Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 2:12 pm

Από την στιγμή που είχαμε φύγει από το Mirror boll είχε περάσει μια μέρα. Σίγουρα θα μάθουν τι είχε γίνει στο mirror ball οι marines επειδή είναι μια από τις βάσεις τους. Αυτές τις βάσεις θέλω κάποια στιγμή να τις καταστρέψω μια προς μια.
Ήμασταν τώρα στο νερό και κάναμε κουπί, κάναμε πολύ κουπί μπας και βρούμε κάποια στεριά αλλά ακόμη να βρούμε. Έκανα τόσο πολύ κουπί οπού σε κάποια στιγμή κουράστηκα και για αυτό σταμάτησα. Σταμάτησε μετά και ο Yuuji, αφήσαμε να πάει την βάρκα στο επόμενο νησί το  ρεύμα, που θα μας πάει δεν ξέρουμε όμως. Θα έπρεπε να είχα ένα χάρτη μαζί μου της θάλασσας επειδή δεν ξέρω που να πάω, και μια πυξίδα. Αν είχα αυτά τα δυο πράγματα τότε θα μπορούσα να βρω και την είσοδο της γραμμής για να συνεχίσω μετά το ταξίδι μου προς την μεγάλη γραμμή.
Σίγουρα θα είναι δύσκολο μέχρι να πάω εκεί επειδή θα συναντήσω κιαλλους εχθρούς μέχρι να φτάσω στην μεγάλη γραμμή, θα πρέπει κιόλας να γίνω πιο δυνατός εδώ που είμαι στις αρχικές επειδή στην  γραμμή θα βρω πολλούς δυνατούς ανθρώπους οπού δεν θα μπορέσω να τους νικήσω όπως είμαι τώρα.


Last edited by Rikuo on Sat Aug 17, 2013 3:33 am; edited 5 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 12:24 am

-Πιστεύω πως ξεκουραστηκαμε πολύ Hayate, πρέπει να ξανά πιάσουμε τα κουπιά και να αρχίσουμε να κωπηλατούμε είπε ο Yuuji. Είχε ένα δίκιο σε αυτό επειδή αν δεν κάνουμε κουπί ποτέ δεν θα βρεθούμε σε κάποιο νησί σύντομα, θα μας πηγαίνει το ρεύμα οπού θέλει εκείνο αλλά δεν θα μπορεί να μας πάει γρήγορα. Σταμάτησα να ξεκουράζομαι και μετά έπιασα το κουπί και κωπηλατούσα, έκανε το ίδιο και ο Yuuji.
Κάναμε πολύ κουπί όταν πήραμε και πάλι τα κουπιά για να πάμε γρήγορα σε ένα νησί αλλά κάτι μου λέει ότι θα αργήσουμε για να βρούμε στεριά.
Από τότε που ξανά πιάσαμε στα χέρια μας τα κουπιά είχαν περάσει γύρω στις 2 ώρες αλλά νησί δεν βλέπαμε πουθενά, άσε που σε μια μικρή βάρκα δεν μπορώ να είμαι άνετος και για αυτό θα πρέπει να πάρουμε ένα καράβι οπού θα έχει πανί και δεν θα χρειάζεται να κάνουμε εμείς κουπί για να μην κουραζόμαστε.
Ήταν 1 το μεσημέρι τώρα πια, αν δεν βρούμε μέχρι το απόγευμα θα πέσει μετά η μέρα και θα είναι λίγο δύσκολο. Κουράστηκα ξανά να κάνω κουπί αλλά δεν τα παράτησα, συνέχισα ακόμη να κάνω κουπί. Έκανα πολύ κουπί και σε κάποια στιγμή άρχιζα να βλέπω από μακρυά κάτι σαν νησί.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 1:18 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 12:34 am

Με το που το είδα έπιασα γερά το κουπί και κωπηλατούσα σαν μανιακός για να πάω γρήγορα εκεί. Μπορεί όμως να είναι παραίσθηση επειδή θέλω τόσο πολύ να δω ένα νησί, δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί θέλω να το δω τόσο πολύ. Ήμουν σε νησί πριν μια μέρα, δεν θα πρέπει να θέλω να πάω τόσο σύντομα σε ένα άλλο νησί, δεν είναι να μην έχω δει νησί μέρες. Με το που σκέφτηκα για μέρες θυμήθηκα τι είχα περάσει σε μια στιγμή που είχα να βρω μέρες νησί και ήμουν πολύ νηστικός, ήθελα να φάω τον Yuuji. Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα όμως είναι πολύ αστείο.
Σε 20 λεπτά πιο μετά είχαμε φτάσει σε ένα σημείο και καταλάβαμε ότι ήταν ένα  νησί. Αφού το καταλάβαμε αμέσως κάναμε κουπί πολύ γρήγορα για να φτάσουμε γρήγορα στο νησί.
Σε άλλα 10 λεπτά είχαμε φτάσει κοντά στο νησί. Κάναμε άλλο λίγο κουπί και σε άλλα 5 λεπτά είχαμε φτάσει στο λιμάνι του νησιού.
Όταν φτάσαμε, κατεβήκαμε κάτω και κοιτάζαμε μετά από εδώ και εκεί πως ήταν αυτό το νησί. Φαινόταν μια χαρά αλλά κάπως έρημο από κάτοικους.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 1:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:19 am

Περπατούσαμε λίγο στους δρόμους του νησιού αλλά δεν βλέπαμε κανέναν εδώ πέρα, φαινόταν λες και είχαν φύγει. Μπορεί να είναι κιόλας αυτό επειδή μπορεί να επιτέθηκε κάνεις εδώ πέρα, αν είναι αυτό τότε να προσέχω πολύ καλά. Στη συνέχεια καθώς περπατάγαμε είδαμε επιτέλους δυο ανθρώπους να έρχονται προς τα εδώ. Πήγαμε γρήγορα προς τα εκεί για να τους ρωτήσουμε που ήμαστε και να τους ρωτήσουμε τι έχει γίνει με αυτή την πόλη.
Όταν φτάσαμε σε εκείνους αμέσως τους ρώτησα.
-Συγνώμη θέλουμε να σας ρωτήσουμε κάτι, μπορείτε να απαντήσετε??? Αν ναι τότε, θέλω να μάθω τι τρέχει σε αυτό το χωριό και πως λέγετε αυτό το νησί δεν μου απάντησαν με την πρώτη αλλά πιστεύω πως θα απαντήσουν.
-Σοβαρά δεν ξέρεις καθόλου??? Χαχαχαχαχα!!! Γελαγε ο ενας. Δεν ήξερα γιατί, μάλλον θα είπα κάποιο αστείο.
-Θα σου πω μόνο και μόνο επειδή με έκανες να γελάσω, αυτό το νησί λέγετε Organ και σε αυτό το χωρίο έχει έρθει ένας τρανός πειρατής οπού κατάλαβε το χωριό και οι κάτοικοι φοβούνται τόσο πολύ τον καπετάνιο Buggy όταν είπε αυτό το όνομα κάπου το είχα ξανά ακούσει όλα αυτά τα χρόνια που ήμουν έξω στην θάλασσα.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 3:35 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:31 am

Είδα δει πολλές φόρες μια αφίσα με εκείνο το όνομα οπού είπε μόλις τώρα, λογικά θα είναι και εκείνος πειρατής. Δεν έχω να κάνω τίποτα με αυτόν οπότε δεν θα μπλεχτώ σε μάχη μαζί του. Μου φάνηκε κάτι περίεργο όμως, ο τρόπος που γελάτε φαινόταν λες και είναι σύντροφος του. Ότι και να είναι αν μου κάνουν επίθεση τότε άπλα θα τους σκοτώσω εγώ.
-
Ποπο... εγώ είμαι ο Hayate... δεν ξέρω αν με έχετε ακουστά τους είπα και μετά έκατσαν να σκεφτούν. Μετά από λίγο άρχισαν να είναι κάπως περίεργοι.
-
Ώστε είσαι πειρατής και μάλιστα ο Hayate!!! Άκουσα ότι έχεις και πιο μεγάλη επικήρυξη και από τον καπετάνιο!!!! Αν όντως είμαι σωστός τότε ο καπετάνιος που λέει είναι ο Buggy.
-Αν έχεις έρθει εδω για να σκοτώσεις τον καπετάνιος μας τότε βγάλε αύτη την ιδέα από το μυαλό σου πριν στην βγάλουμε εμείς!!!Είπε και ήρθε κατευθείαν πάνω μου.

-
Μου λες κάτι τέτοιο και έρχεσαι κατευθείαν πάνω μου ε.... είχε έρθει ήδη πάνω όταν τέλειωσα να μιλούσα και όταν είχε έρθει πάνω μου βγάζει ένα μαχαίρι. Πήγε να με καρφώσει στο στήθος αλλά απέφυγα την επίθεση του πηγαίνοντας προς τα πίσω.
-
Ούτε καν το σπαθί μου δεν θα χρειαστώ είπα και καθώς ήμουν από πίσω του, του έριξα μια δυνατή μπούνια στην πλάτη του.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 3:56 pm; edited 5 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:41 am

Είχε πέσει κάτω και πόναγε πολύ στην πλάτη του, ένιωθε σαν να του είχα σπάσει τα κόκαλα του. Αυτός που είναι μπροστά μου δεν μπορεί να συνεχίσει άλλο και για αυτό είναι μάταιο να του ξανά κάνω επίθεση. Είχε μείνει μόνο ένας, πήγα προς τα εκεί για να του κάνω επίθεση. Εκείνος πήγαινε όλο και πιο πίσω, τον έβλεπα να είναι τυλιγμένος από φόβο. Δεν είχε αργήσει η ώρα να φτάσει οπού άρχιζε να τρέχει.
-Θα πω στον Καπετάνιο Buggy για το τι έκανες!!! Να είσαι σίγουρος!
-Νομίζω πως μόλις έκανα έναν εχθρό Yuujiείπα στον Yuuji. Εκείνος δεν είπε κάτι για λίγο και μετά ξέσπασε από θύμο.
-Τρελάθηκες ρε!!!! Κιόλας κάνει έναν εχθρό!!!Ήξερα πως αυτός μπορεί να είναι πιο δυνατός αλλά καλύτερα κιόλας για να γίνω πιο δυνατός εγώ. Φυσικά μονό θα τον πειράξω αν με πειράξει εκείνος.
-Μην ανησυχείς.
Μετά συνεχίζαμε να περπατάμε στο χωριό αυτό μπας και βρούμε κάποιον αλλά από την άλλη με αυτά που είχε πει, δεν θα βρούμε κανέναν εδω πέρα. Είναι μάταιο να ψάχνουμε, είναι σαν να ψάχνουμε άχυρο μέσα στις βελόνες.
Καθώς ψάχναμε τότε είδαμε έναν γέρο να είναι σε μια γωνιά.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 4:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:53 am

Οταν τον ειδαμε αμεσως πηγαμε σε εκεινον επειδη υπήρχαν τελικα ανθρωποι ακομη εδω αλλά ηθελα να μαθω τι ακριβως εχει γινει εδω περα. Την στιγμη που φτασαμε σε εκεινον τον σκουνταξα λιγο για να γυρισει προς τα μενα ωστε να του μιλήσω. Οταν γυρισε ξαφνιαστηκε εκεινος, κραταγε ενα δρεπανι και πηγε να με βαρεσει με εκεινο. Αμεσως τον σταματησα και μετα του ειπα κατι.
-Σταματα!!!! Δεν ειμαστε πειρατες του Buggy, ειμαστε πειρατες αλλα οχι του Buggy οταν ειπα ετσι ησύχασε και δεν τον πείραζε οτι ημαστε πειρατες.
-Θελω να σε ρωτησω κατι, μπορεις να μου πεις τι ακριβως εχει γινει σε αυτο το νησι??? Το σκεφτηκε καλα και μετα μου απαντησε.
-Καλα ενταξει θα σου πω, εξαλλου δεν εχω να χασω τιποτα με αυτα που εχουν γινει σε αυτο το νησι... σε αυτο το νησι εχει ερθει ο buggy και το πληρωμα του οπου εκαναν επιθεση και το καταλαβαν, δεν ειχαμε άλλη επιλογη απο το να φυγουμε απο εδω περα.. εγω ομως εκατσα για να πολεμησω αλλά ειναι πολυ δυνατος για μενα, βασικα παρα πολυ δυνατος ειναι για μενα ηθελα να κανω κατι αλλά δεν ηθελα και να μπλεχτω σε μαχη. Υστερα εκατσα σε ενα σκαμπο που ειχε διπλα σε ενα σπιτι για να σκεφτω. Ο Yuuji ειχε στρηψει σε ενα στενο και ειχε κατσει εκει περα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 2:04 am

Καθόμουν και σκαφτόμουν πολύ ώρα, είχαν περάσει γύρω στα 30 λεπτά. Και ο Yuuji μπορεί να σκεφτόταν κάτι, μπορεί κιόλας και να έχει βρει τι να κάνουμε. Αν έχει βρει τότε θα πρέπει να πάω να δω τι βρήκε. Έτσι μετά σηκώθηκα και πήγα στο στενό οπού ήταν.
-Yuuji!!!Είπα δυνατά για να με ακούσει αλλά όταν μπήκα στο στενό δεν είδα κανέναν εκεί. Ήμουν σίγουρος όμως ότι τον είχα δει εδω πέρα να μπαίνει. Έψαχνα λίγο μπας και τον βρω αλλά δεν τον έβρισκα, έτσι όπως τον έψαχνα είχα πατήσει πάνω σε κάτι. Κοίταξα να δω τι είναι και είδα πως είναι ένα χαρτί οπού έλεγε κάτι." αν θες να πάρεις πίσω τον Yuuji τότε έλα στο μέρος μας, οι πειρατές του Buggy", όταν τέλειωσα να διαβάσω το γράμμα αυτό νεύριασα πάρα πολύ επειδή κρατανε έναν αιχμάλωτο οπού είναι σύντροφος δικός μου. Ύστερα έτρεξα κατευθείαν προς τα εκεί ακλουθώντας το χάρτη που είχαν κάνει στο χαρτί για να φτάσω εκεί που είναι εκείνοι. Καθώς έτρεχα με είχε δει ο γέρος και μου είπε κάτι.
-Που πας???Με ρώτησε.
-Στους πειρατές Buggy να τους δείξω ένα μάθημα!!!Είπα φωναχτά, εκείνος χάρηκε όταν είπα τέτοιο πράγμα.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 4:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 3:54 am

Ακολούθησα τον χάρτη εκείνο γράμμα προς γράμμα και σε 15 λεπτά είχα φτάσει σε ένα μέρος, δεν ήξερα τι ήταν αυτό το μέρος αλλά λογικά εδώ πέρα θα υπάρχουν εκείνοι οι πειρατές. Έψαξα λίγο για να τους βρω αλλά δεν έβρισκα τίποτα. Μετά από λίγο είδα στα δεξιά μου ένα τεράστιο πειρατικό καράβι, είχε την σημαία του Buggy. Από εκεί ήρθαν κάτι άτομα προς τα εδώ.
-Ώστε εσύ είσαι αυτός που είχε πειράξει τους συντρόφους μου ε... δεν πειράζει όμως επειδή πήρα το αίμα μου πίσω πιάνοντας έναν δικό σου, χαχαχαχαχαχα!!!Λογικά εκείνος θα ήταν ο Buggy. Είχα πολύ θύμο για αυτό που έκανε.
-Νομίζεις με αυτό που έκανες θα σε αφήσω ήσυχο, θα πεθάνεις εδώ και τώρα!!!Του είπα δυνατά.
-Εντάξει εντάξει αλλά πρώτα πολέμησε αυτόν για να δούμε αν όντως μπορείς να νικήσεις εμέναείπε και εμφανίστηκε ένας με ένα λιοντάρι. Ανέβηκε πάνω στο λιοντάρι και ήρθε κατευθείαν πάνω μου να μου κάνει επίθεση.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 4:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 1:30 am

Το λιοντάρι εκείνο έπεσε κατευθείαν πάνω μου και πήγε να με γρατσουνίσει με τα νύχια του, πριν το κάνει κατάφερα να ξεφύγω την επίθεση του. Έπειτα μου ξανά έκανε επίθεση αλλά πάλι την απέφυγα. Έτρεξα γρήγορα προς τα πίσω του και πήδηξα ψηλά, είχα στόχο να πάω να κάνω επίθεση σε αυτόν που είναι πάνω στο λιοντάρι.
Δεν με είχε δει το λιοντάρι που είχα πάει από πίσω του και πήδηξα προς την πλάτη του. Όταν πήδηξα έβγαλα μετά το σπαθί και έκανα επίθεση σε αυτόν που βρισκόταν πάνω στο λιοντάρι. Δεν με είχε δει στην αρχή αλλά την προ τελευταία στιγμή κατάφερε να με αντικρίσει και έπειτα απέφυγε την επίθεση μου, αφού την απέφυγε μετά έβγαλε ένα μαστίγιο και με χτύπησε γερά με εκείνο στο χέρι. Ήταν πολύ γρήγορα και για αυτό δεν μπορούσα να δω την επίθεση για να την αποφύγω.
Το χτύπημα που μου είχε κάνει στο χέρι πόναγε πολύ αλλά δεν πόναγε τόσο πολύ για να τα παρατήσω. Πρέπει να μάθω που είναι ο Yuuji και αν δεν τους νικήσω δεν θα μπορέσω να μάθω ποτέ. Ήρθε τρέχοντας μετά σε μένα, δεν ήρθε όμως πολύ κοντά μου. Στο σημείο που ήταν πήγε να μου ξανά κάνει επίθεση με το μαστίγιο του.


Last edited by Rikuo on Wed Aug 14, 2013 5:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Another devil fruit user!  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Another devil fruit user! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» First Fight with a Devil Fruit User [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Raian Devil: The Deadly Music [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A Mystery Fruit For Me, The Death Of My Teacher [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Δημιουργία φρούτου του διαβόλου

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Organ Islands-
Jump to: