Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greek One Piece Role Playing Game

HomeΑρχικήSearchRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Affiliates

Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

[Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner

Όνομα Χαρακτήρα : Raziel

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeWed Jan 27, 2016 10:25 pm

Μας ειδαν και για μια στιγμη ολα παγωσαν.Απο δυο,επεσε το κιβωτιο που κουβαλουσαν και διαλυθηκε.Το πατωμα γεμισε με μπουκαλια γεματα με χαπια,διαφορων μεγεθων και χρωματων.Μετα,μια κραυγη ακουστηκε.
-Τι τους κοιτατε λοιπον?ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΥΣ! και υστερα,σαν να αφυπνιστηκαν,μας επιτεθηκαν ολοι μαζι.Τρεις απο αυτους επεσαν νεκροι απο τα βελη των δικων μας και δυο ακομα απο τα μαχαιρακια μου.Ενας ακομα,γκρεμιστηκε πισω με ενα μεγαλο δορυ καρφωμενο στο στηθος τους.Αλλα τελικα μας εφτασαν και επεσαν πανω μας με ορμη.Γρηγορα δυο απο τους δικους μας σφαγιαστηκαν και οι περισσοτεροι ζοριζοταν να ανταπεξελθουν.Ηταν ικανοι αλλα οι αντιπαλοι μας ηταν επαγγελματιες φονιαδες ολοι τους και χρησιμοποιουσαν ολα τα πιθανα μεσα και ολους τους βρωμικους τροπους για να σκοτωσουν τους εχθρους τους.

Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeThu Jan 28, 2016 9:52 pm

Ενας απο αυτους εβγαλε μια λεπιδα απο τιν μυτη του παπουτσιου και την καρφωσσε με μια κλωτσια στον λαιμο του αντρα με το εξυπνο προσωπο,που μας ειχε οδηγησει εκει.Ενας αλλος πεταξε μια σκονη στα ματια του αντιπαλου του και οταν εκεινος αποπροσανατολιστηκε τον εσφαξε ευκολα.Βλεποντας αυτα,αποφασισα πως ηταν στιγμη να παιξω και εγω βρωμικα.Θερισα τον πρωτο εχθρο που βρεθηκε μπροστα μου και υστερα συγκεντρωθηκα.Το μωβ υγρο κυλησε απο την παλαμη μου και το πεταξα σε δυο ψηλους που ειχαν στριμωξει εναν δικο μας.Τους πετυχε κατ'ευθειαν στο προσωπο και ουρλιαξαν.Επεσαν κατω και εδειχναν να υποφερουν πραγματικα.Ειχαν σπασμου και το δερμα τους αρχισε να λιωνει σιγα σιγα.Ολοι σταματησαν και γυρισαν προς το μερος μου.Απλα γελασα αγρια και συνεχισα να πεταω σταγονες προς οποια κατευθυνση υπηρχε εχθρος.Αρκετες βρηκαν στοχο και οι αντρες της Οργανωσης αναγκαστηκαν να υποχωρησουν.Ομως μεσα στον χαμο δεν προσεξα εναν που ειχε ερθει απο πισω μου.Ευτυχως,ενας απο τους τοξοτες προσεχε την πλατη μου και τον σκοτωσε με μια τελεια βολη αναμεσα στα ματια.

Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeThu Jan 28, 2016 10:00 pm

Ο συντροφος μου κατεβασε το τοξο και μου εκανε ενα νευμα.Ομως την επομενη στιγμη το προσωπο του συσπαστηκε και το βλεμμα του αδειασε.Κοιταξε χαμηλα και εγω ακολουθησα το βλεμμα του.Ενα μαχαιρι ηταν καρφωμενο στο στηθος του και μια κηλιδα αιματος συνεχως μεγαλωνε.
-Αδερφια... ειπε αγκομαχωντας και υστερα επεσε νεκρος.Οι αλλοι δυο τοξοτες οταν το αντιληφθηκαν εφριξαν και ετρεξαν αμεσως προς το μερος του με οδυρμους.
-Gabriel!Μικρε αδερφε!!!ΞΥΠΝΑ!!!φωναζαν κρατωντας το αψυχο σωμα στα χερια τους.Το κινουσαν πανω κατω και εκαναν τα παντα για να το επαναφερουν αλλα ματαια.Το χειροτερο ηταν,πως βρισκοταν εντελως ακαλυπτοι και οι αντιπαλοι μας ηταν ετοιμοι να το εκμεταλλευτουν.Τρεις απο αυτους ορμηξαν αλλα προλαβα και χωθηκα αναμεσα τους με το δρεπανι στο χερι.
-Αν θελετε να τους πειραξετε θα πρεπει πρωτα να περασετε απο μενα!Για λιγο το σκεφτηκαν αλλα οταν ενας ακομα ηρθε μαζι τους μου ορμησαν με μανια.

Last edited by metalgunner on Fri Jan 29, 2016 3:11 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeThu Jan 28, 2016 10:36 pm

O πρωτος ηρθεα απο τα δεξια με μεγαλη δυναμη και ταχυτητα και με αναγκασε να οπισθοχωρησω για να γλιτωσω το χτυπημα του.Την ωρα απεφευγα τον πρωτο,ο δευτερος που ερχοταν απο αριστερα προσπαθησε να μου παρει το κεφαλι αλλα τον σταματησα με το δρεπανι.Ο τριτος ομως μου καταφερε μια μεγαλη πληγη στο στηθος.Αν δεν ειχα κουνηθει λιγο,θα ειχε φτασε μεχρι την καρδια.Ο τεταρτος προσπαθησε να δωσει το τελειωτικο χτυπημα αλλα με μια γργοηρη κινηση του πεταξα υγρο στο προσωπο και τον σταματησα.Εκουξε ζοφερα και σωριαστηκε.Οι αλλοι με κοιταξαν αγριεμενοι.
-Δεν ειστε οι μονοι που μπορειτε να παιξετε ετσι! τους φωναξα και αρχισα την αντεπιθεση.Πρωτα πεταξα το δρεπανι στον αερα,αφου πατησα τον μηχανισμο που το χωρισε.Υστερα κινηθηκα ταχυτατα ωστε να βρεθω σε καταλληλη θεση.Οταν τα δρεπανια επσαν στα χερια μου,με μια κινηση εκοψα τον αριστερο και τον δεξιο στο στα στομαχια,ενω παραλληλα εσκυβα και απεφυγα το σπαθι του τριτου.Με μια κινηση προς τα πανω,του ανοιξα την κοιλια και γεμισα με το αιμα του.Κοιταξα τριγυρω μου.Η μαχη εγερνε προς το μερος μας αλλα οι απωλειες μας ηταν αρκετες.Ηταν ωρα να το τελειωνω.

Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeFri Jan 29, 2016 3:43 pm

Εψαξα στον χωρο,τον ανθρωπο που ειχε δωσει το σημα της επιθεσης.Τον βρηκα να ειναι στην απεναντι πλευρα και να φωναζει διαταγες,χωρις να συμμετεχει στην μαχη.-Συνελθετε! φωναξα στα αδερφια,σε μια προσπαθεια να τους επαναφερω στην πραγματικοτητα και υστερα ετρεξα προς το μερος του αντρα.Καποιος πεταχτηκε μπροστα μου και προσπαθησε να με τρυπησε με μια λογχη.Τον απεφυγα και την εκοψα με το ενα δρεπανι.Οταν ειδε οτι εχει μεινει αοπλος,προσπαθησε να οπισθοχωρησει αλλα τον προλαβα και τον καρφωσα στην πλατη.Επεσε κατω και εγω συνεχισα την πορεια μου.Οταν με αντιληφθηκε ο "αρχηγος τους" πηρε μια τρομαγμενη εκφραση και τραβηξε τρεμαμενος το σπαθι του.Με μια κινηση, του το πεταξα απο το χερι και τον αρπαξα απο τον λαιμο.
-Που ειναι ο πραγματικος αρχηγος σας? ρωτησα απειλητικα.
-Σσσ...στο παλατι!!Εγω απλα επιλεχτηκα να αναλαβω οσο θα λειπει.Δεν ειμαι κανενας,ενας απλος στρατιωτης.Λυπησου με! μου απαντησε ταραγμενος.
-Δεν υπαρχει περιπτωση! και πιεζοντας τον λαιμο του περισσοτερο τον στραγγαλισα.Οσοι απο τους εχθρους μας ειχαν μεινει ζωντανοι και πολεμουσαν ακομα,πεταξαν τα οπλα και εφυγαν τρεχοντας.Ηταν επαγγελαμτιες δολοφονοι και για αυτο ακριβως δεν ηθελαν να χασουν την ζωη τους για εναν ηδη χαμενο σκοπο.Ομως οι αντρες μου,δεν τους αφησαν να ξεφυγουν ετσι απλα.Περιμεναν χρονια για εκδικηση και τους εσφαξαν διχως ελεος.Οταν τα παντα τελειωσαν,μαζευτηκαμε και μετρησαμε τις απωλειες μας.Απο τους 26 που ηρθαμε ειχαμε μεινει 12 μαζι με τα δυο παιδια επανω.Μαζεψα τους νεκρους μας και βαλαμε δυναμιτες στον χωρο.Αφου βγηκαμε στην επιφανεια απο τον ιδιο δρομο που ηρθαμε αλλα κουβαλωντας ολοι απο καποιο αψυχο κορμι,ανατιναξαμε το μερος.Πηραμε μερικες ανασες,αφησαμε τα πτωματα εξω αλα προστατευμενα απο τυχον αγρια ζωα και ξεκινησαμε για το παλατι με οτι ψυχικες και σωματικες δυναμεις ειχαν μεινει στον καθενα.Η ωρα για την τελευταια μαχη ειχε φτασει.

Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeFri Jan 29, 2016 4:14 pm

Λιγη ωρα πριν
Στην μεγαλη αιθουσα του παλατιου επικρατει ησυχια.Ο ηλιος αντανακλα στους αστραφτερους πρασινους τοιχους του παλατιου προσφεροντας εναν ιδιαιτερο φωτισμο.Παρ οτι βρισκονται περιπου 30 ατομα στον χωρο μονο ενας προκαλει φασαρια με την αναστατωση του.Πηγαινει πανω κατω και αγκομαχαει.
-Δεν αντεχω αλλο να καθομαι ετσι με σταυρωμενα χερια. Κανε κατι Sirien!!!
-Σου εξηγησα ηδη γερο οτι δεν χρειαζεται να κανουμε τιποτα.Ερχονται αυτοι σε μας.Τωρα κατσε κατω γιατι εχεις αρχισει να με εκνευριζεις.Ο βασιλιας τον κοιταζει θυμωμενα αλλα τελικα καθεται και προσπαθει να ηρεμησει. Ομως η προσπαθεια του διαρκει λιγο γιατι ακουγεται φασαρια εξω απο τις πυλες του. Ο Sirien χαμογελα και με ενα νευμα κανει νοημα στους αντρες του να παρουν θεσεις μαχης.Ενας κροτος ακουγεται και η πυλη γινεται θρυψαλλα. Η εισοδος γεμιζει με καπνο και μερικες στιγμες αργοτερα οι εισβολεις μπουκαρουν στην αιθουσα.Τοτε, σιγα σιγα, το χαμογελο του Sirien σβηνει και το προσωπο του μετατρεπεται σε ενα "πορτραιτο" αγριαδας. Αντι για την μικρη δυναμη που περιμενε, σχεδον 100 ατομα τρεχουν οργισμενοι προς τα πανω τους, με μια πολυ γνωριμη γυναικα να τους οδηγει.

Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeFri Jan 29, 2016 9:12 pm

Tωρα
Στον δρομο προς την μαχη,ειμασταν ολοι σιωπηλοι και σκεφτικοι.Ακομα και τα μικρα αδερφια ειχαν χασει την ορεξη τους ενω οι τοξοοτες,των οποιον τα ονομα ηταν Brad και Kurt οπως ειχα μαθει,εκλαιγαν βουβα για τον χαμο του μικροτερου αδερφου τους.Δισχισαμε το δασος και οταν φτασαμε κοντα στον πολη,ειδα ολους τους συντροφους μου να φορανε μαυρα γυαλια με χοντρο φακο.Η λαμψη,των κρυσταλλων και των σμαραγδιων ηταν πραγματικη εκτυφλωτικη.Ολοι η πολη ηταν φτιαγμενη απο αυτα τα δυο υλικα,ακομα και οι δρομοι και οι σκεπες των σπιτιων.Οι κατοικοι μας ειδαν να περναμε τον κεντρικο δρομο αλλα κανεις δεν αντεδρασε.Ολοι εδειχναν να ειναι χαμενοι σε καποιον φανταστικο κοσμο.Τα ναρκωτικα που τους ειχε γεμισει η Οργανωση ειχαν κανει την δουλεια τους και η κατασταση,μου φανηκε μη αναστρεψιμη αλλα δεν το ειπα σε κανεναν.Στο τελος το δρομου βρισκοταν το μεγαλυτερου κτηριο στην πολη.Ενα εκθαμβωτικο παλατι με ψηλους πυργους και μεγαλα τειχη.Η κεντρικη του πυλη ειχε σπασει και απο μεσα ακουγοταν φασαρια.Ο θορυβος της μαχης.Τρεξαμε μεσα με ολες μας τις δυναμεις και βρεθηκαμε καταμεσης της συμπλοκης.Παντου γινοταν μαχες σωμα με σωμα και παροτι οι αντρες της Reas θα επρεπε να ειναι περισσοτεροι κατι τετοιο δεν φαινοταν να ισχυε.Οι πιο πολλοι εδειχναν να μην εχουν αντιληφθει την εισοδο μας,οντας απασχολημενοι,αλλα αυτοι μας προσεξε και ηρθε διπλα μου.
-Επιτελους φτασατε! μου φωναξε ωστε να ακουστει.
-Τι γινεται εδω? ρωτησα αμεσως.
-Οχι και τοσο καλα!Ειμασταν περισσοτεροι και το σχεδιο σου επιασα αλλα μονο για λιγο.Γιατι εκεινος εκει μας εχει διαλυσει μου ειπε και μου εδειξε εναν ψηλο μαυροντυμενο,που βρισκοταν στο κεντρο του χαμου και σκορπυσε θυματα γυρω του.Αυτος ηταν ο αρχηγος.
-Θα τον αναλαβω εγω της ειπα με σιγουρια και ετρεξα πανω του.

Last edited by metalgunner on Tue Feb 02, 2016 1:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeSun Jan 31, 2016 6:30 pm

Με ειδε και ορμησε,σχεδον πετωντας,πανω μου.Η ταχυτητα του ηταν εξωπραγματικη και δεχτηκα την γροθια του κατέυθειαν στο προσωπο.Η μασκα μου επεσε και πεταχτηκε μακρια ενω αιμα ετρεξε απο την μυτη μου.Το δρεπανι,κι αυτο,χωριστηκε απο μενα και συρθηκε μακρια μου.Δεν προλαβα να συνελθω και δεχτηκα δευτερο χτυπημα στο στομαχι.Με εστειλε πισω μερικα μετρα και πριν καταφερω να ισσοροπησω,ο εχθρος μου επιτεθηκε ακομα μια φορα αυτη την φορα με το γονατο του να καταληγει κατ'ευθειαν στο σαγονι μου.Γκρεμιστηκα στο γυαλινο πατωμα και συρθηκα μακρια.Εμεινα πεσμενος και αναπολησα τον αιχμαλωτο μου,που με ειχε προειδοποιησει για την παρουσια καποιου πολυ ισχυρου σ'αυτο το νησι.Προφανως ηταν ο αντρας που με ειχε λιανισει και ηταν ο αρχηγος τους.Ακουσα τα ελαφρια βηματα του και σηκωθηκα,φτυνοντας αιμα.
-Ο περιφημος Raziel ειπε με μια δοση ειρωνιας.
-Ο ιδιος απαντησα προσπαθοντας να χαμογελασω.-Και εσυ?
-Eγω ειμαι ο Sirien αλλα το ονομα μου δεν σε ενδιαφερει ιδιαιτερα.Αυτο που πρεπει να σε νοιαζει ειναι πως θα σε διαλυω.Βλεπεις,χθες το πρωι ειμουν χαρουμενος με εσενα.Αλλα σημερα τα πραγματα αλλαξαν δραματικα.Μου διελυσες την δουλεια εδω και με εχεις κανει εξω φρενων!Οποτε,ετοιμασου να πεθανεις! Την μια στιγμη μιλουσα αργα και ηρεμα και την επομενη ειχε "εκτοξευθει" πανω μου με μανια.

Last edited by metalgunner on Sun Jan 31, 2016 7:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeSun Jan 31, 2016 6:39 pm

Aλλα αυτη την φορα ειμουν πιο προετοιμασμενος και με το δεξι μου χερι σταματησε την γροθια του.Ενα μικρο κυμα πεταχτηκε,αποτελεσμα της συγκρουσης μας.Ολες οι υπολοιπες μαχες σταματησαν προσωρινα.Ο Sirien με κοιταξε με ενα τρελο χαμογελο.-Ω,τελικα ισως να αντεξεις λιγο παραπανω απ'οσο νομιζα ειπε και δοκιμασε να μου βαλει τρικλοποδια.Πηδηξα ψηληα,και εκανα μια αποπειρα να τον κλοτσησω στο προσωπο αλλα με προλαβε.Με αρπαξε και με πεταξε με μεγαλη δυναμη στον απαναντι τοιχο.Εσκασα με φορα αλλα το γυαλι αντεξε.Ηταν πιο χοντρο απ'οτι εδειχνε τελικα και μονο ραγισε.Επεσα ξανα κατω και ενιωσα πονο σε ολο μου το σωμα.Τα πραγματα εδειχναν ασχημα.Σηκωθηκα και εψαξα τον αντιπαλο μου αλλα δεν το ειδα πουθενα.Στο μεταξυ οι υπολοιπες μαχες ειχαν ξαναρχισει.Ξαφνικα ενιωσα μια αυρα αερα απο πανω μου.Σηκωσα το κεφαλι και ειδα τον Sirien να επιτιθεται με απλωμενο το ποδι του.Ηταν σειρα μου να τον προλαβω.Τον επιασα και με ολη μου την δυναμη τον εριξα πανω στον τοιχο που με ειχε στειλει αυτος προηγουμενος.Το ραγισμα εγινε ακομα μεγαλυτερο και το προσωπου του Sirien συσπαστηκε απο πονο και νευρα.Πεταχτηκε αμεσως επανω και επιτεθηκε.Εκανα ενα βημα πισω,τον απεφυγα και τραβοντας το σπαθι μου με την μωβ λαβη,τον εσκισα στο στερνο.Ματωσε και αυτο τον εκανε ακομα πιο εξαλλο.Εσκισε τη μαυρη φορεσια του.Αποκαλυπτοντας ενα καλογυμνασμενο σωμα,γεματο με ταττουαζ και ενα ξυρισμενο κεφαλι.

Last edited by metalgunner on Sun Jan 31, 2016 7:37 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitimeSun Jan 31, 2016 6:50 pm

Ετρεξε για ακομα μια φορα προς το μερος μου ελαφρως πιο αργα ομως.Τον προλαβα ξανα  και ανταπεδωσε την πρωτη μπουνια που μου ειχε δωσει,με μια εξισου δυνατη κατ'ευθειαν στο πιγουνι του.Σωριαστηκε κατω και πριν προλαβει να συνελθει,τον χτυπησα στο προσωπο.Ειδα μερικα δοντια να πεταγονται και ετοιμαστηκα να τον χτυπησω ξανα.Ομως την τελευταια στιγμη απεφυγε την γροθια μου και με εναν ελιγμο που θυμιζε φιδι,με χτυπησε στα πλευρα,Και δευτερη και τριτη φορα,ωσπου αιμα πεταχτηκε απο το στομα μου.
-Κανεις δεν με εχει χτυπησε μετα απο εκεινον! μου ουρλιαξε και με μια πολυ δυνατη μπουνια με εστειλε ξανα πισω στον τοιχο.Αυτη την φορα κατερευσε και εγινε χιλια κομματια.Η φασαρια που εκαναν καθως επεφταν ηταν διαπεραστικη αλλα ο πονος που ενιωσα,οταν δεκαδες μικρα κομματια εσκιζαν το σωμα μου ηταν χειροτερος.Ο αντιπαλος μου γελασε,βλεποντας με να ματωνωνω απο παντου.
-Κατσε κατω και θα σταματησω το μαρτυριο σου.Πηρα μερικες βαθειες αναγκες και δοκιμασα να σηκωθω.Στην στιγμη ειχε βρεθει διπλα μου.Με αρπαξε απο τα μαλλια και με χτυπησε με τα μουτρα στο πατωμα.

Last edited by metalgunner on Sun Jan 31, 2016 7:43 pm; edited 5 times in total
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια   [Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down

[Τέλος]Η σμαραγδένια αλήθεια
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next