Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 16, 2017 5:44 pm


Τότε ο Φρανκ πλησίασε τον πειρατή και παλιό συνάδελφό του στους marines, τον έπιασε από τον γιακά και τον σήκωσε πάνω στον αέρα
{Φρανκ}-Εγώ δεν άλλαξα ιδεολογία Crane, απλός οι ιδεολογία των marines δεν ταίριαζε σε εμένα πλέον ήταν πολύ βρώμικη και μαλθακή. Εσύ από την άλλη κοίτα λίγο τον εαυτό σου, ντυμένος σαν σκιάχτρο και να ταράζεις αυτές τις θάλασσες. Τι σε έκανε να πάρεις αυτην την απόφαση και να φύγεις απο το σώμα!?!? φώναξε με απελπισία ο Φρανκ προς τον παλιό του σύντροφο
{Dr.Crane}-Δεν έβλεπαν αυτό που είμαι Φρανκ, είμαι ένα από τα μεγαλύτερα μυαλά της γενιάς μας και εκεί μου συμπεριφέρονταν λες και είμαι ένα τίποτα!!! είπε ενω άρχισε να φωνάζει προς τον Φρανκ ο Crane. Τότε ο Jon έβγαλε ένα από το σπαθί του και το έφερε στο λαιμό του πειρατή
{Jon}-Πρόσεχε πως μιλάς στον καπετάνιο!!! είπε καθώς τον κοίταξε στα μάτια του
{Φρανκ}-Κατέβασε jonathan το σπαθί, είναι όλα υπο έλεγχο είπε με έναν καθησυχαστικό τόνο στην φωνή του ο Φρανκ και έτσι κι έγινε ο Jon κατέβασε το σπαθί του και το έβαλε πάλι στην θήκη του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 16, 2017 5:56 pm


{Φρανκ}-Τι σε φέρνει πίσω στο Tohan λοιπόν Crane?? ρωτησε τον πειρατή ο Φρανκ καθώς γύρισε το βλέμμα του προς αυτόν
{Crane}-Η εκδίκηση χοιχοιχοιχοι είπε και άρχισε να γελά σατανικά καθως κοίταζε τον μπλε ουρανό
{Φρανκ}-Τι σχεδιάζεις??? τον ξανά ρώτησε ο Φρανκ ενω ένα ''μαύρο'' συναίσθημα τον τύλιγε μέσα του μετά απ όσα είχε ακούσει και δει
{Crane}-Έχω συμφωνήσει να κάνω μία ανταλλαγή με κάποιον υψηλόβαθμο από την βάση
{Moon Knight}-Τον Commander Daigin??? ρώτησε το Φεγγαρόπαιδο
{Crane}-Όχι ηλίθιε, αν μάθαινε ο Commander Daigin ότι πήγαινα στο νησί θα με είχε εκτελέσει πρίν προλάβω να πατήσω το πόδι μου
{Φρανκ}-Τότε με ποιον Crane???
{Crane}-Με το δεξί χέρι του Daigin, τον Lieutenant Commander Sojo!!! φώναξε και αμέσως σχηματίστηκε ένα διαβολικό χαμόγελο στο πρόσωπό του

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 16, 2017 6:27 pm


{Φρανκ}-Έγινε Lieutenant Commander αυτό το μίασμα?!?!? είπε με μία απέχθεια στην φωνή του ο Φρανκ καθώς μιλούσε για τον Sojo
{Crane}-Ξέρεις ότι θα έκανε τα πάντα για να πάρει αυτή την θέση έτσι Φρανκ, όπως γνωρίζεις ότι θα έκανε τα πάντα για να πάρει και την θέση του Daigin χοιχοιχοι είπε και άρχισε πάλι να γελάει με το εκνευριστικό γελοίο του
{Φρανκ}-Κάτι τύποι σαν κι αυτόν με έκαναν να φτάσω σε αυτό το σημείο Crane, o Sojo δεν θα μείνει ατιμώρητος είπε και έσφιξε ποιο πολύ το γιακά του Crane o Φρανκ
{Namor}-Πριν μίλησες για μία ανταλλαγή, τι ακριβώς θα του έδινες???
{Crane}-Εδω είναι το καλό σημείο χοιχοιχοι.....βλέπετε μέσα στο πλοίο στο δωμάτιό μου έχω μία φυλακισμένη, μία επαναστάτρια!!! είπε και κοίταξε τον Φρανκ ενω συνέχισε να μιλάει ο αδερφός της ήταν κι αυτός επαναστάτης μέχρι που μπήκε κρυφά στους marines αλλά τώρα τον κρατάνε αιχμάλωτο στις φυλακές της βάσης ώς έσχατη προδοσία. Αν πάω την επαναστάτρια στο Sojo αυτός θα πάρει την προαγωγή που ζητά τόσο καιρό και εμένα θα με άφυσει να αλωνίζω σε αυτές τις θάλασσες χωρίς να έχω από πίσω μου να με κοινηγάνε ούτε ένα marine χοιχοιχοι
{Φρανκ}-Αυτό είναι ένα ηλίθιο σχέδιο!!! είπε ο Φρανκ και τον έριξε με δύναμη στο πάτωμα του καραβιού και γύρισε την πλάτη του ενώ κατευθυνόταν μέσα στα δωμάτια
μην τον αφήσετε από τα μάτια σας είπε στο πλήρωμά του ενω αυτός έμπαινε μέσα στο εσωτερικό του καραβιού

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 16, 2017 7:03 pm


Τότε ο Φρανκ μπήκε στο εσωτερικό του καραβιού και άρχισε να ψάχνει ένα ένα τα δωμάτια μέχρι να βρει την επαναστάτρια που είχαν αιχμαλωτίσει οι Scarecrow Pirates. πήγε στο τελευταίο που άφησε και αφού άνοιξε την πόρτα είδε μία κοπέλα σε μία καρέκλα φιμωμένη και δεμένη στα πόδια και στο σώμα ενω και τα χέρια βρισκόντουσαν πίσω δεμένα.Η επαναστάτρια ήταν αρκετά όμορφη είχε πορτοκαλί μαλλιά δεμένα σε πλεξούδες ενω το άσπρο πρόσωπό της ήταν καλυμμένο με φακίδες. Βέβαια αυτό που πήρε αμέσως την προσοχή από τον Φρανκ σχετικά με την εμφάνισή της ήταν πως το αριστερό της μάτι είχε μία τεράστια πληγή που την είχε αφήσει τυφλή.
Jane:
{Φρανκ}-Μην φοβάσαι θα σε βγάλω από εδώ είπε ο Φρανκ και πλησίασε την κοπέλα ενω αυτή τον κοιτούσε έντρομη και προσπαθούσε να του πει κάτι αλλά το μόνο που έβγαινε από το φιμωμένο στοματάκι της ήταν ένα μουγκρητό. Ο Φρανκ πλησίασε την κοπέλα και της έβγαλε το μαντίλι από το στόμα
{Jane}-Ποιος είσαι εσύ!?!?! είπε η επαναστάτρια στον Φρανκ καθώς επεξεργαζόταν το πρόσωπό του
{Φρανκ}-Όπως σου είπα, είμαι εδω για να σε ελευθερώσω
{Jane}-Του πειρατή με το τρομακτικό πρόσωπό τι του κάνατε, δεν θέλω να έρθει πάλι και να μου δώσει αυτό το υγρό είπε καθώς έκλεισε τα μάτια της και άρχισε να δακρύζει καθως σκεφτόταν αυτά που είχε περάσει
{Φρανκ}-Μην φοβάσαι δεσποινίς μου, αυτός πλέον είναι ο αιχμάλωτος

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 10:02 am


Ο Φρανκ ελευθέρωσε την κοπέλα από τα δεσμά της και τότε την σήκωσε από την καρέκλα ενω αυτή σκούπιζε τα μάτια της
{Φρανκ}-Πως σε λένε μικρή μου?? την ρώτησε ο Φρανκ
{Jane}-Jane Adlisbour απάντησε η επαναστάτρια καθως έστρεψε το βλέμμα προς εκείνον
{Φρανκ}-Λοιπόν jane, είσαι τυχερή. Εγώ και το πλήρωμά μου θα σε πάμε σπίτι σου είπε ο Φρανκ και χαμογέλασε προς την νεαρή κοπέλα
{Jane}-Είσαι πειρατής??? ρώτησε αυτή ενω έγειρε λίγο το σώμα της μακριά του φοβισμένη απο αυτά που είχε περάσει προηγουμένως από τον Scarecrow
{Φρανκ}-Μην φοβάσαι εμείς δεν θα σε πειράξουμε της είπε και σήκωσε το χέρι του προς ένδειξη φιλίας θα σε πάμε σπίτι σου!!.
Αυτές οι λέξεις καθησύχασαν την κοπέλα και έτσι ακολούθησε τον Φρανκ προς τα έξω εκεί που βρισκόταν το υπόλοιπο πλήρωμα και ο Scarecrow δεμένος και όρθιος ενω τον κρατούσε ο Namor. Η Jane μόλις τον είδε έτρεξε προς το μέρος του με θυμό και τον κλώτσησε με την μύτη του παπουτσιού της στο καλάμι του αιχμάλωτου πειρατή με σκοπώ να τον πονέση και το πέτυχε. Ο Πειρατής αμέσως τράβηξετο πόδι του απο εκεί ενω έβγαλε και μία κραυγή πόνου από το στόμα του

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 10:17 am


{Crane}-Τι κάνεις ηλίθια?!?!? φώναξε νευριασμένος προς την νεαρή επαναστάτρια ο Scarecrow, τότε ήταν που τον χτύπησε με την παλάμη του στο κεφάλι ο Namor
{Namor}-Δεν μιλάμε έτσι ποτέ σε μία κοπέλα!!! του είπε ήρεμος ενω ο πειρατής γύρισε και τον κοίταξε με ένα βλέμμα μίσους
{Φρανκ}-Λοιπόν όλοι πίσω στο καράβι μας, έχουμε δουλειά να κάνουμε!!! είπε ο Φρανκ και πήδηξε στα σχοινιά που ένωναν τα δύο πλοία και προσγειώθηκε μετά από λίγο στο δικό του. Έτσι λειτούργησαν και όσοι ήταν από πίσω του ενω ο Namor μόλις πάτησε το πόδι του στο καράβι κουβαλώντας τον πειρατή τον άφησε να κάτσει στο κατάρτι και μετά πείρε ένα τεράστιο χοντρό σχοινί και τον έδεσε εκεί ώστε να μην μπορεί να ξεφύγει
{Moon Knight}-Που πάμε καπετάνιε??? ρώτησε εύλογα ο Moon Knight
{Φρανκ}-Αυτό θα μας το πει η μικρή μας επαναστάτρια είπε ο Φρανκ και γύρισε χαμογελώντας το βλέμμα του προς τα εκείνην
{Jane}-Εεεεε......ξέρετε πως είμαι επαναστάτρια...σας παρακαλώ μην με δώσετε στους marines???
{Jon}-Περισσότερες πιθανότητες είναι οι μαρινς να μας πιάσουν και εμάς μαζί με εσένα παρά να σε δώσουμε εμείς στους μαρινς της είπε ο Jonathan καθώς ακόνιζε τα σπαθιά του ''γδέρνοντας'' τα μεταξύ τους
{Crane}-Μην σε ξεγελάνε αυτές οι φάτσες, ο καπετάνιος τους ήταν πρώην αξιωματικός των marine ο περίφημος Φρανκ Καστλ!!! είπε ο scarecrow προσπαθώντας να σπείρει διχόνοια πάνω στο κατάστρωμα


Last edited by pashalis hunder on Thu Aug 17, 2017 10:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 10:31 am


{Jane}-Εσύ είσαι ο Punisher που όλοι συζητάνε??? είπε έκπληκτη η Jane στον Φρανκ καθως τον επεξαργαζόταν ποιο πολύ με το βλέμμα της. Αυτός κούνησε το κεφάλι του καταφατικά και τις έδειξε το κρανίο που ήταν ζωγραφισμένο στο πανί του πλοίου.
{Φρανκ}-Βλέπεις εκείνο το κρανίο, θέλω να δείξω στον κόσμο την δικιά μου δικαιοσύνη να βλέπουν αυτό το κρανίο τα σιχάματα της κοινωνίας και να τρομάζουν. Να το ξέρουν αυτοί που κάνουν άσχημα πράγματα σε άλλους, οι δολοφόνοι, οι βιαστές, οι ψυχοπαθής, οι σαδιστές. Θα με γνωρίσουν για τα καλά και θα ξέρουν επ' ακριβώς αυτό το κρανίο τι αντιπροσωπευει. Ο Marine Φρανκ Καστλ είναι νεκρός, φώναζε με Ο Τιμωρός!!! της είπε ο Φρανκ με πάθος και με μία φλόγα στα μάτια του. Αυτός ήταν ο υπέρτατος σκοπός του και φαινόταν ήθελε να φέρει στον κόσμο την δικιά του δικαιοσύνη. Δεν τον κάλυψε η βρώμικη των marines γι αυτό και έφυγε. Κι γι αυτό τον λόγο εμπνέει με αυτό το πάθος του και το πλήρωμά του που τον ακολουθεί για να τον βοηθήσει να επιτύχει αυτόν τον άγιο σκοπό που ο ίδιος πιστεύει
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 11:04 am


{Jane}-Κατάλαβα, αλλά εγω δεν μπορώ να πάω πίσω τώρα στους δικούς μου, πρέπει να πάω να σώσω τον αδερφό μου που τον έχουν πιάσει αυτοί οι άθλιοι marines!!! είπε και κατέβασε το βλέμμα της ενω έσφιξε την γροθιά της
{Φρανκ}-Και πως μία κοπέλα μόνη της θα τα βάλη με όλη την βάση του Tohan Island??? την ρώτησε ο Φρανκ
{Jane}-Δεν ξέρω, αλλά θα την βρω την λύση γι αυτό αν δεν σας κάνει κόπως θα ήθελα να με αφήσετε στο Tohan Island τους είπε η Jane καθώς σήκωσε το βλέμμα της και κοίταξε με τα δακρυσμένα μάτια της τον Φρανκ
{Φρανκ}-Αυτό να το ξεχάσεις, θα σε πάμε πίσω στο σπίτι σου της είπε ο Φρανκ και γύρισε την πλάτη του και κοίταξε τον Moon Knight πιάσε το πηδάλιο και πάρε το έλεγχο του πλοίου του είπε και αυτός αμέσως πήγε και το έκανε κατευθηνομαστε προς το Zanakand Island!!! του είπε φωναχτά καθώς αυτός έτρεχε να πιάσει το πηδάλιο
{Jane}-Πως ξέρεις πως εκεί είναι η βάση μας?!?!? του είπε έκπληκτη η μικρή επαναστάτρια
{Φρανκ}-Δεν ξέρω ακριβός το που είναι η βάση σας, σε αυτό θα μας βοηθήσεις εσύ, αλλά μετά τα γεγονότα με τον Alucard ξέραμε σε ποιο νησί ενεργείτε
{Jane}-Ξέρετε?? ρώτησε τον Φρανκ
{Φρανκ}-Ήμουν ακόμα marine όταν έγιναν όλα αυτά στο νησί εκείνο
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 12:09 pm


Η μικρή επαναστάτρια είχε εκπλαγεί, όσο και να επιθυμούσε να πάει να σώσει τον αδερφό την ο Φρανκ δεν θα την άφηνε γιατί και ο ίδιος ήξερε πως θα ήταν αυτοκτονία για εκείνη. Έτσι προτίμησε να την πάει πίσω στην βάση της παρά να την αφήσει στα χέρια των marines. Ο Φρανκ ήξερε πόσο αδίστακτος μπορούσε να γίνει ο Commander Daigin με τους επαναστάτες. Πέρασε αρκετή ώρα πλέον είχε μεσημεριάσει και η ζέστη ήταν αρκετή κάτι που έκανε τον Scarecrow να γκρινιάζει συνέχεια για νερό.
{Φρανκ}-Δεν σε θυμόμουν τόσο γκρινιάρη Crane είπε ο Φρανκ καθως του έδωσε λίγο νερό νια πιεί
{Crane}-Τι θα κάνεις με εμένα Φρανκ???....θα με σκοτώσεις??? τον ρώτησε καθώς ικανοποιούσε την επιθυμία του
{Φρανκ}-Γιατί να σε σκοτώσω Crane, ένας απλός καταζητούμενος πειρατής είσαι που θες να βρεις το δικιο σου του είπε καθώς γύριζε το σώμα του και έφευγε από εκείνον
{Crane}-Τελικά τι θα κάνεις με εμένα??? του φώναξε εκείνος νευριασμένος γιτι δεν είχε πάρει την απάντηση που ζητούσε. Ο Φρανκ όμως παρόλο που τον άκουσε δεν έδωσε σημασία και κατευθύνθηκε προς το πηδάλιο όπου το χειριζόταν ο Moon Knight.
{Φρανκ}-Πόση ώρα για το Zanakand Island, Moon Knight?? ρώτησε ο Φρανκ καθώς είχε βαρεθεί να βρίσκεται στην θάλασσα
{Moon Knight}-Σε μία ώρα θα ήμαστε στο λιμάνι του νησιού καπετάνιε!!
{Φρανκ}-Ευχαριστώ Φεγγαρόπαιδο!! του είπε χαμογελώντας
{Moon Knight}-Σου έχω πει να μην με φωνάζεις έτσι!!! του απάντησε εκνευρισμένος ο νεαρός πειρατής
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 12:43 pm


Η ώρα είχε περάσει και το Zanakand Island άρχισε να κάνει την εμφάνισή του στον ορίζοντα. Απο μακριά φαινόταν πόσο καταπράσινο νησί ήταν με την όμορφη χλωρίδα και πανίδα που το διακατείχε. Ο Φρανκ λόγο της παλιάς ειδικότητάς του ως marine δεν είχε ποτέ επισκεφτεί αυτό το νησί αλλά πάντα άκουγε πολύ καλά λόγια για την εμφάνισή του. Μετά από λίγα λεπτά έφτασαν και στο λιμάνι του νησιού, ένα από τα μεγαλύτερα λιμάνια που υπήρχαν στην North Blue. Ποιο όμορφο και από αυτό που είχε δει ο Φρανκ στο Sedna Kingdom. Σου έδειχνε ακριβός που να σταθμεύσεις γιατί κάθε αποβάθρα είχε έναν προβολέα και έναν αριθμό ο οποίος ήταν της αποβάθρας. Το θετικό με το λιμάνι ήταν πως χωρούσαν όλα τα είδη πλοίου κάτι που ανακούφισε τον Φρανκ γιατί δεν ήθελε να αφήσει το ''Black Glory'' εκτεθειμένο μακριά από την προστασία του λιμανιού. Μετά από λίγο μπήκαν μέσα στο λιμάνι, ο Jon και ο Namor έδεσαν τα πανιά του πλοίου και ο Moon Knight στάθμευσε το πλοίο στην αποβάθρα ''12''. Τότε ο Φρανκ έριξε αμέσως το σχοινί και ένας άνθρωπος του λιμανιού το μάζεψε και το έδεσε εκεί. Ο Φρανκ πήρε όλο το πλήρωμά του και την Jane και αφού πλήρωσαν το παιδί που τους έδεσε το πλοίο κατευθήνθηκαν προς το εσωτερικό του νησιού ενω άφησαν δεμένο στο κατάρτι τον Scarecrow
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» {Αρχή-Βιβλίο} The Punisher Pirates: Something is being prepared {Τέλος}
» {Αρχή} The Punisher Pirates: Οικογενειακές Ιστορίες {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Zanakand Island-
Jump to: