Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος]Απλος ανεφοδιασμος...?ΝΟΤ!!!Οι δυναμεις μου αποκαλυπτονται!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Futago

Futago


Όνομα Χαρακτήρα : Yuuta
Posts : 231
Join date : 2012-11-12
Age : 29

[Τελος]Απλος ανεφοδιασμος...?ΝΟΤ!!!Οι δυναμεις μου αποκαλυπτονται! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τελος]Απλος ανεφοδιασμος...?ΝΟΤ!!!Οι δυναμεις μου αποκαλυπτονται!   [Τελος]Απλος ανεφοδιασμος...?ΝΟΤ!!!Οι δυναμεις μου αποκαλυπτονται! - Page 4 I_icon_minitimeSun Jan 27, 2013 10:24 am

Όνομα χαρακτήρα: Raziel

P.o.M. Points: 30

Belli: 88.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Μου άρεσε. Μου άρεσε πάρα πολύ για την ακρίβεια. Ενθουσιάστηκα. Βασικά, θα έλεγα ότι στην αρχή πήγαινε αρκετά αργά γι' αυτό σου έκοψα μερικά από τα belli, αλλά το γύρισες πάρα πολύ ωραία και σταδιακά μέχρι να φτάσεις στο πιο σημαντικό σημείο της ιστορίας. Το ότι συνέδεσες τα γεγονότα με τους ληστές ακόμη και στο τέλος, από εκεί άρχισαν όλα σ' αυτούς κατέληξε πάλι, αυτό με έκανε να χαμογελάσω. Χαίρομαι που ανέδειξες τον χαρακτήρα σου σ' αυτήν την ιστορία, αντί για τον Haytham. Μου άρεσε ιδιαίτερα το ότι κατέληξες να έχεις τέτοιες σκηνές μάχης και τόσο δυνατές σκηνές μετά από κακή επιλογή που έκαναν οι χαρακτήρες σου -το στενό κλπ- , έδειχνε ότι δεν είναι τέλειοι. Όταν στο τραπέζι, σε εκείνο το ποστ που τελείωσες με το να γράφεις ότι το σώμα του Haytham άρχισε να σπάζεται κτλ έπαθα ένα μικρό σοκ. Έλεγα τώρα "θα τον σκοτώσει; θα τον σκοτώσει;". Και κράτησες αυτήν την αγωνία μέχρι το τέλος, εκείνη την στιγμή δεν με χαροποίησε αλλά σίγουρα αυτό άλλαξε μετά εφόσον κράτησες το ενδιαφέρον.

Πολύ ωραία περιγραφή στις δολοφονίες, αυτό ακριβώς είναι ψυχρός δολοφόνος. Λάτρεψα την πρώτη σκηνή με τα τσεκούρια και τους φρουρούς, αλλά και την συνέχεια με την μία από τις δυο αδερφές. Την φανταζόμουν σαν ταινία εκείνη την στιγμή. Δεν θεώρησα καθόλου υπερβολικά τα γεγονότα, εφ' όσον ο χαρακτήρας σου έχει την κατάλληλη εκπαίδευση και εμπειρία, αλλά χρησιμοποιούσες και τις κατάλληλες στιγμές για να κάνει κάτι. Η σκηνή με τον μπάτλερ ήταν η καλύτερη, θεωρώ ότι χρησιμοποίησες το φρούτο σου στις κατάλληλες στιγμές, ίσως να φαινόταν εύκολο σε κάποιον, ότι ακριβώς την στιγμή που έχει πρόβλημα ο χαρακτήρας τότε οι δυνάμεις του εμφανίζονται, αλλά δεν μου έβγαλε καθόλου αυτό το συναίσθημα το ποστ. Το σχόλιο του χαρακτήρα σου στην σκηνή με τους μάγειρες με έκανε πραγματικά να γελάσω, ήταν πολύ κουλ, θύμιζε action movie. Γενικά θεωρώ ότι δεν ήταν υπερβολική, ήταν ακριβώς κάτι που θα έκανε ένας ψυχρός δολοφόνος, μάλιστα κάποιος που σκεφτόταν ήδη από το δείπνο πόσα άτομα βρισκόντουσαν στην έπαυλη. Μου αρέσει που δείχνεις σιγά σιγά και στοιχεία του χαρακτήρα του, περισσότερα τουλάχιστον, πως έχει συνηθίσει να αντιδράει.

Σε γενικές γραμμές πάρα πολύ καλή, χαίρομαι που άλλαξες γνώμη και κατέληξε να είναι μια τέτοια τριπλή ιστορία.
Back to top Go down
 
[Τελος]Απλος ανεφοδιασμος...?ΝΟΤ!!!Οι δυναμεις μου αποκαλυπτονται!
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τέλος] Αποκτώντας νέες δυνάμεις [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 5ο - Νεες δυναμεις
» Δυνάμεις Haki
» Ειδικές Δυνάμεις Χαρακτήρα-Τεχνικές Χαρακτήρα
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Mejis Island-
Jump to: