Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:21 pm

Είχαν περάσει αρκετές ώρες από τότε που έφυγα από το νησί μου. Το βράδυ είχε κυλήσει ήρεμα, χωρίς να έχω ιδιαίτερο πρόβλημα στην διαδρομή. Δεν ήξερα που πήγαινα, το κουπί μου απλά με οδηγούσε προς μια πορεία. Ευθεία, όλο ευθεία. Τα χέρια μου είχαν κουραστεί ήδη, αν και όλο το βράδυ προτίμησα να αφήσω την βάρκα να διαλέξει την πορεία της. Αλλά εκείνη συνέχιζε ευθεία, όλο ευθεία.

Θεώρησα ότι κάποιο νόημα θα είχε αυτό. Ο ήλιος είχε αρχίσει σιγά σιγά να ανατέλλει και οι πρώτες ακτίνες του με τύφλωσαν. Ένιωθα κουρασμένος για κάποιο λόγο. Δεν είχα συνηθίσει την υγρασία της θάλασσας, είχα καιρό να ταξιδέψω. Και ειδικότερα μόνος μου, με μια βάρκα. Έκλεισα τα μάτια μου για μια στιγμή μόνο. Η εικόνα του τρελού πειρατή που σήκωνε το μεσαίο του δάχτυλο ήρθε ξαφνικά στο μυαλό μου. Τα μεγάλα του μάτια γυάλιζαν και το σαρδόνιο χαμόγελο του με έκανε να ανατριχιάσω και πάλι.


Last edited by Makoto on Fri Nov 02, 2012 11:36 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:21 pm

Αλήθεια, τι θα συναντούσα από εδώ και πέρα; Η σκέψη με φρίκαρε. Τέτοια τρελά άτομα θα αντιμετώπιζα; Δεν θα δίσταζα να σκοτώσω, όχι, μάλιστα θα μου ήταν εύκολο. Αλλά οι περιπέτειες κρύβουν πολλούς κινδύνους και εγώ ήμουν ακόμη άπειρος. Τα δάχτυλά μου έτρεμαν, ακόμη και αν προσπαθούσα να αποβάλλω αρνητικές σκέψεις. Έσφιξα τα χέρια μου και χτύπησα τον εαυτό μου.

Ξύπνα, Lupe.

Αυτό είπα ξανά και ξανά στον εαυτό μου. Το τελευταίο πράγμα που είχα να σκέφτομαι εκείνη την στιγμή ήταν περισσότερες εικόνες του παρελθόντος και πόσο επικίνδυνη θα ήταν η συνέχεια.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:22 pm

Η βάρκα συνέχιζε να πλέει ανέμελα στα νερά της θάλασσας, που είχαν πάρει ένα βαθύ γλυκό πορτοκαλί στο φως του ήλιου.

Ανοιγόκλεισα τα μάτια μου όταν στο βάθος αντίκρισα στεριά. Ένα χαμόγελο χαράχτηκε στο πρόσωπό μου στην όψη πράσινης γης. Είχα κουραστεί αρκετά και η υγρασία της θάλασσας είχε δημιουργήσει ένα ρίγος στο σώμα μου. Άρπαξα το κουπί με το αριστερό μου μπράτσο και έσπρωχνα όσο πιο γρήγορα μπορούσα.

Η στεριά φάνηκε αμέσως πιο καθαρά. Τα μεγάλα άσπρα σπίτια της ξεπρόβαλαν επιδεικτικά και ακόμη περισσότερο, ο λόφος του νησιού. Μου ήταν γνώριμη αυτή η όψη. Και είχα δίκιο σ' αυτήν μου την σκέψη.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:22 pm

. Ήταν το νησί Eluria, με την ναυτική βάση να ξεπροβάλει απειλητικά πάνω στον λόφο του νησιού με τα μεγάλα τείχη και τα επιβλητικά κτήρια. Έφτασα πολύ κοντά στο λιμάνι, γεμάτο από εμπορικά πλοία και μεγάλα πολεμικά του ναυτικού. Μάλιστα σ' ένα από αυτά οι ναύτες ετοίμαζαν τις σιδερένιες άγκυρες για το αγκυροβόλημα, ενώ άλλοι μάζευαν τα πανιά στα ξάρτια.

Πλησίασα σιγά σιγά, μακριά από τα μεγάλα πολεμικά πλοία και ζήτησα μια θέση από έναν από τους λιμενεργάτες που βρισκόταν εκεί κοντά. Πρόθυμα με βοήθησε, ρωτώντας την καταγωγή μου και αν είχα ξανάρθει εδώ. Οι άνθρωποι ήταν πάντα πολύ φιλικοί στο συγκεκριμένο νησί, ο καθένας με την ιδιαιτερότητά του. Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι οι επικηρυγμένοι ήταν δύσκολο να κυκλοφορήσουν σ’ αυτό το νησί, εκτός αν υπήρχε κάποια βοήθεια.

Έδεσε το σχοινί της βάρκας στον πάσσαλο και με προέτρεψε να βρω κάπου να μείνω. Τα λεφτά θα του έδινα λέει όταν έφευγα ξανά με την βάρκα. Τον ευχαρίστησα και προχώρησα στο λιμάνι. Δεν θα πλησίαζα εκεί ό,τι και αν γινόταν. Τα καράβια τους ήδη μου έφερναν έναν φόβο, με το ύψος τους και το τεράστιο πλήρωμα που το καθένα είχε.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:24 pm

Τα οχυρωμένα τείχη του νησιού σου έδιναν επίσης μια μεγαλύτερη αίσθηση δέους και φόβου.

Αποφάσισα να βρω κάποια πανσιόν και προχώρησα προς το δρόμο που οδηγούσε στην μεγάλη πόλη. Είχα συνηθίσει το μέρος, αν και είχε αλλάξει αρκετά όπως παρατηρούσα, τα περισσότερα σημεία μου ήταν γνώριμα. Ο φούρνος, το μαγαζί με τα υλικά που προμηθευόταν ο πατέρας μου, το βιβλιοπωλείο. Όλα μου ήταν γνώριμα. Αν και κλεισμένοι για ώρες στα εργαστήρια, βρίσκαμε καμιά φορά χρόνο να τριγυρίσουμε στις πόλεις των νησιών και να γνωρίσουμε την κουλτούρα του καθενός από αυτά. Ακόμη και αν επρόκειτο να βρεθούμε εκεί για δουλειές.

Τεντώθηκα βγάζοντας έναν βαθύ αναστεναγμό στο τέλος. Το ταξίδι με είχε κουράσει και σκοπός μου τώρα ήταν να βρω λίγη ξεκούραση, χωρίς να με πάρει χαμπάρι κανείς. Οι ναυτικοί ήταν λίγοι στους δρόμους και δεν με γνωρίζανε. Ένας άσχετος περαστικός ήμουν γι' αυτούς. Χαμογελούσα στην σκέψη ότι ήμουν ελεύθερος να κάνω ό,τι θέλω, χωρίς να βρεθεί κάποιος να μπλεχτεί στα πόδια μου. Κανένας ναυτικός δεν ήταν ακόμα υποψιασμένος για τις κινήσεις μου.

Αλλά ήμουν πολύ αισιόδοξος και όταν η τύχη τα έφερε ανάποδα δεν το περίμενα.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:24 pm


"Έι! Έι!" άκουσα μια φωνή να φωνάζει.

Συνέχισα ανέμελος την βόλτα μου ενώ η φωνή όλο και πλησίαζε. Δεν περίμενα όμως ότι καλούσε εμένα. Πίστευα ότι ήταν κάποιος περαστικός, άλλωστε οι περισσότεροι γνωρίζονταν πολύ καλά μεταξύ τους. Οι φωνές στους δρόμους ήταν χαρακτηριστικό των πόλεων του νησιού. Όταν ένα χέρι με άγγιξε όμως, για μια στιγμή ταράχτηκα. Δεν γύρισα αμέσως. Στάθηκα για μερικά δευτερόλεπτα και ο άνδρας που με είχε τραβήξει από τον ώμο εμφανίστηκε μπροστά μου.

Αυτό το παλιοτόμαρο ήταν.

Στεκόταν μπροστά μου, φορώντας αυτήν την κλασσική στολή των ναυτικών, χρωμάτων άσπρου και μπλε. Τα γένια του είχαν μεγαλώσει και το μουστάκι του ξεπρόβαλε σαν θάμνος κάτω από την στραβή μύτη του. Τα μάτια του μεγάλα, μεγάλες κόρες και χρώματος πράσινου, αλλά με βλέμμα γαϊδάρου. Τα μαλλιά του είχαν μακρύνει και κόντευαν να φτάσουν μέχρι τους ώμους. Έκανε και κάτι που να του πηγαίνει, σκέφτηκα. Ένα χαμόγελο άστραφτε κάτω από το μαύρο μουστάκι του. Τσκ, την τύχη μου μέσα.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:25 pm


"Γεια σου, Kiros. Πόσο χαίρομαι που σε βλέπω!," είπα με ενθουσιασμό, έκπληξη και με πιο ψηλή φωνή. Ένα ψεύτικο χαμόγελο εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου.

Εκείνος ήταν ήδη ενθουσιασμένος βλέποντάς με. Ο άνθρωπος ήταν πολύ χαζός. Αν και μπλεγμένος σε κάθε τι υπόγειο, η νοημοσύνη του ήταν χαμηλή. Γι' αυτό κιόλας κυκλοφορεί η φήμη ότι έχει μπλεχτεί σε βρώμικα πράγματα, κανείς όμως δεν μπορεί να το αποδείξει. Οι συνεργάτες του φαίνεται ήταν πολύ πιο έξυπνοι από αυτόν και φρόντισαν τουλάχιστον να τον καλύψουν, ώστε να μπορούν ανενόχλητοι να κάνουν την δουλειά τους και να κοιτάξουν και την πάρτη τους. Με άρπαξε ξαφνικά από τον ώμο και συνέχισε να περπατάει μαζί μου.

"Τι σε φέρνει εδώ;"
"Ε, τα όπλα! Τα γνωστά, ξέρεις," είπα φυσιολογικά αλλά όλο δισταγμό από μέσα μου.
"Σωστά! Αφού σε περιμέναμε! Δεν μας ενημέρωσε κανείς για την άφιξή σου όμως," απόρησε κοιτάζοντας τον ουρανό. "Ήρθες μόνος σου, ε φιλαράκι;"
"Ναι, ναι. Είπα να κάνω και ένα ταξίδι μόνος μου. Να ηρεμήσω και λίγο πριν πέσω με τα μούτρα στην δουλειά. Ξες, λίγη ξεκούραση, λίγο γυναίκες," απάντησα με ειρωνικό χαμόγελο κλείνοντάς του το μάτι.

Γέλασε δυνατά και συμφώνησε αμέσως μαζί μου.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:26 pm

Ήταν λάτρης του αντίθετου φύλου. Το ίδιο και εγώ, ήταν κάτι για το οποίο δεν είπα ψέματα. Θήλυ: η αδυναμία μου. Παρόλα αυτά, δεν είχα έρθει γι' αυτό στο νησί. Ο Kiros όμως βρέθηκε στον δρόμο μου, οπότε τα πράγματα άλλαζαν. Η συμπεριφορά δεν μπορούσε να είναι διαφορετική δίπλα του. Πάντα προσπαθούσα να το παίξω μάγκας, ίσως για να φτάσω και στην δική του νοημοσύνη και να καταλάβω τι σκέφτεται αυτό το μυαλό που λειτουργεί μόνο για να ζει.

"Αν είναι έτσι, έλα να τα πιούμε λίγο και μετά σε οδηγώ στην δουλειά σου," είπε δυνατά και με άρπαξε. Δεν άργησε πολύ να βρει ένα ντόπιο μπαράκι. Δεν υπήρχε πολύς κόσμος μέσα, ένα-δυο άτομα το πολύ. Ήταν αρκετά νωρίς για να είναι γεμάτο το μαγαζί. Και οι δύο που υπήρχαν ήταν οι μπεκρήδες που είχαν ξεμείνει από το προηγούμενο βράδυ. Αναστέναξα σιγανά και τον ακολούθησα στο τραπέζι που με το δάχτυλό του μου έδειχνε. Τράβηξε την καρέκλα και ανέβασε τα πόδια του στην από δίπλα ενώ με το χέρι του έκανε νόημα στον σερβιτόρο. Ακούμπησα το χέρι μου στο κεφάλι μου. Παρακαλούσα να γίνει κάτι και να τον ξεφορτωθώ.

"Ξέρεις, δεν περίμενα ότι θα έρθεις μόνος σου. Γι' αυτό στείλαμε το ναυτικό."
"Ήταν μια σοβαρή απόφαση για εμένα. Αλλά ακολουθώ τα χνάρια του πατέρα μου," του απάντησα με βλέμμα θριαμβευτή.
"Το ήξερα! Το ήξερα ότι θα το έκανες αυτό για εμάς. Είσαι καλός φίλος," είπε και με χτύπησε στην πλάτη δυνατά. Η χερούκλα του είχε αρκετή δύναμη για να με κάνει να τρανταχτώ.

Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:27 pm

Χαμογέλασα και με τα ποτά που μας έφερε ο σερβιτόρος ήπια εις υγείαν του. Η ώρα περνούσε και ένιωθα ότι έχανα τον χρόνο μου μαζί όταν ανέφερε τις δουλειές τις οποίες θα αναλάμβανα και τον μισθό που θα έπαιρνα. Καλά λεφτά, ήταν το μόνο σίγουρο. Αλλά απλά ήθελαν ακόμη ένα τσιράκι κάτω από τα πόδια τους.

"Έχεις τα σχέδια;" τον ρώτησα διστακτικά ενώ κουνούσα το ποτήρι μου κάνοντας τα παγάκια να χτυπάνε στο γυαλί.
"Τα έχω στο πλοίο μου. Μπορούμε να πάμε να τα πάρουμε μαζί."

Όχι. Αυτό θα ήταν το χειρότερο για εμένα. Έστω ένας από τους ναυτικούς να ήταν κάποιος από αυτούς που ερχόντουσαν κατά καιρούς στο νησί θα με αναγνώριζε και θα είχα κακά ξεμπερδέματα. Προσπάθησα να ηρεμήσω μέσα μου γιατί το να δείξω ότι ταράχτηκα σε αυτόν τον αχρείο θα δυσκόλευε ακόμη περισσότερο την κατάσταση. Χασμουρήθηκα και έτριψα τα μάτια μου επίτηδες. Εκείνος ανασήκωσε το φρύδι του και συνέχισε:

"Αν θέλεις να ξεκουραστείς έχει μια πανσιόν εδώ πιο κάτω. Εγώ θα πάω να φέρω τα σχέδια," είπε. "Δεν θα αργήσω," τόνισε στην συνέχεια.

Έγνεψα καταφατικά και τον ευχαρίστησα για την κατανόηση, κάνοντάς τον να με χτυπήσει δυνατά στην πλάτη γελώντας. Αποχώρησε σιγά σιγά από το μαγαζί. Όπως το είχα σχεδιάσει. Δεν χρειάστηκε πολύ να τον πείσω. Μου είχε άλλωστε μια αδυναμία από παλιά.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:28 pm

Ό,τι ήθελα, πάντα μου το πρόσφερε. Μεγάλη διαφορά στην ηλικία δεν είχαμε, πρέπει να με περνούσε γύρω στα 15 χρόνια μόνο. Τριανταέξι ή τριανταευτά ήταν. Ήταν νεαρός όταν μπήκε στο ναυτικό, μου το είχε διηγηθεί παλιότερα. Συγκεκριμένα την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σ' αυτό το νησί.

Δεν ήθελε και πολύ να καταλάβω ότι είχε μπει στο ναυτικό εξαιτίας του πατέρα του. Κλασσικά πράγματα στο ναυτικό, υποθέτω. Απλά το φούσκωμα των γεγονότων ήταν πάντα ένα από τα μειονεκτήματά του.

Προχώρησα στο πλακόστρωτο δρομάκι και έψαξα να βρω την πανσιόν που μου ανέφερε ο Kiros. Το μάτι μου έπεσε σε μια ταμπέλα με το όνομα "Το κρεβάτι του Χάρου." Για μια στιγμή στάθηκα και κοιτούσα την μισο-καταστρεμμένη ταμπέλα που κρεμόταν σχεδόν πάνω από το κεφάλι μου. Το ξύλο της ήταν σάπιο. Το ίδιο και η κεντρική πόρτα της πανσιόν. Πλησίασα και έσπρωξα σιγά σιγά την πόρτα κάνοντας την να παραπονεθεί με ένα έντονο τρίξιμο.

Το μαγαζί μύριζε μούχλα. Αν μπορούσα να την μυρίσω εγώ, τότε σήμαινε ότι άλλοι θα πέθαιναν αν έμπαιναν εδώ πέρα μέσα. Η όσφρησή μου πάντα με πρόδιδε, ποτέ δεν μπορούσε να αναγνωρίσει καλά μυρωδιές. Πλησίασα στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου - της πανσιόν, τι στο καλό μπορούσε να ήταν αυτό το πράγμα αλλά κανένας δεν βρισκόταν εκεί. Πάτησα μια φορά το κουδουνάκι -προχωρημένα πράγματα- και μια κοπέλα εμφανίστηκε από την μια πόρτα, τραβώντας μια κουρελιασμένη κουρτίνα. Τα μάτια της είχαν μαύρους κύκλους και τα μάγουλά της ήταν ρουφηγμένα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Προμήθειες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: