Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 9:42 pm

Δεν καθίσαμε πολύ εκεί καθώς ο προορισμός μας ήταν άλλος. Έτσι πήραμε τον δρόμο από τα δυτικά της πλατείας. Ο οποίος οδηγούσε σε μια απότομη ανηφόρα, ενώ γύρο του ήταν φυτεμένα διάφορα δέντρα. Χωρίς δεύτερη σκέψη πήραμε τον δρόμο, ο οποίος άρχισε γρήγορα να γίνετε κουραστικός και καταλήξαμε στην κορυφή του.

Από εκεί μπορούσαμε να δούμε ένα εργοστάσιο. Το οποίο από την κάπνα που έβγαζαν οι καμινάδες του, προφανώς ήταν σε λειτουργία. Έτσι πλησίασαμε προς την μεταλλική πύλη. Έξω στεκόταν ένας άνδρας ο οποίος πολύ πιθανόν να ήταν και φύλακας. Ο άνδρας καθόταν πάνω σε ένα κουτί και κρατούσε ένα τσιγάρο ανάμεσα από τα δάκτυλα του.

-Καλημέρα σας... Θα ήθελα να έρθω σε επαφή με τον λορδο Doberman για μια συμφωνία...
-Χμμμ ο λόρδος δέχεται άτομα μόνο με ραντεβού... Και για να ήρθες εδώ πολύ πιθανόν να μην το έχεις κανονίσει...
-Ναι ήρθαμε έκτακτα από την East blue...
-Την East.? Δύσκολο ταξίδι.. Όμως ατύχησες.. Ο λόρδος δεν είναι εδώ... Έχει μέρες να εμφανίστει...
-Μα πως κύριε..? Τι συνέβη?
-Δεν έχω ιδέα.. Πολλοί λένε ότι έχει κλειστεί στο σπίτι του... Η αλήθεια είναι ότι πριν από μερικές μέρες υπήρξαν επεισόδια στο εργοστάσιο με πειρατές..


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 12:56 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 9:51 pm

-Πειρατές είπατε?
-Ναι.. Είχαν κανονίσει κάποια συναλλαγή.. Δεν ξέρει κανείς τι έγινε, όμως βρέθηκαν πτώματα στο εργοστάσιο... Από τότε δεν εμφανίστηκε ο λόρδος... Και μου χρωστάει και έναν μισθό το καθίκι..
Είπε τσαντισμένος καθώς την ίδια στιγμή πέταξε με δύναμη το τσιγάρο του στο χώμα και το πάτησε με μανία.
-Μην ανησυχείτε κύριε.. Αν τον βρω θα του μεταφέρω το παράπονο σας...
-Μόνο μην πεις ότι στο είπα εγώ... Δεν θέλω να χάσω και άλλη δουλειά...
-Μην ανησυχείτε τον έχω το τρόπο μου...
-Φαίνεσαι ξύπνιος εσύ... Η μικρή.. Κόρη σου?

Είπε καθώς με κοίταξε από πάνω μέχρι κάτω. Την ίδια στιγμή ο Gilbert ακούμπησε το χέρι του στο κεφάλι μου και άρχισε να με χαϊδεύει..
-Ναι την πήρα μαζί μου για να μάθει το επάγγελμα...
-Πολύ σωστός... Εγώ έστειλα την κόρη μου στο Lyneel να σπουδάσει και έχω να την δω χρόνια..
Είπε ο φύλακας καθώς το βλέμμα του έπεσε στο χώμα. Ασυναίσθητα περπάτησα προς το μέρος του και ακούμπησα το χέρι μου στον ώμο του για να τον καθησιχασω. Εκείνος με κοίταξε με ένα απορημένο βλέμμα,εγωβτου απάντησα με ένα χαμόγελο και πήρα μερικά βήματα πίσω..


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 12:57 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 9:59 pm

-Μάλλον ήθελε να σας πει να μην ανησυχείτε .. Η κόρη μου δεν μπορεί να μιλήσει από τότε που γεννήθηκε...
-Απαπα το καιμενο το παιδί... Μπράβο σου όμως που την στηρίζεις..
-Κάνω ότι καλύτερο μπορώ... Θα σας αφήσουμε για τώρα... Πρέπει να έρθω σύντομα σε επαφή με τον λορδο..
-Καλή τύχη τότε... Αν τον βρεις στο σπίτι του θα είσαι τυχερός... Είναι κοντά στο παλάτι..
Τότε αποχωρησαμε από το εργοστάσιο και πήραμε τον δρόμο της επιστροφής. Αφού πρώτα αποχειρετισαμε τον φύλακα.

Όταν φτάσαμε στο τέλος της κατηφόρας ο Gilbert έδειχνε νευριασμενος και ανήσυχος.
-Θα το έχει κάνει φρούριο το σπίτι του.. Και πάλι έχουμε μπλεξίματα με πειρατές..
-Είναι περίεργο.. Σε αυτό το βασίλειο να κυκλοφορούν πειρατές.. Αφού κάνουν ελέγχους Nyah..
Όλα είχαν καλυφθεί από το πέπλο του μυστηρίου, όμως ήταν ξεκάθαρες οι επόμενες μας κινήσεις, έπρεπε να βρούμε τον λορδο Doberman για να πάρουμε παραπάνω πληροφορίες.


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 12:58 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 10:10 pm

Τώρα ποια έχοντας έναν καθαρό στόχο αρχίσαμε να κινούμαστε προς το παλάτι όπου εκεί θα βρίσκαμε και το σπίτι του περιβόητου λορδου Doberman. Όσο ποιο κοντά όμως ερχομασταν με το παλάτι τόσο ποιο σφικτη γινόταν και η φρουρά. Βέβαια δεν μας σταμάτησαν ποτέ για ελέγχω αλλά ίσως θα ήταν εμπόδια για το έργο μας.

-Λοιπόν.. Αν όντως ήμαστε τυχεροί και είναι ο λόρδος εκεί.. Έχω ένα μικρό σχέδιο.
Τότε μπήκαμε και οι τρεις σε ένα στενό και αρχίσαμε να κανονίζουμε τα σχέδια μας. Εγώ ήμουν η μόνη οπλισμένη εκτός από την Lilly που είναι όπλο από μόνη της. Την περισσότερη δουλειά θα την έκανε ο Gilbert καθώς θα έπρεπε να του αποσπάσει τις πληροφορίες που θέλαμε σχετικά με το εμπόριο τον τούβλον.

Έτσι αφού τα συμφωνήσαμε επιστρέψαμε στον δρόμο μας, Λ. Μετά από μερικά λεπτά είχαμε μόλις βρεθεί έξω από ένα πανέμορφο δυοροφο σπίτι. Με γαλάζια βαμμένους τοίχους και Μπορντό χρώμα παράθυρον. Επίσης η αυλή ήταν γεμάτη στα τριαντάφυλλα κάθε ποικιλίας. Όμως γρήγορα το μάτι μας έπιασε την φρουρά που καθόταν έξω από την πόρτα του σπιτιού. Δύο άνδρες οπλισμένοι με καραμπινες.


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 12:59 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 10:21 pm

Η φρουρά αυτή δεν θα μας ήταν πρόβλημα, καθώς όλα θα τα κάναμε από μέσα. Εάν είχαμε την ευκαιρία να μπούμε μέσα σε αυτό το φρούριο. Έτσι χωρίς να διστάσουμε πλησίασαμε προς την κεντρική είσοδο. Τότε οι φυλακές μας έκλεισαν τον δρόμο.
-Γειά σας κύριοι.. Θέλουμε να έρθουμε σε επαφή με τον λορδο..
-και ποιοι είστε εσείς..
-είμαστε η οικογένεια Mallow.. Έμποροι από την east blue.
-Ο λόρδος δεν μας είπε τίποτε για εσάς..
-Λογικό κύριε... Ήρθαμε έκτακτος για να κάνουμε αγορά κόκκινου τούβλου... Δεν τον βρηκαμε στο εργοστάσιο.. Όποτε περάσαμε από εδώ..
-Ακούσαμε νέα για κάτι υπόπτους που ήρθαν στο λιμάνι.. Και τώρα που βλέπω την κυρία από εκεί.. Ξέρω τι είστε..
-Τι είμαστε.. Nyah...?
-Nyah.?

Τοτε η Lilly επιτέθηκε αμέσως στον έναν. Έβαλε την παλάμη της στο στόμα του και με την δύναμη της, τον έκανε να παραλύσει από την ηλεκτρική της ενέργεια. Την ίδια στιγμή ο Gilbert αφοπλίσε τον άλλον με ένα δυνατό κτύπημα στον καρπό. Πριν προλάβει καν να φοναξει ο φύλακας εγώ έβγαλα το πιστόλι από την μπότα μου και τον κτύπησα με την λαβή του λίγο ποιο πάνω από τα αυτιά. Με αποτέλεσμα να λιποθυμήσει.


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:00 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 10:33 pm

Γρήγορα πήραμε του αναίσθητους άνδρες και τους κρηψαμε μέσα σε έναν θάμνο από τριαντάφυλλα. Για καλή μας τύχη δεν περνούσε καμία φρουρά εκείνη την στιγμή. Επίσης καταφέραμε να το κάνουμε αθόρυβα. Όμως δεν περίμενα ότι θα είχαμε μπελάδες από τόσο Νορις.

Τότε ο Gilbert μας έκανε νόημα να κρυφτουμε στην δεξιά πλευρά της πόρτας. Εκείνος με άνεση κτύπησε την πόρτα.
-Κύριε έχετε επισκέψεις...
Είπε εκείνος αλλάζοντας λίγο την φωνή του για να μοιάζει με του φύλακα. Τότε η πόρτα άνοιξε ελάχιστα.
-Σας είπα ηλιθιοι ο κυρ..
Μία καμαριέρα άνοιξε λίγο την πόρτα. Όμως η Lilly γρήγορα έκανε μια κίνηση και την άνοιξε ολόκληρη. Η καμαριέρα ήταν έτοιμη να ουρλιαξει. Όμως ο Gilbert της έκλεισε με βία το στόμα. Και της έκανε νεύμα να κάνει ησυχία, ενώ εγώ την σημαδευα με το πιστόλι μου.
-Κύριε ήρθανε επισκέψεις........ Nyah...
Τότε και η Lilly άλλαξε την φωνή της για να μοιάζει της καμαριέρας.


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:01 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 10:43 pm

-Ο αδερφός μου είναι...?
Καθώς ένας χοντρός άνδρας με καράφλα κατεβενε τα σκαλιά ο Gilbert έκλεισε την πόρτα. Και εγώ μόλις είχα τον άνδρα στα μάτια μου το όπλο μου ήταν καρφομενω πάνω του.
-Νόμιζα ότι είχα γλιτώσει από εσάς σκουλήκια..
-Δεν είμαστε αυτοί που νομίζεις.. Τώρα κατέβα σιγά σιγά κάτω για να μιλήσουμε..
-Αλλιως τι θα με πυροβολήσει το κοριτσάκι.. Χάχα..
Τότε εγώ κουνησα ελάχιστα το χέρι μου προς τα δεξιά, και πυροβολησα. Με αποτέλεσμα η σφαίρα να περάσει δίπλα από το αυτί του. Την ίδια στιγμή εκείνος πάγωσε από τον φόβο.
-Όπως είπαμε κατέβα... Γιατί η επόμενη σφαίρα θα πάει στο κεφάλι σου...
Εκείνος διστακτικά και με τα χέρια του ψηλά άρχισε να κατεβενει. Την ίδια στιγμή η πόρτα από πίσω μας κτύπησε.
-Κύριε ακούστηκε ένας θόρυβος είστε καλά...
Εκείνη την στιγμή ο Gilbert έβαλε το χέρι του στον λαιμό της καμαριέρας ενώ η Lilly έφερε το νηχι της κοντά στο μάτι της. Εγώ είχα το όπλο μου ακόμα καρφομενω στο κεφάλι του,και τον κοιτούσα με ένα παγωμένο βλέμμα..
-Όλα καλά.. Ένα βάζο ήταν.. ΣΟΥ ΕΊΠΑ ΗΛΗΘΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ..
Τότε ο Gilbert της άνοιξε το στόμα ενώ το νηχι έφτανε απηλητικα στο μάτι της..
-Συγνώμη κύριε..
Τότε ακούστηκαν βήματα και οι άνδρες αποχώρησαν από την αυλή..


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:03 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 10:56 pm

Τότε η Lilly πήρε την καμαριέρα από τα χέρια του Gilbert την άφησε να κάτσει σε μια καρέκλα και την έδεσε χειροποδαρα. Εγώ οδήγησα τον λορδο να κάτσει στο καναπέ του σαλονιού καθώς το όπλο μου δεν αλλλαζε καθόλου την θέση του.
-Λοιπόν λορδε Doberman... Δεν είμαστε πειρατές... Ούτε  η μαφία... Ο στρατός της επανάστασης σας ψάχνει..
-Μα γιατί τι σας έκανα..?
-Αρνησε να μας πουλήσεις ηλη... Αυτό είναι το πρόβλημα.. Συνήθως δεν μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες όπως η σημερινή... Αλλά μας τα έχεις κάνει δύσκολα... Προσπαθούμε μήνες να έρθουμε σε επαφή μαζί σου... Και εσύ μας αποφεύγεις..
-Δεν έχω πρόβλημα μαζί σας αλλά....
-Αλλά τι λορδε?
-Κινδυνεύει η ζωή μου...
-Από εμάς σίγουρα... Άμα δεν μας πεις τι συμβαίνει.. Θα σου την φυτεψουμε την σφαίρα..
-πριν από τρεις νύχτες... Ήρθα σε επαφή με μια τοπική σημωρια.. Εγώ τους πουλάω το εμπόρευμα μου και εκείνη το στέλνουν σε αγορές της μεγάλης γραμμής.. Για κάποιους πειρατές...
-Σε ποιους..?
-Δεν ξέρω... Αλλά αυτή η συμμορία περνει ένα τεράστιο κομμάτι της παραγωγής του νησιού σε τούβλα.. Δεν έχω κάποιο προσωπικό πρόβλημα με την επανάσταση... Αλλά δεν μπορώ να καλύψω τις παραγγελίες σας..
-Καλά όλα αυτά.. Αλλά γιατί τα δέχεσαι όλα αυτά και δεν πατάς πόδι.. Δεν τους έχεις ανάγκη και το ξέρεις..
-Σίγουρα αλλά με απειλούν.. Ότι αν δεν τους καλυπτω τις παραγγελίες τους.. Θα έρθουν οι πειρατές και θα λεηλατισουν όλο το βασίλειο..
-Η αλήθεια είναι ότι δεν έχετε τον καλύτερο στρατό..


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 11:02 pm

Τότε από έξω ακούστηκαν θόρυβοι μηχανής. Η Lilly πήγε προς το παράθυρο για να κοιτάξει. Τότε μας έκανε το σήμα με τον αριθμό τέσσερα. Για να μας πει πόσους έβλεπε.
-Ηρθαν για μένα... Δεν εχω τελείωσει την παραγγελία θα με σκοτώσουν...
-Όχι όσο είμαστε εμείς εδώ...
Είπε ο Gilbert και πήγε και αυτός προς το παράθυρο. Έδειξε σοκαρισμένος από το θέαμα που είδε. Εγώ έμεινα στην θέση μου με το πιστόλι στο κεφάλι του λορδου. Όμως ο αδερφός μου έκανε σήμα να έρθω κοντά. Όταν κοίταξα μέσα από το παράθυρο τους είδα. Ήταν τέσσερις μαυροφορεμενοι άνδρες. Οι οποίοι κρατούσαν ξίφη στα χέρια τους, και μπροστά τους ένας που φορούσε μια χρυσή μάσκα. Την ίδια στιγμή ο gillbert πήρε ένα μαχαίρι που βρισκόταν πάνω σε ένα τραπεζάκι. Τότε μας έκανε το σήμα και η Lilly πετάχτηκε από την πόρτα..


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:06 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 19, 2017 12:17 am

Οι άνδρες δεν περίμεναν την ξαφνική επίθεση. Έτσι η Lilly κατάφερε με μια απότομη γροθιά στο στομάχι να ρίξει τον ένα από τους τέσσερις κάτω. Εγώ άμεσα σημάδεψα και έριξα σε έναν που είχε το σπαθί στο αέρα έτοιμος να επιτεθεί στην Lilly. Η σφαίρα βρήκε άμεσα τον ώμο του και εκείνος έπεσε στο χώμα καθώς αιμορραγουσε. Ο Gillbert κάρφωσε το μαχαίρι στο γόνατο του τρίτου και τότε πέσανε και οι δύο στο χώμα. Ο αδερφός μου βρισκόταν από πάνω του και του έριχνε γροθιές.

Όμως ξαφνικά ο άνδρας με την μάσκα έτρεξε προς το μέρος μου. Και με τον ώμο του κατάφερε να με σπρώξει μέσα από την πόρτα. Έτσι βρέθηκα ξαπλωμένη πάνω στο ξύλινο δάπεδο, όμως είχα το όπλο ακόμα στο χέρι μου. Χωρίς να διστάζω πάτησα πολλές φορές την σκανδάλη. Καμία από τις σφαίρες όμως δεν τον πέτυχαν καθώς εκείνος τις αποθησε όλες με το σπαθί του.

Τότε εκείνος έκανε την κίνηση να με καρφώσει με το σπαθί του. Όμως με μια απότομη τούμπα προς τα πίσω κατάφερα να ξεφύγω.
-Αυτός είναι... Αυτοί με απειλούν... Σφάξτε τους
-Θα πληρώσεις για αυτό γουρούνι... Όσο για τους επαναστάτες σου θα τους αναλάβω... Θα ξεκινήσω από το κοριτσάκι...


Last edited by YokaiJester on Sat Aug 19, 2017 1:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall    (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
(Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Homesick
» Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]
» (Τελος-Αποστολη) Chapter 1: Lethal Weapon 2017
» (Τελος-αποστολη) Chapter 2: [The Witch Arc} Boiling Point
» (Τέλος-αποστολή)Chapter 2: {The Witch Arc} Good and Evil

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: