Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!

Go down 
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeThu May 30, 2019 12:44 am


χροματα:
Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!
-ρεν παίξε είναι ο γύρος της μη σκέφτεσαι ούτως ή άλλως θα χάσεις. Η μέρα μου είχε ξεκινήσει πολύ στραβά καταρχάς το τραύμα μου έχει κλείσει οπότε ήταν η πρώτη μέρα μετά από καιρό που έκανε υπηρεσίες συγκεκριμένα έκανα κυκλική περίπολο στο πλοίο. Αφού τελείωσα εκατσα να φαω είσαι δίπλα μου ο σαιτο μαζί με ένα σκάκι με κοίταξε εμένα χαιρέκακο χαμόγελο του είχα πει ότι είμαι καλός και μου είχε πει ότι θα πρέπει να το αποδείξεις αμέσως το άνοιξε ξεκινήσαμε να πέσει πριν περίπου από 40 λεπτά είμαι πολύ στριμωγμένος είχα μία βασίλισσα και έναν Πύργο ενώ εκείνος είχε και τους αξιωματικούς του η επόμενη κίνηση θα ηταν και η μοιραία. Σήκωσε τη βασίλισσα μου Καίτη μετακίνησα σε σημείο να απειλήσω τον βασιλιά του εκείνος τότε με μία επιδέξια κίνηση μου έφαγε τη βασίλισσα με τον αξιωματικό και έκανε ρουά ματ είχα επισήμως χάσει
-σκατα με νίκησες  βρόμο πράσινο μαλλί είπα και με μία κίνηση έκλεισαν το σκάκι εκείνος άρχισε να γελά με τη βαριά του βαθιά φωνή αρκετά σατανικού το γέλιο του
-δεν έχεις Ελπίδα απέναντι μου η στρατηγική είναι το αγαπημένο μου χόμπι είπε έβγαλα τσιγάρο από την τσέπη του και το άναψε . Τότε αναστέναξε έβγαλε και εγώ ένα τσιγάρο Άρχισα να κανονίζω
- όντως είσαι πολύ καλός στρατηγική μερικές κινήσεις που έκανες δεν μπόρεσα να τις προβλέψω
-χαχαχαχαχα ευχαριστώ ρεν η αλήθεια είναι ότι στον ελεύθερό μου χρόνο διαβάζω αρκετά στρατηγική και κάποιες φορές πλοήγηση εξάλλου πιστεύω που αν θες να φτάσεις ψηλά στο σώμα πρέπει να ξέρεις και τα δύο . Η αλήθεια είναι ότι δεν με ενδιέφερε ανέβω ψηλά στο σώμα. Αλλά σεβόμουν τον σαιτο για τις γνώσεις του
-πώς σκέφτεσαι το μέλλον σου είσαι ένα χρόνο εδώ περίπου και το μόνο που κάνεις είναι σκοπιές και πλένεις 1 Πλοιο . Δεν έχει σκεφτεί Με όλες αυτές τις γνώσεις να κάνεις κάτι καλύτερο.ο σαιτο έσβησε το τσιγάρο στο τασάκι του ακούμπησε τα χείρω τις τραπέζι και με τη βαριά του ρηχή φωνή μου είπε μου ειπαι
-να μαι ειλικρινής από τότε πού απομονώθηκαν από τον κόσμο και είμαι σε αυτό το πλοίο άρχισε να αποκτάω όλες αυτές τις γνώσεις έχω πολύ χρόνο για να γίνω πιο έξυπνος δεν χάνω το χρόνο μου τον επενδύω πιο σωστά πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα μου δοθεί η ευκαιρία να γίνω κάτι περισσότερο από απλώς ναύτης.
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Jun 02, 2019 2:11 pm

-χαζομάρες πραγματική ζωή οι πραγματικές εμπειρίες είμαι έξω από αυτό το πλοίο είπα  καθώς σηκώθηκα για να πάω μπρος στην σκοπιά μου. Εκείνος κάτι σε πιο άνετα σήκωσε τα πόδια του στην καρέκλα και άναψα άλλο ένα τσιγάρο το πιστεύω ότι στο τέλος αυτού του ταξιδιού θα χάσει τα πνευμόνια μου μαζί του καπνίζουμε αρκετά. Η ώρα πέρναγε ήμουνα πάνω στη πρώτη σκοπιά του πλοίου μπροστά μπροστά στην πλώρη η μέρα των γαλήνια οι γλάροι όπως πάντα συντρόφευαν το ταξίδι μας η θάλασσα ήταν ήρεμη και δεν είχε κύματα αλλά πολύ ωραία μέρα η αλήθεια είναι. Μετά από τρεις ώρες τελείωσα τη σκοπιά μου, τότε ένας ναύτης με πλησίασε και μου είπε ότι θέλω να μου μιλήσει ο καπετάνιος. Μεμιάς άρχισε να πηγαίνουν προς την καμπίνα του ποιος ξέρει πάλι τα θέλει ελπίζω να μην είναι κάποια που σου λέω δεν θέλω να ξανά τραυματιστώ σκέφτηκα. Βρισκόμουν έξω από τη μεγάλη πόρτα της καμπίνας του χτύπησε τρεις φορές με δύναμη τότε μία βροντή φωνή ακούστηκε
-περάστε .έσπρωξε την πόρτα με δύναμη και παρουσιάστηκα τότε εκείνος έκανε νόημα στο να κάτσω σε μία από τις καρέκλες που είχε απέναντί του η αλήθεια με το καπετάνιο  ποτέ δεν έγινε σημασία στης χαιρετούρες.ο καπετάνιος τότε έβαλες δύο ποτήρια από το γραφείο του μίκρας σφηνοπότηρα και ένα μπουκάλι ουίσκι έβαλε λίγο και στα δύο και το ένα το άφησε μπροστά μου τότε χαμογέλασε
-συγχαρητήρια νεαρέ ανεβαίνεις βαθμίδα και γίνεσαι θσξσξσκσκθσσ εύγε συνέχισε την καλή δουλειά και όλα θα πάνε καλά θα ανέβεις πολύ γρήγορα διακρίνω μεγάλο ταλέντο τις ικανότητες σπαθιού.
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSat Jun 08, 2019 2:39 pm

Είχα μείνει λίγο σαστισμένος δεν περίμενα να με καλέσει για να μου πεις χάρη τυριά πίστευα ότι απλώς θα έκανα κανένα κήρυγμα. Δεν πρόλαβα να μιλήσω και ξαναπήρε εκείνος το λόγο
-λοιπόν μετά από την επιτυχία σου θα σου αναθέσουμε μία νέα αποστολή οι νέες αποστολή είναι να φυλάξεις ένα ενα πολυ συμαντικο ατομο για την γιορτη που θα γίνει στο τηρητηρτ πού θα πάμε μαζί με τους υπόλοιπους άντρες θα λάβεις κάτω από τις οδηγίες σου μερικά άτομα για να δούμε και πως θα τα πας σαν συντονιστής ομάδας οι λεπτομέρειες θα σου δοθούν σε χαρτί όταν φτάσουμε στο νησί τώρα μπορείς να φύγεις θα τα πούμε και σε λίγο έχω κάποιες δουλειές. Χαιρέτησε τον καπετάνιο και έφυγα πήγα προς το δωμάτιό μου και ξάπλωσα λίγο στο κρεβάτι μου είχα αρκετή ώρα μπροστά μου όλη μέρα ήταν δική μου σήμερα θα καθόμουνα λίγο στο κρεβάτι μου θα κοιμόμουνα και θα σηκωνόμουν να πιο μετά να γυαλίσω λίγο το σπαθί μου και μετά θα πήγαινα προς το εστιατόριο να φάω τίποτα και αν ήταν κάποιος εκεί πέρα να πάω να παίξω κανένα σκάκι. Η ώρα πέρασε και άρχισα να σηκώνομαι το κρεβάτι γυάλισαν το σπαθί μου το έλεγξα αν είχε κάπου κάποια φορά ευτυχώς ακόμα αντέχει καλό σπαθί. Σηκώθηκα και πήγα απόδοση στα μαγειρεία εκεί η ΝΑΣΑ  ήταν σαν να με περίμενε για να παίξουμε πήγα έβαλα λίγο φαΐ και έκατσε απέναντί του τον κοίταξα με κοίταξε και εκείνος έφερε το σκάκι μπροστά μας και άρχισε να στήνει τα πιόνια
-οποτε είσαι έτοιμος μπορώ να συνεχίσω είπε και χαμογέλασε ειρωνικά επίσης έβγαλε και ένα τσιγάρο και το άναψε εγώ συνέχισα να τρώω ακάθεκτος το φαΐ μου όταν τελείωσε. Το έκανα στην άκρη άναψε και εγώ ένα τσιγάρο και κούνησε ένα πιόνι είχα τα άσπρα και προηγούμενα μία κίνηση
-αυτή τη φορά θα χάσεις ανόητο πράσινο μαλικό
-χαχαχαχαχαέμαθα ότι πήρες προαγωγή και τι πήρες και η φήμη είσαι πλέον διάσημος αν και ήξερε για την προαγωγή δεν ήξερα τίποτα φήμη
-ποια φήμη ρώτησε με απορία
-έχεις 9 εκατομμύρια περίπου δεν είσαι και διάσημος αλλά όλο και κάπου σε έχουνε δει οι πειρατές να προσέχεις πλέον όλοι θα θέλουν το κεφάλι σου.


Last edited by alex 1010 on Sun Mar 22, 2020 8:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Sep 01, 2019 9:36 pm

- ας έρθουν θα τους κανονίσω είπα και έκανα την κίνηση μου στο παιχνίδι εκείνος χαμογέλασε
- είσαι τόσο σίγουρος ότι μπορείς να νικήσεις όποιον βρεθεί στο δρόμο σου πρόσεξε μη γίνεσαι αλαζόνας μπορεί να χάσεις την παρτίδα είδα και τοποθέτησε τον στρατηγό του σε ρουά ματ για μένα απίστευτο με ξανακέρδισε πιο γρήγορα αυτή τη φορά έκλεισα γρήγορα την σκακιέρα και του είπα
- μπορεί να είσαι πολύ καλός σε αυτό αλλά σίγουρα στη μάχη δεν συγκρίνεσαι μαζί μου εκείνος με κοίταζε με αυτό το αλαζονικό βλέμμα της νίκης
- οντως δεν συγκρίνω μαζί σου όμως δεν έχει σημασία αυτό ο στόχος μου δεν είναι ο καλύτερος αλλά ο σοφότερος στο τέλος της παρτίδας και ο βασιλιάς και αξιωματικός και ο ταπεινός στρατιώτης μπαίνουν στο ίδιο κουτί κατά τη γνώμη μου θα πρεπε να προπονήσει περισσότερο το πνεύμα σου παρά την δύναμή σου
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Feb 23, 2020 9:05 pm

Ανοησίες σκέφτηκα από μέσα μου και η δύναμή μου και το πνεύμα μου ήταν σε άριστη κατάσταση και έτοιμα να αντιμετωπίσουν κάθε αντίπαλο και κάθε κατάσταση η αλήθεια είναι ότι αυτή η αποστολή θα χρειαζόταν μεγαλύτερη ευστροφία και πιο λεπτούς χειρισμούς . Σε περίπου 4 ώρες  θα φτάναμε στο νησί είχα χάσει την όρεξή μου να παίξω σκάκι οπότε σηκώθηκα κοίταξα τον πράσινο μαλλί και του είπα
-να σου πω άσε το σκάκι και πάμε για προπόνηση αρκετά προπόνησαμε το μυαλό μας ώρα και για τους ώμους ο σαητο χαμογέλασε και σηκώθηκε πάνω με ένα χαμόγελο
-εννοείται  μπορεί οι αντίπαλοι που έχουμε να αντιμετωπίσουμε αυτή τη φορά με ξεπερνάει τη δύναμή μας μην ξεχνάς ότι είναι ένα από τα μεγαλύτερα φεστιβάλ που γίνονται στις 4 θάλασσες όλοι θα θέλουν να εκμεταλλευτούν αυτό το γεγονός για να δείξουν υπέροχη και δύναμη θα πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για το αδύνατον είπε και πήγαμε προς το γυμναστήριο εκεί συναντήσαμε το Μπομπ και τον λάρι δύο πολλούς δυνατούς ναύτες του πλοίου . Ο Μπομπ και ο λάρι ήταν απόμακρη δεν μιλούσα πολύ με άλλους και συχνά εμπλεκόταν σε καυγαδες . πρώην εγκληματίες πού πρόδωσαν τον καπετάνιο τους και τους δόθηκε χάρη από το ναυτικό οι οποίοι τους όντως έμοιαζε σαν πειρατής ένα ψηλή μυώδης γεμάτη τραύματα Μάχης .ο Μπομπ είχε μια ουλι στο πρόσωπο του σε σχήμα Χ που τον ξεχώριζα. και τον έκαναν να μπορεί να μην μπορεις να τον ξεχάσεις μπομπο είχε ένα τεράστιο κάψιμο στο μισό του πρόσωπο που δεν μπορείς να το ξεχάσεις επισης
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Mar 22, 2020 8:20 pm

Ο μπομπο και ο λάρι δεν μας έδωσαν σημασία  συνεχισαν να κάνουν ασκήσεις ψυθιριζοντας  ο έναν στον άλλον εμείς ποιασαμε έναν μπαγκο με μπάρα και  αποφασίσαμε να κάνουμε αναλαξ δηλαδή όταν τελειώσει ο ενας  και κάνει διάλειμμα από το σετ να μένει ο άλλος  . Έτσι κηλισε όλη ο προπόνηση και μετά  που κάναμε βαρι και στης ασκήσεις με τα πόδια.  Μετά από  δύο ωραις  μια ανακοίνωση  ακουστικε από τα μεγάφωνα
- όλη η ναύτες να  ανέβουν  πάνω στο κατάστημα  πάνοπλοι και κονβιομενοι . Τρέξαμε άμεσος  να αλλάξουμε  μέσα σε περίπου 10 λεπτά ειμασταν πάνω μαζί με άλλους  ναύτες και μπεναμε σε σηρες κανένας δεν ήξερε γιατί μας φώναξαν  αν ήταν να μας επιτεθούν σκευτικα θα το είχαν ανακαίνιση στα μεγάφωνα ότι δεχόμαστε επίθεση  λογικά θα θέλουν να κάνουν ανακαινίσεις. όλη η ναύτες στεκομασταν πλέον στο κατάστρωμα ο καπετάνιος μαζί με τον γραμματικό του είχαν βγει στην γέφυρα του πλοίου και. Μας κιταζε από ψηλά ο άτιμος ήταν επιβλητικός . Επικρατούσε απολιτι ησυχία ειμασταν στήνει έξω 20 λεπτά σε στάση προσοχής τότε ο καπετάνιος πιρε μια βαριά ανάσα και άρχιζε να μιλά με βροντερή φωνή .
ΑΝΤΡΕΣΣΣΣΣΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΕΡΑΣΠΊΣΟΥΜΕ ΤΟ EVEND ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΈΨΕΙ ΕΧΕΙ ΈΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟ ΝΑΥΤΙΚΌ ΝΑ ΑΠΟΔΕΊΞΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΡΑ ΟΤΙ Η ΠΟΛΙΤΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΑΠΕΤΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΛΟΙΡΗ ΥΠΑΚΟΉ ΣΤΗΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΧΤΟ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΚΙΔΕΒΟΝΤΕ ΠΟΛΑ .ΑΝΤΡΕΣΣΣ ΙΜΙ ΑΝΆΠΑΥΣΗ ...... (ΤΡΑΚ-ΤΡΑΚ ακουστικε το βίωμα τον ναυτον ) έχετε λιγει ώρα να ετιμαστιτε σε λίγο κατεβενουμε.
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Mar 22, 2020 9:15 pm

Όλη σιντονισμενα τρέξαμε να ετιμαστουμε .ξαφνικά ένας άντρας με τράβηξε γύρισα απότομα. Και τον κοίταξα
- χίλια συγνώμη για το απότομο αυτό τράβηγμα σε θέλει ο δικιτης άμεσος στο γραφείο του
-μιν αχονεσε αδερφέ ευχαριστώ πολύ που με ενιμεροσες είπα και έτρεξα στο γραφείο του χτιπισα πάλι τρις φωρες και Μπίκα μέσα . Καθόταν στην καρέκλα. Του και κάπνιζε ένα πούρο με κοίταξε μου έκανε νοοιμα να κάτσω θα κάτσεις μία καρέκλα μπροστά από το γραφείο του τράβηξε μία βαθιά τζούρα από το πούρο . Ξε φύσηξε
- ήθελα να μιλήσουμε για την αποστολή σου να μάθεις όλες οι λεπτομέρειες πρόκειται για μία μυστική αποστολή θα πρέπει να προφυλάξεις να προστατέψεις την κόρη διάσημο σχεδιαστή κοκορ Μπατ πού δουλεύει στη μεγάλη εταιρεία του νησιού doskoi pantα θα πρέπει να την φυλάξουμε είναι η τραγουδίστρια πού θα δώσει το εναρκτήριο λάκτισμα της γιορτής και θα τραγουδήσει για το μεγάλο event πού γίνεται είναι αρκετά διάσημοι σε όλη την east blue μπορεί να την έχεις ακούσει είναι η ντονα Μπατ . Όλοι νομίζουν ότι η δεσποινίς ντόνα βρίσκεται μακριά από το νησί βλέπεις έχει μετακομίσει πρόσφατα στο conomi islands η άφιξη του στο νησί είναι άκρως απόρρητη πληροφορία και δεν πρέπει να διαδοθεί το πρόσωπο που ανοίγει τη γιορτή είναι πάντα έκπληξη . Όση ώρα μιλούσε ο καπετάνιος κούνα το κεφάλι μου πάνω κάτω προσπαθώντας να κλείσω κάθε πληροφορία που μου έλεγε μου έκανε σήμα να σηκωθώ ένας ναύτης πήγε κάτω στο υπόγειο του πλοίου εκεί ήταν ντόνα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Mar 22, 2020 9:44 pm

Πλησιάζουμε σιγά-σιγά την Πτέρυγα που είχαν κλεισμένη Η αλήθεια είναι ότι είχαν πάρει όλα τα μέτρα ασφαλείας λες και είχαμε ο βασιλια τον των πειρατών ένιωσα ένα μικρόόταν φτάσαμε έξω από τη σιδερένια πόρτα του δωματίου της δύο φρουροί καθόλου ξαναπαίξω και φυλάγανε το δωμάτιο με μία διαταγή άρχισαν να ανοίγουν την πόρτα η πόρτα άνοιξε και μας οδήγησε σε ένα διάδρομο μικρό που στο τέλος του είχε μία ροζ πόρτα με ένα αστέρι στο κέντρο ο ναύτης και μου έφερε μέχρι εδώ κάτω χτύπησε δυνατά την πόρτα και τότε μία Αγγελική φωνή ακούστηκε
-παρακαλώ ποιος είναι η καρδιά μου ήταν έτοιμη για να σπάσει η φωνή της ακουγόταν τόσο όμορφη και μελωδική ήταν το πιο όμορφο πράγμα που έχω ακούσει
Ο φρουρός τότε με βροντερή φωνή απάντησε
- είμαι ο ναύτης ζτο σας έφερα το σωματοφύλακά σας να σας κάνει παρέα μέχρι να φτάσουμε στο λιμάνι δηλαδή σε λίγη ώρα . Η Αγγελική φωνή πίσω από την πόρτα απάντησε
-α τέλεια ας μπει μέσα θα ήθελα λίγη παρέα . Ο Τζο άνοιξε την πόρτα και μου έκανε νόημα με το κεφάλι να μπω μέσα χωρίς να σκεφτώ τα πόδια μου έκαναν μόνο τους δύο βήματα μπροστά και μπήκα μες στο δωμάτιο η πόρτα πίσω μου έκλεισα με τα από λίγα δεύτερα έκλεισε και η σιδερένια πόρτα πέρα από το διάδρομο
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitimeSun Mar 22, 2020 10:02 pm

Το θέαμα που αντίκρυσαν τα μάτια μου ήταν απίστευτο ένα φοβερό δωμάτιο φοβερά στειλατο και μοντέρνο στη μέση του δωματίου υπήρχε ένα σαλονάκι εκεί καθόταν η Ντόνα είχα μείνει αποσβολωμένος με αυτό που κοίταζα μπροστά μου η κοπέλα ήταν πανέμορφη μαύρα μακριά μαλλιά πράσινα μάτια σώμα με τις τέλειες αναλογίες φορούσε ένα μαύρο φουστάνι ένα χρυσό κολιέ στο λαιμό της και ένα τεράστιο μονόπετρο το παράμεσο ήταν πραγματικά μία οπτασία εκείνη χαμογέλασε και μου απηύθυνε το λόγο
-έλα μέσα και κάτσε εδώ δίπλα στο τραπεζάκι μου να πιεις ένα τσάι. Είπε και σέρβιρε σε ένα αδειανό ποτήρι τσάι έβγαζε ατμούς φαίνεται ότι μόλις είχε φτιαχτεί διστακτικά κάθισα δίπλα της να μαι ειλικρινής ντρεπόμουν λίγο δίνω συνηθισμένος να βρίσκουμε κοντά σε τόσο όμορφες κοπέλες. Μου χαμογέλασε μάλλον κατάλαβε την αμηχανία μου και αποφάσισε να σπάσει τον πάγο
- γεια σου bodyguard με λένε ντονα είμαι γνωστή τραγουδίστρια και σχεδιάστρια μόδας εσένα πώς σε λένε είπε χαμογελώντας
- ονομάζομαι ren G.milion κατατάχθηκαν πρόσφατα στο ναυτικό να φανταστείτε είστε η πρώτη μου αποστολή. Είπα προφανώς κοιτώντας μπροστά μου και όχι αριστερά που καθόταν εκεί .
-@αααααααααα τι γλυκό ελπίζω να είμαι γουρλιδικι και να πάρεις κι άλλες αποστολές μεγαλύτερες και πιο σπουδαίες από το να φιλάς με τραγουδιάρα .
-ευχαριστώ πολύ δεσποινίς ντόνα.
Σε λίγο φτάνουμε στο λιμάνι ποιο είναι το σχέδιο ακριβώς πώς θα κατέβω στο λιμάνι χωρίς να με γνωρίσει κανένας και πού θα μείνουμε μέχρι αύριο το βράδυ πού είναι η γιορτή. Για ένα δευτερόλεπτο το βλέμμα μου σκοτείνιασεΗ αλήθεια είναι ότι όλες
Back to top Go down
Sponsored content





(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! Empty
PostSubject: Re: (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!   (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
(Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή-Βιβλίο] Μια ζωή κινδυνεύει!!
» [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ
» [Αρχή - Βιβλίο] Deadlock! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή-Βιβλίο} The Punisher Pirates: Something is being prepared {Τέλος}
» [Αρχή-Αποστολή] Πρώτη αποστολή;

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Mirrorball Island-
Jump to: