Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 10:19 pm

Οι ιστορίες μου...:

Στην προηγούμενη ιστορία : Είμουν στο Warship Island , και βρήκα τον mr. X(Κύριο Χ.) ο οποίος ήταν απεσταλμένος απο τον Smash Burger , έναν καπετάνιο που με ψάχνει αφού νομίζει πως είμαι ο αρχηγός τον Department Of Supplies boats.. Eπεισης είδαμε κι άλλα πράγματα στο Warship Island , πχ η μάχη μου με τον Erik , ο δράκος της Απις , και άλλα περιτά...


Τώρα :
(Επειδή μου ήρθε , θα γράψω σε 3ο πρώσοπο μερικά πόστ!)
Ήταν βράδυ.... Η βάρκα είχε σταματήσει έπειτα απο την μπόρα που έριξε στο άγνωστο νησί , και ο Azazel κατέβηκε..


Last edited by Ryo D. Amidamaru on Sat Aug 24, 2013 11:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 10:29 pm

Ενώ λοιπόν πάρκαρε την βάρκα του στο πίσω μέρος του νησιού , αποφάσισε να πάει προς το κέντρο του νησιού , να δεί άν υπήρχε κάποιο μέρος να νοικιάσει , ή κάποιο μέρος για να κοιμηθεί , ή ακόμα , να περάσει το βράδυ του... Πρωχόρισε λοιπόν απο το μονοπάτι που ήταν ακριβώς μπροστά του.. Ακριβώς αριστερά απο το στενό μονοπάτι υπήρχε ένα μεγάλο δάσος , ενώ απο την ακριβώς αριστερή μεριά , έβλεπε τα νεκροταφεία του νησιού... Ήταν πράγματι τρομαχτικό το κλίμα , εφόσον βρισκόταν αργά βράδυ δίπλα απο ένα νεκροταφείο .. Και εκτός αυτού , η όραση ήταν πραγματικά λιγοστή αφού το σκοτάδι είχε σκεπάσει τον τόπο... Ο Azazel δέν έδωσε σημασία , μή φοβούμενος για τις φήμες όπως για παράδειγμα το οτι στα νεκροταφεία υπάρχουν φαντάσματα , ή άλλα σχετικά , και προχωρούσε... Το μόνο που ακουγόταν εκείνη την στιγμή , ήταν οι φωνές που έβγαζαν οι κουκουβάγιες , τα έντομα , και ο ήχος των σταγόνων του νερού που έπεφταν κάτω.. Ενώ προχωρούσε ο Az , ξαφνικά κάτι ακούστικε μέσα απο τα χόρτα , μα και πάλι δεν έδωσε σημασία.. Σκέφτηκε πως θα είναι ένα απλό ζωήφιο/ζώο το οποίο κουνίθηκε και κούνισε μαζί του και τα φύλλα των δένδρων.. Σκέφτηκε επείσης , πως δέν υπήρχε κύνδινος , ειδικά μία ώρα σαν αυτήν! Την στιγμή εκείνη , ενώ αδιάφορος προχωρούσε στο μικρό μονοπάτι , άκουσε την κραυγή ενός λύκου ακριβώς μέσα απο το δάσος... Η αδιαφορία του την στιγμή εκείνη σταμάτησε , όπως και το βήμα του , και γύρισε κοίταξε.. Έβγαλε απο την τσάντα του ένα μικρό μαχαιράκι , και πήρε στάση ετοιμότητας!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 10:35 pm

Απρόσεκτος λοιπόν , ενώ κοιτούσε αλλού , ένας λύκος πήδηξε , και τον δάγκωσε στο χέρι με υπερβολική δύναμη.. Ενώ ούρλιαξε απο τον πόνο , τινάχτηκε πετόντας τον λύκο στον μεγάλο τοίχο των νεκροταφίων , έπιασε το ματωμένο χέρι του , και τρομαγμένος έκανε λίγο πίσω... Παρατήρισε πως μέσα απο το δάσος , συνέχισαν να βγένουν κιάλλοι λύκοι.. Φοβούμενος λοιπόν να μήν χάσει την ζωή του , αποφάσισε να τα δώσει όλα για όλα , και έτσι , έσφυξε το μαχαίρι του... Μα δέν επιτέθηκε.. Συνέχισε να στέκεται σε στάση άμυνας , κάνοντας λίγα βήμματα προς τα πίσω απλά... Το άσπρο και βρεγμένο πουκάμισό του , είχε κοκκινίσει στο μανίκι , λόγο της πληγής του... Η πληγή του ήταν τόσο μεγάλη και επίπονη , που τον έκανε να μήν μπορεί να κοκοι..υνίσει καλά καλά το χέρι του.. Εκείνη την ωρα , ενώ οι λύκοι τον πλησίαζαν , σκέφτηκε πως επείσης δεν θα ήταν καλό το να τρέξει , διότι , εκτός το οτι ήταν κουρασμένος , οι αντίπαλοί του ήταν λύκοι , πράγμα που σήμαινε ταχύτατη και θανατηφόροι! Εσφυξε το μαχαίρι του ακόμα περισσότερο και συνέχισε τα μικρά βηματάκια προς τα πίσω , ενώ σκεφτόταν το τί θα έπρεπε να κάνει μία στιγμή σαν αυτήν! Ο λύκος ξαναπήδηξε πάνω του , μα έκανε λίγο δεξιά , τον απέφυγε και τον κάρφωσε με το μαχαίρι.. Ένας ακόμα λύκος τότε ακολούθησε , και πήδηξε δαγκώνοντάς του το πόδι...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 10:48 pm

Οι επίπονες και αιμματερές καταστάσεις συνεχίστηκαν! Τα ουρλιαχτά επείσης ... Κλώτσισε τότε με το άλλο πόδι του , τον λύκο που τον είχε δαγκώσει στο πόδι.. Πλέον ήταν πραγματικά ανίκανος , όχι να αντιμετωπίσει τους λύκους όλους , αλλα έστω έναν... Άρχισε τις ανίκανες προσπάθειες να τρέξει τότε , και ενώ έτρεχε , κοιτούσε τους λύκους πίσω του που τον κυνιγούσαν.. Τότε , σκόνταψε σε ένα κλαδί , έπεσε , και χτύπισε το κεφάλι του σε μία πέτρα.. Ενώ λυπόθιμος έπεσε κάτω , οι λύκοι πήγαν να πηδήξουν πάνω του να τον κατασπαράξουν , αλλά ένας μεγαλύτερος απο όλους λύκος , πήδηξε , και τους πέταξε όλους.. Με κραυγιές , άρχισε να τους διώχνει λίγο πίσω.. Ενώ έβγαλε τότε μία δυνατότερη κραυγή , οι λύκοι όλοι έφηγαν.. Ο μεγάλος λύκος , πλησίασε τον Azazel , και άρχισε να τον γλύφει.. Ένας ψηλός μελαχρινός άντρας με μία θήκη και ένα κατάνα , τότε πλησίασε , χάιδεψε τον λύκο , και του είπε :
Καλή δουλειά Ziggs! Φορτόθηκε τον γεμμάτο αίμματα και λυπόθιμο Azazel στους ώμους του , και τότε είπε :
Πρέπει να γυρίσουμε στο Dojo μας , δέν γίνεται να πάμε εκεί που λέγαμε.. Ο άντρας είναι σε άσχημη κατάσταση , θέλει περίθαλψη! Τότε , άρχισαν να τρέχουν , αλλάζοντας πορεία , και πήγαιναν λογικά , προς το σπίτι/dojo του άντρα αυτού
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 10:58 pm

(Κανονικά τώρα , όχι 3ο πρώσοπο) Το επόμενο πρωί :
Ενώ ξύπνισα , είμουν μέσα σε ένα ξύλινο δωμάτιο γεμάτο σπαθιά , είτε ξύλινα , είτε κανονικά , δεμμένος με γάζες , και ξαπλωμένος σε ένα κρεβάτι... Σηκώθηκα ζαλισμένος , πήγα να τρίψω τα μάτια μου , και ακούμπισα καταλάθος το μέτωπό μου.. Με την αφή , ακούμπισα την γάζα , και ένιωσα λίγο πόνο στην πληγή που είχα.. Απορριμένος τότε σκέφτηκα :
Τι στο καλό συμβαίνει? που είμαι? Πώς βρέθηκα εδώ? Δέν θυμόμουν απολύτος τίποτα απ'όλα όσα συνέβισαν το προηγούμενο βράδυ... Το κεφάλι μου ήταν καζάνι .. Πονούσε τόσο πολύ , όσο και το χέρι μου.. Απο το δίπλα δωμάτιο , ακούγονταν φωνές... Αποφάσισα να πάω να δώ το τί γινόταν... Ενώ πήγα να σηκωθώ , ένιωσα αρκετό πόνο παντόντας το πόδι μου κάτω , και πήγα να πέσω , μα πιάστικα απο τον τοίχο... Κοίταξα , και είχα και εκεί μία γάζα... Τρομαγμένος και απορριμένος με το τί συναίβενε , τράβηξα την γάζα απ'το χέρι μου , και είδα πως είχα μεγάλες δαγκωματιές , απο μουσούδες επείσης μεγαλες.. Λογικά λύκου... Κούνισα το χέρι μου , και πονούσε υπερβολικά.. Πήρα ένα απο τα σπαθιά τα ξύλινα , και αποφάσισα να λύσω το μυστήριο... Άνοιξα την μεγάλη πόρτα , και είδα έναν μελαχρινό άντρα με γυαλιά ψηλό , ο οποίος μιλούσε σε κάτι παιδάκια , τα οποία φορούσαν την ίδια στολή μ'αυτόν.. Κοίταξα επείσης στην γωνία , και είδα έναν λύκο.. Σκέφτηκα , κοιτόντας τον λύκο και τις πληγές μου :
Ωστε αυτός μου τα'κανε αυτά ε? Ας του δώσω ένα μάθημα!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 11:05 pm

Ενώ το πόδι μου πονούσε και δέν μπορούσα να το πατήσω καλά , κουτσένοντας , πλησίαζα τον λύκο με το ξύλινο και τεράστιο παλούκι που κρατούσα (Τα ξύλινα σπαθιά , που είχαμε δεί και στο ανίμε , στο παρελθόν του ζορό)...
Τώρα θα δείς μ****μενο! Ο λύκος σηκώθηκε ενώ ένιωσε απειλή , και με κοίταξε με μία γλυκιά ματιά.. Εγώ δεν έδωσα σημασία , σήκωσα το ξύλο , και τον χτύπισα δυνατά τότε στα πλευρά... Έσφυξα το ξύλο , και ενώ ετοιμαζόμουνα να του δώσω κιάλλη , αυτός , έκανε προς τα πίσω , και έβγαζε λυπημένες κραυγιές! (Λογικά έκλαιγε).. Ο άντρας τότε , όπως και τα παιδιά , τρομαγμένοι γύρισαν και με κοίταξαν..
Τι στο!.. Ποιός είναι αυτός δάσκαλε!? Έτρεξε τότε προς εμένα ο άντρας , και είπε :
Μείνετε πίσω , ξέρω ποιός είναι.. Μισό λεπτό μεγάλε , θα σου εξηγίσω το τί συμβαίνει... Εχθές το βράδυ απ-.. Τον διέκοψα ενώ το ξύλινο σπαθί μου , πήγε να τον χτυπίσει στο πρώσοπο..
Ξέρω , πήγες εχθές το βράδυ να.. Να με κάνεις μία γλυκιά λιχουδιά στο μικρό ζωάκι σου μπ****δε! Εκείνος είπε παίρνοντας στάση άμυνας και κάνοντας πίσω :
Όπα όπα όπα.. Άσε κάτω το όπλο , και άσε επείσης εμένα να σου εξηγίσω... Δέν είναι ανάγκη να μαλώσουμε για μία απλή παρεξήγιση.. Απ'όσο βλέπεις , σου μιλάω ήρεμα.. Εγώ τότε ανταποκρίθηκα απαντώντας του :
Ναί , έχεις δίκιο... Δέν πρέπει να μαλώσουμε.. Έσκυψα τότε για να αφίσω το ξύλινο σπαθί , μα ξαφνικά σηκώθηκα με μία γρήγορη κίνηση και τον χτύπισα στο πρώσοπο..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeTue Aug 13, 2013 11:23 pm

Ενώ τον χτύπισα στο πρώσοπο , τον χτύπισα ακριβώς κάτω απο το μάτι , χτυπόντας έτσι και τα γυαλιά του.. Και το αποτέλεσμα ήταν να μαυρίσει το μέρος που χτύπισα , και να πέσουν τα γυαλιά του κάτω.. Ενώ είδα πως ένα τέτοιο απλό χτύπιμα δεν θα ήταν αρκετό , συνέχισα να χτυπάω... Τον χτυπούσα στην κοιλιά , στα πλευρά , και οπουδήποτε που πίστευα πως θα ήταν αρκετό για να τον κάνω να πονέσει.. Όταν κουράστικα , αποφάσισα να δόσω ένα τελικό και δυνατό χτύπιμα , και έτσι έκανα... Ενώ τον χτύπισα με αρκετή δύναμη στα πλευρά , το ξύλο έσπασε.. Ο άντρας , παρέμεινε όρθιος , και το μόνο που έκανε , ήταν να αντιδράσει φυσιολογικά! Έπειτα απ'όλες τις πληγές και τα χτυπίματα που του προκάλεσα , το μόνο που έκανε , ήταν να πετάξει ένα μικρό χαμόγελο , και να πεί :
Ίσως τώρα να μπορέσουμε να μιλήσουμε φυσιολογικά , τώρα που ξέσπασες και λογικά τα νεύρα σου έφυγαν! Φαινόταν πως δέν κρατούσε κακία.. Μα οι υποψίες πως το έκανε επίτηδες , ή πως ήταν κακός , συνέχισαν να "λειτουργούν" σαν σκέψη στο μυαλό μου... Έσκυψε , σήκωσε τα γυαλιά του , και ο ένας φακός , είχε ραγίσει! Τότε , είπε :
Ααχχχ.. Ήταν καινούργια.. Αλλά , δέν πειράζει.. Έκανα ένα βήμα κουτσένοντας , και σήκωσα το χέρι μου να τον χτυπίσω μπουνιά... Τα παιδάκια απο δίπλα , φώναξαν :
Δάσκαλε! Προσέξτε! Ενώ με κοίταξε , και συνέχισε να χαμογελά , είπε :
Δέν πειράζει , θα σταματήσει κάπωτε! Ενώ η μπουνιά μου είχε πάρει φόρα και οωθούνταν προς το πρώσοπό του , ξαφνικά σταμάτησα... Έκανα λίγο πίσω , και είπα :
Όι! Δέν γίνεται να πιστέψω όλο αυτό το σκηνικό που κάνεις! Κανένας , ειδικά στις μέρες μας , δέν είναι τόσο φυσιολογικός και φιλικός με κάποιον που τον φέρεται όπως εγώ εσένα! Γ..Γιατί δεν με χτυπάς?! Γ..Γιατί δεν αντιδράς?! Είμαι σίγουρος πως κάτι ετοιμάζεις!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeTue Aug 13, 2013 11:30 pm

Ενώ το χαμόγελό του , συνέχισε να είναι στο πρώσοπό του , με ηρεμία και ησυχία , συνέχισε μιλόντας φυσιολογικά :
Είναι απλά , το οτι παρεξηγείς την αληθινή θέση μου.. Και άν σε χτυπίσω , θα με θεωρίσεις ακόμα πιο κακό , απ'όσο παρεξιγείς και νομίζεις πως είμαι.. Κιόλας , θα ηταν ντροπή , ένας δάσκαλος ξιφομαχίας σαν εμένα να χτυπίσει κάποιον που έχει τόσα τραύματα πάνω του... Ακόμα , δέν μπορώ να δείξω βία μπροστά στους μαθητές μου! Εγώ τότε , κατάλαβα πως ήταν άκακος! Κατάλαβα πως είχα κάνει βλακεία και τον είχα παρεξιγήσει! Γεμμάτος ντροπή γιαυτό που είχα κάνει , έσκυψα το κεφάλι μου και κοιτούσα κάτω...
Μήν ντρέπεσαι... Δέν πρόκειτε να σκεφτώ κάτι κακό για σένα , άλλωστε καταλαβένω την θέση σου...
Αν και δέν συνιθίζω να το λέω έτσι απλά , σ..συγνώμη! Εκείνος με κοιτούσε , και είπε :
Χαχα , δεχτή η συγνώμη σου.. Ίσως να μπορώ τώρα να σου εξηγίσω το τί έγεινε εχθές το βράδυ και τραυματίστηκες.. Μπορώ να σου πώ όλη την ιστ-.. Ενώ μιλούσε , κουτσένοντας έτρεξα προς την έξοδο... ένιωσα τόσο λύπη και ντροπή για τον άντρα αυτόν , που δέν μπορούσα να τον κοιτάξω και να τον ακούσω.!

Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeThu Aug 15, 2013 1:50 pm

Απ'όσο είχα καταλάβει , αυτός με είχε σώσει και εγώ του φέρθηκα με τον χειρότερο τρόπο... Ήθελα να πάω πλέον να πιώ ένα ποτό να ηρεμίσω!.. Ενώ έφτασα σε μία μικρή πλατεία στο χωριό , είδα έναν γέρο , και είπα :
Συγνώμη , μήπως τυχαίνει να υπάρχει κάποιο μπάρ ή κάτι τέτοιο στο νησί αυτό? με κοίταξε ο γέρος , και είπε :
Φυσικά.. Είναι το μόνο που έχει το χωριό μας... Πάρε τον δρόμο αυτόν , στρίψε δεξειά , και αμέσως θα το δείς! Λέγεται Smash bar... Ενώ μου έδειξε προς τα πού να πάω , τον ευχαρίστισα και βάδισα προς το μπαράκι.. Όταν έφτασα , μπήκα μέσα , και πήγα έκατσα στον πάγκο .. Ήρθε ο μπάρ-μαν , ένας ψηλός καστανός με μία ουλή στο μάγουλο , και είπε :
Τι θα θέλατ...ΕΕεεΕε?! ενώ κοίταξε το πρώσοπό μου , τρομαγμένος πέταξε μία φράση απορίας... Η φωνή του μου φαινόταν κάπως γνωστή , μα δέν μου έρχονταν κάτι στο μυαλό...
Θα πάρω ένα-... Ενώ πήγα να μιλήσω , έβγαλε ένα μαχαίρι και πήγε να μου το καρφώσει στο χέρι που το είχα ακουμπιμένο στον πάγκο.... Τράβηξα γρήγορα το χέρι μου , και είπα :
Όι τι καν-.. Άκουσα μία φωνή απο πίσω μου που έλεγε :
Θα πεθάνεις παλιομπ*****δε!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitimeSat Aug 17, 2013 12:49 am

(3ο πρώσοπο και πάλι για λίγο)
Ενώ ο Azazel γύρισε , είδε τον χοντρό τύπο ο οποίος έτρεχε κατα πάνω του με το τεράστιο σφυρί/hammer... Την στιγμή που έφτασε πραγματικά κοντά του , ο άζαζελ απλά έσκυψε αποφεύγοντας το χτύπιμα που πήγε να του προκαλέσει ο τύπος αυτός... Του έδωσε μία κλωτσιά στην κοιλιά , και τότε τον πέταξε λίγο πίσω... Γύρισε , άρπαξε το καρφομένο στον πάγκο μαχαίρι , κοίταξε τον μπάρμαν , και είπε καθώς το ξεκάρφωνε :
Και τώρα οι δυό μας.. Ο μπάρμαν τότε ανταποκρίθηκε :
Για την ακρίβεια , όχι μόνο οι δυό μας.. Ο Azazel γύρισε τότε ακούγοντας θωρύβους απο πίσω του... Με παγωμένο βλέμμα , παρατήρισε σχεδόν όλους όσους κάθονταν στο μπάρ να σηκώνονται , και να βγάζουν όπλα όπως σπαθιά , πιστόλια κτλπ... Ο Azazel αμήχανα είπε :
Π..Ποιοί στο καλό είσαστε εσείς??? Κ..Και τί θέλετε?! ένας άντρας με ένα σπαθί στο χέρι ανταποκρίθηκε πλησιάζοντας με αργό αργό βήμα και στάση προσεκτικότητας (σάν νίντζα χΔ)
Βλέπω χέστηκες επάνω σου τώρα που δέν έχεις το πού να τρέξεις , το πού να πάς... Σε εγκλοβίσαμε! Θα πεθάνεις τώρα , μιάς και ήρθε η ευκαιρία μας.. Εμείς σκοτιζόμασταν το πώς θα σε βρούμε σε όλη την East Blue , και εσύ απλά μπήκες ανενόχλητος μέσα στο μπάρ στο οποίο καθόμασταν... Χα-χα-χαα!
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Φρούτο]Crime in Dawn Island .. What was happening these days?[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] First meal in 15 days! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] What??? Island in the sky?!?!?
» [Τέλος] Disaster in the island!
» [Τελος] Dangerous island!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shimotsuki Village-
Jump to: