Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 18 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 18 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:22 pm

Προηγούμενη ιστορία

Θα μου ανοίξετε τον θόλο για να φύγω , ρώτησα έναν marine φύλακα
Ξεκίνα και θα σου ανοίξω
Έτσι μπαίνω στην βάρκα και ξεκινάω προς τις πύλες του θόλο για να φύγω από το νησί. Βγαίνω από τους θόλους καθώς βλέπω το πειρατικό πλοίο να βουλιάζει από τα κανόνια των marine .

Επόμενη ιστορία
Έχω βγει από τον θόλο του νησιού αλλά ακόμα ακούγονται οι κραυγές των πειρατών ενώ βουλιάζει το πλοίο τους από τα κανόνια των marine. Δεν θέλω να ανακατευτώ αφού δεν με αφορά και όλας .Έτσι το προσπερνάω γυρνάω προς την πλώρη του καραβιού μου και ετοιμάζομαι για μια καινούργια περιπέτεια. Αλλά ακόμα δεν ξέρω που και τι να κάνω αφού δεν έχω ούτε καν χάρτη πρέπει να πάρω στο επόμενο νησί που θα πάω. Ελπίζω να βγω σύντομα σε ένα νησί χωρίς να περιπλανιέμαι στην θάλασσα και να μου τελειώσει και η τροφή.Εκείνη την στιγμή ακούγεται ένα γκκγκγκγκκγγκγκγκ…..Αμέσως κατάλαβα ότι είναι η κοιλιά μου αφού έχω να φάω αρκετή ώρα. Πηγαίνω προς το φαγητό μου και βγάζω να φάω λιγάκι αφού δεν ξέρω πόσο καιρό θα είμαι στην θάλασσα. Να μην πεθάνω και από την πείνα.Καθώς κοιτούσα προς τα έξω συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει τίποτα. Απολύτως τίποτα μόνο το προηγούμενο νησί και αυτό αρχίζει σιγά σιγά να εξαφανίζετε.Πάλι καλά όμως δεν βλέπω και καταιγίδες που είναι εξίσου καλό νέο με το κακό νέο. Ο καιρός είναι ζεστός αλλά με ένα κρύο αεράκι να με δροσίζει που με κάνει να νιώθω λες και είμαι σε παραλία και είμαι έτοιμος για να κολυμπήσω.


Last edited by Daianos on Sat Feb 23, 2013 3:15 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:25 pm

Σκέφτηκα να μπω στην θάλασσα να κολυμπήσω αλλά αφού έριξα μια ματιά προς την θάλασσα κάτω από την βάρκα μου κατάλαβα ότι αυτή είναι μια κακή ιδέα. Δεν ξέρω καν τι μπορεί να υπάρχει εδώ μπορεί να με κάνει μια χαψιά και δεν θέλω να πεθάνω από ένα ψάρι.Το μετάνιωσα για τα καλά.Τελείωσα με το φαγητό και πέταξα τα υπολείμματα στην θάλασσα να τα φαν τα ψάρια. Παρόλα αυτά σκέφτομαι τι μπορώ να κάνω για να περάσει η ώρα αλλά δεν μου έρχεται τίποτα στο μυαλό. Οπότε λέω να κοιμηθώ για λίγο μπας και βρεθώ σε κανένα νησί, έτσι θα περάσει γρήγορα η ώρα. Πέφτω για ύπνο χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν πέρασε,όμως πολύ ώρα ,αρχίζω και ακούω διάφορους ήχους λες και βρίσκεται κάτι δίπλα μου. Πετάγομαι όρθιος και βλέπω πουλιά να κλέβουν τα φαγητά μου. Τρελαίνομαι τρέχω καταπάνω τους αλλά πριν προλάβω να πιάσω κάποιο αυτά πέταξαν στον ουρανό αρκετά γρήγορα.
Παλιό αναθεματισμένα πουλιά φάγατε το φαγητό μου ,,φώναζα προς τα πουλιά . Τι θα κάνω τώρα. Κάτσε να δω αν έχει μείνει τίποτα.
Πάω προς το φαγητό , βλέπω απογοητευμένος να έχει λίγο φαγητό ίσα ίσα περίπου για δυο μέρες . Για αρκετή ώρα είμαι θυμωμένος και νευριασμένος αλλά μετά από λίγο το ξεχνάω αφού δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:27 pm

Τέλος πάντων ότι έγινε έγινε δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό, είπα ξαπλώνοντας στην βάρκα. Άλλωστε δεν μπορεί να γίνει χειρότερο, ξεστόμισα από αυτό το γρουσούζικο στόμα.
Εκείνη την στιγμή πέφτει μια ψιχάλα στο πρόσωπο μου. Αρχίζουν να έρχονται σύννεφα προς τα εμένα αλλά πάλι καλά όχι πολλά για να κάνουν τρικυμία .
Εντάξει αν είναι δυνατόν , απάντησα στον εαυτό μου. Τέλος πάντων ας το απολαύσω αφού δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Έτσι συνέχισα να ξαπλώνω στην βάρκα λες και δεν έχει γίνει τίποτα . Με την βροχή αρχίζω να σκεφτώ το παρελθόν μου και το πώς βρέθηκα εδώ. Μεγάλη ιστορία δεν θέλω να την θυμάμαι , το μόνο που ξέρω είναι το μέλλον.Ότι θέλω να ζήσω πολλές περιπέτειες και να γίνω ο καλύτερος ξιφομάχος στον κόσμο. Παρόλα αυτά αρχίζω να νιώθω μοναξιά. Θέλω πολύ να δω τους χωριανούς μου , να δω τι κάνουν πως είναι, να τους βοηθήσω σε ότι θέλουν. Πραγματικά μου έχουν λύψει πολύ αλλά δεν μπορούσε να γίνει αλλιώς . Έχουν στόχους και όνειρο δεν μπορούσα να κάτσω μια ζωή εκεί. Απλά το μόνο που θέλω είναι να είναι πάντα καλά και να μην το βάζουν κάτω στα δύσκολα. Θα γυρίσω κάποια στιγμή να τους δω αλλά αυτό θα αργήσει πολύ, μόλις τώρα έφυγα.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:29 pm

Περασμένα ξεχασμένα δεν γίνεται τίποτα τώρα .Πρέπει να κοιτάω μπροστά και όχι πίσω. Σκεφτόμουν για αρκετή ώρα αυτά τα πράγματα και δεν κατάλαβα καν ότι η καταιγίδα έχει σταματήσει. Είμαι μούσκεμα ,πρέπει να βγάλω τα ρούχα μου
Άντε πάλι τα ίδια , να στεγνώσω τα ρούχα μου και να περάσει κανείς πάλι και να γίνω ρεζίλι. Αυτή την φορά θα προσέχω, είπα αφού έβγαλα τα ρούχα και τα άπλωσα στο κατάρτι της βάρκας.
Άρχισα να πεινάω πάλι, πάω προς το φαγητό αλλά αυτό που βλέπω είναι τα φαγητά να είναι μούσκεμα. Δεν μπορώ να τα φάω έτσι.Δεν τα κάλυψα καλά και χάλασαν από την βροχή. Το μόνο που με σώζει τώρα είναι να βρω γρήγορα ένα νησί. Κοιτάω γύρω μου αλλά αυτό που βλέπω είναι μόνο θάλασσα . Δεν υπάρχει τίποτα μα τίποτα στον ορίζοντα. Μόνο ένα μικρό αεράκι που με κατευθύνει σε μια κατεύθυνση. Μπας και δω κανένα νησί αποφάσισα να κάνω κουπί ώστε να ανεβάσω ταχύτητα και να φτάσω πιο μακριά. Ξεκινάω το κουπί. Δυο ώρες κάνω κουπί αλλά τίποτα δεν υπάρχει τίποτα πουθενά. Έχω πεθάνει της πείνας. Αν δεν βρω κάτι να φάω θα πεθάνω από την πείνα.Σκέφτηκα να πιάσω κανένα ψάρι με τα σπαθιά μου αλλά δεν υπάρχει τίποτα στο μέρος μου . Είμαι σε βαθιά νερά και δεν υπάρχει τίποτα.Δεν ξέρω τι να κάνω έχω τρομοκρατηθεί για τα καλά .
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:34 pm

Αρχίζω να αισθάνομαι ζαλάδα και έτσι πως κάνω να σηκωθώ πάνω , πέφτω στην βάρκα και μένω αναίσθητος.Ξαφνικά βλέπω να είμαι πάλι πίσω στο χωριό μου, πίσω στο νησί μου. Είναι όλοι εδώ και αντίκρυ μου και με βλέπουν να έρχομαι προς σε αυτούς. Όταν φτάνω κοντά προσπαθώ να καταλάβω πως βρέθηκα εδώ αλλά πριν καν σκεφτώ βλέπω τους γονείς μου. Τρέχω κατά πάνω τους τους αγκαλιάζω και τους λέω
Μου έχετε λύψει πάρα πολύ , τους φωνάζω
Και μας μας έχει λύψει πάρα πολύ γιε μου
Μα κοίτα πως μεγάλωσες σωστός άνδρας έγινες αγόρι μου.
Σε ευχαριστώ μαμά αλλά για να καταλάβω για να σας βλέπω σημάνει ότι είμαι και εγώ νεκρός, ρώτησα
Περίπου αγόρι μου απλά είχες λιποθυμήσει και έχεις χάσει τις αισθήσεις σου για λίγο.
Και τι θα γίνει θα πεθάνω και εγώ
Δεν ήρθε η ώρα σου ακόμα παιδί μου . Τώρα ξύπνα σε φωνάζουν , πρέπει να ζήσεις.
Μα πατέρα έχω πολλά να σου πω και πολλές ερωτήσεις να σας κάνω δεν μπορώ να φύγω έτσι
Ναι μπορείς,απάντησαν και βγήκε ένα φως από πίσω τους.
Ξαφνικά ανοίγω τα μάτια , δεν ξέρω που είμαι. Είμαι μέσα σε ένα σπίτι , πιο συγκεκριμένα σε ένα δωμάτιο.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:36 pm

Σηκώνομαι πάνω και πάω προς την πόρτα για να δω ποιανού είναι το σπίτι. Προσπαθώ να ανοίξω την πόρτα αλλά πριν την ανοίξω ολόκληρη πέφτω κάτω και λιποθυμώ ξανά.Μετά από ώρες ανοίγω και πάλι τα μάτια μου, βρίσκομαι πάλι στο ίδιο κρεβάτι. Αναρωτιέμαι τι γίνεται κάποιος πρέπει να υπάρχει εδώ. Αρχίζω να φωνάζω
ΕΕΕ με ακούτε είναι κανείς εδώ; Πεινάω πολύ μπορεί να με δώσει κάποιος λίγο φαγητό ;; Φώναζα αλλά τίποτα. Μετά από λίγο ακούγονται βήματα , ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα ένας άνδρας .
Βλέπω έναν άνδρα με άσπρα μαλλιά κάπως μεγάλο σε ηλικία . Έρχεται κοντά μου και του λέω
Εσύ με έσωσες ;; τον ρωτάω
Ναι παιδί μου εγώ ήσουν μέσα σε μια βάρκα είχες χάσει τις αισθήσεις σου , σε μάζεψα και σε έφερα εδώ γιατί είχες και πυρετό και πήρα και τα σπαθιά σου αφού δεν είχες τίποτα άλλο στην βάρκα σου.
Σε ευχαριστώ πολύ γέρο αλλά αλήθεια πως σε λένε . Δεν μου αρέσει να σε φωνάζω έτσι.
Με λένε Boodle , είμαι ο δήμαρχος αυτού του χωριού. Εσένα πως σε λένε
Εμένα με λένε Νίκο ή αλλιώς Daianos και είμαι ένας απλός άνθρωπος που αναζητάει περιπέτειες και να γίνει ο καλύτερος ξιφομάχος στον κόσμο.
Έχεις μεγάλα όνειρα παιδί μου αλλά πως θα το καταφέρεις αυτό ;;
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:39 pm

Έχω ξεκινήσει ήδη και περιπλανιέμαι στην θάλασσα για να γίνω δυνατότερος, όταν είμαι έτοιμος θα βρω και θα αντιμετωπίσω τον καλύτερο ξιφομάχο στον κόσμο.
Να ξες για να είναι ο καλύτερος θα πρέπει να είναι και πάρα πολύ δυνατός . Αν τον αντιμετωπίσεις μπορεί και να πεθάνεις.
Δεν φοβάμαι να πεθάνω το μόνο που φοβάμαι είναι η μοναξιά
Ξαφνιάστηκε ο Boodle με αυτά που είπα γύρισε το κεφάλι του και άρχισε να μου λέει
Ναι αγόρι μου έχεις δίκιο ο θάνατος δεν είναι τίποτα αλλά αν δεν έχεις κάποιον να μοιραστείς την ζωή σου είναι χαμένη από πριν. Για αυτό πρέπει να είμαι όλοι ενωμένοι στα καλά και στα άσχημα της ζωής. Σε ευχαριστώ για το κουράγιο που με έσωσες μικρέ.
Δεν κάνει τίποτα αλλά μπορείς να με δώσεις κάτι να φάω πεθαίνω της πείνας. Έχω να φάω κάτι μέρες.
Ναι παιδί μου ευχαρίστως ,καθώς πήγαινε στην κουζίνα .
Σας ευχαριστώ πολύ , πέφτοντας στο κρεβάτι κουρασμένος
Μόλις το ετοίμασε μου έδωσε να φάω. Τρώω σαν τρελός. Λες και δεν έχω ξανά φάει ποτέ μου. Ο Boodle με κοιτούσε με ένα χαμόγελο λες και τον έκανα ευτυχισμένο που έτρωγα.Μόλις τελείωσα με το φαγητό . Σηκώνομαι και του λέω.
Μπορώ να ρίξω μια ματιά τριγύρω. Να δω αν έχει πουθενά χάρτες . Ξέρεις χρειάζομαι έναν για τα ταξίδια μου αλλά και μερικά φαγητά για να έχω στο ταξίδι μου.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:42 pm

Άστα αγόρι μου θα τα βρω εγώ αυτά για εσένα εσύ πάνε να κάνεις μια βόλτα στο χωριό αλλά να προσέχεις γιατί έχουν καταλάβει το νησί οι buggy pirates και λεηλατούν τα πάντα δεν μας έχουν αφήσει σχεδόν τίποτα.Μακάρι να μας βοηθούσε κάποιος αλλά ούτε οι marine δεν έρχονται εδώ πλέον.
Δεν ξέρω boodle αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι θα το κάνω .
Σε ευχαριστώ πολύ παιδί μου για αυτό αλλά εγώ είμαι υπεύθυνος για αυτό που έχει γίνει. Δεν μπόρεσα να προστατεύσω την πόλη μου από αυτούς τους ανέντιμους και άκαρδους πειρατές.
Γιατί τι έκανες ;Εσύ τους έφερες εδώ
Όχι βέβαια αλλά δεν μπόρεσα να κάνω κάτι για να φύγουν.
Τότε δεν φταις εσύ απλά δεν είσαι αρκετά δυνατός. Οι marine φταίνε που δεν έχουν έρθει όλο αυτό τον καιρό.
Του είπα και έφυγα από το σπίτι περνώντας και τα σπαθιά μου για να κάνω μια βόλτα στο νησί. Βγαίνω από την πόρτα και βλέπω ένα έρημο μέρος , με κλειστά σπίτια , να είναι φραγμένα με ξύλα αλλά και μαγαζιά.Δεν υπάρχει τίποτα να είναι ανοιχτό. Το μόνο που υπάρχει είναι ένας σκύλος που κάθετε μπροστά σε ένα μαγαζί για τροφή ζώων.Κάθομαι και το χαζεύω αλλά δεν κάνει τίποτα δεν κουνιέται απλά κάθετε εκεί .
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:45 pm

Λες και περιμένει κάτι ή κάποιον πολύ περίεργο αυτό. Σταμάτησα όμως να το κοιτάω και κάνω μια βόλτα γύρω στο νησί.Δεν έχει όμως τίποτα.Ψάχνω για ώρα να βρω κάτι ένα μαγαζί να καθίσω ή να βρω τίποτα να πάρω αλλά μάταιος κόπος. Καθώς όμως περιπλανιέμαι στα σοκάκια της πόλης ακούω κάποιους να περπατάνε στην πόλη αμέριμνα και να μιλάνε μεταξύ τους.
Τι λες να κάνουμε τώρα; Μπήκαμε σε τόσα εγκαταλελειμμένα σπίτια που μας είπε ο αρχηγός μας και πήραμε προμήθειες και ότι είναι πολύτιμο για να το πουλήσουμε. Αλλά τώρα τι να κάνουμε να γυρίσουμε πίσω;
Κατάλαβα ότι είναι κλέφτες για αυτό και βγήκα έξω από την κρυψώνα μου και τους λέω
Δεν τρέπεστε να φέρεστε έτσι τους χωρικούς και τα κλέβεται τα πράγματα τους, απάντησα ενώ πήγαινα προς τα πάνω τους βγάζοντας τα σπαθιά μου , έτοιμος για μάχη.
Παραξενεύτηκαν, γύρισαν προς τα μένα και τραβάνε τα σπαθιά τους.
Ποιος είσαι εσύ δεν σε έχουμε ξαναδεί ποτέ εδώ . Τώρα ήρθες ;; Τι είσαι marine;
Όχι δεν είμαι marine , είμαι ένας απλός άνθρωπος που μισεί τους κλέφτες .Προετοιμαστείτε για μάχη γιατί θα σας λιώσω
Αυτό θα το δούμε
Τρέχουν κατά πάνω μου όλοι μαζί , πετάγεται ένας με το σπαθί του για να με χτυπήσει . Το αποκρούω βάζοντας το σπαθί μου μπροστά.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 21, 2013 3:46 pm

Τον πετάω πίσω βάζοντας δύναμη ,καθώς έρχεται ο άλλος από πίσω μου για να με χτυπήσει.Γυρνάω και τον αποκρούω με τα σπαθιά μου . Είναι τρεις και εγώ είμαι ένας . Με περικυκλώνουν,τρέχουν προς τα πάνω μου ,αμέσως κατευθύνομαι σε έναν τον σχίζω με τα σπαθιά μου και πέφτει κάτω. Πανικοβάλλονται, παίρνουν τον κλέφτη που έσχισα με τα σπαθιά μου και αρχίζουν να τρέχουν
Ναι τρέξτε ,να μην ξανά έρθετε εδώ και καλά θα κάνετε να φύγετε από το νησί, τους φώναξα και γύρισα να φύγω και εγώ.
Έτσι γυρνάω προς τα πίσω , είμαι έτοιμος να φύγω αλλά εκείνη την στιγμή ακούω μια ρόδα να έρχεται κατά πάνω μου. Εκείνη την στιγμή γυρνάω από την άλλη και βλέπω έναν άνθρωπο πάνω σε μια ρόδα σαν ζογκλέρ με ένα σπαθί.Μου λέει
Είμαι Cabaji είμαι μέλος των buggy pirates , έχεις μπει στην περιοχή μας, τώρα είναι ώρα να πεθάνεις , καθώς έρχεται κατά πάνω μου.
Αυτό θα το δούμε ,του απαντάω βγάζοντας τα σπαθιά μου έξω και τρέχω προς τα πάνω του.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Ένα παλιάτσος και ένα πεισματάρικο σκυλί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Είσαι Παλιάτσος τελικά... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» The Katana [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The top agent [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The massacre [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Organ Islands-
Jump to: