Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Trouble

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 3 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 7:47 pm

Ολοι οι αλλοι μαρινς δεν μπορουσαν να κανουν κατι σε μενα τωρα οπού ο καπετανιος τους ηταν εκτος μαχης. Φοβοντουσταν να με πλησιασουν. Μαλλον με φοβοντουσταν ακομα πιο πολυ απο τους πειρατες που ειχαν ερθει εδω περα. Και ο λογος ξερω ποιος ειναι. Αμα μπορεσα να νικησω τους πειρατες εκεινους και τον καπετανιο τους τοτε δεν θα μπορεσουν οι μαρινς να κανουν κατι σε μενα.
Ειχα μετα ακουλουθησει τους αλλους οπου ειχαν παει στο καραβι. Ετσι μετα μπηκα και εγω μεσα.
Το καραβι ηταν ετοιμο να προχωρησει. Πριν ομως φυγουμε κοιταξα μια τελευταια φορα πισω. Μπορει οταν ηρθαμε εδω να μην αρχισαμε καλα αλλα δεν εχει σημασια. Σαν πληρωμα ειχαμε δεθει καπως παραπανω. Τουλαχιστον ετσι νιωθω.
-Natsu ημαστε ενταξει για να φυγουμε απο εδω περα μου ειπε ο Elfman. Αυτο το ηξερα ηδη αλλά για καποιο λογο συνεχιζα και κοιταγα τους μαριν.
-Παμε ειπα στον Elfman μετα. Εκεινος αμεσως πηγε στο πηδαλιο και αρχισε το καραβι να κουνιεται. Καθως φευγαμε ο καπετανιος των μαριν ειχε σηκωθει και αρχισε να μου λεει κατι.
-Natsu Dragneel να το θυμασαι, θα μπεις και εσυ στην λιστα μας και θα σε ψαχνουμε σε ολη την γη. Εσεις οι πειρατες θα εχετε ασχημο τελος, το ακους!!!! Αυτο ακριβως και εγω ηθελα, σιγουρα μετα απο αυτα θα γινω πιο γνωστος. Ετσι με αυτη την σκεψη στο μυαλο μου πηγαινα προς το επομενο νησι.
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 3 I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 12:36 am

Όνομα χαρακτήρα: Natsu Dragneel

P.o.M. Points:12

Belli:45.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Εχεις μια βελτίωση σε σχέση με τις προηγούμενες! Υπάρχουν αρκετά πραγματα που πρέπει να καλυτερευσουν λιγο παραπανω αν και εφτιαξες καπως αυτα που σου ειχα πει. Τα υπόλοιπα κάτω.




Back to top Go down
 
[Τέλος] Trouble
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: