Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2016 4:37 pm

Έβγαλε με αργές κινήσεις τα μακριά σατέν γάντια που φορούσε -μόδα εκείνη την περίοδο- και πήρε στα χέρια της την ξύλινη πίπα. Τα ρούχα της φάνταζαν πολύ μοντέρνα σε σχέση με τις συνηθείς ενδυμασίες των καλών κυρίων της Colt Town. Απέφευγε τους κορσέδες όσο μπορούσε και φορούσε κολλητά ρούχα που κολάκευαν το σώμα της. Το σώμα της δεν διέθετε καμπύλες, αλλά ήταν λεπτό και η επιλογή των ρούχων της απέδιδε κομψότητα. Κάτω από το στρίφωμα του φορέματος πρόβαλλε ένα ιδιαίτερο δετό παπούτσι, με μικρό τακούνι.

"Λοιπόν, φαίνεσαι βιαστική Anabel. Η επίσκεψή σου μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση," είπε και κοίταξε την Anabel κατάματα βάζοντας καπνό στην πίπα. "Συνέβη κάτι σοβαρό;"
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2016 6:47 pm

"Αρχικά, θα ήθελα να σε ρωτήσω αν έχει επικοινωνήσει ο αδερφός σου τον τελευταίο καιρό."
"Για τον Edgar πρόκειται;" αναφώνησε η κοπέλα και απογοητεύτηκε. "Και εγώ νόμιζα θα μου είχες να μου προτείνεις κάτι ενδιαφέρον." Το ξίνισμα στο πρόσωπό της ήταν καθαρά σαρκαστικό, η αδελφική τους αγάπη εκδηλωνόταν με σχόλια και κακίες.

Η Anabel χαμογέλασε αμήχανα καθώς έσπαγε τα δάχτυλα του δεξιού της χεριού. Πριν προλάβει να μιλήσει η Eliza την έκοψε.
"Έχεις χάσει την μιλιά σου, συνήθως θα συμφωνούσες μαζί μου και θα τον σχολίαζες. Ο αδερφός μου ποτέ δεν επικοινωνούσε μαζί μου, εμφανιζόταν από το πουθενά μπροστά μου χωρίς καμία προειδοποίηση. Έχω να τον δω πάρα πολύ καιρό. Με είχες ενημερώσει η ίδια ότι θα φύγει από την Colt...," σώπασε για μια στιγμή. "Κοντεύει δύο χρόνια, ένας χρόνος έχει περάσει," τελείωσε την πρότασή της σκεφτική. Το βλέμμα της έμενε στραμμένο στην νεαρή γραμματέα, η οποία καθόταν σιωπηλή στην μεγάλη πολυθρόνα δαγκώνοντας το πάνω χείλος της.
"Από πού να αρχίσω;"
"Με δικά σου λόγια."
"Ο αδερφός σου επικοινωνούσε μαζί μου όσο πιο συχνά μπορούσε, έλειπε μακριά από την Colt και συχνά μου έστελνε γράμματα. Η επικοινωνία μαζί του έχει χαθεί εδώ και έξι μήνες," μάγκωσε στο άκουσμα των ίδιων της των λέξεων. "Ο Edgar..."
"Τι έχει συμβεί; Εξήγησέ μου," είπε απότομα η Eliza. Ανασηκώθηκε στον καναπέ και έκανε νόημα στην οικονόμο να σερβίρει το τσάι γρήγορα και να αποσυρθεί στο δωμάτιό της.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2016 6:57 pm

Η Anabel αναστέναξε και τράβηξε πίσω τα μαλλιά της. Δεν είχε προετοιμάσει τι θα της πει και με τι τρόπο θα της παρουσιάσει τα καμώματα του αδερφού της. Τόσα χρόνια σε αυτή τη δουλειά, τέτοιο άγχος δεν είχε ξανανιώσει. Ένιωθε ότι μόλις άρχιζε να εξιστορεί το τι συνέβη και το τι γνώριζε, θα τρέβλιζε και θα έχανε τη μιλιά της.

"Ο Edgar ανακοίνωσε στο νησί ότι θα φύγει για επαγγελματικά ταξίδια, ώστε να συνάψει συνεργασίες με διάφορες εταιρείες που εδρεύουν σε άλλα νησιά της West Blue..."
"Δεν χρειάζεται τόσο επίσημα, πες μου τι ακριβώς έχει κάνει ο αδερφός μου. Αυτός και τα περίεργα καμώματά του δεν σταματάνε ποτέ," την έκοψε και πάλι η Eliza. Η Anabel έγνεψε καταφατικά, κατάπιε και ξεκίνησε να μιλάει για τον αφεντικό της για άλλη μια φορά.
"Αυτή η ανακοίνωση ήταν πρόφαση." Η Eliza δεν φάνηκε καθόλου έκπληκτη στο άκουσμα των λέξεων και απλά ακούμπησε την πλάτη της προς τα πίσω περιμένοντας να ακούσει την συνέχεια της ιστορίας. "Γνωρίζεις τον Lewis Cardon;"
"Lewis Cardon; Ο νεκροθάφτης; Έχω ακούσει φήμες για το συγκεκριμένο άνδρα," χαμογέλασε. "Θα ήθελα να τον γνωρίσω."
"Ναι, ο ιδιοκτήτης του πρώην γραφείου Trinity," συνέχισε η Anabel αγνοώντας το σχόλιο της νεαρής κοπέλας. Δεν ήξερε γιατί θα ήθελε να γνωρίσει τον πιο γκαντέμη άνθρωπο της Colt Town. Άλλωστε δεν ήταν και ιδιαίτερα κοινωνικός άνδρας.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 5:40 pm

"Τι σχέση έχει ο κύριος με τον αδερφό μου; Ελπίζω όχι τίποτα περίεργο," σχολίασε η Eliza την διέκοψε η Anabel με ένα άγριο βλέμμα. "Με συγχωρείς αγαπητή Anabel," χαμογέλασε περιπαιχτικά.
"Πριν καιρό είχε συμβεί μία δολοφονία στο νησί. Θυμάσαι τις πυρκαγιές στα παλαιά εργοστάσια φαντάζομαι," η Eliza έγνεψε καταφατικά. "Εκείνη ακριβώς την περίοδο. Είχε συμβεί μια δολοφονία με σφαίρα που προερχόταν από ένα από τα καλά όπλα της εταιρείας του αδερφού σου. Ο Cardon αποφάσισε να εξιχνιάσει την υπόθεση, καθώς ήταν εκείνος που εξέτασε και το νεκρό σώμα του άνδρα που δολοφόνησαν. Ο αδερφός σου μπλέχτηκε σε αυτήν την κατάσταση και ουσιαστικά έσωσε τον Cardon από τα δόντια του Χάρου."
"Από ποιον δηλαδή;"
"Από την Μαντάμ Σουσού," ανακάθισε στην πολυθρόνα προσπαθώντας να βολευτεί. Το σκληρό μαξιλάρι την ενοχλούσε.
"Σε ό,τι εμπλέκεται γυναίκα, ο αδερφός μου πρώτος," σχολίασε η Eliza. Η Anabel δεν μπορούσε να διαφωνήσει σε αυτό. Άλλωστε ο Edgar είχε τη φήμη του γυναικά, του τρόπου του με τις γυναίκες και τις παλαιότερες σχέσεις του με τις γυναίκες εκείνης της περιοχής. "Τι ακριβώς έκανε η μαντάμ;"
"Ήταν ο δράστης που σκότωσε τον άτυχο άνδρα αλλά και υπεύθυνη για την παράνομη διακίνηση όπλων της εταιρείας. Τόσο ακριβά όπλα δεν είναι εύκολο να τα έχει ο καθένας στα χέρια του," απάντησε η Anabel και η Eliza κούνησε το κεφάλι της συμφωνόντας με τα λόγια της.
"Ο αδερφός μου έσωσε έναν άγνωστο άνδρα; Παράξενο μου φαίνεται για τα δικά του δεδομένα. Εδώ δεν θυμάται τα ονόματα των εργατών του, πόσο μάλλον των πιο στενών. Πέρα από εσένα."
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2016 7:20 pm

"Και όμως. Δυστυχώς για εκείνον όμως έμπλεξε με τον αδερφό σου," αναστέναξε η Anabel προσπαθώντας να σκεφτεί από που να ξεκινήσει να εξηγεί. "Βλέπεις ο αδερφός σου έχει κάποιες γνωριμίες που έμπλεξαν και τον ίδιο αλλά και τον Cardon."
"Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση. Εδώ συνεργάζεται με τους αχρείους του Ναυτικού," η γκριμάτσα της Eliza έδινε πάτημα στα λόγια που ήθελε να ξεστομίσει η Anabel. "Ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους χρειάζεται τόσο πολύ."
"Εκεί θα ήθελα να καταλήξω. Η συνεργασία που διατηρεί ο Edgar με το Ναυτικό τον συμφέρει. Κανένας από αυτούς δεν θεωρεί ότι ο Edgar έχει τα κότσια να τους αντισταθεί."

H Eliza ξαφνιάστηκε. Ο αδερφός της ενώ γνώριζε την αντίθεση της απέναντι στην κυκλοφορία του Ναυτικού στο νησί, ειδικότερα μετά από τις συνομωσίες απέναντι στον πατέρα τους, δεν της είχε εκφράσει καμία άποψή του. Χαμογελούσε πάντα με εκείνο το φαινομενικά σαρκαστικό του χαμόγελο και καμία λέξη δεν έβγαινε από το στόμα του. Η ίδια έδειχνε την απέχθειά της προς τα πρόσωπα του Ναυτικύ σε όποια ευκαιρία έβρισκε, γι' αυτό το λόγο το εργαστήριο που διέθετε δεν συνεργαζόταν μαζί τους. Σε αντίθεση φυσικά με την εταιρεία Mowbray.

"Τι εννοείς;"
"Η γνωριμία του με ένα συγκεκριμένο άνδρα του έδωσε τη δυνατότητα να εισχωρήσει σε μία συγκεκριμένη οργάνωση."
"Δεν μου δίνεις να καταλάβω, μπες στο ψητό," η Eliza έδειχνε κάπως εκνευρισμένη αλλά κάθε άλλο παρά αυτό ήταν. Κατάπιε το σάλιο της και περίμενε εν αγωνία την απάντηση της νεαρής γραμματέα.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 5:42 pm

"Ο αδερφός σου είναι επαναστάτης," είπε γρήγορα η Anabel και κοίταξε επίμονα την Eliza περιμένοντας την αντίδρασή της. Η Eliza ανασήκωσε το φρύδι και κοίταξε με ειρωνικό βλέμμα και χαμόγελο την νεαρή γραμματέα. Όσο περνούσαν τα δευτερόλεπτα και παρατηρούσε ότι δεν αστειευόταν, το χαμόγελό της έφευγε από τα χείλη.
"Ο Edgar;!" αναφώνησε και γούρλωσε τα μάτια της. "Ήξερα ότι δεν ήταν λογικό να συνεργάζεται με το Ναυτικό, αλλά δεν περίμενα ότι ο Edgar θα έφτανε σε αυτό το σημείο," κούνησε το κεφάλι της δεξιά αριστερά χωρίς να μπορεί να το πιστέψει.

Η σχέση του Edgar με το Ναυτικό δεν ήταν φυσιολογικό να ήταν φιλική. Οι δολοπλοκίες και οι συνομωσίες απέναντι στο όνομα του πατέρα τους παρέμεναν χαραγμένες στη μνήμη του και το ήξερε. Η σιωπή του απέναντι σε τέτοια συμβάντα εκνέυριζε την Eliza, αλλά καταβάθος γνώριζε ότι η διπλωματία του αδερφού της θα έφερνε περισσότερο αποτελέσματα από την ξερή δική της ειλικρίνεια. Για μια στιγμή, ένιωσε θυμό μέσα της. Γιατί δεν της είχε πει τίποτα; Γιατί δεν γνώριζε αυτή τη πτυχή του χαρακτήρα του; Ήξερε ότι ο Edgar είχε την τάση να προσποιείται με εκείνο το ειρωνικό του χαμόγελο μπροστά στον κόσμο. Από την άλλη γνώριζε ότι θα είχε τους λόγους του να κρατήσει μυστική αυτή του την ταυτότητα και μόνο σε πολύ κοντινό του πρόσωπό, όπως ήταν η Anabel. Κοίταξε την νεαρή κοπέλα. Περίμενε μία απάντηση, μία αντίδραση από εκείνη. Αναστέναξε και άρθρωσε μερικές προτάσεις.

"Τι γνωρίζουμε γι' αυτή την παράταξη; Έχω διαβάσει μόνο στις εφημερίδες κάποιες ειδήσεις περί αυτών. Δεν θα μπορούσα να πω ότι τους χαρακτηρίζουν και υπέροχα."


Last edited by Makoto on Fri Mar 11, 2016 8:49 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 5:51 pm

"Είναι μία παράταξη που οργανώνεται σαν στρατός ενάντια στο Ναυτικό. Προσπαθούν να σπάσουν τον ζυγό της Παγκόσμιας Κυβέρνησης, δεν γνωρίζω παραπάνω πληροφορίες. Ο Edgar ερχόταν σε επαφή με έναν άνδρα ονόματι Dolan," πήρε μια βαθιά ανάσα. "Είχε επικοινωνήσει μαζί του κάποιους μήνες μετά το θάνατο του πατέρα σας. Τότε ξεκίνησε η συνεργασία τους."
"Σε τι ακριβώς τους βοηθάει ο Edgar;"
"Τόσα χρόνια η κύρια βοήθεια που τους προσφέρει ο Edgar είναι όπλα, λεφτά και πληροφορίες για τις κινήσεις του Ναυτικού στο νησί."
"Ποτέ στις μπροστά γραμμές ο Edgar, πάντα μουλωχτά".

Η Anabel γέλασε. Ήξερε ότι η Eliza είχε μια τάση να σχολιάζει οτιδήποτε και να έκανε ο Edgar, ακόμη και σε μια τόσο σοβαρή στιγμή. Τα σχόλια της ήταν αυθόρμητα, παρόλα αυτά ήταν φανερή η ανησυχία της για την τύχη του αδερφού της.

"Σε όλο αυτό μπλέχτηκε και ο Cardon. Συνεργάζονται με τον αδερφό σου. Βέβαια ο αδερφός σου παραμένει να είναι σε κατώτερη βαθμίδα," η Eliza γέλασε με το σχόλιο της Anabel. "Το δίδυμο της συμφοράς," συνέχισε η Anabel.
"Πώς γίνεται η επικοινωνία του αδερφού μου μαζί σου;" διέκοψε η Eliza.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 5:59 pm

Το βλέμμα της ήταν πλέον πιο σοβαρό. Κράτησε την πίπα στα χέρια της και διστακτικά την ακούμπησε στο τραπέζι. Διάφορες σκέψεις τριγύριζαν στο νου της. Τι είχε συμβεί; Πώς ο αδερφός της κατάφερε να μπει σε αυτή την παράταξη; Τι σχέση είχε με τον Cardon; Πού βρισκόταν εκείνη τη στιγμή; Την τάραζε αλλά καταλάβαινε ότι έπρεπε να μείνει ψύχραιμη, και για το καλό της και για την Anabel.

"Στέλνει γράμματα προς τον εαυτό του, υπογεγραμμένα υπό ένα ψευδώνυμο. Μέχρι πριν έξι μήνες δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Γνώριζα ότι θα υπήρχε αναμονή, αλλά η επικοινωνία του μαζί μου ήταν πολύ συχνή. Δεν ξέρω τι έχει συμβεί," είπε μονορούφι η νεαρή γραμματέας.
"Έξι μήνες," ψιθύρισε η Eliza. "Τι γνωρίζουμε για τον Cardon;"
"Πέρα από το ότι βρίσκεται στην παράταξη των επαναστατών, τίποτα απολύτως. Το γραφείο του έχει αγοραστεί από άλλους, Bane νομίζω είναι το επίθετό τους."
"Δεν υπάρχει καμία επικοινωνία μαζί του;"
"Γνωρίζω ότι βρισκόταν με τον αδερφό σου στο Kashamin πριν πολύ καιρό. Από τότε δεν έχω ακούσει ότι έχει γυρίσει ή να έχει γραφτεί κάτι σε κάποιο άρθρο στην εφημερίδα."


Last edited by Makoto on Fri Mar 11, 2016 8:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 8:19 pm

"Τζίφος και απο εκεί. Πρέπει να ζυγίσουμε τι πιθανότητες υπάρχουν: Ο Edgar δεν μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας γιατί δεν του δίνεται η δυνατότητα να στείλει γράμμα."
"Ή τον έχουν πιάσει πειρατές"
"Ή βρίσκεται σε κανένα μπουντρούμι."

Καμία από τις δύο δεν ήθελε να πει την πιθανότητα που περνούσε από το μυαλό της. Τα βλέμματά τους συναντήθηκαν και την ίδια στιγμή κατέβασαν το κεφάλι τους προς το πάτωμα. Μία από τις δύο έπρεπε να πάρει την πρωτοβουλία και να μιλήσει, όσο και να μην ήθελαν να το αποδεχτούν σαν πιθανότητα.

"Ή είναι νεκρός," πήρε το θάρρος η Eliza. Ήξερε ότι η Anabel δεν ήθελε να πει αυτή την πρόταση. Σίγουρα η νεαρή κοπέλα το είχε σκεφτεί ξανά και ξανά, αυτούς τους έξι μήνες που περίμενε ένα γράμμα από τον Edgar.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2016 8:47 pm

Η Anabel καθάρισε τον λαιμό της και συνέχισε τον διάλογο. "Για όλους τους παραπάνω λόγους θέλω να ζητήσω τη βοήθειά σου." Η Eliza με σοβαρό ύφος περίμενε την πρόταση της νεαρής κοπέλες. Δεν μίλησε, περιορίστηκε στο να σηκώσει τη πίπα από το τραπέζι και να ρουφήξει.

"Οι εργάτες ρωτάνε συνέχεια για το πού βρίσκεται ο Edgar. Αλλά το ότι δεν έχει εμφανιστεί εδώ και δύο χρόνια, όσες οδηγίες και να τους δίνω, δεν πρόκειται να σβήσουν την απορία τους," συνέχισε η Anabel.
"Όχι," απάντησε άκεφα η Eliza.

Η Anabel φάνηκε να ερμηνεύει σωστά την απάντηση της Eliza. Δίσταζε να συνεχίσει αλλά αν το έβαζε κάτω δεν θα οδηγούσε πουθενά αυτή η κατάσταση. Έμπλεξε τα δάχτυλά της και κατάφερε να υπερνικήσει τους τελευταίους δισταγμούς της.

"Ήθελα να σου προτείνω να πάρεις τα ηνία της εταιρείας προς το παρόν εσύ, σαν Mowbray. O Edgar δεν ξέρουμε που βρίσκεται. Σε παρακαλώ, Eliza."
"Όχι, όχι, και πάλι όχι," η νεαρή κοπέλα σηκώθηκε από τον καναπέ και προχώρησε στο δωμάτιο. Ο ήχος των τακουνιών της αντιλαλούσε στην μεγάλη αίθουσα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray   [Τέλος] Το μυστικό του Mowbray - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Το μυστικό του Mowbray
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Eliza E. Mowbray(Εγκρίθηκε)
» Mowbray & Cardon vs Anieri's Bodyguards
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Colt Town-
Jump to: