Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Δημιουργία φρούτου του διαβόλου

Go down 
+27
Isnogood
nicker
Galadan
Eustass Kid
Rikuo
Lummynia
Agni
Badboy
ΚακοςΑντμιν
Destr0
MummRaTheEternal
el Latino
tsitakos
pashalis hunder
Ryo D. Amidamaru
Argon
vagos10000
alex 1010
el gatos
Mayakovsky
Euryale
Slip
Tempest
Destro
metalgunner
Roni
SlipKnoTaS
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 11:41 pm

Όνομα φρούτου του διαβόλου: Koe Koe No mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου: Paramecia


Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Δίνει στο χρήστη τη δύναμη της διαπερατότητας. Μπορεί δηλαδή να κάνει το σώμα το διαπερατό άρα μπορεί π.χ να περάσει μέσα απο τοίχους. Έχει επίσης την δυνατότητα να κάνει ότι αγγίζει διαπερατό αλλά αυτό απαιτεί συγκέντρωση. Προφανώς όσο πιο μεγάλο το αντικείμενο τόσ μεγαλύτερη συγκέντρωση αλλά και ψυχική και σωματική υγεία χρειάζεται. Δεν είναι διαπερατός απο Kairoseki προφανώς.





Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 14, 2012 12:38 am

Mayakovsky wrote:
Όνομα φρούτου του διαβόλου: Koe Koe No mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου: Paramecia


Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Δίνει στο χρήστη τη δύναμη της διαπερατότητας. Μπορεί δηλαδή να κάνει το σώμα το διαπερατό άρα μπορεί π.χ να περάσει μέσα απο τοίχους. Έχει επίσης την δυνατότητα να κάνει ότι αγγίζει διαπερατό αλλά αυτό απαιτεί συγκέντρωση. Προφανώς όσο πιο μεγάλο το αντικείμενο τόσ μεγαλύτερη συγκέντρωση αλλά και ψυχική και σωματική υγεία χρειάζεται. Δεν είναι διαπερατός απο Kairoseki προφανώς.






Το φρούτο μπορεί να γίνει αποδεκτό με τις εξής προσθήκες:
1) Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό σε έμψυχα πράγματα (π.χ. ανθρώπους ή ζώα).
2) Ότι γίνεται διαπερατό, δεν γίνεται αόρατο. Χάνει απλά την πυκνότητά του.
3) Δεν θα μπορείς να περνάς μέσα από ανθρώπους (για τα kairoseki το λες και μόνος σου).
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 14, 2012 12:39 am

Euryale wrote:
όνομα φρούτου: yume yume no mi

τύπος φρούτου: paramecia

περιγραφή: Επιτρέπει στο χρήστη να εππιρεάζει τη σκέψη και τα συναισθήματα του αντιπάλου. Για να επιτευχθεί αυτό ο χρήστης πρέπει να βρίσκεται σε απόσταση ίση ή μικρότερη με δέκα μέτρα από τον/τους αντιπάλους.

Σκέψη και συναισθήματα είναι 2 εντελώς διαφορετικά πράγματα. Επέλεξε το ένα και ανέπτυξε εκείνο. Smile
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 14, 2012 1:23 am

Με τον έλεγχο της σκέψης μπορείς να κατασκευάσεις τεχνιτά συναισθήματα ενώ με τον έλεγχο των συναισθημάτων μπορείς να κατευθύνεις τη σκέψη του άλλου, εάν βέβαια είχα να επιλέξω ανάμεσα σε ένα από τα δύο θα επέλεγα τον έλεγχο της σκέψης. Θα παρουσιάσω την περιγραφή τώρα


περιγραφή φρούτου: επιτρέπει στο χρήστη να εππιρεάζει και να ελεγχεί τη σκέψη του αντιπάλου του, για να το επιτύχει αυτό ο χρήστης πρέπει να βρίσκεται σε απόστατη ίση ή μικρότερη με 10 μέτρα από τον αντίπαλό του, όση περισσότερη ώρα ο χρήστης βρίσκεται κοντά στον αντίπαλό του η εππιροή του δυναμώνει ενώ όσο η απόσταση μεγαλώνει γίνεται όλο και πιο αδύναμη. Ο απόλυτος έλεγχος είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί και βασικοί παράγοντες είναι η θέληση και η πνευματική-νοητική δύναμη του χρήστη και του αντιπάλου του.
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 14, 2012 11:44 pm

Euryale wrote:
Με τον έλεγχο της σκέψης μπορείς να κατασκευάσεις τεχνιτά συναισθήματα ενώ με τον έλεγχο των συναισθημάτων μπορείς να κατευθύνεις τη σκέψη του άλλου, εάν βέβαια είχα να επιλέξω ανάμεσα σε ένα από τα δύο θα επέλεγα τον έλεγχο της σκέψης. Θα παρουσιάσω την περιγραφή τώρα


περιγραφή φρούτου: επιτρέπει στο χρήστη να εππιρεάζει και να ελεγχεί τη σκέψη του αντιπάλου του, για να το επιτύχει αυτό ο χρήστης πρέπει να βρίσκεται σε απόστατη ίση ή μικρότερη με 10 μέτρα από τον αντίπαλό του, όση περισσότερη ώρα ο χρήστης βρίσκεται κοντά στον αντίπαλό του η εππιροή του δυναμώνει ενώ όσο η απόσταση μεγαλώνει γίνεται όλο και πιο αδύναμη. Ο απόλυτος έλεγχος είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί και βασικοί παράγοντες είναι η θέληση και η πνευματική-νοητική δύναμη του χρήστη και του αντιπάλου του.

Από την μία λες ότι ελέγχεις τον αντίπαλο και από την άλλη λες ότι ο έλεγχος είναι δύσκολο να πετύχει. Το φρούτο όπως είναι γραμμένο, απορρίπτεται. Οτιδήποτε θες για το συγκεκριμένο φρούτο, στείλε μου pm. Για οποιοδήποτε άλλο, κάνε ποστ κανονικά.
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 12:03 am

Lovu lovu no Mi

Κάνει τον αντίπαλο να σε ερωτευτεί ανεξάρτητα από το φύλο που έχεις και η επίδρασή του διαρκεί μέχρι να καταλάβει ότι τον απατάς ή μέχρι να συναντήσει την πραγματική του αγάπη. Για να ενεργοποιηθεί το φρούτο πρέπει να κοιτάξει τον άλλον στα μάτια. Η επίδρασή του γίνεται πιο δραστική αν όταν τον κοιτάς στα μάτια κρατάς τριαντάφυλλο ή παίζει από πίσω ερωτική μουσική.

Αδυναμίες: Αν κοιτάξεις στα μάτια αυτόν που αγαπάς δεν μπορείς να ξέρεις αν σε αγαπά πραγματικά.
Υπάρχει ο κίνδυνος να αποκτήσεις πολλούς stalkers (μπορείς όμως να τους χρησιμοποιήσεις για ασπίδα ανάλογα με τον χαρακτήρα σου)
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 12:21 am

Tempest wrote:
Lovu lovu no Mi

Κάνει τον αντίπαλο να σε ερωτευτεί ανεξάρτητα από το φύλο που έχεις και η επίδρασή του διαρκεί μέχρι να καταλάβει ότι τον απατάς ή μέχρι να συναντήσει την πραγματική του αγάπη. Για να ενεργοποιηθεί το φρούτο πρέπει να κοιτάξει τον άλλον στα μάτια. Η επίδρασή του γίνεται πιο δραστική αν όταν τον κοιτάς στα μάτια κρατάς τριαντάφυλλο ή παίζει από πίσω ερωτική μουσική.

Αδυναμίες: Αν κοιτάξεις στα μάτια αυτόν που αγαπάς δεν μπορείς να ξέρεις αν σε αγαπά πραγματικά.
Υπάρχει ο κίνδυνος να αποκτήσεις πολλούς stalkers (μπορείς όμως να τους χρησιμοποιήσεις για ασπίδα ανάλογα με τον χαρακτήρα σου)

Το φρούτο απορρίπτεται. Smile
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 2:24 pm

SlipKnoTaS wrote:
Mayakovsky wrote:
Όνομα φρούτου του διαβόλου: Koe Koe No mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου: Paramecia


Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Δίνει στο χρήστη τη δύναμη της διαπερατότητας. Μπορεί δηλαδή να κάνει το σώμα το διαπερατό άρα μπορεί π.χ να περάσει μέσα απο τοίχους. Έχει επίσης την δυνατότητα να κάνει ότι αγγίζει διαπερατό αλλά αυτό απαιτεί συγκέντρωση. Προφανώς όσο πιο μεγάλο το αντικείμενο τόσ μεγαλύτερη συγκέντρωση αλλά και ψυχική και σωματική υγεία χρειάζεται. Δεν είναι διαπερατός απο Kairoseki προφανώς.






Το φρούτο μπορεί να γίνει αποδεκτό με τις εξής προσθήκες:
1) Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό σε έμψυχα πράγματα (π.χ. ανθρώπους ή ζώα).
2) Ότι γίνεται διαπερατό, δεν γίνεται αόρατο. Χάνει απλά την πυκνότητά του.
3) Δεν θα μπορείς να περνάς μέσα από ανθρώπους (για τα kairoseki το λες και μόνος σου).

1) Αποδεκτό. Σε τίποτα άψυχο πέρα απο τον εαυτό μου.
2) Συμφωνώ απόλυτα.
3) Εδώ θέλει λίγη κουβέντα. Εγώ θεωρώ (και άρα θα με ενδιέφερε το φρούτο) ότι: 1 αν κρατάω μια αλυσίδα μπορώ να την περάσω απο μέσα σου χωρίς να πάθεις κάτι (μόνο όμως όσο την κρατάω.)
2 αν μου ρίξεις μια μπουνιά τότε εγώ μπορώ να κάνω τον εαυτό μ διαπερατό( όχι το χέρι σου) και να αστοχήσεις. Το ίδιο ισχύει και για οποιαδήποτε επίθεση δεν έχει haki.ή kairoseki
3 Με βάση την περιγραφή. Εγώ είμαι διαπερατός (άρα το 2 εννοείται) μπορώ να κάνω διαπερατό και ότι (άψυχο) αγγίζω με την έννοια αυτή μπορώ να κάνω και τον εξοπλισμό μου. Αλλά για οτιδήποτε μεγαλύτερο απο ρούχα εξοπλισμό, θέλει χρόνο και συγκέντρωση. Μερικά παραδείγματα:
Α) δεν μπορ΄πω αν σε αγγίξω να σε κάνω διαπερατό άρα να πέσουν τα ρούχα σου στο πάτωμα ή τα όπλα σου κλπ κλπ..
Β) Αν ο χ φίλος μου πέφτει απο τον 2ο όροφο πάνω σε ένα παλούκι, τότε για να τον σώσω χρειάζομαι χρόνο και συγκέντρωση ώστε να κάνω διαπερατό τό παλούκι και ο φίλος μου να προσγειωθεί με τον κώλο στο πάτωμα 9 ο χρόνος και ο βαθμός συγκέντρωσης θα έχουν να κάνουν με την δύναμη μου.
Γ) Δεν ελέγχω την πυκνότητα των πραγμάτων. Αν ισχυε αυτό θα έπιαναν ένα φύλλο απο το δέντρο και θα το έκανα αρκετά σκληρό για να σπασει ένα βράχο και το ανάποδο. (μάλιστα για να είμαι διαπερατός το ανάποδο θα το έκανα τόσο καλά που θα μπορούσα να αποσυνθέσω τα πάντα!)
δ) δεν είμαι άτρωτος απο δηλητηριώδη αέρι .κλπ με την έννοια ότι και διαπερατός αναπνέω.
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 10:45 pm

Mayakovsky wrote:
SlipKnoTaS wrote:
Mayakovsky wrote:
Όνομα φρούτου του διαβόλου: Koe Koe No mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου: Paramecia


Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Δίνει στο χρήστη τη δύναμη της διαπερατότητας. Μπορεί δηλαδή να κάνει το σώμα το διαπερατό άρα μπορεί π.χ να περάσει μέσα απο τοίχους. Έχει επίσης την δυνατότητα να κάνει ότι αγγίζει διαπερατό αλλά αυτό απαιτεί συγκέντρωση. Προφανώς όσο πιο μεγάλο το αντικείμενο τόσ μεγαλύτερη συγκέντρωση αλλά και ψυχική και σωματική υγεία χρειάζεται. Δεν είναι διαπερατός απο Kairoseki προφανώς.






Το φρούτο μπορεί να γίνει αποδεκτό με τις εξής προσθήκες:
1) Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό σε έμψυχα πράγματα (π.χ. ανθρώπους ή ζώα).
2) Ότι γίνεται διαπερατό, δεν γίνεται αόρατο. Χάνει απλά την πυκνότητά του.
3) Δεν θα μπορείς να περνάς μέσα από ανθρώπους (για τα kairoseki το λες και μόνος σου).

1) Αποδεκτό. Σε τίποτα άψυχο πέρα απο τον εαυτό μου.
2) Συμφωνώ απόλυτα.
3) Εδώ θέλει λίγη κουβέντα. Εγώ θεωρώ (και άρα θα με ενδιέφερε το φρούτο) ότι: 1 αν κρατάω μια αλυσίδα μπορώ να την περάσω απο μέσα σου χωρίς να πάθεις κάτι (μόνο όμως όσο την κρατάω.)
2 αν μου ρίξεις μια μπουνιά τότε εγώ μπορώ να κάνω τον εαυτό μ διαπερατό( όχι το χέρι σου) και να αστοχήσεις. Το ίδιο ισχύει και για οποιαδήποτε επίθεση δεν έχει haki.ή kairoseki
3 Με βάση την περιγραφή. Εγώ είμαι διαπερατός (άρα το 2 εννοείται) μπορώ να κάνω διαπερατό και ότι (άψυχο) αγγίζω με την έννοια αυτή μπορώ να κάνω και τον εξοπλισμό μου. Αλλά για οτιδήποτε μεγαλύτερο απο ρούχα εξοπλισμό, θέλει χρόνο και συγκέντρωση. Μερικά παραδείγματα:
Α) δεν μπορ΄πω αν σε αγγίξω να σε κάνω διαπερατό άρα να πέσουν τα ρούχα σου στο πάτωμα ή τα όπλα σου κλπ κλπ..
Β) Αν ο χ φίλος μου πέφτει απο τον 2ο όροφο πάνω σε ένα παλούκι, τότε για να τον σώσω χρειάζομαι χρόνο και συγκέντρωση ώστε να κάνω διαπερατό τό παλούκι και ο φίλος μου να προσγειωθεί με τον κώλο στο πάτωμα 9 ο χρόνος και ο βαθμός συγκέντρωσης θα έχουν να κάνουν με την δύναμη μου.
Γ) Δεν ελέγχω την πυκνότητα των πραγμάτων. Αν ισχυε αυτό θα έπιαναν ένα φύλλο απο το δέντρο και θα το έκανα αρκετά σκληρό για να σπασει ένα βράχο και το ανάποδο. (μάλιστα για να είμαι διαπερατός το ανάποδο θα το έκανα τόσο καλά που θα μπορούσα να αποσυνθέσω τα πάντα!)
δ) δεν είμαι άτρωτος απο δηλητηριώδη αέρι .κλπ με την έννοια ότι και διαπερατός αναπνέω.

Κάνε ποστ την φόρμα συμπληρωμένη με την τελική μορφή του φρούτου, να το δούμε.
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 10:56 pm

Όνομα φρούτου του διαβόλου:Koe Koe No mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου:Paramecia

Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Δίνει στο χρήστη τη δύναμη της διαπερατότητας. Μπορεί δηλαδή να κάνει
το σώμα του διαπερατό άρα μπορεί π.χ να περάσει μέσα απο τοίχους. Έχει
επίσης την δυνατότητα να κάνει ότι αγγίζει, εξαιρούνται όλα τα έμψυχα όντα (το μόνο έμψυχο ων που μπορεί να κάνει διαπερατό είναι ο εαυτός του), διαπερατό αλλά αυτό απαιτεί
συγκέντρωση. Προφανώς όσο πιο μεγάλο το αντικείμενο τόσ μεγαλύτερη
συγκέντρωση, εμπειρία, χρόνο αλλά και ψυχική και σωματική υγεία χρειάζεται. Προφανως έχει αδυναμία στο Kairoseki. Επίσης όσο είναι διαπερατός ΔΕΝ είναι αόρατος, επίσης είναι αδύναμος απέναντι σε δηλητηριώδη, υπνωτικά, παραισθησιογόνα κ.α αέρια, αφού σε κάθε περίπτωση πρέπει να ανασάνει.

ΥΓ το να κάνει διαπερατά τα ρούχα και τον εξοπλισμό του είναι τετριμμένο και θεωρείται δεδομένο εξ αρχής. Όλα τα υπόλοιπα απαιτούν εμπειρία και εκπαίδευση.
Back to top Go down
Sponsored content





Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Δημιουργία φρούτου του διαβόλου   Δημιουργία φρούτου του διαβόλου - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Δημιουργία φρούτου του διαβόλου
Back to top 
Page 3 of 14Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Οδηγίες-κανόνες του παιχνιδιού-φόρουμ
» Η λίστα με τα φρούτα του διαβόλου (της σειράς)
» Φρούτα του διαβόλου (προτιμήσεις-κρυφές προοπτικές)
» Η λίστα με τα φρούτα του διαβόλου (δημιουργημένα από παίκτες)
» Δημιουργία συμμαχίας

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Γωνιά Χαρακτήρων :: Φρούτα του Διαβόλου-
Jump to: