Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 12:58 am

O Azazel με σοβαρό ήφος και αρκετό φόβο απ'όσο φαινόταν , είπε :
Όι , δέχομαι το οτι με μισήτε ή θέλετε να με σκωτόσετε για έναν περίεργο λόγο.. Το μόνο που θέλω να ξέρω , είναι ο λόγος αυτός! Ο άντρας τότε , ξαναείπε :
Χμμ.. Μάλλον δέν ξές το πού πατάς και το πού βρίσκεσαι.. Δέν μου λές , σε ποιό μπάρ βρίσκεσαι? Τοτε απάντησε αμέσως :
Στο Smash... Στο smash Bar! Τώρα κατάλαβα ποιοί είσαστε και τί θέλετε.. (*Βλέπε προηγούμενη ιστορία για πληροφορίες σχετικά με τον Smash[ένας καπετάνιος].. Ο Azazel ήταν αδύνατο να αμυνθεί , αφού ήταν μόνος και ήδη γεμμάτος πληγές θανατηφόρες! Τότε απάντησε προσπαθόντας να αποτρέψει την μάχη :
Δέν σας ξέρω.. Δέν σας γνωρίζω κάν για την ακρίβεια! Πρώτη φορά μπορεί να είναι οπου σας βλέπω .. Ούτε τον καπετάνιο σας δέν έχω δεί καλά καλά ακόμα , που λογικά , αν ήταν εδώ , θα εμφανιζόταν πρώτος... Αυτό που θέλω τέλος πάντων να πώ , είναι πως πρόκειτε για μία παρεξήγιση το θέμα το οποίο με κυνηγάτε.. Ο άντρας τον κοιτούσε χαμηλώνοντας το σπαθί του σιγά σιγά :
Δέν είμουν εγώ ποτέ ο αρχηγός των Department , δέν σας έκλεψα εγώ ποτέ λεφτά , δέν , δεν , δεν! Όλα αυτά είναι ένα λάθος το οποίο , φαίνετε να έγεινε εξαιτίας του Edgard(στρατηγός των Department Of Supplies Boats) Ξανασήκωσε το σπαθί του λέγοντας :
Για μία στιγμή κόντεψα να σε πιστέψω , μα αυτές τις αηδίες , δέν θα τις πίστευα ούτε για πλάκα![/color][/color]
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 1:02 am

Spoiler:
Τουλάχιστον εσύ , μου φάνηκες έστω λίγο λογικός στην αρχή! εκείνος απάντησε :
Θεωρείς πως είναι λογικό , ενώ όλοι πλέον το ξέρουν , να πιστέψω πως δέν είχες καμία σχέση με τους Department? ΧΑχαχαχαχα!!!!! Όλοι άρχισαν να γελάν.. Τους διέκοψε η απάντηση του Azazel , με το αποφασιστικό ύφος του , έπειτα αφού έβγαλε το πουκάμισό του.. :
Εντάξη λοιπόν ηλίθιοι , άν θέλετε την μάχη σας , θα την έχετε.. Δέν έχω πρόβλημα να πολεμίσω μαζί σας , αλλα όχι την στιγμή αυτήν! Δειτε.. Δείτε απλά τις πληγές αυτές που έχω στο σώμα μου! Δέν γίνεται να πολεμίσω έτσι , θα είναι αδηκία!
Μιλάς εσύ για αδικία ε? Που .. Που μας έβαλες να πάμε στο Tohan Ιsland , ρισκάροντας τις ζωές μας έτσι , σε ένα νησί γεμμάτο μαρίν , για να σκωτόσουμε έναν μεγάλης τάξεως ηλίθιο μαρίν , εκείνον τον Burvy! Εκτός το οτι χάσαμε αρκετά ποσά των ανδρών μας , δέν πήραμε τα λεφτά που μας υποσχέθικες! και εκτός αυτού , ο αδερφός του Smash είναι τώρα στην φυλακή εξαιτίας σας!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 1:10 pm

Ο Azazel νευρικά τότε σκέφτηκε να συνεχίσει την ομιλία , αφού ο μόνος τρόπος αντίστασής του , ήταν να μιλήσει! Τότε απάντησε :
Όι λυπάμαι για τους άντρες σας , και για τον αδερφό του καπετάνιου σας.. Λυπάμαι για όλα , ειλικρινά εγώ δέν έχω κάποιο θέμα μαζί σας.. Εγώ το μόνο που θέλω είναι να λίξει εδώ χωρίς μάχες αυτ-... πετάχτηκε ένας άντρας κοντούλης και καλογραμμομένος τότε λέγοντας :
Εσύ ηλίθιε δεν μίλησες στο Den Den με τον Smash? Αμήχανα ο Azazel απάντησε :
Εε?!.. Ν..Ναι!.. Είχε αρχίσει να ιδρώνει και να μασάει τα λόγια του , αφού , όπως είδαμε στην προηγούμενη ιστορία , ο Azazel απειλούσε απο το Den Den Mushi τον Smash , λέγοντας πως θα τον σκωτόσει κτλπ κτλπ...
Τότε λοιπόν τώρα γιατί μασάς τα λόγια σου , και κάθεσαι φοβισμένος πίσω? γιατί δεν έρχεσε να μας σκωτόσεις όλους μαζί , ολομόναχός σου , όπως υποσχέθικες!? Γιατί δεν πάς να βρείς τον καπετάνιο μας να τον σκωτόσεις? Η μάλλον , όπως είπες , να τον δίνεις ξύλο σε όλη την East Blue , και μετά να τον σκωτόσεις στην γραμμή εε? Πές μου , γιατί!? Σε ένα τραπεζάκι στην γωνία πίσω , κάθονταν μία παρέα μυστιριωδών αντρών , που λογικά δέν ήταν του πληρώματος! Ένας απο αυτούς πετάχτηκε και είπε :
Φυσικά και θα το κάνει , έχοντας και την βοήθειά μας...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 1:21 pm

Είμαι ο Mr. Prince.. Ήρθα απο την Alabasta , ψάχνοντας-..
Για βόλτα ήρθαμε.. Σταμάτα καπετάνιε! Ένας απο τους φίλους του άντρα εκείνου , πετάχτηκε λέγοντας πως ήρθαν για βόλτα , και ψυθιριστά είπε να σταματήσει..
Ναι , αυτό τέλος πάντων... Διαλέξτε .. Ή θα δώσετε περιθώριο στον μικρό , ή απλά θα βγάλω το σπαθί μου και θα σας σφάξω όλους εδώ μέσα! ο Azazel καθώς τον άκουσε , καθησύχασε.. Μα ο άντρας ξαναπετάχτηκε :
Εσύ πού κολλάς τώρα με το όλο θέμα? χαμογελόντας είπε :
Αρχικά , για έναν περίεργο λόγο , συμπάθισα τον άντρα αυτόν και θα τον υποστιρίξω! Και δεύτερον , είχα να πιώ ποτό δύο εβδομάδες , και το ευχαριστώ σας που ήρθα στο μαγαζί σας είναι να φέρετε χάλια ποτό , και απλά να κάνετε και καβγά στο μαγαζί αυτό! λοιπόν , είμαι αντίπαλός σας , όσο και ο μικρός!
Τί είπες πρίν? Περιθόριο! Χαχαχαχα-χαααα! Έβγαλε το σπαθί του και έτρεξε προς τον Azazel εκείνη την στιγμή.. Ο Prince , πέταξε το τσιγάρο που είχε στο στόμα του , έβγαλε με γρήγορη κίνηση το σπαθί του , και είπε :
Soru! Ξαφνικά εμφανίστηκε μπροστά στον άντρα που έτρεχε προς τον Azazel!
So..Soru!? Μαγική μετακίνηση? Οπ..Όπως εκείνος ο Burvy!
Για την ακρίβεια ναί , είμαι πρώην μαρίν , και ξέρω τα Rokushiki Skills...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 1:30 pm

Ενώ όλοι τον κοιτούσανε , εκείνος είπε :
Καλά , δέν τα ξέρω όλα , ξέρω μερικά απο τα Skills αυτά... Τέλος πάντων , μου φτάνει η απλή δύναμή μου να σας καταστρέψω.. Mr. Prince Attack... Flashly kill! Τότε , ο άντρας που έτρεχε προς τον άζαζελ , απλά σταμάτησε και τον κοιτούσε Ξαφνικά , ο Mr. Prince , εξαμφανιζόταν και εμφανιζόταν όπως πρίν , και τους έκοβε όλους με το σπαθί του.. Όταν οι περισσότεροι ήταν πεσμένοι κατω πλέον , τότε είπε :
Ναιι λοιπόν.. Έχετε λίγα λεπτάκια να φύγετε όσοι μείνατε ζωντανοί! Ο άντρας που μιλούσε αρχικά , είπε :
Ελπίζω αυτό που έγεινε εδώ , να μήν μαθευτεί στον αρχηγό μας , να μήν μαθευτεί πως τα παρατήσαμε.. Μα στο ορκίζομαι θα επανορθώσω! Εσύ θα είσαι , ο Azazel θα είναι , ένας φίλος σου , οποιοσδήποτε θα πεθάνει απο τα χέρια μου.. Το όνομά μου είναι Shihan! Να το θυμάσαι καλά! Έτρεξαν τότε και φύγαν απο το μαγαζί... Ο Prince κοίταξε τον Azazel , και είπε :
Παρακαλώ.. Τον κοίταξε απορριμένος ο Az , και απάντησε :
Εε? Α , ναι σωστά.. Ευχαριστώ λοιπόν φίλε.. Π..Ποιοί στο καλό είσαστε εσείς , και πώς στο καλό είσαι τόσο δυνατός? Θ..Θα μου πείς? Εκείνος είπε :
Χμμ.. Έλα μαζί μας , δέν έχεις να χάσεις και τίποτα , θα κάτσω για λίγες απλά μέρες εδώ , σαυτό το νησί , και έπειτα θα φύγω , θα πάω στην μεγάλη γραμμή ξανά.. Μπορείς να μας ακολουθίσεις και να πάμε μαζί εκεί!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 1:39 pm

(Τέλος 3ου πρωσόπου) Τον κοίταξα και είπα :
Φυ.. Φυσικά! Αν πράγματι γίνεται να έρθω , θα το κάνω!
Πάμε λοιπόν τότε! ενώ σηκώθηκαν απο το τραπέζι οι φίλοι του , φύγαμε απο το μαγαζί... Καθώς εγκαταλίψαμε , ο μπάρμαν που κρυβόταν κάτω απο το μπάρ , πήρε ένα Den Den και είπε :
Αφεντικό , εγώ είμαι , ο Zaitsu/Mr.X... Ο Azazel έφτασε στο νησί , και ήρθε στο μπάρ σας σκωτόνοντας με κάτι αγνώστους μερικούς απο το πλήρωμά μας! Τ..Τί θα κάνουμε? ο Shihan και κάποιοι ακόμα άντρες εγκατέλλιψαν φοβισμένοι!
Εεε?! Τι στο καλό νομίζεται πως κάνετε παλιοηλίθιοι!? Γιατί δεν τον σκωτόσατε!? Εγώ θέλω τουλάχιστον 10 μέρες ακόμα για να φτάσω! τότε απάντησε :
Μα κύριε , συγνώμη αλλά... ο Smash είπε :
Παλιοβλαμμένε! Εσύ και όλοι σας! Ή θα τον φέρετε νεκρό/ζωντανό ότι θέλετε τέλος πάντων , ή θα σας πιάσω έναν έναν , θα σας κόψω τα πόδια και θα σας παρατίσω σε μία ερημιά! Διαλέξτε , γιατί πλάκα εγώ δέν κάνω και το ξέρετε!
Μα.. Κύριε... τού'κλεισε τότε το Den Den o Smash , και έμεινε τρομμαγμένος κρατόντας το ο Mr X....
Τί θα κάνω τώρα εγώ?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 19, 2013 11:48 pm

Ενώ φτάσαμε σε μία μικρή πλατεία , πήγαμε κάτσαμε κάτω απο ένα δέντρο σε ένα παγκάκι... Εγώ καθώμουν όρθιος και απλά τους κοιτούσα... Τότε είπα :
Λοιπόν... Χάρηκα , Azazel D. Drake..
Εμένα μικρέ , με ξέρεις σίγουρα... Απο'δώ ο Sharky , ο Beihu , o Zirok και ο Leo... Ήταν 4 οι φίλοι του.. Ο χοντρούλης με το μεγάλο σπαθί , ήταν ο Sharky.. Ο άντρας με την μεγάλη ουλή στο μάτι του , το οποίο ήταν μισο-κλειστό ήταν ο Beihu.. O Zirok ήταν εκείνος με τα δύο σπαθιά και την μεγάλη μπέρτα , και ο Leo ήταν ο "φουσκομένος" ... Φαινόταν να έχει πραγματικά πολύ δύναμη , αφού τα μπράτσα του ήταν τεράστεια , και οι μύς του πετάγονταν..
Λοιπόν , για πείτε μου , για ποιόν λόγο είσαστε εδώ στην East Blue.. Εκεί στο μπάρ , τα λέγατε μισά.. Δέν δώσατε μία καλή εξήγιση! Για ποιόν λόγο ήρθατε λοιπόν , εδώ στην θάλασσα αυτήν , απο την μεγάλη γραμμή?
Μικρέ ρωτάς πάρα πολλά! είπε ο Sharky.. O Prince τότε είπε :
Λοιπόν θα σου πώ , ήρθαμε γιατί ψάχν-...
Ναι παλιοβλαμμένε , πές του κιόλας τι ψάχνουμε! Λοιπόν , απ'όσο βλέπεις δέν σε αφορά το γιατί ήρθαμε.. Εδώ καλά καλά ποιός είσαι , τί είσαι κτλπ δεν ξέρουμε , και θα σου πούμε την δουλειά μας? Πετάχτηκε ο Beihu..Εγώ περίεργος να μάθω , συνέχισα :
Καλά λοιπόν.. Είμαι ο Azazel D. Drake , 2.000.000 επικύρηξη στο κεφάλι μου , και είμαι βίαιος , ακόμα και με άτομα που με βοηθάνε! Μπορώ να σκωτόσω ανα πάσα στιγμή κάποιον που μου την δίνει! Είπα ενώ τον κοιτούσα στα μάτια.. Είμασταν κολλιμένοι , και σχεδόν έτοιμοι να αρχίσουμε να πλακωνόμαστε! Σήκωσε τα μανίκια του τότε , και με κοιτούσε με μίσως!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 20, 2013 12:05 am

Μία μικρή διώρθοση , η επικύρηξή σου , είναι 16.000.000! Και σταματήστε , ωστε α μήν χρειαστεί να σηκωθώ!
Βλέπεις? Εγώ είμαι τόσο τρομαχτικός για την κυβέρνηση που χαρακτηρίζομαι ώς εγκληματίας που η αμοιβή είναι 16 ολόκληρα εκατομμύρια μπέλι! Εσύ ? Τί είσαι?
Θα'πρεπε πράγματι να ξέρεις οτι αυτός που τα βάζεις μαζί του , είναι ο Semi-eyed Beihu! Και το ποσό που επικυρίσσεται το κεφάλι μου είναι τουλάχιστον το διπλάσιο απο το δικό σου "σπόρε"! Γιαυτό κάνε πίσω πρωτού χρειαστεί να βγάλω το σπαθί μου.. Άχ , τί λέω , και απλά , με τα χέρια μου , μπορώ να σε κανονίσω! Ο τύπος ήταν πραγματικά ένα καπρίτσιο που νόμιζε πως όλα ήταν δικά του , και πως θα περνούσε το δικό του.. Εκείνη την στιγμή δεν υπολόγιζα , ούτε πληγές , ούτε γνωστούς ούτε τίποτα , και έτσι , ενώ με το ένα χέρι μου τον έπιασα απο τον λαιμό , σήκωσα το άλλο να τον χτυπίσω μπουνιά :
Παλιομπ***δε! Θα δείς τώρα γιαυτά που είπες τι θα πάθεις! Ενώ η μπουνιά μου κατηφοριζόταν προς το πρώσοπό του , αυτός έκλεισε τα μάτια του , χαμογέλασε , και με υπερβολικά γρήγορη κίνιση έπιασε το χέρι μου...
Μικρέ , δέν είναι τυχαία τα 44.500.000 εκατομμύρια στο κεφάλι μου! Ενώ άρχισε να μου το σφύγγει και να το στρυφογυρνά , εγώ με το άλλο χέρι τον άφισα επειδή πονούσα , και έπεσα κάτω.. Ενώ με το ένα του χέρι με κρατούσε , με το άλλο πήγε να βγάλει το σπαθί του.. Τότε του έπιασε το χέρι ο Prince ξαφνικά...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 1:57 pm

Ενώ ο Prince τον κοιτούσε με απειλιτικότητα , και ο Beihu ανταποκρινόταν με φοβισμένο βλέμμα , τότε είπε :
Όι παλιοηλίθιε , τί είναι αυτό που δέν καταλαβένεις? Απ'όσα σου είπα , να τον αφήσεις , τί δεν κατάλαβες?
Μα είναι ένας απλά άσχετος άντρας , και άχρηστος πιστεύω ... Τί τον χρειαζόμαστε ζωντανό , έπειτα απ'όλα αυτά που λέει και κάνει!
Λές μεγάλες κουβέντες για το τίποτα! Τώρα άστον! Ίσως να μας βοηθίσει κιόλας , άν ξέρει για το Ionian... Τότε μείνανε όλοι με ανοιχτό το στόμα... Με άφησε ο τύπος , σηκώθηκα , και o Leo με την αρκετά βαρυά φωνή του , και το ορθό ανάστημά του που σήκωσε μόλις το άκουσε αυτό , είπε :
Prince γιατι?! Γιατί το είπες? Κοιτούσα απορριμένος τότε , και ο Beihu είπε :
Μπράβο λοιπόν τώρα , ένας απλός ηλίθιος άντρας , έμαθε για το θρυλικό κατάνα... Και τώρα , ίσως να το βρεί για την πάρτι του , ίσως να το πεί σε όλον τον κόσμο... Καλή δουλειά καπετάνιε , εγώ φεύγω.. Ενω η απορρία παρέμενε μέσα στο κεφάλι μου , είπα :
Μια στιγμή! Δε..Δέν κατάλαβα τίποτα.. Για ποιό πράγμα μιλάτε? Τί είναι αυτό το Ionian? Τί θρυλικό κατάνα , τί λέτε? Σάς παρακαλώ εξηγίστε μου! Με κοίταξε ο Prince και είπε :
Μικρέ , δέν ξέρεις τί είναι το Ionian?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 2:13 pm

Δώξα τον θεό να λές καπετάνιε , πάμε να φύγουμε τώρα πρωτού κολίσει πάνω μας και αρχίσει τις ερωτίσεις!... Ενώ σηκώθηκαν όλοι και πήγαιναν να φύγουν , ο Prince στεκόταν ακριβώς μπροστά μου ακίνητος... Είχε κλειστά τα μάτια , και δέν έδεινε σημασία το πού πήγαιναν οι άλλοι..
Πάμε λοιπόν-.. Τον διέκοψε ξαφνικά :
Πρίν πολλά χρόνια... Ενώ ξεκίνησε να πεί μία ιστορία απ'όσο φαινόταν , ο Beihu πήδηξε κατα πάνω του , για να τον πιάσει , φωνάζοντας ταυτόχρονα :
Ηλίθιε σκάσε δέν πρέπει να μάθ-...
Spoiler:
Όλοι σταμάτησαν το περπάτημα και κοιτούσαν τον Prince που μου μιλούσε... Εντομεταξύ , ενώ ο Beihu που πήδηξε για να πιάσει τον Prince , έπεσε κάτω έπειτα απο ένα μεγάλο βήμα του Prince μπροστα... Συνέχισε τότε να μιλά :
Πρίν απο πάρα πολλά χρόνια , ζούσε ένας γενναίος πειρατής που λεγόταν Ion..Ένας απίστευτος πειρατής , ο οποίος έχει αφίσει μία ολόκληρη ιστορία απο πίσω του... Ζούσε κοντά στην εποχή του Gold Roger... Ο πειρατής αυτός , έδεινε μάχες που ανθρώποι φυσιολογικοί , θα τρέχαν ζητώντας την φυγή! Ήταν ένας απο τους πιό θαρραλέους άντρες... Μάχονταν πάντα με το πανέμορφο , γυαλιστερό και δυνατό ξίφος του , το Ionian Sword.. Μία μέρα λοιπόν , οπου βρίσκονταν στον Νέο Κόσμο με το πλήρωμά του , βρέθηκε σε μία μεγάλη μάχη..
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Φρούτο]Crime in Dawn Island .. What was happening these days?[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] First meal in 15 days! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] What??? Island in the sky?!?!?
» [Τέλος] Disaster in the island!
» [Τελος] Dangerous island!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shimotsuki Village-
Jump to: