Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 8:00 pm

(Εγώ)- Στις άλλες δύο ομάδες θα βρισκόμαστε εγώ και ο Νίκος. Εμείς θα περιμένουμε να έρθουν για να επιτεθούν οι υποστηρικτές των πειρατών. Εγώ θα βρίσκομαι από την ομάδα που θα είναι τρια τετράγωνα πίσω από την βάση και οι ομάδα του Νίκου θα κάνει επίθεση κατά μέτωπο. Και η ομάδα μου θα έρθει πισώπλατα μετά από λίγη ώρα. Τώρα ας χωριστούμε όσοι είναι σκοπευτές να κάνουν μια σειρά στα δεξιά μου και οι υπόλοιπη να μοιραστούν στην μέση σε δύο σειρές.

Και όλοι έδειξαν να έχουν κατανοήσει το σχέδιο και άρχισαν να χωρίζονται. Υπήρχαν εικοσιπέντε σκοπευτές έτσι στην ομάδα του Νίκου πήγαν τριάντα τρεις και στην δικιά μου τριάντα δύο. Αφού διοργανωθήκαμε κατευθυνθήκαμε προς την βάση των Marines ώστε να πάρουμε θέσεις για την μάχη. Οι σκοπευτές ανέβηκαν στις ταράτσες και προετοίμαζαν τα βέλη τους. Ο Νίκος έμεινε τρία στενάκια μακριά από την βάση. Και εμείς κάναμε τον κύκλο ώστε να μην μας δει κανείς. Και έτσι αφού φτάσαμε εκεί περιμέναμε να δούμε τους πειρατές να έρχονται για επίθεση. Αισθανόμουν πολύ ένταση γιατί έκανα κάτι πολύ επικίνδυνο και λόγο τα λόγια που μου είπε ο θείος μου.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 8:18 pm

Ωστόσο ο Jimmys D. Fire...
Καθώς πήγαινα προς το σπίτι μου θυμόμουν την περιπέτειά μου με τους κανίβαλους και πίστευα ότι κανείς δεν θα με πιστέψει. Έτρεχα όσο πιο γρήγορα μπορούσα με το πλοίο αλλά οι Marines ακόμα με έβλεπαν και μου έριχναν βόμβες που κόντευα να με φτάσουν. Κατευθυνόμουν προς τον αδερφό μου ώστε να είμαστε ενωμένοι και παρόλο που δεν επιστρέφω στο σπίτι με τον πατέρα μου, είμαι χαρούμενος που θα ξανά έβλεπα τους φίλους και τους συγγενείς μου. Αναρωτιέμαι τι γινόταν τώρα στο σπίτι κυρίως με την μαμά μου που έμαθε ότι ο πατέρας μου έχει εξώγαμο. Δεν ήμουν σίγουρος αν πήγαινα προς την σωστή κατεύθυνση αλλά πίστευα στο ένστικτό μου. Καθώς οδηγούσα είδα ένα νησί και πίστεψα ότι είναι το Dawn Island έτσι αποφάσισα να πάω προς τα εκεί. Έτσι έστριψα το τιμόνι προς το νησί ήμουν σίγουρος ότι για άλλη μια φορά κάτι θα γινόταν. Και η μια απόδειξη είναι ότι με κυνηγάνε είδη οι Marines χωρίς να έχω πατήσει το πόδι μου στο νησί. Με όλες τις περιπέτειες που έχω περάσει τον τελευταίο μήνα πιστεύω ότι θα κάνω μεγάλη βελτίωση στις ικανότητές μου. Είχα σχεδόν φτάσει στο νησί ένιωθα ότι κάτι είχε αλλάξη όχι μόνο οπτικά αλλά και αισθητικά.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 8:47 pm

Καθώς είχα πλέον φτάσει στο νησί έριξα την άγκυρα και το πλοίο σταμάτησε. Και τώρα έπρεπε να εμπιστευτώ τα πόδια μου στο τρέξιμο έτσι πήδηξα στο λιμάνι και άρχισα να τρέχω. Ο πρώτος μου προορισμός ήταν το σπίτι μου. Καθώς έτρεχα κοίταζα γύρω μου και δεν υπήρχε άνθρωπος στο νησί που να βρίσκεται έξω. Δεν πίστευα ότι θα είχε αλλάξει τόσο πολύ το νησί. Αναρωτιόμουν που βρίσκονταν όλοι, κάτι δεν πήγαινα καλά έτσι επιτάχυνα ακόμα πιο πολύ για να φτάσω στο σπίτι. Όταν έφτασα πήγα να ανοίξω την πόρτα αλλά ήταν κλειδωμένη κάτι που δεν το συνηθίζαμε. Άρχισα να χτυπάω την πόρτα αλλά κανείς δεν απάνταγε γι'αυτό άρχισα να φωνάζω:

(Εγώ)- Μαμά!

Περίμενα λίγο τότε άνοιξε αργά την πόρτα, με άρπαξε από την μπλούζα και με έβαλε μέσα όσο πιο γρήγορα μπορούσε. Τον κοίταξα και είδα ότι είναι ο θείος μου και λίγο πιο πίσω να στέκεται η μαμά μου. Η μαμά μου με αγκάλιασε και ο θείος μου με χτύπησε στην πλάτη φιλικά. Τότε είπα:

(Εγώ)- Μου λήψατε. Που είναι ο αδερφός μου και ο Νίκος;

(Θείος)- Καλά έκανε ο πατέρας σου και τον παράτησε. Ο αδερφός σου φτιάχνει στρατό για να πάρει μέρος στον πόλεμο αντί να έρθει με το μέρος μου.

(Μαμά)- Μην τολμήσεις να ξανά μιλήσεις έτσι για τον γιο μου.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 9:04 pm

(Εγώ)- Γιατί... τι ακριβώς έγινε;

(Μαμά)- Για να τα πω περιληπτικά υπάρχουν αυτοί που υποστηρίζουν ότι οι Marines πρέπει να κυβερνάνε το νησί και οι άλλοι όπως τον Θείο σου που θέλουν να κυβερνάνε οι πειρατές. Και τώρα έφτιαξε και ο αδερφός σου μέτωπο που θέλει απλά ειρήνη και απλά να διηκεί κάποιος που να θέλει το κοινό καλό και όχι αυτούς που διψάνε για εξουσία.

(Εγώ)- Ναι και εγώ συμφωνώ με τον αδερφό μου, μου ακούγεται πιο λογικό. Μήπως ξέρετε που είναι;

(Θείος)- Τι συμφωνείς μαζί του είσαι και εσύ ίδιος με αυτόν. Δεν ξέρω λογικά θα οργανώνει την επίθεσή του. Και ο Νίκος είναι μαζί του.

(Εγώ)- Πάω να πάρω μέρος στον στρατό του και δεν μπορείς να με εμποδίσεις.

(Θείος)- Όχι τώρα αλλά στην μάχη θα είμαι εκεί και δεν θα σε αφήσω να περάσει το δικό σου.

Είπε και βγήκα από το σπίτι, ο θείος μου φαινόταν σαν να έχει χάσει τα λογικά του δεν ήταν έτσι παλιά. Θα αναγκαστώ να τον αντιμετωπίσω αν χρειαστεί. Αποφάσισα να κατευθυνθώ προς το σπίτι του Νίκου, έτσι άρχισα να τρέχω προς τα εκεί. Καθώς έτρεχα μπήκα στο στενάκι για να κόψω δρόμο και είδα πάρα πολλούς πολεμιστές και νόμιζα ότι τους βρήκα. Γινόταν μεγάλος χαμός αν και δεν ακουγόταν τίποτα υπήρχε απόλυτη ησυχία. Προσπαθούσα να περάσω πιο μπροστά αλλά δεν έβρισκα χώρο.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 9:42 pm

Έβαλα τους πιο δυνατούς μπροστά και τους πιο αδύναμους πίσω. Στο κέντρο είχα βάλει τους γρήγορους που θα μας χρησίμευαν αν μας έκαναν επίθεση από τα πλάγια. Αφού οργανωθήκαμε περιμέναμε απλός να δούμε κάποια κίνηση από τους εχθρούς. Καθώς περιμέναμε άκουγα λίγη φασαρία από πίσω και είδα κάποιον να σπρώχνει τους άλλους. Πάνω που πήγα να κάνω νόημα να ανοίξουν λίγο τις γραμμές τους για να τον δω ακούστηκαν δυνατά φωνές από τους πειρατές. Είχαν αλλάξει την στρατηγική και δεν ήταν η ίδια που μου έδειξε ο θείος μου. Αλλά δεν είχε σημασία γιατί θα τους νικάγαμε. Τότε πήρα ένα όπλο και έβαλα μέσα του ένα μπαλόνι με χρώμα και πυροβόλησα στον αέρα. Όταν ανέβηκε αρκετά ψηλά έσκασε και έφυγε όλο το χρώμα αυτό ήταν το σήμα. Έτσι περιμέναμε λίγο ώστε να κουνηθούν οι άλλες για αντιπερισπασμό. Αφού πέρασαν περίπου δύο λεπτά ορμήσαμε και εμείς. Τρέχαμε προς το μέρος τους σαν μανιακοί φωνάζοντας. Οι υπόλοιποι με ακολουθούσαν πιστά έτσι έπρεπε να είναι οι άνθρωποι του νησιού. Όταν φτάσαμε πήδηξα και κλότσησα στο πρόσωπο έναν πειρατή και πετάχτηκε προς τα πίσω. Πέφτοντας πάνω στους άλλους που βρίσκονταν πίσω του. Κατάλαβα ότι ήμασταν από την μεριά που βρίσκονταν οι πειρατές.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 9:54 pm

Κοίταξα δεξιά μου και είδα τους Marines κατάλαβα ότι την είχαμε πατήσει. Κοίταξα ψηλά και είδα τους τοξότες να βάζουν τα δυνατά τους. Κοίταξα γύρω μου αλλά δεν έβλεπα πουθενά τον Νίκο είχα αρχίσει να ανησυχώ. Από όσο μπορούσα να υπολογίσω ήταν περίπου εβδομήντα πέντε πειρατές και περίπου ενενήντα Marines. Εγώ δεν πρόκητε να τα παρατήσω ακόμα και αν πέθαινα στην μάχη. Έπρεπε να συγκεντρωθώ στην μάχη οι μισοί πολεμάγαμε τους πειρατές και οι άλλοι μισοί τους Marines. Εγώ γύρισα από την μεριά των Marines και χτύπησα τον έναν με μπουνιά στο πρόσωπο και έπεσε αμέσως κάτω. Τότε πετάχτηκε ένας Marine από τα πλάγια είχε σηκώσει το χέρι με το οποίο κράταγε το σπαθί. Πρόλαβα και έπιασα το χέρι του, τον χτύπησα με μια γονατιά στην κοιλιά και τον πέταξα πάνω σε άλλους δύο Marines που βρίσκονταν δίπλα μου. Τότε ήρθαν η ενισχύσεις μας ο Νίκος εμφανίστηκε φωνάζοντας:

(Νίκος)- Για τον Μάριο D. Fire που επιτέλους θα τελειώσει τον πόλεμο.

Παρόλο που καθυστέρησε έκανε εντυπωσιακή είσοδο. Τότε είδα τους Marines να κάνουν άκρη και να ανοίγουν δρόμο για έναν μεγαλόσωμο Marine που μου είπε:

(Αρχηγός της βάσης)- Ετοιμάσου να πεθάνεις μικρόβιο.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 11:12 pm

(Εγώ)- Έλα δεν σε φοβάμαι και δεν πρόκειται να υποχωρήσω.

Έτρεξε προς το μέρος μου και με μια μπουνιά με χτύπησε στο πρόσωπο και με πέταξε προς τα πίσω. Έκανα μερικές σβούρες στο πάτωμα τότε έβαλα τα πόδια μου στο πάτωμα και στο χέρι μου και σταμάτησα. Σηκώθηκα και τότε χαμογέλασα και όρμισα πάνω του έσφιξα το χέρι μου και το έστρεψα προς σε αυτόν. Και αυτός το ίδιο και οι γροθιές μας συγκρούστηκαν, βάζαμε δύναμη και οι δύο αλλά δεν γινόταν τίποτα. Κάναμε και οι δύο δύο βήματα πίσω και έκανα μια γρήγορη κίνηση με το πόδι μου αλλά πρόλαβε και το έπιασε. Τότε άρχισε να κάνει σβούρες και να με στριφογυρνάει κρατώντας μου το πόδι. Άρχισα να ζαλίζομαι και ανακατευόμουν, δεν θα άντεχα για πολύ ακόμα. Τότε άφησε το πόδι μου και πετάχτηκα πάνω σε κάτι Marines. Αυτός δεν νοιαζόταν αν χτύπαγε δικούς του και θα έχανε ακόμα πιο εύκολα. Σηκώθηκα και ήξερα ότι η μάχη θα ήταν δύσκολη, άρχισε να με πλησιάζει αργά. Οι γύρω μας πλακώνονταν μεταξύ τους δεν ήξερα που ακριβώς χρειαζόμασταν περισσότερη βοήθεια. Οι σκοπευτές δεν είχαν σταματήσει να ρίχνουν βέλη και κανένας από τους αντιπάλους δεν τους είχε χτυπήσει για την ώρα.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 11:34 pm

Περίμενα να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση. Συνέχισε να περπατάει μέχρι που έφτασε μπροστά μου. Πήγε να με χτυπήσει με μια μπουνιά, πρόλαβα να σκύψω και έτσι απέφυγα την μπουνιά του. Και καθώς ήμουν σκυφτός τον χτύπησα στην κοιλιά του με μπουνιά. Λύγισε και τον κλότσησα στο κεφάλι με αποτέλεσμα να τον στείλω προς τα πίσω. Είχε μείνει για λίγο σκυφτός. Τότε ήρθαν δύο Marines μπροστά μου και δεν είχα προετοιμαστεί. Οι σκοπευτές τους πέτυχαν στην πλάτη με τα βέλη τους. Μέχρι να σηκωθεί έπρεπε να κάνω ότι μπορούσα έτσι έπιασα έναν Marine τον έριξα πάνω σε έναν άλλον Marine που στεκόταν λίγο πιο δίπλα. Οι υπόλοιπη Marines είδα τι έκανα και μέχρι να σηκωθεί ο αρχηγός του άρχισαν να με περικυκλώνουν. Ένας από αυτούς πήγε να με χτυπήσει με μπουνιά του έπιασα το χέρι και του το γύρισα. Δύο άλλοι πήγαν να με χτυπήσουν με κλωτσιά και έβαλα μπροστά τον Marine που κράταγα. Τον άφησα και πήδηξα στον αέρα και χτύπησα με κλωτσιά στο πρόσωπο και στους δύο. Γύρισα το κεφάλι μου και είδα ότι ο αρχηγός μόλις είχε σηκωθεί. Με πλησίασε και φώναξε:

(Αρχηγός της βάσης)- Έλα μικρέ μόνο αυτό έχεις ήξερα ότι δεν άξιζες θα σε νικήσω με μόνο τρία χτυπήματα.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 12:04 am

Είπα και αφού κοίταζα από πίσω του τηλεμεταφέρθηκα ακριβώς πίσω του. Τον σκούντηξα στην πλάτη γύρισε και με κοίταζα με ένα φοβισμένο ύφος στο πρόσωπό του. Χαμογέλασα και τον χτύπησα στο κεφάλι με την γροθιά μου που την κίνησα από κάτω προς τα πάνω. Πετάχτηκε στον αέρα πήδηξα και τον χτύπησα με κλωτσιά και τον πέταξα προς τα πίσω. Έπεσε κάτω με την πλάτη και έμεινε κάτω για άλλη μια φορά αλλά ήξερα ότι θα μπορούσε να σηκωθεί. Έτσι τον πλησίασα για να τον τελειώσω όμως μπήκαν τρεις Marines μπροστά του για να τον προστατέψουν. Τότε έσκυψα και έκανα μια στριφογυριστή τρικλοποδιά από τα δεξιά προς τα αριστερά, με αποτέλεσμα να πέσουν και οι τρεις τους κάτω. Μου είχε μείνει μόνο ένα πράγμα να κάνω και αυτό ήταν να τελειώσω τον αρχηγό της βάσης. Όταν έφτασα μπροστά του ήταν ακόμα πεσμένος έτσι πήδηξα πάνω του με τον αγκώνα. Την στιγμή που βρήκε ο αγκώνας μου στην κοιλιά του τραντάχτηκε ολόκληρος, έμεινε κάτω με ανοιχτό το στόμα και δεν μπορούσε να σηκωθεί.
Back to top Go down
Ace RIP
Pirate
Pirate
Ace RIP


Όνομα Χαρακτήρα : Jimmys D. Fire
Posts : 486
Join date : 2015-11-11
Age : 23

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 1:40 pm

Ωστόσο ο Jimmys D. Fire...
Ξαφνικά τους είδα όλους να τρέχουμε ευθεία θα ήταν μέρος της επίθεσης. Έτσι αποφάσισα να τους ακολουθήσω και έτρεχα από πίσω τους. Αφού έτρεξαν για λίγη ώρα περίπου τρία τετράγωνα και μετά σταμάτησαν να τρέχουν. Και περπατούσαν σιγά σιγά και έβγαιναν προς τα δεξιά και αριστερά. Και άκουγα φωνές από το μέρος τους ήξερα ότι είχε αρχίσει η μάχη. Όταν βγήκα στο μέτωπο της μάχης κοίταξα από τα αριστερά που βρίσκονταν οι υποστηριχτές των πειρατών , από δεξιά βρίσκονταν οι υποστηριχτές των Marines. Ήμασταν πολύ λιγότεροι κοίταξα ψηλά, και είδα και μερικούς σκοπευτές που βρίσκονταν με το μέρος μας γιατί φορούσαν και αυτοί πράσινα. Καθόμουν ακούνητος και προσπαθούσα να βρω που είναι ο αδερφός μου. Καθώς κοίταζα την μεριά των Marines είδα τον Νίκο να έρχεται με περίπου τριάντα άτομα. Λίγο πιο δίπλα είδα έναν μεγαλόσωμο Marine που προκάλεσε τον αδερφό μου. Ήταν ένας μεγαλόσωμος άντρας με μούσι μαύρο κοντό και καραφλός. Ήξερα ότι ο αδερφός μου θα μπορούσε να τον νικήσει έτσι στράφηκα προς το μέρος των υποστηριχτών των πειρατών. Έπρεπε κάποιος να σταματήσει τον Θείο μου και αυτός ο κάποιος ήμουν εγώ.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Γνωρίζοντας την οικογένεια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: