Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:22 pm

Γιατί με κέρασες, τι με θες??? είπα ενώ έκατσα στο τραπέζι του
{Hiskoka}-Εγώ απλός θέλω να συζητήσουμε είπε και εμφάνισε το πρόσωπό του.
Ήταν περίεργο,τα μαλλιά του ήταν σηκωμένα και είχαν χρώμα κόκκινο,κάτω από τα μάτια του υπήρχαν δύο τατουάζ ένα ροζ αστέρι και ένα μπλε δάκρυ,φορούσε ρούχα
clown και είχε ένα περίεργο χαμόγελο.
http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Hisoka
{δεν μου έμπαινε η εικόνα}
-Τι θες να συζητήσουμε???
-Άκουσα να λες πως θες να μπεις στην βάση των marines,είμαι σωστός???
-Ναι'
-Και βλέπω πως δει είσαι marine,για πιο λόγο θες να μπεις???
-Για να κάνω όσο φασαρία μπορώ,για να με πάρουν στα σοβαρά πως δεν είμαι πλέον ένας πειρατής που δεν πρέπει να προσέχουν
-Ώστε είσαι πειρατής
-Ναι είμαι
-κοίτα και εγώ θέλω να μπω μέσα στην βάση για να πάρω κάτι που θέλω
-Τι χάρτες???
-Όχι κάτι άλλο.Άκου λοιπόν......


Last edited by pashalis hunder on Mon May 06, 2013 6:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:37 pm

....θέλω να συνεργαστούμε για να πετύχουμε και οι δύο τον στόχο μας τι λες???
-Για να συνεργαστώ πρέπει να μάθω περισσότερα για εσένα
-Όπως θες,είμαι ο Hisoka,είμαι πειρατής της East blue θάλασσας,ήρθα σε αυτήν την θάλασσα λόγο μιας καταιγίδας.Έχω φάει ένα devil fruit που λέγετε gama gama no mi είναι στην κατηγορία parmericia και μου δίνει την δυνατότητα να κάνω την αύρα μου σε μία ροζ κολόδες ουσία.Το παρατσούκλι μου είναι {Dark Clown}Hisoka.Σειρά σου
-Με λένε Pashali,είμαι πειρατής της West Blue.Έχω φάει και εγώ ένα devil fruit της κατηγορίας parmericia το gura gura no mi μπορώ να δημιουργό δονήσεις ακόμα και στον αέρα.Το παρατσούκλι μου είναι {Tremor Human}Pashalis
-Πολύ ωραίο φρούτο έχεις μου αρέσει,τι λες να συνεργαστούμε τώρα????
-Κοίτα αν και ακόμα δεν σε ξέρω καλά δεν θα πω όχι θα χρειαστώ λίγη βοήθεια
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:23 pm

Την συζήτησή μας μας την διέκοψε ένας θόρυβος που έγινε ακριβός δίπλα μας,ένας άνδρας με μπλε κάπα μπήκε με θόρυβο στο bar και από πίσω του τον συνόδευαν δύο ιππότες των marine μάλλον.
{Commander Chad}-Για σας κάτοικοι και όχι κάτι άλλο θέλω να πιστεύω,θέλω να μου δώσετε το 50% των χρημάτων που έχετε πάνω σας
-Δεν μπορείτε να μας το κάνετε αυτό
-Και βέβαια μπορώ,έχω ένταλμα από τον δήμαρχο Antony να κάνω ότι θέλω μέχρι να έρθει στο νησί γιατί έχει πάει ταξίδι
-Μόλις έρθει θα του το πούμε τι μας έκανες
-Άμα έρθει ποτέ
Τότε σηκώθηκα από το τραπέζι πήγα δίπλα του και του έδωσα μία μπουνιά στα μούτρα που είχε ως αποτέλεσμα να πέσει σε κάτι τραπέζια δίπλα.Οι στρατιώτες δίπλα του έβγαλαν αμέσως τα σπαθιά τους και μου επιτέθηκαν.Ο ένας αμέσως έφυγε προς τα πίσω σαν κάτι να τον τράβηξε,ήταν ο Hisoka που με τη δύναμή του το είχε κάνει.Αμέσως έβγαλα τα katana μου και αφού σταμάτησα την επίθεση του marine με το ένα κάρφωσα το άλλο στην κοιλιά του και μετά τον αποκαιφάλισα.Τότε σηκώθηκε ο Commander Chad και άρχιζε να έρχεται προς το μέρος μου με το ξίφος του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:20 pm

Κοίταξα δεξιά μου και είδα τον hisoka να έχει ρίξει στο έδαφος τον marine γεμάτο αίματα.Κοίταξα μπροστά μου ο Commander Chad είχε σταματήσει 5 βήματα μακριά από εμένα,όλο το bar τον κοιτούσε μαζί με εμένα.Δεν ήξερα τι ήθελε να κάνει το μόνο σίγουρο ήτανε πως θα με πολεμούσε γιατί είχε βγάλει το σπαθί του.
-Είσαι ο samurai που συνεργάστηκε με τον Alucard και απαγάγατε την Captain Hina από το νησί Desatoya????
-Ναι,και πλέον ανήκω στο πλήρωμά του στους Crimson Eye Pirates
-Πολύ ωραία,θα σε πιάσω εγώ και θα μου δώσουν αύξηση,θα γίνω διάσημος σε αυτή την θάλασσα χαχαχαχα
-Πολύ φιλόδοξος είσαι
-τι είπες??? {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 3510096238
-Είσαι άχρηστος αποκλείεται να με πιάσεις
-Είσαι σίγουρος????
Μου είπε και μου επιτέθηκα με το σπαθί του κάθετα,εγώ απέκρουσα την επίθεσή του κάνοντας τα katana μου σαν ''Χ''.Έπειτα έκανα ένα βήμα προς τα πίσω και του επιτέθηκα αλλά αυτός με το σπαθί του σταμάτησε και τα δύο katana μου.Ακριβώς μετά μου έδωσε μία κλωτσιά στην κοιλιά που είχε ως αποτέλεσμα να με ρίξει σε κάτι τραπέζια από πίσω μου.Ήταν καλός από τους καλύτερους marines που είχα συνάντηση ως τώρα,δεν μπορούσα κιόλας να χρησιμοποιούσα την δύναμή μου γιατί παντού υπήρχαν αθώοι πολίτες και δεν ήθελα να τους χτυπήσω
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 7:13 pm

Πήγα να σηκωθώ αλλά με τράβηξε ο hisoka με το devil fruit του προς το μέρος του,μετά πέταξε μία smoke bomb και έτσι φύγαμε από το bar και αρχίζαμε να τρέχουμε ανατολικά.
-Γιατί με τράβηξες θα τον είχα νικήσει
-Δεν αμφιβάλω,αλλά τώρα είναι η ευκαιρία μας
-Τι εννοείς???
-Τώρα λυπεί από την βάση ο αρχηγός τους και έτσι θα έχουμε πιο εύκολο έργο
-Ξέρεις που είναι η βάση
-Ναι είναι στο κέντρο της πόλης όχι μεγάλη αλλά επικίνδυνη
τρέχαμε για αρκετή ώρα μέχρι να φτάσουμε στη βάση.Ο δρόμος δεν ήταν και ο ποιο ασφαλής,πολλοί marines είχαν βγει έξω από την βάση μάλλον για να μας ψάξουν.Οι πολίτες το κατάλαβαν αυτό και μπήκαν μέσα στα σπίτια τους για να προστατευτούν.Φτάσαμε στην βάση αλλά δεν μπορούσαμε να μπούμε μέσα ήταν περικυκλωμένη από τους ιππότες-marines.
-Τι λες να κάνουμε????
-Έχω κάτι στο μυαλό μου αλλά είναι λίγο φιλόδοξο,ξέρεις πόσοι marines είναι στην βάση???
-Άκουσα πως είναι γύρο στου 150-200
-Λοιπόν άκου,θα τραβήξω εγώ την προσοχή των marines έτσι ώστε εσύ να μπεις μέσα στην βάση και να πάρεις αυτό που θέλεις
-Μου αρέσει η αισιοδοξία σου {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 639795459
-Ας το κάνουμε {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 336913281
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue May 07, 2013 5:15 pm

Τότε έφυγε ο hisoka μάλλον για την πίσω μεριά την βάσης,τότε εγώ έκανα μία ''Quakle Bublle'' στο δεξί μου χέρι και με αυτό ''χτύπησα'' τον αέρα που είχε ως αποτέλεσμα από την επίθεσή μου να σηκωθεί ένα οστικό κύμα που πέταξε τους marines που βρισκόντουσαν στην είσοδο της βάσης ψηλά στον ουρανό.Οι υπόλοιποι marines που φιλούσαν την βάση βγήκαν έξω για να δουν τη συνέβη,έτσι έβγαλα και τα δύο katana μου από τις θήκες τους και ετοιμάστηκα για μάχη.Πρώτα μου επιτέθηκε μία ομάδα 5 ατόμων με σπαθιά και με ασπίδες.Παρόλο που ήταν δυνατοί,ήταν αρκετά αργοί έτσι με γρήγορες διαδοχικές κινήσεις άρχιζα να τους καθαρίζω έναν έναν.
-Pashali θέλω να σε ρωτήσω κάτι είμαι ο Lieutenant Junior Grade Todd,γιατί το κάνεις όλο αυτό
-Έχω τους δικούς μου λόγους
-Α ναι και δεν μου που είναι ο φίλος σου ο Dark clown??
-Δεν ξέρω,μάλλον έφυγε από το νησί
-Μην μου λες ψέματα και τότε φώναξε προς τους marines Κάποιος να πει στον Commander Chad πως ο ''Tremor Human'' Pashalis βρίσκεται εδώ
-Όσο ποιο πολύ τόσο πιο καλά
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:41 pm

Τότε μου επιτέθηκε ο Lieutenant Junior Todd με μία μεγάλη ομάδα marines να τον ακολουθεί από πίσω.Έτσι έβαλα μέσα το ένα μου katana το shinsegumi και έπιασα με τα δύο χέρια το Draco orientalis.Τώρα ήταν η κατάλυση στιγμή να τους δείξω την καινούρια μου επίθεση,έτσι καθώς έπιασα με δύναμη το katana μου και μετά από λίγο το ξίφος του katana μου κυκλώθηκε από την ''Quake Bublle''.Είχα χαλάσει αρκετή δύναμη αλλά άξιζε,έτσι έφερα το katana μου προς τα πίσω και ετοιμάστηκα.Μόλις ήρθε κοντά μου ο Lieutenant Junior Todd και σήκωσε το σπαθί του για να μου επιτεθεί τότε φώναξα
-''Tremor Blade''
Του έκανα μία διαγώνια σχισιματια που άρχιζε από το δεξιό ώμο και πήγαινε προς τα κάτω.Αλλά δεν ήταν μόνο αυτό από πίσω από τον υψηλόβαθμο marine είχε ''σπάσει'' σαν τζάμι ο αέρας λόγο της δύναμης του devil fruit μου.Σηκώθηκε ένα οστικό κύμα που πέταξε σε διάφορες μεριές τους marines που ακολουθούσαν τον Lieutenant Junior Todd.Το οστικό κύμα έφτασε ως την βάση και προκάλεσε καταστροφές στην είσοδο,τότε εγώ έκατσα κάτω για να αποκτήσω δυνάμεις και επίσης περίμενα τον hisoka να βγει έτσι ώστε να φύγουμε
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:28 pm

Δεν πέρασαν λίγα λεπτά και άρχισαν να ακούγονται φωνές μέσα από την βάση,νόμιζα ότι άκουσα και την φωνή του hisoka και έτσι άρχιζα να φωνάζω
-Hisoka με ακούς!!!!!!
Αλλά δεν πείρα απάντηση όμως συνέχιζα να φωνάζω μήπως και με ακούσει και απαντήσει.Μετά καθώς κουράστηκα σταμάτησα να φωνάζω και επίσης είχαν σταματήσει οι φωνές που ακουγόντουσαν μέσα στην βάση.Τότε κάποιος από τα δεξιά μου έδωσε μία μπουνιά στα μούτρα που είχε ως αποτέλεσμα να πέσω στο έδαφος 2-3 μέτρα μακριά,πρώτα δεν ήξερα ποιος ήτανε αλλά μόλις σήκωσα το κεφάλι μου και είδα ποιος ήτανε δεν μου έκανε εντύπωση.Ήταν ο Commander Chad
-''Tremor Human'' Pashali συλλαμβάνεσαι
-Πρέπει να μου το εξηγήσεις καλύτερα είπα και τράβηξα το drako orientalis
[color:f144=SteelBlue-Ώστε το θες με τον δύσκολο τρόπο ]
-Πάντα
-Άντρες επιτεθείτε
Δεν πρόλαβαν να κάνουν ένα βήμα και όλοι είχαν πέσει κάτω με ένα τραπουλόχαρτο καρφωμένο στο κεφάλι.Και εγώ αλλά και ο Commander Chad είχαμε σοκαριστεί δεν περίμενα να συμβεί κάτι τέτοιο μετά από λίγο ακούστηκε μία φωνή
-Pashali ευχαριστώ για τον αντιπερισπασμό
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 1:37 pm

-Hisoka πήγαινε στο λιμάνι,εκεί έχω το καράβι μου,είναι μεσαίου μεγέθους καράβι και πάνω του γράφει pashalis. Περίμενέ με εκεί μόλις τελειώσω με τον marine
-Εντάξει
-Νομίζεται θα μου ξεφύγετε
και άρχιζε να πιέζει το σπαθί μου με το σπαθί του.Τότε καθώς ο hisoka είχε φύγει ο Commander Chad μου έδωσε μία κλωτσιά στην κοιλιά κι εγώ έπεσα κάτω,τότε πήδηξε στον αέρα και μου επιτέθηκε με το σπαθί του.Εγώ έφυγα λίγο πιο δίπλα και μετά του επιτέθηκα με το σπαθί μου αλλά έβαλε σαν ασπίδα το δικό του σπαθί.Τότε και οι δύο σηκωθήκαμε και ξανά επιτεθείκαμε ο ένας στον άλλον αλλά δεν μπόρεσα να κάνω κάτι, σίγουρα ήταν ένας από τους καλύτερους που είχα πολεμήσει.Τότε έφυγα πίσω και χρησιμοποίησα το devil fruit μου και έδωσα μία μπουνιά στον αέρα και σήκωσα ένα οστικό κύμα που τον χτύπησε και τον έριξε κάτω στο έδαφος αλλά ξανασηκώθηκε.Έπρεπε να βρω κάτι άλλο και κάτι γρήγορα γιατί δεν είχα πολλές δυνάμεις
-Lazer attack έκανα την επίθεσή μου αλλά πάλι δεν βρήκα στόχο αντίθετα ο Chad με είχε χτυπήσει αρκετές μπουνιές και με είχε πετύχει με το σπαθί του και μου είχε κάνει κάτι γρατσουνιές.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 5:36 pm

Συνέχιζα να του επιτίθεμαι αλλά χωρία κανένα αποτέλεσμα,και είχα κουραστεί τελείως που δεν μπορούσα να χρησιμοποιούσα για πολύ ακόμα το devil fruit μου.Τότε έβγαλα και το άλλο katana μου και του επιτέθηκα ξανά,τότε είναι που είδα βελτίωση πως τον δυσκόλευα αλλά όχι πολύ.Κάτι έπρεπε να κάνω τουλάχιστον για να ξεφύγω από αυτόν και να φύγω από το νησί.Τότε μου ήρθε μία ιδέα,θα ακολουθούσα την ίδια τακτική με αυτήν που ακολούθησα με τον dirk, δηλαδή θα έβαζα όλη μου την δύναμη σε μία επίθεσή αλλά τώρα είναι πιο δύσκολα ο αντίπαλος μπορούσε να ξεφύγει από την επίθεσή μου,κάτι έπρεπε να βρω για να μην ξεφύγει εύκολα ο αντίπαλος.Άρχισα να του επιτίθεμαι τώρα με ποιο πολύ δύναμη που είχε ως αποτέλεσμα σε κάθε μου επίθεση να πηγαίνει και ένα βήμα πίσω.Τότε είναι που είδα πως λίγα μέτρα από πίσω μας υπήρχε ο τοίχος της βάσης και έτσι μου ήρθε η ιδέα να τον κολλήσω εκεί πέρα.Συνέχιζα τις δυνατές επιθέσεις μου μέχρι που το κατάφερα και τον κόλλησα στον τοίχο αλλά είχα είδη κουραστεί πολύ έβαλα με αστραπιαία κίνηση τα κατάνα μου μέσα στις θήκες και με την δύναμη του DF έδωσα μία δυνατή μπουνιά στην κοιλιά του υψηλόβαθμου marine που είχε ως αποτέλεσμα να πέσει κάτω μέσα στα αίματα και ο τοίχος πίσω του να σπάσει.Εγώ τότε έφυγα τρέχοντας αλλά πάλι πολύ κουρασμένος σε σημείο να ζαλίζομαι τόσο πολύ που πήγαινα πολλές φορές να πέσω κάτω αλλά κατάφερα να φύγω από το νησί μαζί με τον hisoka
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Αφράτο νόστιμο ψωμί{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Toroa-
Jump to: