Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Τελος) Ενεδρα

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeSun Oct 15, 2017 1:57 pm

Στην προιγουμενει ιστορία
Στην προιγουμενει ιστορία :
Νέα ιστορία
Καθος γινόμουν ένα με το πλήθος και κινιομουν  ανάμεσα τους με την τιπικη  Ευγενία  και το ψεύτικο χαμόγελο  έφτασα στο μπουφέ του παρτί. ένας τεράστιος μπουφές που είχε τα πάντα ότι είχες όρεξη να φας . Δεν πεινούσα   αλλά πήγα στην σιρα και περίμενα να βάλω καπια μικρά εδεσματα   στο πιάτο μου. η σιρα ήταν τερεστία  , Πισο από τον πάγκο υπήρχαν  δύο νεαρή  που ελεχανέ αν το φαη τέλειοσει να φέρουν και αλλο  και γενικά να εξιπιρετισουν τον κόσμο  . Κάτι μουρμούριζαν  ολιν  την ώρα .    ΚαθόΣ πέρναγα από προστα τους σταθικά λίγο να δω τη λέγανε.  
-ίσσε κιτα όλα αυτά τα καυτά μωράκια που υπάρχουν . Αχ μαΚάρι να είμουν από την αλλη μεριά του πάγκου  είπε και έβγαλε μια λιπιμενη  βαριά ανάσα
-τονι !! έχε πίστη . Καπια μέρα θα είμαστε στη  άλλη πλευρα . Και θα τα πιάσω όλα  είπε σικονοντας το χέρι του και ένα γέλιο απελπισμένο βλέμε αλλά ταυτόχρονα  και τοσο αποφασιστηκο   εμφανίστηκε  στο πρόσωπο του


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 2:48 pm; edited 10 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeTue Oct 17, 2017 12:01 pm

Άρχισα να γελάω. Σιγά μέσα από τα δόντια μου και προχοριση με τον δίσκο μου στα επόμενα εδέσματα τελικά για γκομενες μιλαγανέ δεν ήταν επικινδινη . Ήταν απλά παιδιά που δούλευαν  εδώ  .  
Σαιτοοοοο  η φώνη της ρόζ ακουγόταν από τα αριστερα μου να με φωνάζει. γύρισα και την ιδα να κουνάει  το χέρι  της και να μου κάνει σημαδι  να πάω από εκκει. στεκόταν με δύο άντρες και απο οτι φενετε μίλαγανέ. αφίσα το πιατάκι μου. και πιγα προστα εκκει μια σερβιτόρα πέρασε  από μπροστά μου και της πιρά ένα ποτήρι σαμπάνια που είχε.  έφτασα στην Ροζαα  η δύο τιπη ήταν κοντι χοντρι  είχαν όλα τα στερεότυπα του κακού γεοκτιμονα. η ροζα μας Σιστησε  άμεσος σχεδόν λέγονταν απο δο  κυρι είναι ο σαιτο,  σαιτο από εδώ είναι ο ντικ και ντοκ είναι οι πλουσιότεροι ανθροππει στο νησί. Χαμογέλασα και τους χερετισα.


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 1:44 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeTue Oct 17, 2017 3:17 pm

Αρχίσαμε να μιλάμε  περί ανεμον  και υδάτων . Άσκοπες συζητήσεις  από αυτές που κάνουν στή μεγάλες κοσμίκες  γιορτές   μέχρι που  μου κάνανέ πρόταση για νέα καριέρα .  Ος σωματοφύλακας
-Κ. Σαιτο αν επιττρέχετε  έχω ακουσεί πως η πληρωμές του ναυτικού είναι κακιστες . Πιστεύω πως ένας ξιφομάγος σαν και εσας θα έπρεπε να περνει Πόλα παραπανο  . Είπε ο ντικ με ένα ύφος που ήταν  το λιγότερο εκνευριστικό.
- Μάλιστα  έχετε να μου προτείνετε  κάτι  ? Είπα περίεργος να ακούσω τη έχει να πέσει από το ηφος  του ήξερα πως θα μου έλεγε να πιγενα σωματοφύλακας  του  
- κυριε σαιτο  θα σας ήθελα για σωματοφύλακα μου έχω ακούσει Πόλα καλά λόγια και  δινω όσα θέλετε για να μείνετε στο νησίδιο και να  μου παρέχετε της υπηρεσίες σας


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 1:29 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeSat Nov 25, 2017 7:05 pm

Ενα γελακι  βγήκε από το στόμα μου έβγαλα απο της τσέπη μου ένα τσιγάρο  το άναψα και τον κιταξα κανένας μας δεν μίλαγε για λίγα δεύτερα. Μετά από μερικές  ρουφήξιες  αποτνιασα
- λιπαμε αλλά  ανικω  στο ναυτικο . Πέταξα το τσιγαρο μου στο πάτωμα  το πατίσα και γύρισα την πλατιά μου και έφυγα από την παρέα τους  ο  ντικ με κοίταγε και φωνάξε  
-Εσύ χάνεις σαιτο  . Τα λεφτά που θα σου έδινα θα σε κάναν πλούσιο ωκτ8ψωελλ. .... [/color]ΚαθόΣ από μακρινό μουν δεν άκουσα τι αλλά ειπε  . Η ωρα περναγε Πιγα στο μπαρ να πάρω ένα ποτάκι να χαλαρώσω .αποτι φενετε η επίθεση δεν θα γινόταν  κάθομαι στην μπάρα παρακγελνο  ένα ουίσκι  με πάγο  εβγάλα δύο τσιγάρα το ένα το τοποθετισα επανό στην μπάρα και το άλλο το άναψα  ακριβος από απέναντι μου οχι πολι μακριά ήταν ο μπουφές με εκείνα τα παίδια από πριν κάθισα και τους κοίταζα  δεν ξέρω γιατί αλλά ο ανομάλλος καστανομαλις  μου είχε κινήσει  το ενδιαφέρον είχε κάτι στο βλέμμα του. που με έκανε να θέλω να τον γνωρίσω


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 1:39 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeSat Nov 25, 2017 7:15 pm

Και αυτό θα έκανα  . Αφισα το ποτό μου και κατευθύνθηκα πάλι στον μπουφέ.  Ομος ένας τρομερός θόρυβος με σταμάτησε κιταξα προς την μεριά που ο τρομακτικός ηχος ερχόταν διαπιστοσα πως η πόρτα είχε σπάσει και μπανάνες πειρατές ήταν πάρα πολι σχεδόν 24  αντρες   μπήκαν με ορμή  και αρχισα να σπάνε και να κατεκρεουργουν τα πάντα όλα γινόντουσαν πολι γριγορα μέσα σε δευτερολεπτα εγώ  έβγαλα το σπαθί μου και άρχισα να τρέχω προς την πόρτα  η πειρατές με το που με είδαν με σπαθί ορμισανε κατά πανό μου εφτιχος  που ερχοΝτούσαν λίγη γιλη  και τους εξοντώνα εύκολα δεν ήταν και πάρα πολύ δίνατη. ηταν ένα μάτσο  λεχριτες  , Η πειρατές άρχισαν να πετανε βόμβες καπνού και να πυροβόλανε στον αέρα  και βρίζανε και στριγκλιζαν  η ανθροποι άρχισαν να τρέχουν πανικοβλιθικαι προς της  αντίθετη νερια και φωνάζανε  ένα τίποτα που κραταΓε ένα τεράστιο μπαζούκα και  μπήκε μέσα και φωνάξε σκαστεεεε με μια φωνή που σου διατριπαγε  την ψηχη


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 1:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeSat Nov 25, 2017 7:48 pm

10 από τους 24 με ειχαν περικυκλώσει είχα  φάει ομος 10 πιο πριν οπότε κατα ένα τρόπο απασχολούσαν όλους τους άντρες του σχεδόν η τεσερις που είχα  μινη  είχαν κατσί αριστερά και δεξιά από τον τίπο με το μπάζουκας  τότε  ο τύπος που έβλεπε ότι  η αντρες του ηταν τοσι αδύναμη.  οπλίσε  το μπαζούκας και με ένα τεράστιο χαμόγελο  έριξε προς τους άντρες του και εμένα .η αντρες του σκόρπισανέ αριστερά και δεξιά εγώ ομος είμουν  παγιδευμένος διότι ακριβος από πισο μου ειπιρχε ένα πλήθος κόσμου που αν έφευγα από προστα η ρουκέτα θα τους χτύπαγε. έτσι πιρά την στάση του λικου και αποφασίστα να κάτσω να αντιμετοπισω την ρουκέτα πρόσωπο με πρόσωπο. όσο καλά  προτιμασμενος να μου μουν για αυτην την μαχη δεν πέριμνα  τόσο μεγάλη εκρηκτική δύναμη . επιτέθηκαν στην ρουκέτα και κοβόλτας την με το κατανα μου που από τό κτιπιμα διαλύθηκε η εκτειξη  με πέταξε  6 μέτρα πίσω  και χτύπησα σε μια κολόνα επεσας στο πάτωμα σχεδόν λιποθιμος


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 1:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeMon Nov 27, 2017 11:32 pm

Δεν μπορούσα να κουνηθω το σομα μου απο το χτιπιμα πονουσε πολι. τα δευτερολεπτα που ειμουν στο πατομα μου φανικαν ωρες .μετα από λίγο προσπάθήσα  να σηκωθώ ,συγκέντρωσα  της απομιναντες  δύναμις  μου και μπόρεσα σιγά σιγα να σικοθω άκουγα ένα Βουτο  από την εκριξη . η ακοή μου  επηρεάστηκε, τα πόδια μου τρεμανε . καθος σηκωνόμουν,  έπιασα το κατανα μου που ήταν διαλυμένο  το κιταξα. είχε σπαση ί εντελος το πέταξα κάτο ήταν άχρηστο πια. Έριξα μια ματιά τριγηρο  μου.η πειρατές κάνανέ πλιάτσικο η ροζ πολεμούσε ομος με μερικούςπειρατεσ σθεναρά. φενότα να έχει το πανό χέρι  επισεις μερική  πολίτες  με ότι εβρισκαν  πάλεβαν (με καρέκλες πεταμένα ξιφι  και λπ) . Έπρεπε να βρω ένα σπαθιά  και γριγορα εφτιχος για εμένα ένας πείρατης με ένα σπαθί ήταν κοντά μου και μόνος του. Εφκέρια !!! σκευτικα, να  εστο και τραβματισμενος βαρια θα μπορώ να τον νικισω . Έτρεξα πρός το μεΡος του και  με το που με είδε  έτρεξε προστα εμένα και με μια ατσουμπαλι  κατακοριφι  κίνηση  προσπάθησε να με κόψη  αν και δεν είμουν στην καλύτερη κατάσταση έκανα ένα άλμα αποτά δεξιά και με μια επιδέξιά λάβι του έπιασα, το χερι που είχε το σπαθί και του το έσπασα.  Από τους πόνους έκανε τρία βήματα πισο . έκανα ένα βήμα και πιρα το πεσμένο του σπαθί ήταν ένα απλό σταυροτο  σπαθί που ήταν λίγο χαλασμένο την δουλια του ομος θα την έκανε.


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 2:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 12:45 pm

Έτρεξα και  βοιθισα  την ροζ   που τη  είχαν στριμώξει σε έναν κύκλο  ήταν περικυκλώνει  από άντρες και ήταν έτοιμη  να την κατασπαραξουν χωρίς να χάσω χρονο μπήκα και εγώ στον κύκλο  και στα θιμαμε πλατι πλατι
-έχεις τα μαυρα σου τα χάλια είπε η ροζ και γέλαγε προφανος είχα έμαθα παντού στο πρόσωπο και τα ρούχα μου είχαν  χαλασηη  
-χάχα δεν έχει σημασία είπα και άρχισα να επιτίθεται με όργι και μεγάλο σθένος προς τους πειρατές εκεινη την στιγμή  ο καπετάνιος τους ετοιμάζει πάλι  το μπάζουκας. να ξανά ρίξει κατά επανο μας αν το έκανε αυτό δεν θα έφγενα ζωντανός από εκκει ο μεγαλόσωμος άντρας μας στοχεύει και ένας πυροβολισμό ακουστικε!!!. εφτιχος όχι από τον πείρατη  αλλά από τον αρχιγο μιας περιπολίας που είχε δεί το σιμα.  και είχε έρθει όσο πιο γριγορα στο μέρος , η πειρατές με το που είδαν να πευτη  ο αρχιγιος τους στο πατομα νεκρός  σαστησμρνει , σταμάτησαν εκκηνη  την στιγη ο αξιωματικός τον μαριν φωνάζει  
- όλα τελείωσαν  έχετε χάσει


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 2:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 12:52 pm

Με αυτό το άκουσμα η πειρατες  πέταξαν τα όπλα τους και και σήκωσανε  τα χέρια τους ψιλά η μαριν για ακόμα μια φορά βάλανε την ταξη ο  αξιοματικοσ   ήρθε προς το μέρος μας και μας σινχορει  για το ότι μπορέσαμε να πολεμήσουμε  σε μια τόσο ανηση  μάχη εκινη  την στιγμή η πόνι από τα χτυπήματα με έκαναν να λιποθυμήσω  το επόμενο που ιδα  ηταν  η ασπρι μμλουζα  του γιατρού που έλεγε στην ροζ πως ξύπνησα  εγώ είμουν ακόμα σαστησμενός  και δεν έχα καταλάβει τι είχε γίνει  
Γιατρέ γιατί ειμαι στο κρεβάτι  ?  . Ο προσπαθοντασ να σικοθω  ο γιατρός με σταμάτησε από το να σικοθω
-κ. saito θέλετε ξεκούραση το χτύπημα από την ρουκέτα σας έσπασε ένα πλευρό και πάθατε φλαση  σε όλους τους Μις τον χεριών και τονα ποδιών  μαλον από την είπες προσπάθεια  που κάνατε να παλεχερεσε μετά τον τραυματισμό σας  . Αλλά ετείχος όλα θα φτιάξουν σε λίγο Κερο το μόνο που πρέπει εσείς να κάνετε είναι να κάθεστε φρόνημα στο κρεβάτι σας


Last edited by alex 1010 on Thu Nov 30, 2017 2:37 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitimeThu Nov 30, 2017 1:06 pm

Η ροζ γελασε
- χάχα ο σαιτο σε ένα κρεβάτι και  χάχα μαλον γιατρέ δεν τον ξέρετε καθόλου γέλασα και εγώ
Ροζ φέρε μου σε παρακαλώ  την στολή μου ειποτροπιασε και σικοθικε από το κρεβάτι σιγά σιγά ο γιατρός τρελάθηκε
- τι κάνετε εκκει πρέπει να ξαπλώσετε εγω σηκώθηκα και άρχισα να βάζω τα επαγλεματικα μου ρούχα ο γιατρός κοίταζε σαν χαζός  
Γιατρέ  ευχαριστώ για την φροντίδα αλλά τώρα πρέπει να φύγω  η εκληματιες  δεν θα με περιμένουν να γίνω καλά είπα και έφυγα από τον θάλαμο μαζί με την ροζ  άνοιξα τη πόρτα και είδα περίπου στα 20 μέτρα στον διαδρομο  ένα  νεαρό  να καθαρίζει  ήταν  ο ανομάλλος νεαρός που ήταν  και στο πάρτι  
-ροζ τι κάνεις αυτός εδώ είπα με αστιρο  ηφος  
- το παιδάκι σε είδε να παλεύεις και μόλις τελιοσε η φασαρίά εμφανίστηκε  και με ενάν πιρινο  λόγο μας είπε πως θέλει να μπεί στο ναυτικό  έτσι μπήκε και τον  στείλανε σε εμένα  σαν δοκιμο  επισεις πείρα και εσένα στο καράβι  μου σαν αξιομαγικό  
-τιιιιιιιιι
Back to top Go down
Sponsored content





(Τελος) Ενεδρα  Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Ενεδρα    (Τελος) Ενεδρα  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
(Τελος) Ενεδρα
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Zanakand Island-
Jump to: