Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Trouble

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:20 am

Οταν ειχε ερθει να μου επιτεθει με το σπαθι του τοτε πηδηξα στον αερα και επειτα τον βαρεσα στο κεφαλι με το ποδι μου. Τον ειχα βαρεσει τοσο δυνατα οπου ειχε πεσει κατω στο πατωμα και εβγαζε αιμα απο το στομα του.
-Πως τολμησες!!! Ειπαν οι αλλοι μαρινς και πηγαν να μου κανουν επιθεση. Αλλα εδωσα τοτε μια κλωτσια στον εναν οπου μετα επεσε πανω στους αλλους. Μας ειχε δωσει αυτο την ευκαιρια να το σκασουμε πριν ξανα σηκωθουν.
-Παμε!! Ειπα και μετα αμεσως αρχισαμε παλι να πηγαινουμε προς το καραβι.
Το καραβι μας δεν ηταν πολυ μακρυα απο εδω αν θυμαμαι καλα την διαδρομη. Μεχρι να παμε ομως δεν πρεπει να βρουμε αλλους στον δρομο μας επειδη θα καθυστερησουμε ακομη πιο πολυ να φυγουμε και μπορει μεχρι να φυγουμε η κατασταση σε αυτο το νησι να εχει καλυτερεψει.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 7:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:33 am

Δεν ξερω γιατι αλλα σιγουρα μεχρι να παμε στο καραβι σιγουρα θα βρουμε καποιον ακομα και μπορει να μην παει οπως πριν. Θα ειναι σιγουρα χειροτερα.
Σε καθε δρομο που περναγαμε ολο ακουγαμε εκρηξεις και μαχες με σπαθια. Τα σπαθια ακουγοντουσταν τοσο δυνατα οπου ηταν σαν να ηταν διπλα μας.
Μπροστα μας ειχαμε δει κατι αντρες να ερχονται προς τα εδω. Δεν ξεραμε που πηγαιναν και δεν ξεραμε ποιοι ηταν εκεινοι. Δεν ειχε σημασια επειδη οι κατικοι ηταν σε ασφαλες μερος ολοι τους. Ετσι πηγαμε να τους επιτεθουμε.
Ειχα πεσει πανω σε 4 εγω, τους δυο τους εδωσα μια κλωτσια στον εναν και στον αλλον μια γροθια στην μουρη του, επειτα στους αλλους δυο τους εδωσα μια κλωτσια στα πλευρα.
Και την στιγμη που πηγαμε να προχωρησουμε ξαφνικα βρηκαμε μπροστα μας εναν αντρα οπου ηταν καπως πελωριος.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:40 am

-Huh ποιοι ειστε εσεις??? Δεν φαινεστε με μαρινς η κατι τετοιο, ποιοι ειστε??? Μας ρωτησε ο πελωριος αντρας. Δεν ξερω ποιος ηταν αλλά σιγουρα θα ειναι ενας απο τους πειρατες που εκαναν επιθεση σε αυτο το νησι.
-Ειμαστε πειρατες και εμεις, ειμαι ο καπετανιος των White Scarf Pirates οταν του ειπα το ονομα μου μετα το προσωπο του φαινοταν σαν να σκεφτοταν κατι.
-Ποιος εισαι??? Δεν σε γνωριζω αλλα δεν εχει σημασια, εσυ εκανες ετσι τους δικους μου??? Ουτε οι μαρινς δεν μπορουσαν να κανουν κατι απεναντι μας, και εσυ μπορεις??? Εισαι φαινεται πιο σκληρος απο εκεινους τους δειλους που προστατευουν κοσμο σιγουρα μπορει να μην μου αρεσουν οι μαρινς και να ειναι καποιοι κακοι μαρινς η να μην κανουν αυτο που πρεπει αλλα σιγουρα τους πολιτες τους προσταευτουν οπως πρεπει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:50 am

-Ωστε θες να τα βαλεις μαζι μας ε, ενταξει τοτε αλλα θα σου πω κατι. Θα το μετανιωσεις οπου θα απλωσεις χερι πανω στους White Scarf Pirates γιατι ημαστε ολοι σαν μια οικογενεια οταν του ειπα αυτο το πραγμα ειχε θυμωσει πολυ.
Τι ειπες???? Πως μιλας ετσι σε εμενα, τον φοβερο Rond των πειρατων WildDog!!! Οταν μου ειπε ετσι τοτε πηγε να μου επιτεθει. Τον ειχα αποφυγει πηγαινοντας προς τα πισω αλλα την στιγμη που τον αποφυγα η μπουνια του ηταν τοσο δυνατη οπου σχεδον ειχε καταστρεψει το πατωμα.
-Βλεπω πως εισαι δυνατος, για να δουμε πως θα τα πας μαζι μου!! Ειπα και μετα πηγα να του κανω επιθεση ριχνωντας του μια γροθια στην μουρη του. Εκεινος ομως ειχε μπλοκαρει την επιθεση μου με το χερι του και υστερα πηγε να μου ριξει μια μπουνια. Ειχα ομως μπλοκαρει και εγω την επιθεση του και επειτα του εκανα επιθεση δινωντας κλωτσια στο μπουτι του. Εδειχνε να ποναει αλλα δεν ειχε σημασια επειδη δεν επεσε κατω, επρεπε να κανω κατι παραπανω απο αυτο.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 7:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 2:02 am

Ο καθενας μας μετα καναμε ενα βημα πισω και υστερα αμεσως αρχισαμε να ξανα τρεχουμε ο ενας προς τον αλλον. Οταν φτασαμε τοτε πηγα να του δωσω μια κλωτσια αλλα εκεινος την μπλοκαρε με το χερι του οπου το χρησιμοποιησα ωστε να πηδηξω ψηλα. Ετσι αφου ημουν στον αερα μετα πηγα να προσγειωθω απο πισω του για να του κανω επιθεση. Την στιγμη που προσγειωθηκα πηγα να του δωσω μια δυνατη μπουνια στην πλατη του, εκεινος δεν καταφερε γρηγορα να κανει κατι και για αυτο δεν μπορεσε να κανει κατι.
Μετα απο αυτη την μπουνια επεσε στα γονατα, ποναγε παρα πολυ.
-Ειδες τι μπορεις να παθεις αν τα βαλεις με εμας??? Οταν ειπα αυτο το πραγμα δεν μπορεσε να αντισταθει αλλο. Αμεσως σηκωθηκε και πηγε να μου επιτεθει παλι δινωντας μου μια κλωτσια αλλα την επιασα με το χερι μου και επειτα τον βαρεσα στο ποδι του. Τον ειχα βαρεσει τοσο δυνατα οπου ειχε ακουστει ενα κρακ στο ποδι του. Μετα ειχε πεσει στο πατωμα και ποναγε παρα πολυ καθως κραταγε το ποδι του.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 7:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:39 pm

Ο καπετανιος εκεινος δεν μπορουσε να κανει κατι αλλο και οι δικοι του αρχιζαν να τρεχουν αφου ο καπετανιος τους ηταν εκτος μαχης. Ηθελα να ηξερα ομως αυτοι οι πειρατες λεηλατουσαν αυτη την πολη και οι μαρινς δεν μπορουσαν να κανουν κατι? Και ασε που οταν ειχα πρωτοερθει φοβομουν να κανω κατι ωστε να μην με πιασουν, ηταν ματαιο τοτε. Αυτη την στιγμη ομως θα μπορεσω, δεν ημαστε πια το ιδιο. Τα ονειρα για μια ακομη φορα ερχονται ακομα πιο κοντα.
Ετσι αφου τους πειρατες τους ειχαμε κανονισει δεν υπηρχε τιποτε αλλο να κανουμε και οι μαρινς δεν ειχαν με κατι αλλο να ασχοληθουν αλλα θα πρεπει αμεσως να φυγουμε. Αν δεν φυγουμε αμεσως θα ημαστε εμεις ο στοχος των μαρινς επειδη δεν υπαρχουν πια οι μαρινς.
Ολο τρεχαμε και μπροστα μας δεν βρησκαμε μαρινς αλλα μετα απο κατι λεπτα που ειχαμε φτασει σχεδον στο καραβι μας τοτε ειδαμε ενα σωρο μαρινς να εχουν πιασει τους πειρατες. Δεν ξεραμε τι να κανουμε επειδη οπως και να'χει θα πρεπει να τους περασουμε ωστε να φτασουμε στο καραβι.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 7:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 1:55 pm

Ετσι ειχα βρει κατι να κανω, καθως εκεινοι ηταν απασχολημενοι πιανοντας τους πειρατες, εμεις θα περναγαμε απαρατηρητοι απο τους μαρινς. Ετσι λοιπον και καναμε. Περνουσαμε απο διπλα τους με μικρα βηματακια και ησυχα.
Για λιγη ωρα δεν μας περνανε χαμπαρι αλλά εκεινη την στιγμη ο Jellal καταλαθως ειχε πατησει σε ενα κλαδι οπου ειχε κανει λιγη φασαρια. Μακαρι ομως μην το ακουσουν. Δεν θα ειναι ωραια μετα. Για καποιο λογο δεν το ακουσαν ομως και μας εδωσαν την ευκαιρια να προχωρησουμε.
-Τι χαζοι που ειναι ειπε ο Jellal. Ομως με αυτο που ειπε τοτε αυτη την φορα το ακουσαν οι μαρινς και γυρισαν προς τα εμας.
-Βλακα μας ακουσαν!!! Του ειπα και επειτα αρχιζαμε να τρεχουμε μπας και τους ξεφυγουμε αλλα εκεινη την στιγμη ειχε μπει στο δρομο μας ενα μαριν οπου ηταν καπως μεγαλος και εδειχνε σαν γοριλας. Ηταν καπως αστεια μπορω να πω η φατσα του.
-Που νομιζετε οτι πατε πειρατες??? Μπορει να νικησατε τους πειρατες οπου δεν μπορουσαμε να πιασουμε αλλα δεν σημαινει αυτο οτι θα σας αφησουμε να φυγετε!! Βρισκεστε σε βαση απο μαριν και νομιζετε θα φυγετε!!! Ειπε και επειτα ηταν ετοιμος να μας επιτεθει.
-Ναι καπετανιε Γοριλλα!!! Ελεγαν οι αλλοι, ακομη και το ονομα του φαινοταν αστειο. Δεν μπορουσα να συγκρατησω τα γελια μου αλλα επρεπε επειδη ηταν ετοιμος να μου επιτεθει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 7:05 pm

Οταν ειχε ερθει να μας επιτεθει τοτε ολοι καναμε ενα βημα πισω και ειχαμε παρει θεσεις μαχης. Πηγα να του κανω επιθεση δινοντας κλωτσια στην μουρη του αλλα εκεινος ειχε πιασει την επιθεση μου και με πεταξε υστερα πανω στους δικους μου. Υστερα σηκωθηκα και μετα πηγα να του κανω επιθεση παλι, δινωντας του μια μπουνια στην κοιλια του αλλα τοτε με μπλοκαρε με το χερι του. Ετσι μετα με κουτουλισε με το κεφαλι του. Ειχε πονεσει πολυ αλλα δεν ηταν αρκετο για να πεσω κατω.
Πηγα μετα να του κανω επιθεση δινωντας του κλοτσια στο κεφαλι του αλλα παλι με ειχε μπλοκαρει αλλα δεν ειχα σταμτησει εκει. Του εδωσα κιολας μια μπουνια οπου δεν ειχε καταφερει να την μπλοκαρει. Τον ειχα παει λιγα βηματα πιο πισω με την μπουνια που του ειχα δωσει. Εκεινος μετα αρχισε να τρεχει προς τα μενα και παει να μου δωσει μια κλωτσια αλλα τον απεφυγα και υστερα πηγα απο πισω του. Την στιγμη που πηγα απο πισω του τον βαρεσα δυνατα στην πλατη του.
Φαινεται ειχε πονεσει πολυ με αυτη την επιθεση.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 8:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 7:13 pm

-Καπετανιε!!! Ελεγαν οι μαρινς και πηγαν να μου επιτεθουν αλλα εκεινη την στιγμη μπαινει στην μεση η Erza και τους σταματαει. Τους ειχε κανει πολλα τραυματα σχεδον σε ολο τους το σωμα.
-Βλεπω γιατι ειχες καταφερει να νικησεις τους πειρατες εκεινους ενω εμεις δεν μπορουσαμε. Ποιος εισαι μικρε??? Εχεις τετοια δυναμη και εισαι ακομη αγνωστος??? Οι μαρινς μαλλον νομιζουν οτι επειδη ειμαι αγνωστος δεν εχω δυναμη, κανουν λαθος ομως.
-Το ονομα μου ειναι Natsu Dragneel, θυμισου του καλα! Του ειπα και επειτα πηγα να του δωσω μια μπουνια. Του την ειχα δωσει τοσο γρηγορα οπου δεν μπορεσε να κανει κατι για να την μπλοκαρει. Ειχε πεσει στα γονατα μετα, δεν μπορουσε να κανει κατι απο την ζημια που του ειχα προκαλεσει.
Ο δρομος ηταν ελευθερος τωρα πια, μπορουσαμε να φυγουμε. Τελικα απο'τι φαινεται δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αυτοι οι μαρινς. Κακος τους ειχαμε αφησει να μας πιασουν οταν ειχαμε ερθει σε αυτο το νησι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 7:33 pm

Την στιγμη ομως που ξεκινησαμε να πηγαινουμε παλι στο καραβι τοτε ξανα σηκωνεται ο καπετανιος των μαριν και μπηκε στον δρομο μας.
-Δεν θα σας αφησω να φυγετε!!! Ειχε πει. Ειχα αρχισει να τσαντιζομαι σιγα σιγα, θελαμε να φυγουμε και δεν μας αφηνε με τιποτα. Οτι και να του εκανα, ξανασηκωνοταν πανω. Δεν ελεγε να πεσει κατω.
-Προχωρηστε! Θα τον κανονισω και θα ερθω αμεσως τους ειπα και επειδη ηξεραν οτι οντως θα γινει ετσι δεν μου ειπαν τιποτα. Αμεσως αρχισαν να τρεχουν προς το καραβι αλλά ο καπετανιος δεν τους ειχε αφησει. Πηγαινε να μπει στον δρομους του. Δεν θα τον αφησω να κανει κατι τετοιο ομως. Αμεσως πηγα να τον πιασω.
Δεν με ειχε δει και για αυτο καταφερα να τον πιασω.
-Ασε με!!! Μου ελεγε αλλά δεν θα τον αφηνα οσο και να ηθελε. Ετσι μετα πηδηξα ψηλα καθως τον ειχα πιασμενο και τον πεταξα στο πατωμα με δυναμη. Υστερα ειχα προσγυωθει πανω του δινωντας κλωτσια στην κοιλια του. Με αυτη την επιθεση υστερα δεν μπορουσε να κουνηθει άλλο.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 08, 2015 8:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Trouble - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trouble   [Τέλος] Trouble - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Trouble
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» [Τελος] ...Και σε όσα πέρασαν.
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: