Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DIRK
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 7:45 pm

Είχαν περάσει 2 μέρες από τότε που φύγαμε από το Baterilla. Είχα ζητήσει μετάθεση στην North Blue γιατί δεν άντεχα άλλο στον τόπο μου..Αν με έστελναν σε κάποια αποστολή στο νησί μου και έπρεπε να μιλήσω στην μητέρα μου ?Δεν θα άντεχα να της πω ο τι έγινε και κυρίως τι έγινε με δική μου ευθύνη.. Ξάπλωνα στην καμπίνα μου και έβλεπα το μισοφαγωμένο  μύλο .Είχα αρχίσει να το τρώω και η αλήθεια είναι οτι δεν είχε και την καλύτερη γεύση . Με μια χαψιά έφαγα και το υπόλοιπο.. Το μόνο πράγμα που μου είχε απομείνει από τον παππού μου ήταν πως είχα υποσχεθεί πως θα το χρησιμοποιούσα για να κάνω τον κόσμο ένα καλύτερο μέρος.Αυτό θα αρχίσει από το Εlfheim τινάζοντας αυτήν την διεφθαρμένη πόλη στον αέρα. Όμως για να εκπληρώσω τους πραγματικούς μου στόχους και την υπόσχεση, έπρεπε να βρω κάποιο φρούτο του διαβόλου..Σηκώθηκα από το κρεβάτι και πήγα στην ντουλάπα για να βάλω την καπα.Στην διαδρομή δεν πρόσεξα κάποια διαφορά στο σώμα μου.Οι συνηθισμένες ουλές .Ακόμα δεν είχαν επουλωθεί πλήρως


Last edited by DIRK on Thu Feb 07, 2013 8:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 7:50 pm

Πριν φορέσω την καπα , κάθισα μπροστά στον καθρέφτη ώστε να παρατηρήσω τυχών αλλαγές.. Ήμουν εντελώς ίδιος και τόσο διαφορετικός ταυτόχρονα...Κατάμαυρα μαλλιά, όπως έχουν όλοι οι άντρες στην οικογένειά μου , γυμνασμένος και με μια μεγάλη ουλή στο δεξί πλευρό, Στο πρόσωπό μου είχε αποτυπωθεί το μίσος μου και οι αδυναμίες μου ταυτόχρονα.Απογοητευμένος φόρεσα τα ρουχα μου , έδεσα το Katana μου στην ζώνη και βγήκα από το δωμάτιο ..Το πλοίο αυτό ήταν πιο μικρό από αυτό που ήμουν πριν , καθώς μετέφερε τους νεοσύλλεκτους , αυτούς που ζήτησαν μετάθεση η τους μισθοφόρους σαν και εμένα , όπως εγώ, στην North Blue. Ανέβηκα τα σκαλιά για να φτάσω στο κατάστρωμα..Μόλις έφτασα επάνω , είδα δυο ανωτέρου βαθμου marines να συζητούν μεταξύ τους και 10 απ τους 20 που είμαστε επάνω στο πλοίο , να είναι σε γραμμές περιμένοντας εντολές. Μόλις με είδε ο Lieutenant Squall με φώναξε να πάω εκεί για να μου μιλήσει. Εγώ , με γρήγορο βάδην , έφτασα κοντά του ... Δεν ήξερα τι ακριβώς ήθελε , αλλά λόγω του κλίματος δεν περίμενα να με φώναζε για χαζό λόγο..
Ο Squall ήταν μέλος του πληρώματός μου καταταραγμένος στο ναυτικό και μαζί με τον Saringuru κανόνισαν να ανεβούμε στο πλοίο για να πάμε βόρεια. Το υπόλοιπο πλήρωμα θα αμας περίμενε εκεί.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 7:52 pm

Αυτοί που ήταν στις γραμμές , είχαν αυξηθεί..Πρέπει να ήρθαν όση ώρα μιλούσαμε σε τον Squall... Μετά απο μια πεντάλεπτη ανακοίνωση σχετικά με αυτά που μου προείπε , άρχισε να μιλάει για το τι θα κάνουμε στο Emerald...Είπε πως θα κάνουμε έναν σύντομο ανεφοδιασμό και θα φύγουμε κατευθείαν..Ο ανεφοδιασμός θα κρατούσε μια ώρα, οπότε είχαμε 1 ώρα ρεπό καθώς θα τον αναλάμβαναν οι Marine της τοπικής βάσης
Μόλις τελείωσε να μιλάει , μας είπε να περιμένουμε καθώς φτάσουμε σε λίγη ώρα ...Πήγα στο μπροστά μέρος του πλοιου για να αγναντέψω τον ωκεανό .....Στο βάθος έβλεπα ένα βραχώδες πράσσινο νησί με ένα τεράστιο βουνό στην μέση....Φαινόταν ομως πως δεν είχε κορυφή και έτσι υπέθεσα οτι ήταν ηφαίστειο ..Ήταν ένα μουντό νησι ... Καθως πλησιάζαμε την πόλη του , είδα οτι υπήρχε ένα τεράστιο τοίχος στην ανατολική πλευρά του, πιθανον για να αποκρούει επιθέσεις .. στο λιμάνι υπήρχαν αρκετά πλοία και τα περισσότερα απο αυτά , ήταν εμπορικά.Υπήρχε και ένα χωρίς σημαία που μου κίνησε το ενδιαφέρον...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 7:54 pm

Μήπως ήταν πειρατικό και κατέβασαν την σημαία τους μόλις μπήκαμε στο λιμάνι?? ο Squall μας φώναξε για άλλη μια φορά , για να ''μας δώσει'' τις τελευταίες οδηγίες..Μέσα σε αυτές ήταν και η εντολή να μην φύγει κανείς απο την περιοχή του λιμανιού...Λογικό , αφού ο χρόνος που θα έχουμε για ξεκούραση δεν είναι αρκετός, σκέφτηκα... Εγώ όμως αποτελούσα εξαίρεση όπως ήταν φυσικό
Μόλις κατέβηκα από το πλοίο , είδα περίπου 10 με 20 ''συναδέλφους'' μισθοφόρους να περιμένουν εκεί μαζί με μια μεγάλη στοίβα από ξύλινα κουτιά και βαρέλια...Οι συνάδελφοι ήταν υπό την εποπτεία κάποιου περίεργου μουσάτου τύπου.. Χωρίς να τους δώσω άλλη σημασία άρχισα να προχωρώ προς τον παραλιακό δρόμο του λιμανιού..Είχε πολλά μαγαζιά , περίπτερα και αρκετούς ανθρώπους να κουβαλούν εμπορεύματα που κατά κύριο λόγο , ήταν αξύριστοι ναυτικοί.Έβαλα το χέρι στην τσέπη για να δω αν έχω λεφτά ώστε να ξέρω τι θα κάνω .. Είχα λεφτά! Τα έβγαλα έξω , ενώ είχα σταματήσει , ακουμπώντας σε μια κολόνα για να τα μετρήσω .
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 7:57 pm

Ήταν περίπου 200 Belli ..Ξαφνικά, έπεσε επάνω μου με φόρα με αποτέλεσμα να πέσω κάτω.Τα μπέλι μου είχαν πέσει κατά την διάρκεια της πτώσης στο φρεάτιο του υπονόμου που ήταν δίπλα μου ,όλα εκτός από ένα χαρτονόμισμα των 50 Μπέλι. Είχα χτυπήσει το κεφάλι μου , ευτυχώς ελαφρά.Σηκωνόμουν σιγά σιγά κρατώντας το έδαφος . Αυτός που είχε πέσει επάνω μου , η για την ακρίβεια αυτή, με ξεσκόνιζε τρομαγμένη.Ήταν μια πολύ όμορφη καστανομάλλα κοπέλα , με γαλάζια μάτια , όμως δεν μπορούσα να πω το ίδιο για τα ρούχα της
Φορούσε κάτι παλιά και κουρελιασμένα ρούχα και κάτι σκισμένα παπούτσια.Εγώ είχα θαμπωθεί από την ομορφιά της γυναίκας αυτής και τα έχασα !
Άκουσα κάτι φωνές από την άκρη του δρόμου. Η κοπέλα γύρισε και κοίταξε, όπως έκανα κι εγώ. Εκεί είδα έναν χοντρο τύπο με κόκκινο τζακετ - για να επιδεικνύει τους μύες της κοιλιάς του Razz -, να ξεπροβάλει από την γωνία του δρόμου φωνάζοντας"σταματήστε την " και πίσω του έτρεχαν άλλοι 4 άντρες, με κοστούμια και μαύρα γυαλιά.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 8:00 pm

Η κοπέλα σηκώθηκε απότομα και πήγε να τρέξει αλλά της κράτησα το χέρι. Εκείνη με κοίταξε με απορημένο και τρομαγμένο βλέμμα , και μου είπε
-Άσε με σε παρακαλώ
-Μην ανησυχείς, της είπα μ ενα χαμόγελο . Θα σε προστατέψω εγώ..Την τράβηξα και την έβαλα πίσω μου .
Ο Wanna be μπουρί και οι 4 κοστουμαρισμενοι μας κύκλωσαν .Λαχανιασμένος είπε
-Έλα εδώ υπηρέτρια..
-Ποτέ..φώναξε αυτή.. Προτιμώ να πεθάνω ..
Αποφάσισα να μην ανακατευτώ έως ότου μάθω τι παίζει
-Αυτό κανονίζεται, αλλα προς το παρόν θα έρθεις στο δωμάτιό μου, Γελώντας ενώ ερχόταν προς το μέρος μας
Η κοπέλα έσφιξε την μπλούζα μου φοβισμένη . Ο τύπος έφτασε κοντά μας και άπλωσε το χέρι του για να την πιάσει , όμως με ένα χτύπημα του δικού μου χεριού , το απώθησα.Φανερά εκνευρισμένος έκανε ένα σήμα στους δικούς του να πλησιάσουν ενώ άρχισε να μου μιλάει .
-Τι ήταν αυτό που έκανες σκυλί της κυβέρνησης?
Ξέρεις ποιος είμαι εγώ?
Που να ήξερες ποιος είμαι εγώ, είπα στον εαυτό μου.Άκου σκυλί της κυβέρνησης..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 8:18 pm


-Δεν δίνω δεκάρα .....
Ο τύπος για λίγο δίστασε καθώς τα έχασε με αυτό που απάντησα διότι θα περίμενε να φοβηθώ , όμως βρήκε το θάρρος και άρχισε να μιλάει
-Έχεις μπλέξει Marine....Είμαι ο Puppu, ο πιο πλούσιος άντρας του Bliss Kingdom..Έχω διασυνδέσεις και με ανωτέρους σου , θα φροντίσω να σε στείλουν στην Grand Line για να πεθάνεις
Αυτός νόμιζε οτι αυτό είναι απειλή..Εγώ ευχόμουν να πάω στην Grand Line..Όμως αποφάσισα οτι δεν έπρεπε να χρησιμοποιήσω βια έως οτου το παρατραβήξει.
-Κοίταξε φίλε...επειδή δεν έχω διάθεση θα σε παρακαλούσα να το σταματήσουμε εδώ..Άσε την κοπέλα να φύγει και εσύ πάνε στην δουλειά σου
-Δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω σκουπίδι Marine.. Είπε και προσπάθησε να με χτυπήσει μπουνιά στο πρόσωπο .Εγώ σήκωσα το αριστερό μου χέρι , απέκρουσα την μπουνιά του και για να τον χτυπήσω με περισσότερη δύναμη , έριξα όλο μου το βάρος στο αριστερό πόδι , και με το δεξί τον χτύπησα στο αριστερό πλευρό του με αποτέλεσμα να πέσει κάτω
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 8:21 pm

Κατευθείαν , χωρίς να προλάβω να βρω την ισορροπία μου για να αντιδράσω , οι 4 κουστουμαρισμένοι , όρμηξαν προς τα πάνω μου και με ακινητοποίησαν .Ο Puppu σηκωνόταν αργά αργά , ενώ έδειχνε να πονάει , και η κοπέλα χτυπούσε έναν από αυτούς με τα κοστούμια που με είχαν ακινητοποιήσει ώστε να με αφήσουν άλλα μάταια . Αυτός που χτυπούσε , την έσπρωξε κάτω .Ο Puppu στάθηκε ακριβώς μπροστά μου ενώ με κοιτούσε με ένα βλέμμα γεμάτο μίσος . Δείχνοντας έναν απο τους 4 είπε
-Jako , ειδοποίησε την Nadia και τους άλλους..Θέλω κάλυψη, ίσως αργότερα έχουμε παρέα
-Μάλιστα κύριε, είπε και άρχισε να τρέχει προς το μέρος εκείνου του καραβιού που δεν είχε σημαία...Ποια ήταν άραγε αυτή η Nadia?
Μετά γύρισε σε μένα
-Εσύ ετοιμάσου να φας το ξύλο της ζωής σου .
Με χτύπησε με μια γροθιά στο στομάχι ..Ευτυχώς πρόλαβα και έσφιξα τους κοιλιακούς μου οπότε δεν πόνεσα τόσο.Μετά με χτύπησε στο πρόσωπο .Τότε άρχισα να νευριάζω .Προσπαθούσα να ξεφύγω αλλά με κρατούσαν καλά οι άλλοι .Ξαφνικά , ένα δυνατό συναίσθημα θυμού με πλημμύρισε ..Συνέχισε να με χτυπάει ως που ήμουν γεμάτος αίμα.Τουλάχιστον απ όσο καταλάβαινα.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 8:25 pm

Όταν σταμάτησε ,. διέταξε να με αφήσουν κάτω. Η αλήθεια ήταν ότι ζαλιζόμουν από τα χτυπήματα. Έπεσα στα γόνατα. Ο Puppu κινούταν προς την κατεύθυνση της κοπέλας ενώ άκουγα πολλά ποδοβολητά από πίσω μου . Γύρισα να δω , και αντίκρισα μια ομάδα 40 αντρών συνοδευόμενων από τον κοστουμαρισμένο που έστειλε ο Puppu στο πλοίο , και μιας κοπέλας
Φαίνονταν σαν πλήρωμα με την κοπέλα για καπετάνιο σύμφωνα με τα ρούχα τους.Γύρισα το βλέμμα μου προς την κοπέλα με τα κουρελιασμένα ρούχα . Ήταν κουλουριασμένη σε μια γωνία , ενώ ο Puppu την πλησίαζε .Έπρεπε να κάνω κάτι .Δεν με ενδιέφερε ο εαυτός μου η το γεγονός ότι με χτύπησε .
-Σταμάτα ...Του είπα με ψυχρό τόνο ..
Εκείνος δεν γύρισε ,συνέχισε προς την κοπέλα. Προσπάθησα να σηκωθώ για να τον σταματήσω αλλά το σώμα μου δεν με άκουγε πλέον . Σήκωσε την κοπέλα από τα μαλλιά και εκείνη άρχιζε να φωνάζει για βοήθεια .Τότε ένιωσα αδύναμος ..Να είμαι εκεί και να μην μπορώ να κάνω τίποτα? ..
Aκουσα κάποιον να φωνάζει το όνομά μου.Γύρισα και είδα τον Squall μαζί με 20 μισθοφόρους να έρχονται προς το μέρος που ήμασταν τρέχοντας.Ίσως κάποιος περαστικός τους φώναξε.Μέσα μου είχα το συναίσθημα του μίσους ..Αυτός ο Puppu φταίει για όλα ...Ο Squall, ένα μέλος του πληρώματός μου θα με έβλεπε σε αυτήν την κατάσταση ..Απαράδεκτο..Οι πειρατές (πιθανόν) που κατέβηκαν απο το πλοίο , σχημάτιζαν μια γραμμή ανάμεσα σε εμένα και τους άλλους για να τους ανακόψουν την πορεία ενώ ετοίμαζαν τα όπλα τους για μάχη .Γύρισα προς τον Puppu.Αυτή την φορά με τα πιστόλια μου προς το κεφάλι του
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 07, 2013 8:39 pm

Ο Puppu χτύπησε την κοπέλα και αυτή άρχισε να κλαίει . Αυτό ήταν η χαριστική βολή..Είχε τελειώσει ,θα τον κομμάτιαζα, η καλύτερα θα τον πετσόκοβα. Κάποιος με χτύπισε κάνοντας με να χάσω την ισορροπία μου όπως επίσης και τα πιστόλια μου.
-Άθλιο απόβρασμα , σταμάτα αυτή τη στιγμή , σηκώθηκα με όλη μου την δύναμη και άρχισα να τρέχω προς το μέρος τους. Ένας κουστουμάτος προσπάθησε να με σταματήσει βγάζοντας το πιστόλι του αλλά εγώ ήμουν πιο γρήγορος και του έκοψα το χέρι τραβώντας το κατανα μου την κατάλληλη στιγμή. Το κομμένο χέρι του έπεσε στον υγρό από την βροχή που ,μόλις είχε αρχίσει να πέφτει , δρόμο . Αυτός άρχισε να ουρλιάζει από τον πόνο άλλα οι μόνοι που του έδωσαν σημασία , ήταν ο Puppu, εγώ και οι άλλοι 3 κοστουμάτοι καθώς την φωνή του κάλυπταν οι ήχοι της μάχης που μαινόταν δίπλα μας μεταξύ στους συναδέλφους μου και τους άλλους . Χωρίς να χάσω χρόνο και ενώ οι 3 μπράβοι ήταν τρομοκρατημένοι μετά από το τελευταίο γεγονός , έτρεξα προς έναν άλλο , τον κλώτσησα με όλη μου την δύναμη στο γόνατο ώστε να σπάσει .Έτσι και έγινε, αυτός είχε πέσει κάτω ανήμπορος ενώ εγώ ετοιμαζόμουν να επιτεθώ σε άλλον .Ένα γεγονός όμως με έκανε να σταματήσω.Ο Puppu κρατούσε με ένα μαχαίρι στον λαιμό της κοπέλας.
-Σταμάτα εκεί που είσαι αλλιώς θα δει τα ραδίκια ανάποδα .
-Δεν θα το κάνεις αυτό. Είπα τινάζοντας το Katana μου για να φύγει το αίμα απο πάνω καθώς το είχα χρησιμοποιήσει για να αποτελειώσω εκείνον με το σπασμένο πόδι .
Γιατ..
Δεν πρόλαβε να τελειώσει την φράση του. ο Squall τον αποτελείωσε κόβοντας του το κεφάλι .
Καλή δουλειά Squall.

Ευχαριστώ Al

Η μάχη είχε τελειώσει

Την ίδια ώρα στην North Blue
Μια ομάδα μαυροντυμένων αντρών κατέβαινε στο λιμάνι του Micqueot . Αφού έδεσαν το πλοίο τους κατευθύνθηκαν προς μια προβλήτα οπου τους περίμενε ένας κουκουλοφόρος με την συνοδεία δυο ακόμα αντρών
Αυτό που συζήτησαν, ήταν οι τελευταίες πληροφορίες για τον ''Χιονισμένο τίγρη'' όπως επίσης και για τον άντρα που τους χάλασε τα σχέδια στην Centaurea. Εμένα
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Emerald City-
Jump to: