Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The plan (Τέλος.)

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The plan (Τέλος.) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The plan (Τέλος.)   The plan (Τέλος.) - Page 2 I_icon_minitimeWed Oct 28, 2015 2:54 pm

Το αίτημα του νεαρού έγινε εντολή και η εντολή εκτελέστηκε ευθύς αμέσως. Πλέον είχε καμιά τριανταριά άντρες υπό τις διαταγές του. Δεν τον εμπιστεύονταν, τον φοβούνταν και αυτό του άρεσε. Εκτός από εκείνον. Εκείνος ήταν απλά εξοργισμένος μαζί του. Ήθελε να τον σφάξει και να πετάξει το νεκρό πτώμα του στα ψάρια. Αλλά δεν θα το έκανε. Όχι ακόμα. Ο Faust από την άλλη ήθελε έναν τέτοιον άντρα κοντά του, ήθελε να ξέρει πως μπορεί να πεθάνει ανά πάσα στιγμή γιατί έτσι μπορούσε και να τον ελέγξει. Εκείνος θα έμενε μέχρι να πάρει την εκδίκηση του και δεν θα άφηνε κανέναν άλλον να το κάνει. Ο Faust ήταν συγχρόνως και ασφαλής, εκτός από στόχος.
Ξάπλωσε στο κρεβάτι που του ετοίμασαν και κοιμήθηκε αμέσως. Ένιωσα να επιστρέφω και πάλι στο σώμα μου όταν έκλεισα τα μάτια του.

Το βράδυ πέρασε και το πρωί σηκώθηκα και ετοιμάστηκα να φύγω. Είχα ακόμα πολλά να κάνω. Έδωσα τις τελευταίες εντολές στους άντρες μου και κίνησα για το πλοίο μου. Ο Faust δεν φαινόταν να έχει όρεξη για συζήτηση στα βάθη του μυαλού μου και έτσι με ησυχία ξεκίνησα και πάλι το ταξίδι μου.
Back to top Go down
Deidara
StoryReader
StoryReader
Deidara


Όνομα Χαρακτήρα : Deidara
Posts : 527
Location : Akatsuki's Hideout
Join date : 2013-04-11

The plan (Τέλος.) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: The plan (Τέλος.)   The plan (Τέλος.) - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 31, 2015 6:12 pm

Όνομα χαρακτήρα: Rin Faust

P.o.M. Points: 7

Belli: 29.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Δεν με ενέπνευσε η ιστορία. Μου αρέσει η λογική του ότι μαζεύεις στρατό για να την πέσεις στον Daigin, αλλά η πλοκή δεν με ενθουσίασε.
1)Κατά βάση ήταν μια ιστορία-μάχη η οποία θα μπορούσε να ήταν και πολύ καλύτερη. Στο νησί που είσαι βρίσκεται αυτή η ομάδα κυνηγών η οποία λέγεται πως είναι και δυνατή και εσύ πήγες εκεί ολομόναχος και έκανες ότι ήταν να κάνεις πολύ απλά θα έλεγα. Μια ομαδική επίθεση θα μπορούσε κανονικά να σε φέρει σε πολύ δύσκολη θέση ακόμα και αν έχεις το φρούτο που έχεις.
2)Το πως δέχθηκαν να έρθουν μαζί σου με πείραξε πιο πολύ. Υπερβολικά εύκολο και δεν με έπεισες ότι κάτι τέτοιο θα μπορούσε να συμβεί.
Back to top Go down
 
The plan (Τέλος.)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τελος] The Plan
» The Pre-Plan [Reputation in Progress] Part II (Τέλος)
» The Pre-Plan [Reputation in Progress] Part IIΙ (Τέλος)
» The Pre-Plan [Reputation in Progress] Part I (Τέλος)
» [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Inuyama Island-
Jump to: