Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 6:49 pm

Με στόχο το νησί Matsue έπρεπε πρώτα να κάνω μια μικρή στάση στο Micquet για ανεφοδιασμό. Το Micquet σύμφωνα με τον χάρτη-οδηγό μου, ήταν ένα από τα μεγαλύτερα νησιά της North Blue. Είναι γενικά έρημο, αλλά έχει πολλούς κατοίκους. Η πόλη του Micquet είναι παραθαλάσσια αλλά τα χωριουδάκια που είναι γύρω γύρω, είναι ορεινά. Σύμφωνα με τις πληροφορίες του χάρτη το νησί φημίζεται για τα φαγητά και τους εξαίσιους σεφ του.
Καιρός ήταν να φάω κάτι καλό, αν δεν πεθάνω από την ασιτία τότε σίγουρα θα πεθάνω από την μαγειρική μου... Είπα καθώς για μια ακόμη φορά έφτυσα το φαγητό που έβαλα στο στόμα μου... Χάθηκε να θυμάμαι μόνο πως μαγειρεύουν, τότε σίγουρα δεν θα έφτιαχνα αυτή την αηδία... Συνέχισα να λέω...
Με αυτά και με αυτά έφτασα να βλέπω τις ακτές του Micquet, με μια ιδιαίτερη χαρά που επιτέλους θα έτρωγα ένα κανονικό γεύμα, ίσιωσα το πλοίο μου και κατευθύνθηκα προς το λιμάνι της πόλης του Micquet. Ύστερα από μερικά λεπτά έφτασα στο λιμάνι και αφού έδεσα το πλοίο μου κατευθύνθηκα προς το κέντρο της πόλης με σκοπό να βρω ένα μαγαζάκι να φάω...


Last edited by Roni on Mon Nov 05, 2012 9:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 6:57 pm

Είχε περάσει περίπου μισή ώρα από την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στο νησί και μόλις είχα βρει το μαγαζάκι που έψαχνα. Άνοιξα την πόρτα και μπήκα μέσα, δεν είχε πολύ κόσμο, αν και αυτός ο κόσμος που είχε με κοιτούσε καχύποπτα... Δίχως να δώσω και ιδιαίτερη σημασία, έκατσα σε ένα τραπέζι και έκανα νόημα στον σερβιτόρο να έρθει για να παραγγείλω. Ένας βαριεστημένος τύπος έφτασε πριν τον σερβιτόρο και αφού με κοίταξε από την κορφή μέχρι τα νύχια είπε:
Λεφτά έχεις ξένε? Γιατί άνθρωποι δίχως λεφτά, δεν επιτρέπεται να φάνε στο μαγαζί μου... Λέγε λοιπόν, έχεις παραδάκι? Το κατάνα μου βγήκε από την θήκη του και κατευθύνθηκε προς τον λαιμό του τύπου, σταμάτησε μερικά χιλιοστά μακρυά του, εκείνος ξερό κατάπιε και με κοίταξε τρομαγμένα αυτή την φορά...
Καλό θα ήταν να φέρεστε στους πελάτες σας με περισσότερο σεβασμό... Έτσι θα σας δίνουν πιο εύκολα τα λεφτά τους... Αντιθέτως αν δεν τους σέβεστε, μπορεί κάποιος να σας κόψει κάνα κεφάλι... Του είπα με ψυχρό ύφος, ενώ παράλληλα άφησα ένα πουγκί με λεφτά πάνω στο τραπέζι.
Ο σερβιτόρος ήρθε δειλά δειλά και μου ζήτησε συγγνώμη εκ μέρους του "πατέρα" του, τον κοίταξα και μερικά λεπτά αργότερα κατέβασα το κατάνα μου και το έβαλα και πάλι στην θήκη του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 7:12 pm

Ο μικρός με ευχαρίστησε και μου έφερε λίγο από το διάσημο κρασί του Micquet ως δώρο συγγνώμης, το δέχτηκα και αφού του παράγγειλα, απόλαυσα το φαγητό που μου έφερε. Περίπου δύο ώρες αργότερα είχα τελειώσει με το φαγοπότι και τον κάλεσα για να τον ρωτήσω πληροφορίες για το νησί αυτό.
Στο νησί υπάρχουν πολλά αξιοπρόσεχτα πράγματα, ένα από αυτά όπως θα παρατήρησες είναι και η απληστία των κατοίκων του, δυστυχώς και του πατέρα μου. Γενικά έχουμε αρκετούς παρανόμους στο νησί, καλό θα είναι να προσέχεις τα νώτα σου, ιδιαίτερα μετά το περιστατικό που έγινε εδώ, έδειξες πως ξέρεις να χειρίζεσαι το σπαθί, αυτό θα σε κάνει μεγαλύτερο στόχο...
Δεν καταλαβαίνω, το γεγονός αυτό θα έπρεπε να δείξει στους παρανόμους πως πρέπει να με φοβούνται, όχι να θέλουν να με αντιμετωπίσουν κιόλας.
Είναι απλό, όσο πιο δυνατός είσαι τόσο πιο δύσκολος αντίπαλος είσαι, οπότε θα είσαι ένα καλό έμβλημα για όποιον σε νικήσει... Οπότε να περιμένεις αρκετές επιθέσεις από εδώ και πέρα. Μου είπε ο μικρός σερβιτόρος.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 7:24 pm

Μάλιστα, αυτό είναι πράγματι αρκετά ενδιαφέρον... Λοιπόν τότε ελπίζω να έρθουν γρήγορα, γιατί ήδη βαριέμαι την ζωή μου εδώ πέρα. Λοιπόν άλλες λεπτομέρειες που έπρεπε να μάθω, έχεις να μου πεις? Του είπα ενώ έπαιζα με το κατάνα μου, ο σερβιτόρος με κοίταγε αποσβολωμένος, μάλλον δεν είχε ξανά ακούσει τέτοια λόγια στην ζωή του.
Μα.. Μάλιστα, στο νησί είναι δύο αρκετά έως και πολύ δυνατοί πολεμιστές, τα ονόματα τους είναι Farkas και Virkas. O Farkas στο παρελθόν είχα ταξιδέψει στην Μεγάλη Γραμμή για να αποδείξει την δύναμη του στους Marine, όμως εκείνοι τον απέρριψαν επειδή ήταν πολύ βίαιος... Ο Virkas από την άλλη είναι ο αδερφός του Farkas, είναι και αυτός πολύ δυνατός, τον ακολουθάει όπου και αν πάει...
Ενδιαφέρον, θα ήθελα να γνωρίσω αυτόν τον Farkas. Φαίνεται δυνατός αντίπαλος, θα ήθελα να μετρήσω την δύναμη του με τα ίδια μου τα χέρια.
Αυτό δεν γίνεται, ο Farkas και ο Virkas είναι ίσως οι μόνοι που δεν πρόκειται να σε ενοχλήσουν εδώ πέρα. Είναι και οι δυο τους πολλοί φιλήσυχοι και πλέον βγάζουν τα λεφτά τους με το να συνοδεύουν ανθρώπους από την πόλη στα χωριά γύρω στο Micquet.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 7:35 pm

Δεν ήμουν ευχαριστημένος με την απάντηση που πήρα από τον σερβιτόρο, έτσι τον πλήρωσα και βγήκα και πάλι στην πόλη για να βρω τίποτα ενδιαφέρον. Περπάταγα για αρκετή ώρα, μέχρις ότου βρέθηκα σε ένα αδιέξοδο, γύρισα ώστε να επιστρέψω στην κεντρική πλατεία της πόλης αλλά δυο φιγούρες μου έκοψαν τον δρόμο. Ο ένας φορούσε μαύρα γυαλιά, μια μπλε μπλούζα και ένα λευκό παντελόνι, ενώ στην μέση του είχε στερεωμένο ένα σπαθί. Ο δεύτερος ήταν ντυμένος ακόμα πιο περίεργα από τον πρώτο, στο κεφάλι του είχε ένα κόκκινο πανί, ενώ από κάτω φορούσε μια καπαρντίνα και ένα περίεργο κίτρινο είδος βερμούδας.
Μέχρι εδώ ήταν ο δρόμος σου μικρέ, παραδώσου ήσυχα και σου υπόσχομαι να μην σε πειράξουμε... Και τώρα άσε το κατάνα σου στο έδαφος με ήρεμες κινήσεις και άπλωσε τα χέρια σου μπροστά... μου είπε ο τύπος με την κόκκινη κορδέλα στο κεφάλι, τον κοίταξα με ένα χαιρέκακο ύφος και γέλασα ειρωνικά...
Περίμενα πως και πως αυτή την στιγμή, εμπρός λοιπόν, δείξτε μου τι μπορείτε να κάνετε εσείς οι κάτοικοι του Micquet. Αλλά φροντίστε να είναι ενδιαφέρον αυτό που θα μου δείξετε... Τους είπα και έβγαλα το κατάνα μου από την θήκη του, εκείνοι ετοιμάστηκαν για μάχη...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 9:42 pm

Ο τύπος με την κόκκινη μπαντάνα μου επιτέθηκε πρώτος, απέκρουσα με ευκολία το χτύπημα του και του ανταπέδωσα και εγώ ένα ακόμα... Έκανε μερικά βήματα πίσω και ετοιμάστηκε να ξανά επιτεθεί όμως εγώ ήμουν πιο γρήγορος από εκείνον και έτσι του ξανά επιτέθηκα πριν προλάβει να ανασυνταχθεί, δεν πρόλαβε να αποκρούσει ή να αποφύγει το χτύπημα μου και έτσι μια βαθιά πληγή δημιουργήθηκε στην κοιλιακή του χώρα...
Μόνο αυτό μπορείς να κάνεις? Τι σόι εχθρός είσαι εσύ αν δεν μπορείς να αποκρούσεις μια τέτοια επίθεση... Καλύτερα να σταματήσεις όσο είναι νωρίς πιτσιρίκο, γιατί μετά δεν σου εγγυώμαι την ασφάλεια αλλά και την διαφύλαξη της ζωής σου... Του είπα περιπαιχτικά ενώ τον κοιτούσα περιφρονητικά... Εκείνος σηκώθηκε σιγά σιγά και ετοιμάστηκε να μου ξανά επιτεθεί, βλέποντας πως δεν έπαιρνε από λόγια αποφάσισα να δώσω ένα γρήγορο τέλος σε αυτή την ιστορία, άλλωστε δεν υπήρχε λόγος να ασχολούμαι με έναν τόσο ασήμαντο αντίπαλο...
Ώστε επέλεξες να πολεμήσεις, έλα λοιπόν να πεθάνεις με αξιοπρέπεια... Σου υπόσχομαι πως θα βάλω τα δυνατά μου... Του είπα καθώς σήκωνα για μια ακόμη φορά το κατάνα μου...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 9:47 pm

Μου επιτέθηκε για μια ακόμη φορά, αυτή την φορά όμως δεν απέκρουσα το χτύπημα του, έμεινα ακίνητος και τον άφησα να με χτυπήσει με το σπαθί του, το αίμα μου έτρεψε στο σώμα μου, δεν πονούσα, χαιρόμουν με αυτή την μάχη...
Ελπίζω να ικανοποιήθηκες τώρα που κατάφερες να με χτυπήσεις επιτέλους... Τώρα όμως ήρθε η ώρα να τελειώσει αυτή η ιστορία... Η μάχη μας τελειώνει εδώ και εγώ είμαι ο νικητής... Είπα και σήκωσα απότομα το κατάνα μου, σκίζοντας έτσι την σάρκα του, το αίμα του πετάχτηκε και έβαψε το πρόσωπο μου κόκκινο... Ο αντίπαλος μου έπεσε κάτω αιμόφυρτος και ο άλλος είχε μείνει παγωμένος και κοιτούσε το θέαμα...
Δεν είναι νεκρός, δεν αξίζει να σκοτώσω κάποιον τόσο ασήμαντο. Σκοτώνω μόνο όσους αντιπάλους μου το αξίζουν... Πάρτον και φύγετε από εδώ, δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με μικρό εγκληματίες... Είπα στον άλλο αντίπαλο μου, ενώ παράλληλα του έδειξα το σήμα των κυνηγών που είχα στον αριστερό μου ώμο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 9:47 pm


Είσαι κυνηγός επικηρυγμένων?? Και τότε... Γιατί μας επιτέθηκες, αφού είμαστε σύμμαχοι... Είπε εκείνος και μου έδειξε το ίδιο σήμα στο χέρι του καθώς και στο χέρι του αιμόφυρτου, πρώην αντιπάλου μου.
Δεν σας επιτέθηκα εγώ, εσείς προσπαθήσατε να μου επιτεθείτε, εγώ απλά σας νίκησα... Όσο για το σήμα αυτό, δεν μου λέει κάτι... Είμαι κυνηγός επικηρυγμένων αλλά προχωράω μόνος μου, δεν έχω ούτε συμμάχους ούτε τίποτε... Αυτά τα κάνουν οι αδύναμοι Marine και οι Επαναστάτες... Εμείς και οι πειρατές είμαστε ελεύθεροι να κάνουμε ότι θέλουμε και τώρα εξαφανίσου από μπροστά μου, ντροπιάζεις τους υπόλοιπους κυνηγούς τόσο αδύναμος που είσαι... Είπε με ψυχρό ύφος και τους γύρισα την πλάτη για να φύγω από το σοκάκι... Ο τύπος πίσω μου έτρεξε στον φίλο του για να του προσφέρει τις πρώτες βοήθειες ενώ εγώ απομακρυνόμουν από την σκηνή της "μάχης". Δεν πέρασαν πάνω από είκοσι λεπτά και είχα φτάσει και πάλι στην κεντρική πλατεία της πόλης του Micquet. Βρήκα ένα φτηνό motel για να περάσω το βράδυ μου, ευτυχώς εκτός από εκείνο το συμβάν, η υπόλοιπη νύχτα πέρασε ήσυχα, έτσι το πρωί ήμουν και πάλι έτοιμος για να συνεχίσω το ταξίδι μου για το Matsue Island...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 9:48 pm


Βγήκα και πάλι στην κεντρική πλατεία και γύρισα στα μαγαζιά για να πάρω τα εφόδια που μου χρειάζονταν για το ταξίδι μου. Αγόρασα αρκετά τρόφιμα, ώστε να αποφύγω να μαγειρέψω πάλι στο πλοίο μου, αλλά για την περίπτωση που θα χρειαζόταν να το κάνω, αγόρασα και ένα βιβλίο μαγειρικής.
Ήμουν πλέον έτοιμος για να συνεχίσω το ταξίδι μου, το νησί Matsue ήταν αρκετά κοντά στο Micquet και έτσι δεν θα είχα ιδιαίτερο πρόβλημα στο να φτάσω εκεί πέρα. Κατέβηκα στο λιμάνι σιγά σιγά, ενώ παράλληλα χάζευα τα μαγαζιά με όπλα και διάφορα άλλα αντικείμενα που θα μπορούσαν να με προστατέψουν στις μάχες μου. Σιγά σιγά έφτασα στο τέλος της αγοράς και πήρα τον μικρό δρόμο που οδηγούσε στο λιμάνι της πόλης του Micquet, έφτασα και αφού βρήκα το πλοίο μου τοποθέτησα τα πράγματα που αγόρασα και επιβιβάστηκα στο πλοίο μου. Έλυσα το σχοινί και ξεκίνησα για μια ακόμη φορά το ταξίδι μου για τον πρώτο μου στόχο, τον Samurai που έσπερνε τον τρόμο στο Matsue. Αν όλα πήγαιναν όπως τα υπολόγιζα σε περίπου πέντε ώρες θα ήμουν σε θέση να δω τις ακτές του Matsue Island, από εκεί και έπειτα θα έπρεπε να ψάξω και να βρω τον στόχο μου, αφού τον νικήσω θα έπρεπε να τον παραδώσω στους Marine...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Nov 05, 2012 9:54 pm

Σιγά σιγά το Micquet γινόταν όλο και πιο μικρό πίσω μου, γύρισα το κεφάλι μου και το κοίταξα για μια τελευταία φορά προτού απομακρυνθώ τόσο ώστε να μην μπορώ πλέον να το δω... Ήταν μια ευχάριστη στάση για ανεφοδιασμό, ακόμα και αν η μάχη μου με τον υποτιθέμενο κυνηγό επικηρυγμένων ήταν κάτι παραπάνω από βαρετή, πέρασα σχετικά καλά όταν τον έκοβα με το κατάνα μου. Τώρα όμως έπρεπε να επικεντρωθώ στον στόχο μου, ήξερα πως ο Samurai αυτός δεν θα ήταν κάποιος εύκολος αντίπαλος, άλλωστε ήταν ένας άνθρωπος που πολεμούσε με τους Marine τόσο καιρό και ακόμα δεν είχε χάσει ούτε μια φορά, άσχετα με τον αριθμό των αντιπάλων που αντιμετώπιζε κάθε φορά. Έβγαλα το κατάνα μου από την θήκη του και το κοίταξα στο δυνατό φως του ήλιου, είχα πίστη στο σπαθί αυτό, ήξερα πως δεν θα με άφηνε απροστάτευτο απέναντι σε έναν τέτοιο εχθρό... Σηκώθηκα και το ξανά έβαλα στην θήκη του, κοίταξα μπροστά, σε λίγες ώρες θα αντιμετώπιζα τον εχθρό μου...!
Back to top Go down
Sponsored content





First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
First Encounter, First Mistake (Τέλος) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Micqueot-
Jump to: