τέρας έφυγε
……. Πλλλλψψψψ
καρεν ααααααα είναι ένα γιγάντιο καβούρι και είναι ακριβός πισοσουουουυου .
πισοσουουουυου . να παρι με ξάφνιασε δυσάρεστα έκανα επιτο που αναστροφή και πήδηξα προς το τεράστιο καβούρι και φώναξα.
Ρεν - καρεν βγες έξω στην στεριά και περιμέναμε να τελιοσο με αυτό το οστακοηδες προσπάθησα να τον χτυπήσω αλλά ματαία το κέλυφος του ήταν παρά πολύ σκληρό όσο απασχολούσα το τέρας η καρεν βγήκε από την θάλασσα.





Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Sep 19, 2013 9:48 am

Ήταν ξεκάθαρο πώς δεν θα μπορούσα να τον νικήσω μέσα στην θάλασσα έτσι έπρεπε να τον βγάλω στην παραλία μα ο χρόνος δεν με αφήνε ο ποτε τα εδοσα όλα σε ένα κατακόρυφο χτύπημα στο κεφάλι του . πήδηξα και τον κτύπησα με όση μανία μπορούσα άμεσος μετά πήδηξα στην θάλασσα και άρχισα να κολιμπαο , ο χτύπημα μου δεν του προκάλεσα καμία μεγάλη βλάβη αλλά το έκανα να ζαλιστεί να βλέπει αστεράκια μέχρι που βγήκα έξω στην στεριά τρέχοντας πήρα μερικά πράγματα από την βάρκα μου και επισα και την καρεν από το χέρι και μπήκαμε μέσα στο δασός τρέχοντας μετά από αρκετά σταματήσαμε λαχανιασμένη
Καρεν- αχχφ ευτυχώς γλιτώσαμε από αυτό το τέρας
Εγω- ναι για την ώρα είμαστε ασφαλής
Πειρατις1 - χαχαχα δεν το νομίζω . κοίταξα τον πειρατή μπήκα μπροστά από την καρεν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Sep 19, 2013 12:36 pm

Πειρατις1 - χαχαχα δεν το νομίζω . κοίταξα τον πειρατή μπήκα μπροστά από την καρεν
εγω - και πιος νομίζεις πώς είσαι που θες να με πιάσεις μόνος σου
πειρατος1- μόνος μου τι είναι αυτά τα πράγματα που λες .
. . πεδία αφανέστατε και καλωσορίστε το ναυτικό . ο πειρατής γελάγε ξαφνικά άρχισαν να φανίζονται πολύ πειρατές . μαλών όχι ήταν παραπάνω από πολύ
πειρατις1.- πιάστε τους και γρήγορα . η πειρατές επερχόντουσαν όλο και πιο πολύ με κάνε να αναρωτηθώ τι στο καλό φώλια έχουν εδοπερά η καρεν ανέλαβε δράσι είχα καιρό να την δο να μάχεται και είχα ξεχάσει πώς κάτω από το ηλίθιο μυαλό και το πανέμορφο της σόμα υπάρχει μια αδίστακτη πολεμίστρια που εξουδετερώνει τους αντίπαλους της χάρις οίκτο . χαιρόμουν να την βλέπω να παλεβι ώμος έπρεπε να σιγγεντροθω και να παλέψω και εγώ με όλες της δύναμης μου έτσι άρχισα να στριφογυρίζω το όπλο μου προς κάθε κατεύθυνση παλεύαμε για αρκετή ώρα και η αντίπαλη όχι μονό δεν λιγόστευαν αλλά πληθύνονταν και άλας η κούραση ήταν μεγάλη
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitimeThu Sep 19, 2013 12:43 pm

τότε ένας άντρας έκανε την εφανησι του πυροβολούσε στον αέρα τρις φόρες τότε όλη πάγωσαν γύρισα το κεφάλι μου και τον είδα φαινόταν αρκετά δυνατός ήταν ένας ψιλός άντρας μυώδης με γκρίζα μέλια το ένα του χέρι ήταν πολυβόλο και το αλλο του ήταν σπαθί φαινόταν αρκετά δυνατός η σάρα όρμισε καταπάνω του ο άντρας έκανε μια απότομη κίνηση και την κλότσησε με τόση δύναμη που έσπασε ένα δέντρο και άνοιξε τρύπα σε μια πετρά ο άντρας κατευθύνοντα προς το μέρος της ήταν ο πιο επικίνδυνος αντίπαλος που είχα συναντήσει έτρεξα και εγώ να τον πολεμήσω σήκωσα το όπλο μου και άρχισα να το γιρναο τόσο γρήγορα που έχει φτιαχτή ένας δίσκος λεπίδας ώμος δεν ήταν αρκετό ο άντρας το αποκτούσε μονό με το σπαθί του τραβηχτικά πίσω και το έκανα μια καθετί τομή ο όντας ώμος τραβηχτικέ και πήδηξε και με χτύπησε με πε το πολυβόλο χέρι που το χρησιμοποίησε σαν σφυρί στο κεφάλι μου ήταν σίγουρα ένα χτύπημα που με πόνεσε παρά πολύ
Back to top Go down
Sponsored content





[τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   Empty
PostSubject: Re: [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία    [τέλος - τιμωρία - pvp]        έστω  μια  φωτογραφία   I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος
» Τo τραγούδι του φυλακισμένου. [Τέλος-Τιμωρία] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Τιμωρία] Ποτέ ξανά μέσα στο κλουβί [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ΑΡΧΗ-Τιμωρία απο χάσημο Boss]Agreement with Marines...Going back to East Blue , Burvy's Plan[ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Big Bird Island-
Jump to: