Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 4:48 pm

Γεια σου μικρουλι.Δυστηχως για εσενα θα πεθανεις εδω και τωρα ομως απο την αλλη να χαιρεσαι που θα το κανω γρηγορο!Χαχαχα!Ειπε καθως το σπαθι του πλησιαζε προς το κεφαλι μου.Ξαφνικα το σπαθι σταματησε λιγο πριν με κοψει και ο πειρατης με κοιταζε τρομαγμενος.Αμεσως ειδα ενα σπαθι να βγαινει απο το στηθος του.Αυτος που τον ειχε κοψει τοτε τραβηξε εξω το σπαθι απο το στηθος του και ο πειρατης επεσε νεκρος στο εδαφος.Εγω εβλεπα το προσωπο του που πλεον ηταν ηρεμο και δεν ενιωθε τιποτα...Απο το στομα του εβγαινε λιγο αιμα και απο την πληγη η οποια δημιουργηθηκε απο τον ανδρα που τον εκοψε εσταζε στο εδαφος αιμα.Δεν ημουν σιγουρος τι ειχε συμβει αλλα σιγουρα καποιος δυνατοτερος βρισκοταν πανω απο το κεφαλι μου...
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 4:57 pm

Τοτε σηκωσα το κεφαλι μου και ειδα εναν ψυλο και μεγαλωσομο ανδρα.Φορουσε μια ανοιχτοχρωμη μωβ μπλουζα και ενα ενα μαυρο παντελονι.Τα μαλλια του ηταν καπως φουντοτα αλλα δεν ηταν πολλα.

Οι Kairiken τι κανεις εκει περα?

Τιποτα,σκοτωσα εναν πειρατη ο οποιος ηταν ετοιμος να σκοτωσει ενα παιδι.Φαινεται πως μαλλον οι πειρατες μας προλαβαν γι' αυτο ας βιαστουμε και ας παμε στην πολη.

Μαλιστα!Αφου ακουσα 2 φωνες ανθρωπων να μιλαν γυρισα το κεφαλι μου προς την θαλασσα και ειδα ενα καραβι στα δεξια μου.Τοτε γεμισα ελπιδες πως το νησι μου θα σωζοταν.

Μικρε ακους?Ειπε ο Kairiken και γυρισα το κεφαλι μου προς αυτον.Αυτο δεν ειναι ασφαλες μερος για να βρισκεσε πια πρεπει να πας σε ασφαλες μερος.Θα φωναξω καποιον να σε μεταφερει στο πλοιο μου γι' αυτο μεινε ακινητος ενταξει?Δεν απαντησα με λεξεις μονο κουνησα το κεφαλι μου θετικα και τοτε αυτος και περιπου αλλα 100 ατομα εφυγαν προς το χωριο.Τοτε ηταν η πρωτη φορα που αντικρισα την ελπιδα στα ματια μου απο καποιους ανθρωπους που προσπαθουσαν να κανουν τον κοσμο καλυτερο.Αυτοι οι ανθρωποι λεγονταν κυνηγοι επικυρηγμενων και τοτε ηταν που αποφασησα και εγω να γινω ενας.Τοτε ηταν που μισηα τους πειρατες τοσο πολυ...
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 5:00 pm

Παραμενω στο νησι.
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar



[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 03, 2012 12:19 am

Όνομα χαρακτήρα: Collins Saiger

P.o.M. Points: 4

Belli: 19.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Δεν με ενθουσίασε πολύ η ιστορία σου. Καλή προσπάθεια απλά τα γεγονότα ήταν σκορπισμένα στον χώρο και κάπου κάπου σε έχανα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος-Παρελθόν]How it all started[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τέλος] Ξεφεύγοντας απο το παρελθόν. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Παρελθόν] The past [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Παρελθόν] Unexpected [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Παρελθον]The conclusion and the new beginning[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Παρελθόν] Broken glass [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Inuyama Island-
Jump to: