Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 14, 2017 5:27 pm

-Eισαι οντως εσυ!Δεν εισαι πλεον τοσο καχεκτικος οπως τοτε βεβαια αλλα το μαλλι σου ειναι το ιδιο.Και αυτο το σημαδι φυσικα δεν το ξεχναω.Το ειχε και ο αδερφο σου.Αληθεια που ειναι αυτος?Και τι επαθαν τα ματια σου? με ρωτησε με αληθινο ενδιαφερον.
-Πολλα εχουν συμβει τα τελευταια χρονια Femi.Πολλα εχουν αλλαξει.Αλλα οχι μονο σε μενα απαντησα μην μποροντας να συγκρατησω το βλεμμα μου απο το στηθος της.Η μικρη μου φιλη ειχε γινει πραγματικη γυναικα πλεον και πολυ ομορφη μαλιστα.Το καταλαβε οτι την κοιταζα και χαμογελασε πονηρα.Αλλα πριν προλαβουμε να πουμε οτιδηποτε ο Jason μας διεκοψε.
-Raziel?Θα ειχες την ευγενη καλοσυνη να μας εξηγησει τι ΔΙΑΛΟ συμβαινει εδω περα?Και σε παρακαλω καντο σε μια γλωσσα που να καταλαβαινουμε ολοι.
-Χμμ.Ναι εχεις δικιο υποθετω.Οπως καταλαβατε,αυτη δεν ειναι η Οργανωση. Ειναι μια νομαδικη φυλη του νησιου και αν δεν το χετε καταλαβει αποτελειται μονο απο γυναικες. Στο ακουσμα των τελευταιων μου λεξεων ακουστηκαν σφυριγματα απο τις αντρες τις παρεας αλλα και απο μερικες γυναικες.
-Συγκρατηθειτε.Μπορει να ειναι γυναικες αλλα ειναι πραγματικα πολυ επικυνδυνες.Αν δεν τις γνωριζα,τα πραγματα θα ηταν πολυ σκουρα για εμας.Η κυρια μου μπροστα μου ονομαζεται Fime και ειναι η αρχηγος τους.Και θελω πολυ να μαθω πως εγινε αυτο.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 14, 2017 11:21 pm

-Ειναι μεγαλη ιστορια.
-Εχω καποιο χρονο για να την ακουσω.
-Παιδια,συγγνωμη που διακοπτω ξανα,αλλα μεχρι να τα πειτε εσεις,εμεις τικανουμε?Σκοτωνομαστε?Η μπορουμε να πιουμε τιποτα?
-Αυτο θα εξαρτηθει απο τι θα πει η κυρια.Η Femi κοιταξε τριγυρω.
-Κοριτσια!φωναξε τελικα.-Κατεβαστε τα οπλα σας και καθιστε με τους καινουργιους μας φιλους συνεχισε γελωντας.Τα πληρωματα και οι γυναικες της φυλης ενωθηκαν γυρω απο τις φωτιες και εκατσαν ολοι μαζι.Στην αρχη τα πραγματα ηταν ψυχρα αλλα οσο περνουσε η ωρα και το ποτο αρχισε να επηρεαζει τις αισθησεις,ηρθαν πιο κοντα και τα πνευματα αναψαν.Στο μεταξυ εγω με την Femi απομακρυνθηκαμε καπου πιο ησυχα,λιγο εξω απο τον προχειρο καταυλισμο που ειχαμε φτιαξει.Η νυχτα ειχε πεσει για τα καλα πλεον και τα αστερια στον ουρανο φαινοταν πεντακαθαρα χαρη στην καθαρη ατμοσφαιρα που υπηρχε ανεκαθεν στο νησι.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 14, 2017 11:35 pm

-Χαιρομαι πραγματικα που σε ξαναβλεπω Raz.Πραγματικα,δεν θυμαμαι την τελευταια φορα που αισθανθηκα ετσι.Τα πραγματα μονο χειροτερευουν εδω.
-Λυπαμαι που το ακουω.Πες μου τι συμβαινει ακριβως Femi.
-Απο που να ξεκινησω...Θα παω πολυ πισω.Ουαν εγινε η επιθεση στο καραβανι σας φυσικα μαθευτηκε παντου.Η Leila εξοργιστηκε με την κατασταση.Οπως ειπες και εσυ,συμπαθουσε πολυ τον πατερα σου.Τον θυμαμαι.Ηταν πολυ καλος ανθρωπος και παντα μου εδινε καποιο δωρο οταν οι φυλες μας συναντιοτουσαν.Οπως ελεγα λοιπον η Leila εξοργιστηκε και αρχισε να ψαχνει.Οταν εμαθε ποιοι ηταν κρυμμενοι πισω απο την επιθεση,αγανακτησε.Ηθελε πολυ να κανει κατι για εκδικηση αλλα ηξερε οτι δεν ειχε αρκετη δυναμη.Προσπαθησε να ενωσει τους υπολοιπους να κανουν κανουν καποια κινηση αλλα αποδειχθηκε ματαιος κοπος.Ολοι ηταν πολυ φοβισμενοι.Με λιγο περισσοτερο ψαξιμο,ανακαλυψε οτι ο Kita ηταν αυτος που αντιδρουσε πιο εντονα.Και με λιγο περισσοτερο ψαξιμο ανακαλυψε και τον λογο.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 15, 2017 11:16 pm

Ο Kita ως γνωστο σε ολους λατρευει το χρημα.Και αυτο ακριβως του προσφερε η Οργανωση.Χρηματα για να βαζει λογια.Χρηματα για να δολιοπλοκει για χαρη τους.Χρηματα για να μας κραταει χωρισμενους.Και το πετυχε.Οι φυλες εχουν κοψει σχεδον καθε επαφη η μια με την αλλη.Κανεις δεν νοιαζεται να βοηθησει και πλεον δεν γινονται μεγαλα γλεντια οταν συναντιουνται δυο.Ισα ισα κανουν τα παντα για να αποφευχθει κατι τετοιο.Υπαρεχει και κατι ακομα.Ο Kita,ηταν αυτος που τους προτεινε να επιτεθουν σε εσας.Ηξερε οτι ο πατερας σου ειχε εγκαταλειψει τα οπλα μετα τον χαμο της γυναικας του και οτι δεν θα υπηρχε μεγαλη αντισταση.
-Ο ΓΑΜ*ΜΕΝ&Σ ΜΠ%ΣΤΑΡΔ*Σ! φωναξα μην μπορωντας να συγκρατηθω.Παντα ηξερα οτι ηταν αισχρος ανθρωπος αλλα δεν περιμενα οτι δεν εφτανε σε τετοιο σημειο!
-Ουτε η Leila το πιστεψε ετσι απλα.Για αυτο πηγε να τον βρει.Και ποτε δεν γυρισε. Ο καρι#λ$ς την σκοτωσε ενω αυτη πηγε ειρηνικα!Μετα τον χαμο της Αρχηγου μας καναμε εκλογες και επιλεχθηκα εχω να δοιηκησω.Η Leila με ειχε κοντα της τα τελευταια χρονια και εμαθα παρα πολλα απο αυτην.Απο τοτε το μονο που θελουμε ειναι να τον εκδικηθουμε και να τιμησουμε ετσι την Αρχηγο μας.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 15, 2017 11:32 pm

-Και εγω βρισκομαι εδω για να παρω εκδικηση απο την Οργανωση.Οποτε οι στοχοι μας καπως ενωνονται.
-Ω οχι.Δεν θα το λεγα.Αλλο πραγμα να τα βαζεις με τον Kita και αλλο με αυτους.Αυτο ειναι καθαρη τρελα!Στα αληθεια θα το κανεις?
-Ειναι η δευτερη φορα σημερα που ακουω καποιον να βρισκει κατι που θελω να κανω τρελο.Ή οντως εχω αρχισει να τα χανω ή ο κοσμος πρεπει να γινει λιγο πιο ριψοκινδυνος.Μονο ετσι παμε μπροστα.Παντα αυτο συνεβαινε.Οποτε ναι.Οντως θα τα βαλω μαζι τους.Γιατι πρεπει να καταστραφουν αν θελουμε να φτιαξουν τα πραγματα στο νησι αλλα και σε ολοκληρη την θαλασσα.Και χρειαζομαι ολη την βοηθεια που μπορω να παρω,οποτε θα σε ηθελα μαζι μου Femi της ειπα κοιταζοντας την στα ματια.Με κοιταξε σκεφτικη.
-Ειναι τρελο που το λεω αλλα δεχομαι.Θελω να γινουν τα πραγματα καλυτερα και εναι καιρος να κανω κατι για αυτο επιτελους.Σε ευχαριστω που μου το εκανες ξεκαθαρο!Αλλα θετω εναν ορο για την βοηθεια μου.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 15, 2017 11:50 pm

-Kαι ποιος ειναι αυτος?
-Θα με βοηθησεις πρωτα να καταστρεψουμε τον Kita.
-Aυτο δεν ειναι ορος.Αυτο ειναι υποχρεωση και χαρα μου.Μετα απο αυτο που μου ειπες θελω να τον σκοτωσω πιο πολυ και απο σενα πιστεψε με.Οποτε ειμαστε σιγουρα συμφωνοι της ειπα και κατω απο τον εναστρο ουρανο δωσαμε τα χερια και τελικα αγκαλιαστηκαμε.Επιστρεψαμε στους αλλου επειτα απο λιγο και τους βρηκαμε να διασκεδαζουν στο φουλ.Μερικες απο τις γυναικες που βρισκοταν στα πληρωματα μαλιστα,ειχαν ερθει ιδιαιτερα "κοντα" με καποιες απο τις γυναικες τις φυλης ενω και μερικοι αντρες ειχαν καποια επιτυχια.Τους προσπερασαμε και βρεθηκαμε στην σκηνη μου,οπου περασαμε την νυχτα μαζι.Ειχε οντως μεγαλωσει.Ξυπνησαμε επειτα απο αρκετες ωρες υπνου. και ενιωσα το κεφαλι μου βαρυ.H Femi ηταν διπλα μου,μισογυμνη και ακομα κοιμισμενη.'Η ετσι νομιζα τουλαχιστον γιατι οταν πηγα να σηκωθω με σταματησε.
-Δεν σε εχω για ανθρωπο που απλα θα παρατουσες μια γυναικα που τις υποσχεθηκες κατι μου ειπε χαμογελωντας.Ηταν πραγματικα ομορφη.
-Δεν το ειχα σκοπο.Απλα η ωρα περασε και πρεπει να συνεχισουμε της ειπα και αφου την φιλησα σηκωθηκα και βγηκα απο την σκηνη.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeSat Sep 16, 2017 3:08 pm

Εξω επικρατουσε ενα μικρο χαος.Ολοι κοιμοντουσαν εδω και εκει ενω οι φωτιες ειχαν σβησει.Οχι οτι τις χρειαζομασταν βεβαια.Η πρωινη ζεστη εκανε και παλι την παρουσια της και ηταν αφορητη οπως παντα.Οι μονοι που ηταν ξυπνιοι,ηταν ο Rignor και ο Jason.Ειχαν αφησει τους ανθρωπους τους να απολαυσουν την βραδια που ισως να ηταν και η τελευταια ευχαριστη που θα ειχαν σ'αυτο τον κοσμο και ανελαβαν να κανουν αυτοι ολα τα νουμερα της σκοπιας.Ηταν σπουδαιοι ηγετες.Οταν με ειδαν να βγαινω με χαιρετησαν χαμογελαστοι.
-Τι κανετε κυριοι? ρωτησα ευγενικα.
-Εδω,πινουμε και συζηταμε,αναπολωντας τις παλιες και ευχαριστες μερες.Θα μκατσεις μαζι μας? απαντησε ο Rignor ενω μου προτεινε το μπουκαλι με το ρουμι.Το πηρα και ηπια μια μεγαλη γουλια.Ηταν οτι επρεπε για το ξυπνημα.Εκατσα σε εναν μικρο βραχο διπλα τους.
-Πρεπει να τους ξυπνησουμε και να ξεκινησουμε ειπα μετα απο καποια ωρα σιωπης.-Εχουμε μια μικρη αλλαγη στα σχεδια.
-Τι εννοεις? αναρωτηθηκε ο Jason.
-Πριν παμε στην Οργανωση,θα πρεπει να περασουμε απο εναν αλλο κυριο πρωτα και να του δωσουμε ενα καλο μαθημα. Ηπιε μερικες γουλιες και το δωσε στον 'Southern"
-Και ποιος ειναι αυτος ο κυριος?
-Ο ανθρωπος που προκαλεσε τον χαμο της οικογενειας μου απαντησα σοβαρα.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeSat Sep 16, 2017 3:15 pm

Κοιταξαν και οι δυο στο κενο.Το μπουκαλι ειχε αδειασει και ο Rignor το πεταξε μακρια.
-Ας πιασουμε δουλεια τοτε ειπε αχαρωπα και πεταχτηκε ορθιος.Τον ακολουθησαμε και αρχισαμε να ξυπναμε τον κοσμο με φωνες και σκουντηγματα.Οχι και το καλυτερο ξυπνημα μετα απο μια καλη νυχτα,αλλα αναγκαιο.Μετα απο μιση ωρα ολοι ηταν ορθιοι και μαζευαν πραγματα.Ακομη μιση ωρα μετα και ολα ηταν ετοιμα για να αναχωρησουμε.Πηραμε και τα τελευταια πραγματα και ξεκινησαμε το ταξιδι μας στην ερημο για ακομη μια φορα και παλι ευχηθηκα να ειχαμε καποιο μεταφορικο μεσο.Οι πειρσσοτεροι υπεφεραν πραγματικα τωρα καθως βρισκοταν σε κατασταση μεθης ακομα και οι συνθηκες της ερημου μονο καλο δεν εκαναν σε τεοια περιπτωση.Χρειαζοταν νερο για να μην αφυδατωθουν και αυτο ηταν κατι που δεν μας περισσευε.Οι γυναικες της Femi ειχαν αλογα και φορτωσαν μερικα πραγματα καθως και οσους δεν μπορουσαν να προχωρησουν αλλο.Αλλα ουτε αυτες δεν ηταν αρκετες.Παντως εκαναν οτι καλυτερο μπορουσαν και αυτο σιγουρα ηταν καλυτερο απο το τιποτα.Τωρα στο φως τις μερας τις εβλεπα καλυτερα.Δεν φορουσαν μαυρα οπως φαινοταν την νυχτα μα σκουρο μπλε και ολες κουβαλουσαν διαφορα οπλα πανω τους ή στα υποζυγια τους.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeSat Sep 16, 2017 3:31 pm

H Femi πηγαινε μπροστα τους και εγω περπατουσα διπλα της ενω ο Rignor και ο Jason οδηγουσαν τα πληρωματα τους απο πισω μας.
-Πως θα βρουμε λοιπον τον Kita? την ρωτησα υστερα απο μια ωρα περπατηματος.
-Μην αγχωνεσαι.Ξερω ακριβως που εχει στησει τον καταυλισμο του αυτες τις φορες.Εχουμε παντα καποιον να τον παρακολουθει κα να μας ενημερωνει για τις κινησεις τους.Ποτε δεν ξερεις ποτε θα βρεθει μια καταλληλη ευκαιρεια για να χτυπησεις.Επισης, περα απο την εκδικηση υπαρχει πιο πρακτικος λογος που πρεπει να τον βγαλουμε απο την μεση.Εχει πολλα αλογα που θα σας φαινοταν χρησιμα απ'οτι βλεπω!
-Χα.Και εγω βλεπω οτι εσυ αλλαξες πιο πολυ απο μενα.Εγινες μεγαλη ηγετης και στρατηγος με πληροφοριες και τακτικες για τα παντα!
-Δεν ξερω αν εχω γινει μεγαλη σε καποιο απο τα δυο αλλα προσπαθω οσο καλυτερα μπορω να ακολουθω τις διδαχες τις Leila και να τις προσαρμοζω οπου θεωρω οτι ειναι σωστο.Αλλα και παλι αμφιβαλλω αν αλλαξα οσο εσυ.Φαινεσαι σαν να εισαι ολοκληρωτικα ενας αλλος ανθρωπος απο το παιδι που εισουν. Δεν απαντησα κατι στο σχολιο της και απλα συνεχισα να περπαταω διπλα της,αφηνοντας τον ανεμο να παρασυρει τα λογια της.


Last edited by metalgunner on Sun Sep 17, 2017 8:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitimeSun Sep 17, 2017 8:49 pm

Φτασαμε κοντα σε εναν μεγαλο αμμολοφο και η Femi μας εκανε νοημα να σταματησουμε.
-Πισω απο δω,ακολουθει μια θαλασσα απο δαυτους και περα απο αυτην το μερος που ψαχνουμε.Μετα απο κει η Dolav ειναι μερικες ωρες δρομος.Θα σταματησουμε λιγο να κανουμε ενα διαλειμμα γιατι η πορεια απο δω και περα θα γινει πιο δυσκολη και θα χρειαστειτε σιγουρα ολες σας τις δυναμεις. Συμφωνησαν ολοι με τα λογια της και ετσι σταματησαμε λιγο πιο διπλα οπου υπηρχαν βραχοι που θα προσφεραν μια μικρη δοση σκιας.H Femi με τραβηξε μακρια απο τους υπολοιπους.
-Το θυμασαι αυτο το μερος ετσι?
-Πως θα γινοταν να το ξεχασω?Αν ηξερα οτι θα περασουμε απο την Αμμοθαλασσα των Δαιμονων μπορει να μην δεχομουν τοσο ευκολα.Ο πατερας μου πραγματικα φοβοταν το μερος.Εκανε τα παντα για να αποφυγουμε να περασουμε απο δω.Μονο μια φορα την διεσχισα και δεν θα ηθελα να το ξανακανω.Τοτε ειμασταν τυχεροι και δεν παθαμε κατι αλλα αμφιβαλλω αν θα εχω την ιδια τυχη δυο φορες.Βασικα απο αυτα που ελεγε ο πατερας μου,ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ειμαι ξανα τοσο τυχερος.
Back to top Go down
Sponsored content





[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!   [Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends! - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Αρχή] Something Wicked Your Way Comes,Part Three:My Vengeance Ends!
Back to top 
Page 3 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» [Αρχή - Παρελθόν] Wicked Reality [Part 2]
» [Τέλος] Something Wicked Your Way Comes,Part One:Preparations
» [Τέλος] Something Wicked Your Way Comes,Part Two:Counter Strike
» [Τέλος - Παρελθόν] Wicked Reality [Part 1]
» [Αρχη]Βrothers in arms (Part One)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: