Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση

Go down 
2 posters
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeTue Oct 01, 2013 3:42 pm

Είχαν  πέραση      3  μέρες  από   τότε  που   φύγαμε  από  το  Big Bird Island  .   μετά  από  την    τρομερή  εμπειρία  που  είχα   στο  νησι  αποφάσισα  πώς   είναι  η   ώρα   να  προπονηθώ  πιο  πολύ  και  σοβαρά .   είχα   ακούσει  φήμες  πώς   τα  νησιά  της  south   είχαν    μερικούς  ικανούς  δάσκαλους   και    αρκετά  μυστικά  που  θα  με βοηθούσαν  να     γίνω  καλύτερος  .    ώμος  πρώτα  από ολα  έπρεπε  να  κλίσω   της  πληγές  μου   οσο   το  δυνατόν  πιο  γρήγορα      .  έτσι  κατευθυνόμαστε   προς  το νησί  με  την  καλύτερη  φήμη  για  τους  γιατρούς  της .  το  νησί  αυτό  λέγετε  Torino Kingdom     .


Last edited by alex 1010 on Sat Nov 16, 2013 10:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeTue Oct 01, 2013 4:46 pm

Εγω- vegeta σε πόση ώρα φτάνουμε
Vegeta- αχχχ δεν ξέρω η ηλίθια είναι πώς με αυτήν την ψαρόβαρκα δεν θα φτάσουμε σύντομα .
και γύρισε και κάταγε το πέλαγος ο vegeta δεν μιλαγε πολύ και όταν τον ροταγες κάτι σου απήνταγε κοφτά. τις τελευταίες μέρες φαινόταν να τον απασχολούν διάφορα ποιος ξερή τι μπορεί να εχει στο μυαλό του έτσι και αλλιώς η δρομιμας είχαν χωρίσει πριν από δυο χρόνια όταν ο vegeta πίρε την απόφαση να παραμονή διπλά στον δάσκαλο Σινο και να μάθη της αρχές τεχνικές της κινούμενης ενέργειας , αραγε πόσο να άλλαξε ο παλιός μου φίλος . άραγε είναι ίδιος με εκείνον τον vegeta που αφίσα στο νησί πριν από δυο χρόνια. Ένα ήταν σίγουρο πώς ο vegeta που είχα τώρα διπλά μου είναι εντελώς αλος επίπεδο μάχης ηταν τρομακτικά πιο δυνατός από πριν . ήμουν σίγουρης πώς κατή είχε γίνει και ο vegeta εγκατέλειψε τον δάσκαλο Σινο

Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeTue Oct 01, 2013 7:23 pm

Ο vegeta γύρισε το κεφάλι του και με κοίταξε
Vegeta- θύμισε μου κάτι πολύ σημαντικό που ξέχασα να σε ρωτήσω . ΠΟΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΨΑΡΟΒΑΡΚΑ !!!!! ΓΙΑ ΤΙ ΔΕΝ ΠΥΡΕΣ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΒΑΡΚΑ ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ!!!.
Φαίνετε τελικά πώς Ο vegeta ήταν θυμωμένος και γιαυτο δεν μιλούσε \
Εγω- εεε ξερής το να κανίς αίτησις και να ζητάς να σου δώσουν πλοίο είναι χρονοβόρο έτσι πήρα την απόφαση να αγοράσω μια βαρκούλα και να ξεκινήσουμε το ταξίδι μας έτσι. Αλλά μην ανήσυχης πολύ σύντομα θα αποκτήσουμε μια μεγάλη βάρκα
ο vegeta γύρισε το κεφάλι του φαίνετε πώς η απάντηση μου τον κάλυψε έτσι συνεχίσαμε την ποριά μας . η ώρα περνούσε . και μια ερώτηση τριγυρνάγε στο μυαλό μου
Εγω- vegeta να σου κάνω μια ερώτηση ο vegeta με κοίταξε
Vegeta- βλακα σου είπα πριν ένα λεπτό πώς σε λιγότερο από μια ωρά θα φτάσουμε μην με ξαναρωτώσης το ίδιο πράγμα έξαλλου έχουμε τεράστια προβλήματα κότα . πιο περά τα σύννεφα είναι κατάμαυρα θα σου σύστηνα να σταματήσουμε την ποριά μας και να πάμε σε ένα αλο νησί που είναι πιο κοντά δεν νομίζω πώς θα αντέξουμε με μια απλή ψαρόβαρκα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeTue Oct 01, 2013 9:19 pm

Εγω- αχχχ δεν έχουμε χρόνο για αλλαγές στην ποριά μας έξαλλου μια μικρή κατεγιδουλα δεν θα μας κανί τίποτα
Vegeta- αχχχχχ ο θεός μαζιμας τότε ας είναι πάμε κατεφτιαν στην καταιγίδα αλλά να ξέρει εγώ σε έχω προειδοποιήσει που θα πεθάνουμε
Μπήκαμε μέσα στην καταιγίδα τα πάντα σκοτείνιασαν και η θάλασσα μας έδηξε ποιος είναι το μεγάλο αφεντικό τα κύματα μας χτυπούσαν ανελέητων βρόχι δυνατός αέρας μας είχε καθήλωση ώμος τίποτα από όλα αυτα δεν μας μπαρούτιαζε για τον τυφώνα μόλις αντικρίσαμε τον τυφώνα καταλάβαμε πώς είχαμε κανί μεγάλο λάθος ο τυφώνας μας ρούφηξε και τα πάντα έσβησανΆρχισα να ακούω και πάλι θορύβους άνοιξα τα μάτια μου ήμουν κουρασμένος και από οτι μπορούσα να νισό η πλάγι μου είχε ανοίξει . όλα τα έβλεπα θολά δεν μπορούσα να δω ξεκάθαρα σχεδόν τίποτα είχα καταλαβι ώμος πώς βρισκόμουν σε ένα κλουβί και δεν ήταν μαζί μου

Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeTue Oct 01, 2013 9:51 pm

ο  vegeta      σιγά  σιγά  άρχισα  να   επανακτώ   την   όραση  μου     γύρισα  το   κεφάλι μου      και  αντίκρισα   ένα   κλουβί     έβλεπα  κάτι  σκιές   αλλά   δεν  μπορούσα  να   διακρίνω  αν   ήταν    εκεί  ο   vegeta     επικεντρώθηκα  στο  κλουβί   η   όραση  μου   βελτιώθηκα  αρκετά       μέσα   από  της  σκιές   διέκρινα    ένα  άτομο  εστίασα   πιο  πολύ      γγΑΠΠ      τραβηχτικά  άμεσος  πίσω     αυτό  που  έβλεπα  δεν  το  πίστευα      έχωσα  την  μούρη μου  στα  κάγκελα    για  να  δω  καλύτερα      ήταν   φοβερό       αντίκρισα  το  πιο  γλυκό    πλάσμα      του   κος  μου  .  κόκκινα  μακριά μέλια.   Στολή-μηνιφούστα      μαύρες  μπότες  .   μετά  από  αυτό  το   σοκ  της  καρδιάς   μου       η   όραση  μου   επανήρθε      εντελώς      και  πλέον  ένα   πράγμα  σκαφτόμουν.  Το  πώς  θα    γνωρίσω  την  κοπέλα  με  τα  κοκόνα  μαλλιά .   η    κοκκινομάλλα      γύρισε   το  κεφάλι   της  και  με  είδε    μου  έριξε  ένα   βλήμα    κυριαρχίας   που  ο   φόβος     πέρασε  την  κάρδια  μου   και  ο   στόχος  μου   πλέον   ήταν   να     φύγω  από  αυτό  το  κελί  και  ναυρω  τον   vegeta



συνεχίζω εδω
https://onepiece-rpg.forumgreek.com/t2010-what-s-my-title#49869
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeSat Nov 16, 2013 9:00 pm

Μόλις απομακρυνθήκαμε από τους ιθαγενής η πειρατές αρχάισαν να φέγγουν εγώ δεν έδωσα σημασία έτσι και αλλιώς η δράμι μας θα χώριζαν είχα πολύ να κάνω . δεν είχαν απόμακριθει τότε ο rikuo φώναξε
rikuo -Λοιπόν marine θα πρέπει να φύγω από αυτό το νησί και για αυτό τα λέμε
εγώ-Τα λέμε ξανά σε ένα άλλο νησί αλλά τότε θα συναντηθούμε ως εχθροί!!!
rikuo - Να είσαι σίγουρος αλλά μην περιμένεις να κάτσω να με πιάσεις!!!!
Χαμογέλασα και τους χαιρέτισα και ο καθένας πίρε τον δρόμο του . σίγουρα θα τους ξανά συναντούσα καπια μέρα ελπίζω ώμος να μην με αναγκάσουν να παλέψω μαζί τους . ήταν καλά παιδία κρίμα που είμαστε σε αντίθετες παράταξης . έτρεχα περίπου για 25 λεπτά είχα κουραστεί. σταμάτησα για να σκεφτώ τι θα κάνω. τώρα είχα μίνι μόνος και έπρεπε να ανεβώ στο βουνό για να βρω ένα βότανο και επιπλέον θα έπρεπε να ψάξω και για τον vegeta . προχώρησα στο δασός είχε πέραση αρκετή ώρα και είχε νυχτώσει . ήταν πλέον σίγουρο πώς είχα χαθεί για τα καλά και τα προβλήματα μου είχαν αυξηθεί . ξαφνικά ακούω μια γενάκια φωνή να φώναζει κατευθύνθηκα προστα εκει που άκουσα την φωνή ……. είχαν την εντύπωση πώς η φωνή ήταν πολύ γνωστή καθώς έτρεχα είδα αναμμένη φωτιά
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeSat Nov 16, 2013 9:09 pm

και όποιος είχε ανοίξει αυτήν την φωτιά είχε ψήσει και ψαρι . έτρεξα πιο γρήγορα και πλησίασα μόλις έφτασα κοντά αντίκρισα τον vegeta η χαρά μου μεγάλη μόλις ο vegeta με αντιλήφτηκε σηκώθηκε και . vegeta- ren δεν ξερής πόσο ανησύχησα νόμιζα πώς σε έχει καταπιεί η θάλασσα
ρεν- vegeta είχα μια αρκετά κουραστική μέρα θα σου πω τι συνέβη πιο μετά τώρα έχεις κάτι να φάω για τι είμαι νηστικός από το πρωί
vegeta- ναι κάτι έχει μίνι από τα ψάρια που έπιασα . ξαφνικά ακούω μια αρκετά οικία .,σπαστική., φωνή
κοριν- βρω βρω για κιτα ποιος είναι εδώ . …………… ο αδύναμος ρεν . τι έγινε ακόμα σε προστατεύει η ηλίθια αδέλφι μου .
σπαστική φωνή που άκουγα ανήκε στην κορίν αν και είναι η μεγαλύτερη αδέλφι της καρεν είναι εντελώς διαφορετική και κάθε φορά που με βλέπει με μιονει και προσπαθεί να με ταπεινώσει με κάθε τρόπο .
ρεν- πώς και ήρθες σε αυτό το νησί
κορίν- δεν θα σου δώσω λογαριασμό κατώτερε . μην ξεχνάς πως εγώ είμαι αυτί που κανί τις ερώτησης είμαι εγώ!!!
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeSat Nov 16, 2013 10:16 pm

Αχχχχ  με   είχα   θυμώσει  πολύ     αλλά     δεν  ήθελα  να  κάνω   φασαρίες   έξαλλου   πιναγα  παρά πολύ  για  να    τσακωθώ  και  να  χάσω  χρόνο
Εγώ-   οπός   πάντα    θα  σε  αγνοήσω     και   μονό  πληροφοριακά  στο  λέω  δεν  έχω  καμία   δουλεία  σε  αυτό   το  νησί  απλά    εγώ  και  ο  vegeta   ναυαγήσαμε     και  θα  φύγουμε   άμεσα  μόλις  τελειώσω   μια    προσωπική  μου   υπόθεσηυπόθεση        η   κοριν    χαμογέλασε     σατανικά       μου   φάνηκε   ύποπτο  κατή  είχε   γίνει  όσο   έλειπα  …???
Κοριν-χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ  χαχαχαχαα        
-   για  τι    ξαφνικά   γελάς  τόσο    πολύ     ο  vegeta         χαμήλωσε  το  κεφάλι  του    και  άρχισε  να    μιλά  
Vegeta- γγ γγ   κιτα   ρεν     όταν   ξύπνησα  και  δεν  σε   ιδα   τριγύρω   ανησύχησα  έτσι       άρχισα  να  ψάχνω   το  νησί  .   υπέθεσα  πώς    θα  είχες   ανέβη  στο  βουνό  για  να  ψύξης   για  το   βότανο  έτσι  πήρα  τιν  απόφαση  να  ανεβώ  το   βουνό .    ώμος  εκκινεί  την  στιγμή  που  πήρα  αυτήν   την  απόφαση  με   βρήκε  η   κορεν   άρχισε  να  κανί  ερώτησης   .   δεν  είχα   σκοπώ  να   τις  πω   πώς  ψαχνής  ένα   βότανο  αλλά    η  κορεν  ήταν  η  μονή  που  θα  μπορούσε    να   το  βρει   αν  τις  έκανα  μια  περιγραφή  ος  ιδικός .έτσι   ανεβήκαμε  μαζί  το  βουνό      και    κατά  το  μεσημέρι  βρήκαμε   το  βότανο  .  κατεβήκαμε  το  βουνό  και      αρχίσαμε  να  σε  ψάχνουμε   μέχρι  που  μας  βρήκε  η νύχτα     και     κατασκηνώσαμε   επιασα  μερικά  ψάρια  και  φύγαμε   τα  υπόλειπα   τα   ξερής.
Είχα   απογοητεύει  πολύ     όχι  μονό   η   αυτί  η  σκύλα  είχε  μάθη  για  τον   σοβαρό  τραυματισμό  μου  αλλά     είχε  και  το   φάρμακο  για   την  πιο  γρήγορη  αναρρώσει        ήμουν  αναγκασμένος  να   τις   ζητήσω     χάρη.   Όσο   και  να  μην  μου  άρεσε  αυτό .    το   χαμόγελο  τις  κορεν    δεν  σταματαγε  την  κοίταξα  στα  μάτια    
Εγώ -  λιπών   λέγε  τι θες  για  να  μου  το   δόσης
Κορεν -   ρεν      θα  σου κανω  μερικές    ερώτησης  ανάλογα  τις  απάντησης  που  θα  πάρω   θα  αποφασίσω     αν  θα  στο  δοσο    δεν  είχα  αλί  επιλογή  σινφονισα     και  το    παιχνιδάκι  με  τις   ερώτησης  τις  κορεν     ξεκίνησε
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeSat Nov 16, 2013 10:30 pm

Κορεν- λιπών ας αρχή σου με πρώτη ερώτηση για τι έφυγες από την ομάδα σείζ μια ομάδα του ναυτικού με μελών άκουσα πολλές φήμες αλλά θέλω να ακούσω την δική σου ιστορία
γώ - η ομάδα σείν ήταν μια αρκετά καλή ομάδα μονό που ήταν πολύ σκληρή με τους πολίτες δεν μπρουσα να ακολουθισω τόσο σκληρή πειθαρχία έφυγα πριν από 3 χρόνια για αυτόν τον λόγο αλλά για τι ρότας .
Κορεν- εγώ κάνω ερωτώσης τώρα τώρα θα σε ενημερώσω για τον αληθινό στόχο που ήρθα να σε συναντήσω η ομάδα σείζ σε θέλει ξανά πίσω . λιπών θα ερθις .
πλέον δεν ενδιαφερόμουν για μια Τάσο σκληρή ομάδα όποτε
Εγω- αχ δίστιχο αρνούμαι . η κορεν αναστέναξε γύρισε την πλατύ τις και ξεκίνησε να φεύγει
Κορεν- ρεν πριν γιγο πάρε αυτό είναι από τα καλά μου φάρμακα θα σε για τρέψει γρήγορα το μονό που δεν θα για τρέψει είναι η ουλές αλλά αν ψίλωσης θα είναι και κολακευτικέςκαι έτρεξε και χάθηκε στο σκοτάδι . μου πέταξε ένα βαζάκι με μια αλοιφή . μπορεί να μην την συμπαθώ αλλά ξέρω πολύ καλά πώς είναι μια άριστη θεραπεύτρια . αρχίσαμε να κόβουμε ξύλα και να σχεδιάζουμε δυο σχεδίες . έτσι μόλις τελειώναμε θα φέγγαμε …………………….τέλος ………..
Back to top Go down
MummRaTheEternal
Administrator
Administrator
MummRaTheEternal


Posts : 686
Join date : 2013-06-17

[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:30 pm

Όνομα χαρακτήρα: Ren Tao

P.o.M. Points: 3

Belli: 15.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Ό,τι είναι να πω το έχω ξαναπεί γι αυτό απλώς θα πω πως είναι καλό που κάνατε κοινή με τον Rikuo, μου άρεσε πως εισήγαγες την χαρακτήρα του και γενικώς καλή προσπάθεια. Προσπαθησε σε παρακαλώ πολύ μόνο να βελτιώσεις λίγο την ορθογραφία.
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  Empty
PostSubject: Re: [τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση    [τελος ] η   φήμη  για  την  γρήγορη   ανάρρωση  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος ] η φήμη για την γρήγορη ανάρρωση
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Τέλος]Μια γρήγορη στάση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ Τελος] Μια γρηγορη σταση πριν την μεγαλη μαχη [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Η φήμη όλων των παικτών
» Φόρμα μάχης με boss (για εύκολη και γρήγορη πρόσβαση)
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Torino Kingdom-
Jump to: