Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 2:05 am

Έφυγα και εγώ μετά. Είχα πάει στο ξενοδοχείο ώστε να την πέσω, είχα κουραστεί τόσο οπού δεν μπορούσα να σταθώ άλλο. Άσε που πονούσα σχεδόν σε όλο μου το σώμα. Όταν έφτασα στο ξενοδοχείο μπήκα μέσα και ανέβηκα προς τα πάνω ώστε να πάω στο δικό μου το δωμάτιο. Όταν έφτασα άνοιξα την πόρτα και μπήκα μέσα. Πριν πάω να πέσω για ύπνο πήγα έκανα ένα γρήγορο μπάνιο. Αμέσως μετά αφού τελείωσα το μπάνιο πήγα και κοιμήθηκα. Ήταν σχεδόν πρωί, η κάτοικοι μάλλον δεν θα είχαν πάρει χαμπάρι τι γινόταν. Λογικό κιόλας επειδή είχε γίνει το βράδυ η επίθεση. Κοιμόμουν επί ώρες, η ώρα πια να είναι γύρω στις 7 το απόγευμα, σε κάποια στιγμή ξυπνάω. Πήγα έπλεινα την μούρη μου κατέβηκα κάτω. Πριν κατέβω πείρα ότι είχα για να φύγω. Έδωσα στον ιδιοκτήτη πίσω τα κλειδιά, δεν χρειάζονταν να πληρώσω επειδή είχα ήδη πληρώσει πριν. Βγήκα έξω και πέτυχα τον Hound.
-Που πας Hayate? Και τι είναι αυτά? Δεν ήθελα να του τα κακά νέα, δεν είχα άλλη επιλογή όμως.
-Φεύγω από αυτό το νησί, ο morgan μου είχε πει ότι θα με αιχμαλωτίσει αν μείνω, δεν είχε να πει κάτι και με άφησε να φύγω. Μέσα σε 10 λεπτά είχα φτάσει στο λιμάνι, έλυσα το σκοινί από το μέρος το είχα βάλει και μπήκα μετά μέσα. Αφού μπήκα μέσα άρχιζα να κάνω κουπί. Καθώς έκανα κουπί είδα τον Hound να έρχεται προς τα εδώ και να με χαιρετά.
-Τα λεμέ Hayate, θα ξανά ιδωθούμε!!! Επειδή δεν ήθελα να με δει να κλαίω, γύρισα το κεφάλι. Είχα φτάσει πολύ μακρυά πια, δεν μπορούσα να τον δω αλλά ούτε και αυτός εμένα.

τελος
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:25 pm

Όνομα χαρακτήρα: Hayate

P.o.M. Points: 20

Belli: 73.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Λοιπόν πρέπει να σου πω οτι στο κομμάτι με τις τελείες έχεις βελτιωθεί πάρα πολύ! Επίσης μου άρεσε που επιτέλους κάποιος χρησιμοποιεί την λογική των ανιμ μέσα στις ιστορίες του με τον σωστό τρόπο (χωρίς υπερβολές του τυπου σκότωσα 500 άτομα με μια κίνηση του χεριού) .Αναφέρομαι στο οτι η γη κουνιόταν όταν έτρεχε ο χοντρός και κάποια άλλα σημεία..Πολλοί γράφουν λες και τα πράγματα γίνονται στην πραγματική ζωη και βάζουν εκεί τα ορια τους κάτι που δεν μου αρέσει.Προτιμώ να δίνονται αρκετές αντιδράσεις-περιστατικά απο τον κόσμο των anime μέσα στις ιστοριες (εξάλλου σε κόσμο ανιμ γράφουμε) .Γι αυτο σου έδωσα +3 χιλιάδες
Καλή η ιστορία αλλα είχε κάποια λάθη.Ωραίες οι περιγραφές των μαχών σου...Είσαι βελτιωμένος εκεί. Σε μερικές στιγμές όμως χάνομαι σαν αναγνώστης..Πρόσεχε το λίγο αυτό.Επίσης τρέχεις τα γεγονότα σε αρκετά σημεία... Πάλι έχεις βελτίωση εδω γιατί παλια το έτρεχες σε ολη την ιστορια! Λίγη προσπάθεια ακόμα θέλω afro
Τέλος κάνε ποστ στον χαρακτήρα σου οτι αλλάζει η ηλικία σου ...Στην αρχή έγραφες οτι πέρασαν τρία χρόνια γι αυτό το λέω
Back to top Go down
 
[Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» O κυνηγός, η επαναστάτρια και οι πειρατές [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]The Marine Base [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Another island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: