Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 15 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 15 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 5:50 pm

Ωσπου τελικα τα καταφερε. Για μα στιγμη, δεν ενιωθε μουδιασμενος. Ανοιξε τα ματια του και ειδε το σωμα του. Δεν ηταν μπλε. Ειχε το κανονικο του χρωμα. Δεν κρυωνε. Ενιωθε σαν να φορουσε τα πιο ανετα και ελαφρια ρουχα σε ενα ανοιξιατικο δειλινο.
Και τοτε ηταν που ειδε τα σπαθια του. Λευκα σαν τον παγο. Καθρευτιζοσουν πανω τους ξεκαθαρα. Και εβγαζαν ατμους. Οι λεπιδες ηταν ακομα πιο παγωμενες και απο την θερμοκρασια γυρω.
-Συγχαρητηρια. Τα καταφερες.
-Αληθεια? Αυτο ηταν? Τα καταφερα!?
-Ναι. Δεν εχω τιποτα αλλο να σου διδαξω. Τωρα ειναι πανω σου το να εκπαιδευτεις για να μπορεις να διοχετευεις το κρυο σε δευτερολεπτα. Ή για να το διοχετευεις σε τοσο μεγαλες ποσοτητες που ενα τιναγμα μοναχα, θα ελευθερωνει κυματα ψυχους.
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 5:58 pm

-Σε ευχαριστω πολυ! Δασκαλε Uro! Ειμαι ευγνομων!
-Τωρα αδειασε μου την γωνια. Και αμα ποτε βρεις καποιον αξιο που να θελει να μαθει την τεχνικη αυτη, μην διστασεις. Θα ηταν κριμα να χαθει για παντα.
-Εννοεις πως... Μονο εσυ την γνωριζεις?
-Καποτε την γνωριζαν πολλοι Σαμουραι σαν εμενα. Καποτε επισης με φωναζαν και Otomo, της φατριας των Otomo. Ημουν παιδι ακομα τοτε αλλα με ειχε μυησει ο πατερας μου. Η τεχνικη ηταν το καμαρι της φατριας μας. Ο λογος που ημασταν γνωστοι. Αλλα ο διεφθαρμενος αρχηγος της φατριας τα κατεστρεψε ολα. Μας σκοτωσε ολους τους πολεμιστες. Ολους που του εναντιωθηκαν. Μονο εγω καταφερα και ξεφυγα. Αυτο-εξοριστικα... Και τους μισησα για παντα. Και ακομα τους μισω! Μου πηραν τα παντα... Οικογενια, φιλους, χαρα... Το μελλον μου... Την ζωη μου. Αλλα κακως στα λεω. Η παρεα σου με εκανε να ξεχασω την μοναξια μου και ανοιχτικα ενω δεν επρεπε. Πανε στο καλο νεαρε και μην αφησεις την κληρονομια της οικογενιας μου να πεθανει!
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 11:12 pm

-Και αν σου πω... Πως μπορω να σου ανταπωδωσω την χαρη που με διδαξες?
-Τι εννοεις?
-Εννοω πως το πληρες ονομα μου ειναι Red Fullman και ειμαι υπαξιωματικος των Μαρινς. Ο λογος που τριγυρναω σε αυτα τα βουνα ειναι γιατι ψαχνω την φατρια των Shimazu που θελει βοηθεια για να βγαλει απο την μεση την φατρια των Otomo. Αυτους που λες οτι μισεις.
Εκανε μια μικρη παυση, αφηνοντας τον Uro να απαντησει αλλα αυτος δεν ειπε κατι.
-Τι θα ελεγες λοιπον, να με βοηθησεις να βρουμε τους Shimazu και μαζι τους, να εναντιωθουμε στους Otomo?
-Δεν καταλαβαινω... Γιατι να το κανεις αυτο? Γιατι να μπλεχτουν εξωτερικοι?
-Κοιταξε... Φανταζομαι πως την Παγκοσμια κυβερνηση την ξερεις. Ηρθε σε επαφη με τους Shimazu και συμφωνησαν, πως αμα ειναι κυριαρχοι στο νησι, τοτε το νησι θα ενταχθει και αυτο στην Παγκοσμια Κυβερνηση, επεκτεινοντας ετσι το εμποριο, την διακινηση των ανθρωπων, πορων και ιδεων. Και ετσι, η Παγκοσμια Κυβερνηση εστειλε ενα αποσπασμα της, εμενα, εναν Μαριν να βοηθησει στο να κυριαρχισουν οι Shimazu. Και τωρα, σου δινω και εσενα την ευκαιρια να παρεις το αιμα σου πισω. Λοιπον? Τι λες?
Ειπε και του απλωσε το χερι.
-Μεσα!
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 11:26 pm

-Χαιρομαι για την αποφαση σου αυτη.
-Και εγω. Επιτελους θα μπορεσω να βαλω ενα τελος. Να κλεισω το κεφαλαιο αυτο.
-Ναι.. Σιγουρα... Και αυτο. Αλλα μηπως εχεις και καμια ιδεα προς τα που πεφτει η φατρια των Shimazu?
-Ξερω που ηταν παλια. Εχω πολλα χρονια να ελεγξω, αν και δεν νομιζω να εχουν αλλαξει τοποθεσια στο χωριο τους.
Ειπε και ξεκινησανε την οδοιπορια τους μεσα στο βουνο. Ο Uro φαινοταν να τα ηξερε καλα τα μονοπατια και το ιδιο το βουνο και ο Red τον ακολουθουσε με δυσκολια, αλλα τα καταφερνε.
Μεχρι που καμποση ωρα μετα, του εκανε νοημα να σταματησει. Με το που εφτασε διπλα του, σταματησε και πηρε μερικες γρηγορες ανασες
-Λοιπον φτασαμε. Θα προτεινα να βγεις εσυ πρωτο γιατι αμα με δουν εμενα κατα πασα πιθανοτητα θα μου επιτεθουν.
-Ε? Γιατι? Ειπες οτι εχεις χρονια να δεις καν αν ειναι ακομα εδω!
-Ναι και ειναι αληθεια. Μαλιστα δεν ειχα και ποτε σχεσεις μαζι τους. Αλλα αμα δουν εναν αγνωστο οπλισμενο Σαμουραι να πλησιαζει το χωριο τους, ποια νομιζεις οτι θα ειναι η αντιδραση τους?
-Ναι γιατι αμα δουνε εναν αγνωστο οπλισμενο οχι-Σαμουραι θα τον υποδεχτουν μετα βαϊων?
-Απλα πηγαινε! Δεν ειναι αιμοσταγεις!
Και με αυτα τα λογια ο Red βγηκε στο μονοπατι που οδηγουσε στο χωριο και πλησιασε.
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 11:40 pm

Απο μακρια, του φανηκε του Red οτι ειδε την εισοδο του χωριου αλλα πριν καταφερει να κοιταξει καλυτερα ειδε να τον πλησιαζει ενας ανδρας απο μπροστα.
Πολυ συντομα συνειδητοποιησε πως ειχε βγει και ενας απο πισω του. Επιφυλακτικος, ακουμπησε τις λαβες των σπαθιων του και περιμενε στην θεση του.
Τελικα οι δυο αντρες που τον πλησιαζαν ηταν Σαμουραι. Φορουσαν Dō πανοπλιες, κρανος και ειχαν ενα κατανα περασμενο στην ζωνη τους. Απο κατω φαινονταν να φορανε βαρια ρουχα.
-Ποιος εισαι ξενε? Και πως βρεθηκες εδω?
Ο Red με τα χερια στα σπαθια απαντησε
-Ονομαζομαι Red Fullman και ειμαι Μαριν, απεσταλμενος της Παγκοσμιας Κυβερνησης. Ψαχνω τους Shimazu.
Οι αντρες κοιταχτηκαν μεταξυ τους για μια στιγμη και μετα ειπε ο ενας
-Περιμενε εδω
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 11:50 pm

Ο ενας ο αντρας εφυγε και κατευθυνθηκε προς την εισοδο του χωριου ενω ο αλλος εμεινε να προσεχει τον Red. Ο τελευταιος, σκεφτομενος πως δεν θα πρεπει να τους κραταει μυστικα ειπε
-Εσεις ειστε οι Shimazu ετσι? Δεν ηρθα λαθος?
-Ακριβως νεαρε πολεμιστη. Εμεις ειμαστε που ψαχνεις. Σε περιμεναμε κιολας.
-Και τοτε γιατι ολη η μυστικοπαθεια? Γιατι δεν παμε στο χωριο?
-Γιατι δεν επιτρεπεται να μπει ξενος στο χωριο. Θα στα πει και ο αρχηγος.
-Μμμμμαλιστα. Κοιταξε λιγο. Εκει μεσα στα δεντρα ειναι ενας συμμαχος μου. Δεν βγηκαμε και οι δυο για να μην σας θορυβησουμε. Μπορω να τον φωναξω.
-Χμμμ... Ναι μπορεις να τον φωναξεις.
-URO!! ΕΛΑ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ!
Φωναξε ο Red και ο Uro ξεπηδηξε απο τους θαμνους στιγμες αργοτερα
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 12:08 am

Τους πλησιασε και πλεον οι 3 αντρες περιμεναν υπομονετικα τον αρχηγο των Σαμουραι.
Και δεν χρειαστηκαν να περιμενουν πολυ καθως συντομα φανηκε. Βγηκε απο το χωριο μαζι με την συνοδεια του φυλακα που εφυγε να τον φωναξει και αλλων τεσσαρων. Με Dō πανοπλια και αυτος εξοπλισμενος, τον ξεχωριζες απο τους αλλους απο το κρανος που ηταν πιο μεγαλο και προσεγμενο και απο το διαφορετικο χρωμα. Των υπολοιπων οι πανοπλιες ηταν πρασινες, αυτου ηταν λευκη.
Αφου πλησιασε, εκανε μια υποκλιση-χαιρετισμο και μιλησε
-Καλως ηρθες Red Fullman ειμαι ο Hue Shimazu. Αρχηγος της φατριας Shimazu. Ημουν εγω που μιλησα με τον Commodore Daigin και τον ενημερωσα για την συνεργασια μας.
Κανοντας μια παρομοια υποκλιση ο Red, ως ενδειξη σεβασμου στον πολιτισμο τους ειπε
-Καλως σας βρηκα αρχηγε Hue. Ειμαι εδω για να σας βοηθησω στα προβληματα σας με τους Otomo.
-Και ο φιλος σου? Και αυτος της Παγκοσμιας Κυβερνησης?
-Φοβαμαι πως οχι. Ειναι ο-
Ο Uro ομως τον διεκοψε και μιλησε.
-Ονομαζομαι Uro και ειμαι ο Σαμουραι ερημιτης, οπως σας εχω ακουσει να λετε.
Ειπε κανοντας μια υποκλιση.
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 12:20 am

-Ωστε τελικα υπαρχεις?
-Ναι υπαρχω. Και μολις ακουσα πως εναντιονεστε στους Otomo αποφασισα να ερθω να βοηθησω.
-Φημες λενε πως εισαι ενας Otomo.
-ΗΜΟΥΝ! Συγνωμη... Ημουν ενας Otomo. Μεχρι που δολοφονησαν ολους τους αγαπημενους μου και προσπαθησαν να δολοφονησουν και εμενα και με αναγκασαν στην εξορια.
-Οποτε τωρα ζητας εκδικηση?
-Ακριβως. Θελω να τους δω να χανουν
-Μαλιστα. Τοτε θα σου κανω την χαρη να σε αφησω να ενταχθεις με το μερος μας. Θα πρεπει να εισαι αρκετα δυνατος για να εχεις επιζησει τοσα χρονια στο βουνο.
-O μονος λογος που καταφερα να επιζησω ειναι η τεχνικη που μου εμαθε ο πατερας μου.
-Για ποια τεχνικη μιλας Σαμουραι?
-Για αυτην
Ειπε και προσεκτικα εβγαλε το ξιφος και το παγωσε.
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 12:36 am

Ολοι εκτος του Red μειναν παγωτο. Ο Red χαμογελασε με την αντιδραση τους.
-Ε-Ειναι αληθεια! Ειναι παγωμένο!
-ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΤΗΣ ΠΑΓΩΜΕΝΗΣ ΛΕΠΙΔΑΣ?
Φωναξε ξαφνιασμενος ο αρχηγος Hue.
-Ναι. Οπως ειπα μου την ειχε μαθει ο πατερας μου οταν ημουν μικρος. Κανεις αλλος Otomo δεν την ξερει.
-Το γνωριζω. Οπως και κανενας αλλος Hue. Τους σκοτωσαν ολους τοτε... Καταραμενοι Otomo!
-Φαινεται πως συμμεριζεστε τον πονο μου τοτε.
-Ειναι αληθεια. Και μπορει να μην εισαι Shimazu αλλα με χαρα θα σε υποδεχτω στο χωριο μας και θα σε ονομασω Shimazu. Ενας πολεμιστης τοσο σοφος και ικανος που μπορει να κανει την τεχνικη της παγωμενης λεπιδας ειναι ενας αντρας που θα θελαν ολοι στο χωριο να τον εχουν κοντα τους. Ολα αυτα αν φυσικα το θελεις.
Ενα δακρυ κυλησε στο ζεστο μαγουλο του Uro και του ειπε
-Ας νικησουμε πρωτα τους Otomo και μετα θα τα βρουμε
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 12:44 am

-Συμφωνω μαζι σου σεβαστε Uro!
-Και τωρα τι κανουμε? Πως θα δουλεψει ολο το σκηνικο "εκδικουμαστε τους Otomo"?
-Οι αντρες μου ειναι παντα ετοιμοπολεμοι. Αν ειστε και εσεις ετοιμοι, ξεκιναμε αμεσα!
-ΤΙ? Τωρα?
-Χρειαζεσαι ξεκουραση ναυτικε?
Σκεφτηκε μια στιγμη ο Red αν επρεπε να ενημερωσει τον Commander του ή να ξεκουραστει και τελικα αποφασισε να μην κανει τιποτα απο τα δυο.
-Οχι. Ειμαι ετοιμος. Μπορουμε να ξεκινησουμε.
-Ωραια. Περιμενετε εδω, ξεκιναμε συντομα!
Ειπε και εφυγε τρεχοντας πισω στο χωριο μαζι με την συνοδεια του.
-Εισαι ετοιμος Uro? Αυτο που σκεφτοσουν τοσα χρονια θα γινει πραγματικοτητα.
-Ειμαι ετοιμος εδω και παρα πολλα χρονια. Σε ευχαριστω που μου δινεις αυτην την ευκαιρια.
-Ουτε να το σκεφτεσαι. Μου φαινεται πως αυτοι οι Otomo χρειαζονται ενα χερακι δικαιοσυνης
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα   [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή-Τεχνική]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 8ο - Το χωριο, οι Σαμουραι και η παγωμενη λεπιδα
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 1ο - Απο πολη σε φρουριο!
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 5ο - Νεες δυναμεις
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 3ο - Fullman to the Rescue!
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 7ο - Mια παρεξηγημενη ομαδα
» [Τέλος-Αποστολή]Το νησί των σαμουράι.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Matsue-
Jump to: