Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greek One Piece Role Playing Game

HomeΑρχικήSearchRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Affiliates

Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 7:36 pm

Αρχή της Ιστορίας

Ήταν νύχτα στην LogueTown , δεν μπορούσα να κοιμηθώ έβλεπα εφιάλτες και ένιωθα μόνος μου μέσα σε ένα σπίτι.Πραγματικά ήμουν μόνος μου γιατί πριν λίγους μήνες έχασα την οικογένεια μου και δεν είχα συνηθήσει να μένω μόνος μου ακόμα.Δεν ήξερα τι να κάνω για αυτό βγήκα έξω στο μπαλκόνι , έχει ένα ωραίο και δροσερό αεράκι που με γέμιζε ενέργεια .Άρχισα να κοιτάω προς την θάλασσα,είναι τόσο ωραία και ήρεμη και το φως της σελήνης να ανταλακλά στο νερό και να φένεται ένας δρόμος πάνω στο νερό απο το φως.Άρχισα να κοιτάω γύρω γιατί νόμιζα ότι μόνο εγώ ήμουν έξω τέτοια ώρα να κοιτάω την θάλασσα όμως έκανα λάθος ήταν πολλά άτομα έξω παρέες στα μπαλκόνια των γύρω σπιτιών να γελάνε , να διασκεδάζουνε και γενικά να περνάνε ωραία.Εκείνη την στιγμή ένιωσα τελείως μόνος γιατί είχα απομακρυνθεί και από τους φίλους μου γιατί ή θα καθόμουν σπίτι ή θα πήγενα για μάθημα ιατρικής.Δεν είχα όρεξει να είμαι με κανέναν και να μην κάνω τίποτα απλά να μάθω ιατρική για να μπορώ να σώζω ζωές.Έχασα την οικογένεια μου και ξέρω πως είναι και είναι δύσκολο να αντέξει κάτι τέτοιο μόνος σου. Δεν θα ήθελα να το νιώσει κάνεις ποτέ ξανά για αυτό θα γίνω ο καλύτερος ιατρός στον κόσμο.Μετά από όλο αυτό τον συλογισμό που έκανα σαν να είχα νυστάξει λίγο και είπα να πάω να κοιμηθώ.Ξύπνησα το πρωί και ετοιμαζόμουνα για να πάω στον δάσκαλό μου για μάθημα.Έχω μάθει πολλά από αυτόν και θα μάθω ακόμα περισσότερα μέχρι να είμαι ικανός να μπορώ να θεραπεύω μόνος μου τους αρρώστους.

Φίλοι μου
Εχθροί μου

Last edited by LittleBoy on Tue Nov 13, 2012 9:12 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 7:41 pm

Είναι πολύ καλός και παρά τα λάθη που έκανα και πράγματα που μπέρδευα πάντα με υποστήριζε και ήταν δίπλα μου είδικα αφού έχασα την οικογένεια μου και μετά .Είναι μεγάλος σε ηλικία και αρκετά σοφός και υπομονετικός μαζί μου.Μόλις ετοιμάστηκα και αφού έφαγα το πρωινό μου ήμουν έτοιμος να φύγω βγαίνω από το σπίτι και άρχισα να περπατάω προς το ιατρείο του.Έχει πολύ ωραία μέρα οι δρόμοι γεμάτοι από κόσμο λες και γινότανε κάτι σημαντικό εκείνη την στιγμή .Όλοι πήγεναν μεγάλοι παιδιά οικογένειες προς το λιμάνι γεμάτοι χαρά στα προσωπά τους. Σταματάω έναν περαστικό έτσι πως έτρεχε και τον ρωτάω

[Εγώ] Τι γίνεται γιατί όλοι πάνε προς το λιμάνι έγινε τίποτα, ρώτησα αποριμένος

[περαστικός] Καλά δεν τα έμαθες; ρώτησε ξαφνιασμένος

[Εγώ]Όχι θα έπρεπε, απάντησα κάπως νευρικά

[περαστικός]Καλά καλά μην βαράς έρχεται ένας celestial dragon στο νησί μας, είπε με έναν θαυμασμό και μάλλον να έβλεπε και ο ίδιος για πρώτη φορά.

[Εγώ]Τι είναι αυτό άλλο είδος ανθρώπου; ρώτησα με μεγαλύτερη απορία

[περαστικός]Όχι είναι η βασιλική οικογένεια, μου απάντηση και έφυγε στο πλήθος.

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 7:47 pm

Σκεφτόμουνα να πάω και εγώ να δω αυτόν τον celestial dragon που ήθελαν να τον δουν τόσο πολύ όλοι για να καταλάβω και εγώ περί τίνος πρόκειται και να μην πήγενα και στο μάθημα με αυτήν την δικαιολογία έτσι και αλλιώς θεωρεία θα κάναμε με τον δάσκαλο για τα βοτανα και αυτά θα μπορούσα να τα διαβάσω κι όλας.Έτσι αποφάσισα να πάω να δω τι γίνεται.Υπάρχουν τόσα πολλά άτομα τριγύρω λες και πηγέναμε όλοι μαζί εκδρομή σε ένα άλλο μέρος.Όλοι ήταν τόσο χαρούμενοι που θα ερχόνταν αυτό το άτομο εκεί που δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο.Μόλις έφτασα στο λημάνι ο celestial dragon είχε ήδη κατέβει από το πλοίο και ακούγονταν φωνές και πηροβολησμοί.Σκέφτηκα αμέσως ότι επιτέθηκαν στον celestial dragon και πήγα να δω αλλά αυτό που είδα με συνετρέψε.Είδα έναν κύριο κάτω νεκρό μαζί με την γυναίκα του και να βρίσκεται ένα παιδί κάτω απο αυτούς.Ο celestial dragon κρατούσε πιστόλι και μόλις είχε σκοτώσει τους γονείες από το παιδί αυτό γιατί το παιδί μπήκε στον δρόμο του celestial dragon και οι γονείες του τον προστατευσαν.Όλοι πάγωσαν δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα και οι marines που είχε σαν φύλακες δεν έκαναν τίποτα παρά μόνο να πάρουν τους νερκούς γονείς από τον δρόμο του.Το παιδί το τράβηξαν μέσα στο πλήθος και σώθηκε οι γονείς του όμως πέθαναν ακαριέα απο το πιστόλι του celestial dragon με μια σφαίρα στην καρδιά.

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 7:52 pm

Εκείνη την στιγμή με έπνιξαν τόσα πολλά συναισθήματα που έχασε τους γονείς του και σκέφτηκα ότι ήμασταν ίδιοι .Τρόμαξα, συγκλονίστηκα, έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου.Όμως αμέσως αυτά τα συναισθήματα άλλαξαν και έγιναν μίσος τόσο μεγάλο μίσος που δεν ήξερα τι έκανα απλά προχορούσα προς το μέρος του για να τον σκοτώσε με τα ίδια μου τα χέρια.Γιατί αυτοί οι γονείς δεν έκαναν τίποτα τους σκοτώσε χωρίς λόγο και αίτια απλά τους σκότωσε.Πριν βρω όμως στο πλήθος για να βρεθώ απέναντι με τον celestial dragon ένα χέρι με έπιασε από τους ώμους .Μόλις το είδα φοβήθηκα αλλά δεν πρόλαβα να αντιδράσω με έπιασε και με γύρισε.Είναι ο δάσκαλος μου.

[Δάσκαλος] Παιδί μου μην το κάνεις δεν πρέπει να ανακατεύεις θα σε σκοτώσουν,είπε ο δάσκαλος με ένα βλέμα φόβου στα μάτια του.

[Εγώ] Γιατί δάσκαλε; Γιατί;Γιατί να κάνει κάτι τόσο απάνθρωπο και οι marines να μην κάνουν τίποτα. Είναι τόσο αφωσιομένοι σε τόσο απάνθρωπους ανθρώπους;Δεν βλέπουν τον τρόμο και την δυστηχία που έφερα μέσα σε λίγα λεπτά;

άρχισα να δακρίζω γιατί σκεφτόμουν αυτό το μικρό και αβοηθητό παιδί και κατάλαβα οτί και οι δύο είχαμε χάσει τους γονείς μας αλλά ήμουν μεγαλύτερος και μπορούσα να επιβιώσω αλλά αυτό το μικρό παιδί τι μπορούσε να κάνει.Είχα πνιγεί στις σκέψεις μου χωρίς να ακούω τίποτα άλλο.

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 7:58 pm

Άκουσα μια φωνή με φώναζε και γινόνταν όλο και πιο δυνατή.Ήταν ο δάσκαλός μου και προσπαθούσε να με βοηθήσει να μην χαθώ και πάλι σε αυτές τις σκέψεις που είχα με την οικογένεια μου.Με σήκωσε και είπε:

[Δασκαλος]Έλα αγόρι μου πάμε στο ιατρείο μου,είπε με απαλή και σιγανή φώνη στο αυτί μου

[Εγώ] Πάμε δάσκαλε πάμε ,απάντησα αλλά χωρίς να καταλάβω τι ακριβώς έγινε γιατί είχα σοκαριστεί αρκετά.

Φτάσαμε στο ιατρείο, καθόμασταν ήσυχα μέσα και δεν μιλούσε κανείς.Με τρόμαξε πολύ αυτό το περιστατικό και δεν μπορούσα να το συνιδητοποιήσω τι ακριβώς είχε γίνει.Ο δάσκαλός μου για να ξεχάσουμε το συμβάν ξεκίνησε το μάθημα όμως δεν μπορούσα να συγκεντροθώ γιατί σκεφτόμουν συνέχεια αυτά που έγιναν.Κάποια στιγμή σηκώνομαι και του λέω

[Εγώ] ΚΑΛΆ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΊΣ ΚΑΙ ΚΆΝΕΙΣ ΜΆΘΗΜΑ ΜΙΑ ΤΈΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΉ;ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΜΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΊΑ ΓΟΝΙΏΝ ΚΑΙ ΈΝΑ ΠΑΙΔΊ ΟΡΦΑΝΌ ΑΠΌ ΑΥΤΌΝ ΤΟΝ ΜΠ......ΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΈΧΕΙ ΨΥΧΉ;ΜΉΠΩΣ ΔΕΝ ΈΧΕΙΣ ΟΎΤΕ ΕΣΎ ΨΎΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΊΒΩΣ ΈΓΙΝΕ??

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:10 pm

[Δάσκαλος] τι είναι αυτά που λες παιδί μου και εγώ νιώθω συντετριμένος από αυτό που έγινε αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα γιατί θα μας σκοτώσουν και εμάς.Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σώζουμε ζωές. Και .......

Σταματάω τον δάσκαλο μου και αρχίζω να μιλάω πάλι εγώ

[Εγώ]ΝΑ ΣΩΖΟΥΜΕ ΖΩΕΣ;;ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΕΙΔΑΜΕ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΕΘΕΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΩΖΟΥΜΕ ΖΩΕΣ;;ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.

[Δάσκαλος] Έχει δίκιο αγόρι μου αλλά δεν θα άλλαζε κάτι είχαν ήδη πεθάνει από το όπλο του.Νομίζεις ότι εγώ δεν ήθελα να βοηθήσω; Αλλά δεν μπορούσαμε να κάνουμε τίποτα. Οι μόνοι που έρχονται αντιμέτοποι με αυτους είναι οι πειρατές αλλά και αυτοί τους φοβούνται γιατί αν πάθει κάτι θα έρθουν οι Admirals marine και θα σκοτωσουν αυτους που έκαναν κάτι τέτοιο όπως να πειράξουν έναν celestial dragon.

Μετά από αυτά που είπε ο δάσκαλος μου άρχισα να σκέφτομαι και ξαφνικά φωνάζω δυνατά.

[Εγώ] Θα γίνω πειρατής και θα κάνω ότι θέλω εγώ χωρίς να ρωτάω κανέναν και θα μπορώ να βοηθάω κόσμο χωρίς να σκέφτομαι τις συνέπειες, τα έλεγα αυτά καθώς περιφερόμουνα μέσα στο ιατρείο και ξαφνικά έτσι πως σκεφτόμουν μου λέει ο δάσκαλος

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:20 pm

[Δάσκαλος] Καλά παιδί μου τρελάθηκες; Ποιόν θα μπορέσεις να σώσεις έτσι; με ένα βλέμα λες και ήμουν τρελός που το σκέφτηκα.

[Εγώ] Όλους δάσκαλες όλα τα συμαντικά πρόσωπα για εμένα όπως το πλήρωμα που θα γίνω μέλος ή θα κάνω εγώ και θα μπορέσω να τους σώσω και όχι έτσι όπως άφησα τους γονείς αυτού του παιδιού.Δεν με νοιάζει να γίνω δημοφιλής πειρατής απλά θελώ να είμαι ελεύθερος και δυνατός για να θεραπεύω και να προστατεύω τα σημαντικά πρόσωπα για εμένα.απάντησα με ενθουσιασμό και με ένα μεγάλο χαμόγελο στο πρόσωπο μου σαν να είχαν αλλάξει όλα .Λες και είχα βρει τον σκοπό της ζωής μου.Σταματάω να σκέφτομαι και απευθείνομαι στον δάσκαλο μου.

[Εγώ]Δάσκαλε θέλω να μου μάθεις ότι ξέρεις και τα υπόλοιπα θα τα μάθω μόνος μου που θα ταξιδεύω με άλλα μέροι .του είπα με ενθουσιασμό και με αυτοπεποίθηση ότι θα καταφέρω αυτά που μόλις είπα και ήμουν έτοιμος για όλα

Ο δάσκαλος έμεινε άφονος αλλά κατάλαβε ότι δεν μπορούσε να μου αλλάξει γνώμη και για αυτό άλλαξε στάση χαμογέλασε και είπε.

[Δάσκαλος] Εσύ αποφασίζεις αγόρι μου με την ζωή σου θα σου μάθω ότι ξέρω μόνο αν μου υποσχεθείς ότι θα γίνεις ο καλύτερος ιατρός στο κόσμο.είπε γεμάτος χαρά

[Εγώ] ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!!

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:25 pm

Μετά από αυτήν την συζήτηση αρχίσαμε δουλεία και κανονίσαμε κάθε μέρα να κάνουμε μαθήματα για πολλές ώρες.Μέτα από πολύ εξάσκηση, διάβασμα και πρακτική που κάναμε στο ιατρείο έφυγα για το σπίτι.Μόλις ανέβηκα ένιωσα ότι σήμερα άλλαξε όλη η ζωή μου μέσα σε μια μέρα.Όμως ακόμα είμαι στεναχωριμένος για αυτό που έγινε σήμερα και αποφάσισα πως δεν θα ξανά αφήσω να γίνει κάτι τέτοιο μπροστά στα μάτια μου.Μετά από αυτή την υπόσχεση πήγα στην φωτογραφία με την οικογένεια μου και υποσχέθηκα ότι θα προστατεύω όσους μπορώ και θα τους θεραπεύω ότι και να γίνει.Καθώς έκανα αυτές τις υποσχέσεις ένιωθα ότι άλλαζα και γίνομουν ένα άτομο με αυτοπεποίθηση και δυναμισμό.Ένιωθα χαρούμενος και τρομερά τρομαγμένος που άλλαξε έτσι μέσα σε μια μέρα και δεν μπορούσα να αλλάξω τόσο καιρό .Μάλλον αυτό το συμβάν με άλλαξε και με έκανε να δω τον πραγματικό μου εαυτό.Πήγα λίγο έξω για να πάρω αέρα γιατί οι αποφάσεις που είχα πάρει ήταν σημαντίκες και θα άλλαζαν όλη την ζωή μου αλλά προς το καλύτερο.Ήταν η πρώτη φορά μετά από τόσο καιρό που κοίταξα την θάλασσα και το φεγγαρό φως και δεν ένιωσα μοναξιά.Ήταν σαν τότε που είμασταν όλοι μαζί δηλαδή με την οικογένεια μου και καθόμασταν έξω στο μπαλκόνι όλοι μαζί και διασκεδάζαμε με ότι βρίσκαμε. Είμαι σίγουρος ότι θα έβριξα αυτά τα άτομα και θα γυρίζαμε όλο το κόσμο και θα γινόμουν ο καλύτερος ιατρός στον κόσμο για να τους προστατεύσω

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:30 pm

.Μετά από λίγο νύσταξα και είπα να πάω για ύπνο.Είμαι σίγουρος ότι σήμερα δεν θα δω εφιάλτες και δεν θα ξανά δω άλλη φορά πότε.Έβαλα τις μπιτζάμες μου και έπεσα για ύπνο με ένα γλυκό χαμόγελο τα χείλη λες και μόλις είχα ερωτεύτη την ιδέα που είχα να γίνω πειρατής και να ταξιδέψω παντού.Αφού ξυπνάω το επόμενο πρωί βγαίνω στο μπαλκόνι για να ξυπνήσω και να πάρω καθαρώ αέρα.Ακόμα είχε εκείνο το χαμόγελο απο χθες λες και δεν κοιμήθηκα καθόλου και έμεινα με το χαμόγελο.Ετοιμάστηκα,ντύθηκα και ξεκίνησα για το ιατρείο του δασκάλου μου για να κάνουμε μάθημα και σήμερα.Καθώς πήγενα παρατήρησα ότι ήταν μια πολύ ωραία μέρα αλλά δεν το είχα καταλάβει γιατί ήμουν στον κόσμο μου και σκεφτέμουν τα δικά μου.Είδα γύρω μου όμως δεν ήταν κανείς έξω μετά από αυτό που είχε γίνει χθες μέχρι να φύγει ο celestial dragon όμως είχε φύγει ήδη από το νησί για να πάει στο νησί όπου ζει με την βασιλική του οικογένεια που να τον χέσω τον μπ.....δο είπα από μέσα μου αλλά είπα να μη το συνεχίσω και χαλάσω την μέρα μου.Πριν καν το καταλάβω είχα ήδη φτάσει στο ιατρείο του δασκάλου μου που με περίμενε πως και πως.Στο στενό για να πάω στο ιατρείο είδα τον δάσκαλο μου να κρατάει κάτι αλλά δεν τα είδα καθαρά και να μπαίνει στο ιατρείο.Ε λέω θα τα δω μόλις θα μπω μάλλον θα είναι για την πρακτική μου.Μπαίνω μέσα αλλά δεν ήταν κανείς και λέω τώρα καλά τι έγινε που είναι ο δάσκαλος μου.Αλλά πριν καλά καλά το καταλάβω ακούω βήματα από τον πάνω όροφο του ιατρείου που δεν είχα πάει ποτέ.Και τότε βλέπω να κατεβένει ο δάσκαλος μου από εκεί

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:35 pm

[Εγώ] Καλημέρα δάσκαλε τι έκανες εκεί πάνω ; Σε είδα να κρατάς μερικά πράγματα και είμαι περιέργος να δω τι είναι; Είναι για να με βοηθήσουν με τις γνώσεις και την πρακτική μου; είπα με ένα ενθουσιασμένο βλέμα λες και ήξερα ότι ήταν κάτι ενθουσιώδες που θα επιρρέαζε αυτά που θα μάθενα.

[Δάσκαλος] Ηρέμησε αγόρι μου και όλα θα έρθουν στην ώρα τους και θα μάθεις μην ανησυχείς,απάντησε ήρεμα με σοφία όπως κάνει πάντα.

[Εγώ] Καλά δάσκαλε, απαντάω με στενάχωρο βλέμα λες και χάθηκε ο ενθουσιαμός μου.

[Δάσκαλος] Είναι ώρα να ξεκινήσουμε το μάθημα αγόρι μου αλλά σήμερα και κάθε μέρα θα κάθεσε περισσότερο εδώ για να κάνουμε εξάσκηση

Αμέσως άλλαξε η διάθεση μου και επανήθλε όπως ήταν πριν χαρούμενη και είμαι έτοιμος για όλα.

[Εγώ] Εντάξει δάσκαλε ας ξεκινήσουμε, απάντησα ενθουσιασμένος

Έτσι ξεκινήσαμε την εξάσκηση αλλά και την μάθηση των βοτάνων και το πως θα πρέπει να βοηθάμε έναν πληγωμένο ή άρρωστο άνθρωπο.Από το πρωί μέχρι το απόγευνα να μελετάμε αλλά και να κάνουμε διαλύμματα για να φάμε και να ξεκουραστούμε.Κάναμε πολύ καλή δουλεία και έμαθα πολλά και καινούργια πράγματα που δν τα ήξερα .Μετά από μια τόσο κουραστική μέρα και αφού πίστευα ότι είχαμε τελειώσει με το μάθημα.Πάω να φύγω και ακούω τον δάσκαλο.

Φίλοι μου
Εχθροί μου
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next