Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 10, 2013 8:40 pm

Πετάγομαι και εγώ προς σε αυτούς ,δίχως σκέψη .Έρχονται αρκετά κοντά και με χτυπάνε με τα νύχια τους .Εκείνη την στιγμή βάζω τα σπαθιά που οριζόντια και σε σχήμα Χ αποκρούοντας ταυτόχρονα τα χτυπήματα τους.Βάζω αρκετή δύναμη και τους πετάω πίσω .Τρέχω προς αυτούς ,και τους χτυπάω κάθετα με τα σπαθιά μου τον έναν ,αλλά με αποκρούει με τα νύχια του .Ενώ στον άλλον με το πίσω μέρος του σπαθιού μου και τον πετάω κάτω.Εκείνη την στιγμή ,γυρνάω το χέρι που προς τον άλλον και πάω να τον κόψω στην μέση.Τότε πετάγεται από την άλλη αυτός που είχα χτυπήσει και σταματάει την επίθεση μου.Πάω να τραβηχτώ προς τα πίσω αλλά δεν μπορώ να κουνηθώ καθόλου.Με είχαν αφοπλίσει.Κοιτάω τα μάτια τους αλλά βλέπω μόνο το άσπρο μέρος του ματιού τους .Λες και έχουν τρελαθεί.Χάθηκα δεν ξέρω τι να κάνω .Τραβάω με όλη μου την δύναμη τα σπαθιά μου και πάλι καλά τα παίρνω από τα χέρια τους.Πετάγομαι πίσω και τους βλέπω . Δεν κουνιούνται καθόλου .Μετά από λίγο αρχίζουν και ουρλιάζουν από μόνοι τους .Τρέχουν προς τα πάνω μου . Ανοίγουν τα νύχια τους ενώ στήνω τα σπαθιά μου για να αποκρούσω την επίθεση τους . Αποκρεύω την επίθεση τους βάζοντας τα σπαθιά μου στα νύχια τους αλλά από την μεγάλη δύναμη με πετάνε μακριά και σκάω στα βράχια .Χτύπησα άσχημα αλλά δεν πρέπει να τους αφήσω να με χτυπήσουν άλλη φορά .

Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 10, 2013 8:44 pm

Τελικά είστε καλοί τους λέω αλλά δεν δείχνουν να κατάλαβαν
Τότε είπα μέσα μου πρέπει να τους τελειώσω γρήγορα , με ένα δυνατό χτύπημα .Οπότε τρέχω κατά πάνω τους,όπως και αυτοί . Ενώνω τα σπαθιά μου και φτάνω αρκετά κοντά .Τότε τα ανοίγω με δύναμη και αλλάζουμε μεριές αφού χτυπηθήκαμε και οι δυο.Στο τέλος καθόμαστε και 3 όρθιοι αλλά μετά από λίγο πέφτουν οι δυο κάτω από το χτύπημα που τους έδωσα αλλά τότε πέφτω και εγώ στα γόνατα γιατί δέχτηκα χτύπημα . Τους νίκησα αλλά είμαι αρκετά χτυπημένος τώρα.Τότε βλέπω τον άλλον να πετάει κάτι προς τα πάνω μου .Βάζω τα σπαθιά μου μπροστά.Το αποκρεύω ,και σηκώνομαι πάνω.Αρχίζω να τρέχω προς το χωριό για να ειδοποιήσω τους χωρικούς.Ξαφνικά από το πουθενά έρχονται πάρα πολύ πειρατές και κλείνουν τον λόφο για να ανέβω για το χωριό.Δεν μπορώ να τους νικήσω όλους μαζί πρέπει να βρω κάτι άλλο .Τότε βλέπω την βάρκα μου και σκέφτομαι να φύγω.Ντρέπομαι που θα το κάνω αυτό αλλά δεν γίνεται διαφορετικά.Ζήσε σήμερα για να πολεμήσεις αύριο είναι μια παροιμία και αν πεθάνω τώρα θα είναι όλα χαμένα.Οπότε μπαίνω στην βάρκα μου και ξεκινάω για να φύγω.Βλέπω από μακριά τους πειρατές να μην κινούνται προς τα εμένα ή να μην χρησιμοποιούν το πλοίο τους.Και ακούω τον άνδρα με τα περίεργα γυαλιά να λέει
Ξέφυγες τώρα αλλά καλά θα κάνεις να μην ξανά έρθεις γιατί θα σε σκοτώσουμε πριν προλάβεις να πεις τίποτα.
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:28 pm

Όνομα χαρακτήρα:Νίκος

P.o.M. Points:6

Belli:22.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Ομολογώ πως θα σου έβαζα κάπως λιγότερα μπελι γιατί δεν σου κρύβω πως δεν με ενθουσίασε όσο η προηγούμενη ιστορία σου αλλα χάρηκα που διόρθωσες αυτό που σου είπα όσον αφορά την μάχη και έτσι σου αύξησα την βαθμολογία! Μου φάνηκε οτι βιάστηκες λίγο στο τέλος της ιστορίας σου ωστε να την τελειώσεις γι αυτό σου έκοψα λίγο.

Θα σου πρότεινα να έχεις ένα χρώμα για κάθε χαρακτήρα και να μην χρησιμοποιείς γενικά το πράσινο για αγνώστους και το καφέ για εχθρούς καθώς μπερδεύτηκα 1-2 φόρες.. Τώρα αν δεν θέλεις να το κάνεις έτσι, μικρό το κακό, άλλωστε δεν έκοψα γι αυτό ούτε πρόκειται να σου κόψω

Τώρα όσον αφορά το πλήρωμα που ανέφερες, θα ήθελα να δω τον χαρακτήρα σου ως καπετάνιο ενώς πληρώματος η θα μπορούσες πριν κάνεις το δικό σου να γράψεις πως βλέπουν πως είσαι δυνατός και σε καλούν σε ένα άλλο. Πιστεύω πως οι διάλογοι που θα μπορείς να γράψεις με το πλήρωμά σου θα κάνουν τις ιστορίες σου πιο ωραίες, όπως επίσης και το να έχεις μερικά άτομα μαζί με τον χαρακτήρα σου (έστω και σαν παρέα) πιστεύω πως κάνει τις ιστορίες καλύτερες !
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Οι Μαύρες Γάτες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Job...[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Gecko Islands-
Jump to: