Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος] Forging an alliance [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τελος] Forging an alliance  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Forging an alliance [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Forging an alliance  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 07, 2012 2:26 pm

Μολις τελείωσα να εξιστορώ ,με κοιτούσε με γουρλωμένα μάτια..
-Ωστε εσύ είσαι αυτός ο Α...
Άπλωσα το χέρι μου και τον σταμάτησα πριν το πει..
-Οχι εδώ ,του είπα..Όχι δημόσια....
Περιμέναμε ως που να φίγει και ο τελευταίος πελάτης..Είχαμε μείνει μονο εγώ ο Sparda και ένας ακόμα αντρας που δούλευε στο Bar..

-Αυτός δεν θα φύγει? τον ρώτησα δείχνοντας τον άλλο συναδελφο του στο μπαρ
-Οχι, είναι δικος μου...Πρώην πειρατης και καλό παιδι...
-Εντάξει....Πιστεύω για να καταλαβαίνεις γιατί δεν θέλω να με λες ''Α'' δημόσια...Ούτε Αlucard...Οχι μέχρι να σκοτώσω όσους με ξέρουν με αυτό το όνομα...
-Κι εμένα?? έκανε με παραξενεμένο βλέμμα, ενώ ο άντρας που ήταν στο bar, έβγαλε ένα μακρύ τουφέκι με το οποίο με σημάδευε..Μόλις το είδε αυτό ο Sparda, έκανε ένα σήμα με το χέρι του, και ο άλλος άντρας κατέβασε το όπλο..
-Δεν εννοώ εσένα φυσικά...μιλάω γι αυτούς που είναι μακρυα απ το νησι..Εδώ ήρθα για να σε πείσω να έρθεις να ταξιδέψεις μαζί μου...Θα γίνω πειρατής...
-Το έχεις σκεφτεί καλα μικρέ?..Αλλα θα μου πεις, ότι κατέστρεψες ολόκληρο νησί...Έμεινε σκεπτικός..
-Θα πάμε στην μεγάλη γραμμή κάποτε...Αυτό που πάντα επιθυμούσες....
-Δέχομαι τοτε...Αλλα μόνο υπο έναν όρο...
-Ποιον?
-Να έρθει ο Leon μαζί μας..
Μετά απο έναν σύντομο συλογισμό απάντησα
-Εντάξει...


Σηκωθήκαμε δίνοντας τα χέρια....Μια κίνηση ακόμα για να ολοκληρωθεί το όνειρο μου , είχε ολοκληρωθεί


Την ίδια ώρα στο Elfheim
,


Έφτασαν οι δυνάμεις των marines..Είδαν πως δεν είχε μείνει τίποτα όρθιο απ όλο το νησί...Άνθρωποι,, ζώα , κτήρια , δέντρα τα πάντα είχαν χαθεί....Οι προσπάθειες συνεχίζονταν μήπως και βρουν τους επιζώντες...Ο επικεφαλής της ομάδας διάσωσης καταργιόταν απο μέσα του αυτόν τον κακοποιό με το κωδικό όνομα ''A'', γιατί ότι του είχε πει, ήταν αλήθεια..Είχε καταστρέψει στην πραγματικότητα ένα ολόκληρο νησί

Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

[Τελος] Forging an alliance  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Forging an alliance [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Forging an alliance  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 08, 2012 10:29 pm

Όνομα χαρακτήρα: Alucard

P.o.M. Points: 5

Belli: 17.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Λες ότι υπάρχει κακόφημο μπαρ, που μαζεύει εγκληματίες, στο νησί το οποίο βρίσκεται η κεντρική βάση των Marine της South Blue Sea. Επίσης, αυτό το πράγμα στο είπε ένας Marine. Εγώ προσωπικά το βρίσκω παράλογο. Επίσης, η ιστορία φαίνεται σαν να την έκανες απλά για να κάνεις μια ιστορία στο νησί. Πήγες στο νησί, βρήκες έναν φίλο σου και συζητήσατε και τίποτα άλλο. Τέλος, ξαναβλέπε την ιστορία σου πριν την ποστάρεις, για να διορθώνεις κάποια λάθη βιασύνης που κάνεις.
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
 
[Τελος] Forging an alliance [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: