Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 6:57 pm

Πράγματι λοιπόν ο λοιμός ήρθε και ήταν όντως χρόνια σκοτεινά αλλά κανείς σχεδόν δεν πέθανε γιατί είχαν μεριμνήσει για αυτό. Όταν όμως μετά απο δέκα χρόνια η γη ξανάνθισε και υπήρξε τροφή και πάλι. Όλα είχαν χάσει την λάμψη τους και σε τίποτα δεν θύμιζαν την πρώτη τους δόξα! Μα οι άνθρωποι ήταν ακόμη εκεί.. Τότε ο Fingon σε ένα λόγο που έβγαλε στην αυλή του ανακτόρου του έπεισε όλο το λαό να προσπαθήσει και να χτίσει τον τόπο του για μια ακόμη φορά απο τα συντρίμμια του παρελθόντος! Άλλωστε είχαν ακόμη τη γνώση και τη δύναμη μα είχαν ακόμη και εκείνο το σπαθί που ήταν ικανό να αναστηλώσει πολλά θαύματα με ένα μόνο άγγιγμα! Έτσι και έκαναν! Λίγα μόλις χρόνια αργότερα η Petra είχε φτάσει στην πρώτη της ομορφιά και όδευε για ύψη που θα ξεπερνούσαν ακόμη και το απόγειο του παρελθόντος. Όμως τα χρόνια των ανθρώπων στη γη είναι μετρημένα και έτσι ήταν τόσο για τον Fingon όσο και για τους άλλους γιούς...
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 7:05 pm

Μαζεύτηκαν για μια ακόμη, μια τελευταία ίσως φορά στην αίθουσα του θρόνου και έκρυψαν το σπαθί σε μια κρύπτη κάτω απο το συντριβάνι στο κέντρο της βασιλικής αυλής. Ύστερα ο καθένας πήρε τον πρωτότοκο γιο του και του ανέθεσε να φυλά εκείνος και τα παιδιά του το κειμήλιο της πρώτης δόξας του τόπου τους γιατί γνώριζαν πως αν έπεφτε σε λάθος χέρια μεγάλα κακά θα ξεκινούσαν. Από αυτούς φτιάχτηκαν οι 4 φρουροί του σπαθιού και για αρκετές γενιές φυλούσαν το κειμήλιο σαν κόρη οφθαλμού έτσι που όλα κυλούσα ήρεμα. Ο επόμενος βασιλιάς βγήκε με κλήρωση απο τους δευτερότοκους γιούς και σε κάθε γενιά εναλλάσσονταν στην εξουσία. Το όνομα του επόμενου βασιλιά ήταν Turgon και ήταν γιός του Fingolfin. Έπειτα τον διαδέχτηκε Finrod από την γενιά του Finarfin, ενώ μετά απο αυτόν ήρθε ο Curufin από την γενιά του Feanor.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 7:16 pm


Αλίμονο όμως γιατί αυτός ήταν και ο τελευταίος βασιλιάς του ευλογημένου αυτού τόπου, γιατί όσο περνούσαν τα χρόνια η παλιά γνώση χάνονταν και οι άνθρωποι ασχολούνταν πιο πολύ με τον εαυτό τους και τέχνες σκοτεινές. Έτσι και ο Curufin είχε δεθεί με την δύναμη του κειμηλίου και κρυφά τα βράδια πήγαινε στην κρύπτη και το βαστούσε και το κοίταζε για ώρες. Όταν λοιπόν ήταν ξανά η σειρά της γενιάς του Fingon να κυβερνήσει με τον Gil-galad ο Curufin αποφάσισε να κάνει την κίνηση του. Γιατί μόλις στεύθηκε ο νέος βασιλιάς δεν άργησε να καταλάβει πως στα πόδια του σιγόκαιγε μια χάσκουσα κόλαση από ίντριγκες, όπου ταπεινά πάθη κουφόκαιγαν μέρα και νύχτα, καταβροχθίζοντας όλες του τις καλές πράξεις, όπου όλες του οι καλές προθέσεις κατακάηκαν μέσα σε μια στιγμή από τα κάρβουνα του προσωπικού κέρδους για τον πιο ισχυρό ή τον πιο πανούργο. Τέτοιος ήταν και o Curufin και μια νύχτα που φυλούσε το κειμήλιο ο προστάτης απο την γενιά του, τον ξεγέλασε, τον μέθυσε και στον μαχαίρωσε. Έπειτα πήρε το ξίφος και έφυγε μέσα στο σκοτάδι, έτσι που κανείς πια δεν τον ξανάδε σε αυτόν τον τόπο!
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 7:23 pm

Ο νέος βασιλιάς του τόπου όμως δεν έδωσε άδεια να τον κυνηγήσουν για να μην συνεχιστεί ο κύκλος του αίματος. Μα ήταν πια αργά.Έπειτα από μακρόχρονο και κουραστικό αγώνα ενάντια στις προσπάθειες των ανθρώπων να εμποδίσουν με κάθε τρόπο την ευημερία όλης της φυλής τους, τελικά φθάρθηκε. Γεμάτος αγανάκτηση, περιφρόνησε το λαό του και από εκείνη τη στιγμή ήταν δυστυχισμένος. Μια νύχτα τον σκότωσε ένας κοντινός του φίλος, αυτόν και όλη του την οικογένεια. Τόσο πολύ είχε φθείρει τους ανθρώπους η εξουσία και η ζήλια για την δύναμη του που μόλις θα αποκτούσαν λίγη δύναμη θα αυτοαποκαλούνταν άρχοντες και θα μάζευαν στρατό και συμβούλους για να πάρουν τη γη του γείτονα τους. Αυτός ο φαύλος κύκλος ξεκίνησε με τον θάνατο του βασιλιά και τελείωσε με την διάλυση όλου του βασιλείου. Η Petra έμεινε εκεί άδεια από ανθρώπους μα γεμάτη από πτώματα να θυμίζει την παλιά δόξα του βασιλιά μα και το μαρτύριο του. Ύστερα ονομάστηκε Dolav και έμεινε ένας τόπος παρανόμων και φονιάδων όπου η δυστυχία και ο φθόνος γέμιζε τις καρδιές των ανθρώπων.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 7:42 pm

Spoiler:

Είμαι και γω λοιπόν σχετικός με όσα σας είπα γιατί είμαι ένας απο τους τελευταίους φρουρούς του κειμηλίου. Αν και έχει περάσει καιρός απο τότε ο όρκος μας για να φυλάμε αλλά και να πάρουμε πίσω ότι μας έκλεψαν ακόμη μας δένει και σχεδόν μας κυνηγά.

Αλίμονο! Και όσα είπεσ μόνο σαν μύθος έχουν φτάσει στα αυτιά μας! Είσαι λοιπόν ευπρόσδεκτος εδώ μόνο για όσο καιρό δεν θα μας προξενήσεις κανένα κακό και κανείς δεν θα έρθει να σε κυνηγήσει! Μα δεν μου είπες ακόμη πως έφτασες μέχρι το νησί μας.

Όπως σου είπα είμαι ένας απο αυτούς που θα έπρεπε να φρουρούν το αντικείμενο αυτό. Μέχρι εδώ με έφερε ο όρκος μου να το βρω και να το φέρω πίσω. Είναι ο μοναδικός σκοπός στη ζωή μου και μέχρι να τον εκπληρώσω δεν θα αφήσω αυτόν τον κόσμο. Ακολούθησα λοιπόν τα λιγοστά ίχνη που είχα για την πορεία του σπαθιού και με έβγαλαν στον τόπο σας. δεν θυμάμαι πως ακριβώς έφτασα σε αυτό το νησί γιατί στην προηγούμενη μάχη μου κυριεύθηκα απο μανία υποκείπτοντας στις δυνάμεις μου και λίγα θυμάμαι απο τότε. Βλέπεις για να ζήσω αναγκάστηκα να κυνηγάω επικηρυγμένους και να τους παραδίδω στο ναυτικό. Ξέρω πως λίγη τιμή υπάρχει σε όσα κάνω αλλά είναι ανάγκη να επιβιώσω για να πετύχω τον σκοπό μου. Μη φοβάσαι όμως γιατί κανείς δεν με κυνηγά και δεν πρόκειται να σας βλάψω με κανένα τρόπο.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 8:01 pm

Είσαι λοιπόν ευπρόσδεκτος στο χωριό μας. Αλλά επέτρεψε μου μια τελευταία ερώτηση. Για ποιόν όρκο μιλας και για ποιες δυνάμεις;

Όσα με ρωτάς είναι όπως και εσύ θα καταλαβαίνεις πολύ προσωπικά και λίγοι τα γνωρίζουν. Μα επειδή σας χρωστώ την ζωή μου θα απαντήσω σε αυτές τις τελευταίες ερωτήσεις. Όταν κλάπηκε το σπαθί όλοι οι φρουροί ορκίστηκαν πως θα το βρούν και θα το φέρουν πίσω όσα χρόνια και αν περάσουν, όσο μακριά και αν πρέπει να φτάσουν, όποιο και να είναι το κόστος. Κάθε ένας απο τους φρουρούς πρίν πεθάνει αφήνει ένα διάδοχο για να εκπληρώσει αυτόν τον όρκο. Θεωρητικά λοιπόν κάθε στιγμή θα έπρεπε να υπάρχουν 4 φρουροί αλλά μετά από τόσα χρόνια δεν γνωρίζω τίποτα για την τοποθεσία των υπολοίπων. Κάθε φρουρός έχει και μια συγκεκριμένη ειδικότητα και πολλοί απο όσους ως τώρα είχαν αυτό το ρόλο χρησιμοποιούσαν απόκοσμες δυνάμεις όπως αυτές των φρούτων του διαβόλου. Υπάρχουν λοιπόν εκείνοι που κατάγονται απο τον Feanor, αυτοί έχουν στην κυριότητα τους δυνάμεις που επηρεάζουν τον χώρο και την ύλη. Εκείνοι που κατάγονται απο τον Fingolfin έχουν τη δύναμη να επηρεάζουν τα μυαλά ή τις τύχες των ανθρώπων με διάφορους τρόπους. Ενώ, εκείνοι που κατάγονται απο τον Finarfin έχουν στενή σχέση με την φύση και τα ζώα και πολλές φορές έχουν τις δυνάμεις τους. Τέλος αυτοί που κατάγονται απο τον Fingon και είναι και οι πιο δυνατοί έχουν σπάνιες δυνάμεις ενώ συχνά δεν έχουν τη δύναμη κανενός φρούτου αλλά γνωρίζουν αρκετές τέχνες απόκρυφες και στηρίζονται κυρίως σε όσα ο άνθρωπος μπορεί να καταφέρει μόνος του ή μάλλον σχεδόν μόνος του.. Θα σε παρακαλούσα όμως να μείνεις ευχαριστημένος με όσα γνωρίζεις.


Last edited by Mayakovsky on Mon Nov 12, 2012 8:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 8:10 pm

Δεν είπαμε τίποτα άλλο. Αυτά ήταν αρκετά, ο κόσμος τους είχε ταραχτεί ανεπανόρθωτα, ξέραν ότι απέναντί τους είχαν έναν άνθρωπο που θα έκανε τα παντα για να πετύχει τον σκοπό του. Ή μάλλον όχι, την εμμονή του. Πολλές φορές είχα αναρωτηθεί αν ο όρκος μου είχε κάποιο νόημα, αν το κειμήλιο υπήρχε πράγματι. Αν είχε χαθεί στα βάθη του χρόνου ή αν είχε πέσει σε κάποια άβυσσο της θάλασσας χαμένο απο τα ανθρώπινα χέρια για πάντα. Αν... Αν... Αν... Κι όμως έπρεπε να συνεχίσω, έτσι με είχε μάθει ο πατέρας μου, γεννήθηκα και μεγάλωσα με αυτό το σκοπό. Κάθε πρωτότοκος γιός υπάρχει για αυτό αιώνες τώρα. Εκπαιδεύτηκα για αυτό, ταξίδεψα, σκότωσα.. Όχι τώρα πια δεν υπήρχε γυρισμός ήταν αργά, πολύ αργά... Έμεινα μόνος στο δωμάτιο να κοιτάω την φωτιά. Απο μικρός αγαπούσα την εστία στο σπίτι μας, ήταν σαν να μου μιλούσε ήταν σαν να αγαλιαζε η ψυχή μου. Σηκώθηκα και πήγα στο δωμάτιο τ επόμενο πρωί έπρεπε να ετοιμαστώ για το ταξίδι μου. Μα πρν απο αυτό έπρεπε να βρω τον επόμενο προορισμό μου.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 12, 2012 8:22 pm

Αυτό ποτέ ωε τώρα δεν με δυσκόλεψε.. Η διαδικασία ήταν απλή, η φωνή μέσα μου θα μου έλεγε για μια ακόμη φορά τι να κάνω. πολλέ φορές είχα αναρωτηθεί αν ήμουν τρελός, αν όλα ήταν στη φαντασία μου. Μα κάθε βράδυ που έκλεινα τα μάτια μου ερχόταν κάθε διαολεμένη φορά αυτή η φωνή, αυτή η φλεγόμενη σκοτεινή φιγούρα. Πάντα μιλούσε μέσα στο μυαλό και την ψυχή μου, ήταν κομμάτι μου. Το ίδιο θα γινόταν και απόψε, άλλως ένας εφιάλτης, κάθε βράδυ και απο ένας μέχρι που τελικά θα έχανα τα λογικά μου. Σιγά σγιά αποκοιμήθηκα...

Όλα γύρω μου ήταν κόκκινα, λες και είχα αχρωματοψία λες και έβλεπα τον κόσμο μέσα απο μια στάλα αίματος. Ήμουν στο κρεββάτι ξαπλωμένος, όλα έμοιαζαν ίδια. Προχώρησα στο τζάκι, η φωτιά έκαιγε ακόμη.. Αλλά ο Doran ήταν νεκρός δίπλα της! Πετσοκομμένος σχεδόν διαμελισμένος. Δίπλα του στέκονταν εκείνη η σκοτεινή φιγούρα και ήταν σαν να ζεστένονταν δίπλα στη φωτιά...
Ίσως να είχες καλύτερη τύχη εκεί που ο ήλιος ανατέλλει...
Ψάξε εκεί για την αρχή του μονοπατιού... Ο ήλιος θα σε οδηγεί ως το τέλος..
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 1:01 am

Όταν σηκώθηκα με ανακούφιση παρατήρησα ότι όλα ήταν φυσιολογικά , όλα όπως τα είχα αφήσει το προηγούμενο βράδυ, μόνη ίσως διαφορά ήταν η θράκα που είχε πάρει την θέση της ζωηρής φλόγας του προηγούμενου βραδιού. Πήγα στην κουζίνα και έκανα ένα καφέ, ευτυχώς ο οικοδεσπότης μου, μου είχε δείξει τα κατατόπια και είχα αυτονομία κινήσεων. Κάθισα στο τραπέζι και άναψα ένα τσιγάρο, ήταν ακόμη χάραμα και υπέθεσα ότι o Doran δεν θα σηκώνονταν πσε λιγότερο απο 2-3 ώρες. Σε αυτό τον τόπο ξημέρωνε αρκετά πιο αργά από ότι στην πατρίδα μου και το τσουχτερό κρύο δεν επέτρεπε την πρωινή εργασία.

Μόλις ο οικοδεσπότης μου σηκώθηκε ανταλλάξαμε μερικές αδιάφορες κουβέντες για τον καιρό και τα καφενεία που άξιζε να επισκεφθώ. Ύστερα του ανακοίνωσα ότι θα έφευγα απο το νησί τις επόμενες μέρες, η αλήθεια είναι πως δεν μου φάνηκε όσο ανακουφισμένος θα περίμενα, μα άφησα το ζήτημα ως είχε. Εκείνη την μέρα το μόνο που έκανα ήταν να επισκεφτώ την αγορά του χωριού για να μπαλώσω μερικά ρούχα και να ακονίσω τα όπλα μου, την υπόλοιπη ώρα μου την πέρασα χαζολογώντας δίπλα στην φωτιά.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 1:09 am

Την επόμενη μέρα είχα πα΄ρει απόφαση να αφήσω το νησί. Το βράδυ αποχαιρέτησα τον οικοδεσπότη μου αφού πρώτα τον διαβεβαίωσα ότι μια μέρα θα ξεπλήρωνα την καλοσύνη του. Ύστερα φάγαμε ένα πλουσιοπάροχο γεύμα και ήπιαμε τόσο κρασί ώστε ούτε που κατάλαβα πως έπεσα στο κρεββάτι μου. Η αλήθεια είναι ότι το αλκοόλ ήταν ένα απο τα βασικά προϊόντα της περιοχής. Εδώ ο κόσμος έπινε καθημερινά, όχι μόνο για να γλεντήσει αλλά και για να μείνει ζεστός τα κρύα βράδια. Το επόμενο πρωινό σηκώθηκα και πάλι το χάραμα, χωρίς καμία καθυστέρηση μάζεψα τα πράγματα μου και ξεκίνησα για το λιμάνι του νησιού όπου είχα αφήσει και την βάρκα μου, όπως έμαθα από τους χωρικούς. δεν είχα πεί σε κανέναν αυτή την ιστορία και ένιωθα λίγο καλύτερα αφού την μοιράστηκα, όμως η αλήθεια ήταν ότι μάλλον ήμουν ο τελευταίος εν ζωή φρουρός και μέχρι σήμερα ποτέ δεν πίστεψα ότι θα είμαι αυτός που αθα τα κατεφέρει.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-φρούτο] The worker [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Τέλος-Φρούτο}Ένα ιστορικό ταξίδι [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The legacy of the spider [Τέλος-Φρούτο] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Φρούτο] Vengeance, Zombies and the gift [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Matsue-
Jump to: