Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Jul 01, 2013 1:16 pm

Μπήκαμε στο πρώτο μοτέλ που βρήκαμε στον δρόμο μας, ο ξενοδόχος φαινόταν πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να μας ικανοποιήσει για να πάρει τα λεφτά μας.
Μας οδήγησε στα δωμάτια μας, αυτή την φορά πήρα δωμάτιο μαζί με την Rangiku για να αποφύγουμε τα νυχτοπερπατήματα. Ο Scar μπήκε στο δικό του και έκλεισε την πόρτα πίσω του ενώ παράλληλα έλεγε πως αν τον χρειαστούμε κάτι να μην διανοηθούμε να του χτυπήσουμε!
Γελώντας μπήκαμε στο δικό μας δωμάτιο και κλείσαμε πίσω μας την πόρτα, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να βγάλω τα ρούχα μου και να απολαύσω ένα δροσερό μπάνιο. Η Rangiku με ακολούθησε με ένα πονηρό βλέμμα στο πρόσωπο της, άρχισε να με τρίβει και να με χαιδεύει μέχρι που τελικά γύρισε και ανέβηκε πάνω μου.
Το δροσερό νερό έπεφτε πάνω μας καθώς "πλέναμε" ο ένας τον άλλο. Ύστερα βγήκαμε και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, μας πήρε ο υπνός από την κουραστική μέρα και ότι είχε γίνει στο μπάνιο.
Κοιμήθηκα βαριά και ξύπνησα κατευθείαν αργά το απόγευμα, ένιωθα πολύ καλύτερα. Η δύναμη μου είχε επιστρέψει τελείως μετά την ξεκούραση.
Σηκώθηκα και ντύθηκα, ύστερα ξύπνησα την Rangiku για να ετοιμαστεί και βγήκα στο μπαλκόνι του δωματίου για να κάνω ένα τσιγάρο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Jul 01, 2013 3:54 pm

Πάντως ένα πράγμα πρέπει να ομολογήσω... Είναι ωραία η έρημος κατά το σούρουπο, λες και όλος ο τόπος αποτελείται από χρυσάφι... Μονολόγησα καθώς κοιτούσα την απέραντη χρυσή άμμο που λαμπύριζε καθώς το φως του ήλιου που έδυε έπεφτε πάνω της.
Δεν περίμενα ποτέ να είσαι άνθρωπος που θα ασχολιόταν με κάτι ρομαντικό όπως το ηλιοβασίλεμα. Πρέπει να το προσέξεις αυτό αλλιώς οι άνθρωποι της κυβέρνησης μπορεί να σε δουν με άλλο μάτι και να σου αφαιρέσουν τον "τίτλο": "Κυνηγός Κεφαλών". Κατάλαβες γλυκέ μου Kenshin?
Θα το κοιτάξω. Βέβαια ούτε και εγώ περίμενα πως μια γυναίκα που εργάζεται για τον Shichibukai Crocodile θα ανέβαινε σε ξένα μπαλκόνια σαν τις κλέφτρες.. Ίσως να μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό.. Πως το βλέπει το αφεντικό σου?
Βλέπω πως είσαι καλά πληροφορημένος και μπαίνεις με την μια στο ψητό.. Μου αρέσουν οι άντρες που δεν κρατιούνται...! Αυτή η γυναίκα είναι καλή τελικά, το ήξερα πως έχει αρκετά κρυφά χαρτιά στα μανίκια της. Αλλά είσαι σίγουρος πως πρέπει να την εμπιστεύεσαι τόσο?
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς και εκτός αυτού το θέμα μας δεν είναι η Rangiku αλλά εσύ... Τι δουλειά έχεις μαζί μας?
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Jul 01, 2013 6:11 pm

Είναι απλό το τι εννοώ... Η Rangiku που τόσο θες μαζί σου δεν είναι τίποτα άλλο παρά μια κλέφτρα και ψεύτρα, θα σε προδώσει πολύ σύντομα.
Νομίζω πως άκουσα αρκετά από τα ψέματα σου. Λέγε τι θες από εμένα.
Μα δεν είναι προφανές? Το κεφάλι σου θέλω!
Είσαι μέλος του πληρώματος ενός Shichibukai, τι το θες το κεφάλι μου? Δεν θα κερδίσεις κάτι από μια μάχη μαζί μου, άλλωστε έχεις ήδη την προστασία της Κυβέρνησης.
Θα έπρεπε να την ακούς πιο συχνά. Στο είπε και η ίδια έτσι δεν είναι? Δεν είναι απλά ένας από τους εφτά Shichibukai, είναι και ο αρχηγός της ομάδας μας. Της ομάδας με το όνομα "Baroque Works".
Το χέρι μου έφυγε στον αέρα προτού προλάβω να το σταματήσω, πήγαινε για τον λαιμό της αλλά η μυστηριώδης γυναίκα πρόλαβε και το απέφυγε. To σώμα της πέρασε από πάνω μου στον αέρα και στάθηκε στο πρεβάζι του μπαλκονιού που βρισκόταν πίσω μου.
Χμ, ώστε δεν θες να μάθεις πιο πολλά για την φίλη σου ή πως το ήξερε για να στο πει για παράδειγμα.
Καλά λοιπόν, μπορώ να "παίξω" αν θες...!

Τς, τα ερωτικά σου σχόλια με εκνευρίζουν ακόμα πιο πολύ. Αν θες το κεφάλι μου βρήκες τον λάθος τρόπο να το πάρεις... Αν νομίζεις πως δεν θα επιτεθώ σε μια γυναίκα που ήρθε για την ζωή μου κάνεις τεράστιο λάθος.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 02, 2013 2:18 pm

Fufufufu, γλυκέ μου! Αν ήταν τόσο εύκολο δεν θα το απολάμβανα καθόλου, άλλωστε.. Είναι πιο ωραίο όταν είναι άγριο...
Τς, ακόμα τα υπονοούμενα! Θα σου βγουν σε κακό αν συνεχίσεις.. Έβγαλα το κατάνα μου και το τίναξα προς το μέρος της, πήδηξε στην άκρη και απέφυγε την κοφτερή λεπίδα που έκανε κομμάτια το ξύλο που στεκόταν.
Το χέρι της μετατράπηκε σε καρφιά και κινήθηκε προς το μέρος μου, ίσα που πρόλαβα να το αποφύγω. Πίσω μου ο τοίχος είχε γεμίσει τρύπες από την επίθεση της.
Ωραία δύναμη, αλλά δεν είναι αρκετή για να με κουράσει. Πόσο μάλλον να με νικήσει...
Παραλίγο να χάσει από την μηδαμινή δύναμη της Miss Merry Christmas, μην νομίζεις πως έχεις και πολλές ελπίδες απέναντι μου.
Τς, ξεχνάς κάτι κοριτσάκι. Μόλις είχα επανέλθει από τον ήλιο της ερήμου, αλλά τώρα είμαι μια χαρά και εντελώς ξεκούραστος. Είπα καθώς της έπιανα το χέρι σταματώντας έτσι την επόμενη επίθεση της.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 02, 2013 7:07 pm

To πόδι μου έσπρωξε το έδαφος με μια έκρηξη και προτού προλάβει να αμυνθεί βρέθηκε στον αέρα και έπεσε στον δρόμο που ήταν από κάτω μας.
Τς.. Πάει και η σιγουριά σου, πάνε όλα μου φαίνεται. Μάλλον έπρεπε να κάτσεις σπίτι σου και να αφήσεις κάποιον κανονικό πράκτορα να κάνει την δουλειά που έπρεπε να κάνεις.
Μη με κοροϊδεύεις.. Θα σου μάθω πόσο επικίνδυνη μπορώ να γίνω.
Μερικά καρφιά εκτινάχτηκαν προς το μέρος μου, με μια κίνηση έκανα στο πλάι και τα απέφυγα ενώ παράλληλα σήκωνα το κατάνα μου και τα έκανα δυο από αυτά κομμάτια.
Αίμα πετάχτηκε και μια κραυγή πόνου βγήκε από το στόμα της αντιπάλου μου. Μονομιάς τα καρφιά μαζεύτηκαν πίσω και ξαναέγιναν το χέρι της. Όμως δυο από τα δάχτυλα της ήταν κομμένα στην μέση.
Κα.. Καθίκι... Ψέλλισε καθώς προσπαθούσε να κλείσει την πληγή και να σταματήσει την αιμορραγία.
Οι οι, δεν είναι ανάγκη να τον βρίζεις! Άλλωστε ποτέ δεν περιμέναμε να τον νικήσεις μόνη σου, έτσι δεν είναι Miss Doublefinger?
Τι κάνεις εσύ εδώ? Σου είπα πως μπορώ και μόνη μου να...
Μια δυνατή κλωτσιά έσκισε τον αέρα και της έκοψε την μιλιά καθώς την έριχνε νεκρή στο έδαφος με τον λαιμό της σπασμένο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 02, 2013 7:28 pm

Σωστή κίνηση, είχε αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα αυτή η γυναίκα. Αν δεν το έκανες εσύ θα αναγκαζόμουν να το κάνω μόνος μου κάποια στιγμή.
Είναι αλήθεια πως ήταν άχρηστη σαν πράκτορας της Baroque Works αλλά και πάλι θα μπορούσε να χρησιμεύσει με τον τρόπο που χρησίμευσε. Τουλάχιστον βάση εκείνης μπορώ να υπολογίσω την δύναμη σου.
Όχι δεν νομίζω πως μπορείς! Αλλά μπορείς να δοκιμάσεις να τον νικήσεις, θα είναι ενδιαφέρουσα μια μάχη μεταξύ σας. Δεν θα ενοχλήσω, απλά θα κάτσω να σας παρακολουθήσω!
Scar! Το ξέρω το πρόσωπο σου, το κεφάλι σου αξίζει 25.000.000 λέει η Κυβέρνηση. Τόσο κοστολόγησε την ζημιά που έκανες στo Sabaody Archipelago, όμως μην ανησυχείς. Δεν ήρθα για το κεφάλι σου και ούτε και ενδιαφέρομαι για εκείνο άλλωστε, κυνηγάω μόνο μεγάλους στόχους για να έχει ενδιαφέρον.
25.000.000? Δεν είναι και άσχημα για πρώτη προσπάθεια μικρέ!
Τς, 25.000.000 δεν είναι τίποτα... Θα τους αποδείξω πόσο λάθος κάνουν.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 5:15 pm

Αυτό είναι το σωστό πνεύμα! Όσο για εσένα Kenshin, πλέον αξίζεις 130.000.000, δεν είναι και μικρό ποσό! Οπότε όπως καταλαβαίνεις ήρθα για το δικό σου κεφάλι! Τι λες? Θα παίξουμε λιγάκι?
Νόμιζα πως δεν θα το ζητούσες ποτέ σου.
O αντίπαλος μου δίχως να χάσει λεπτό μου επιτέθηκε. Τα σώματα μας συγκρούστηκαν βίαια στον αέρα, ο ένας έσπρωξε τον άλλο πίσω και προσγειωθήκαμε στο έδαφος.
Δεν είσαι κακός, αλλά δεν είσαι και κάτι ιδιαίτερο. Περίμενα να είσαι πολύ καλύτερος σύμφωνα με αυτό που έλεγες πριν.
Μην ανησυχείς, ακόμα δεν έχω βγάλει το εκατό τις εκατό της δύναμης μου! Δεν θα σε αφήσω ανικανοποίητο, στο υπόσχομαι αυτό!
Οι Kenshin, μην το σκοτώσεις ακόμα. Παίξε λίγο μαζί του πρώτα και μετά μπορείς να τον καθαρίσεις άνετα. Ααα και μη χρησιμοποιήσεις το φρούτο σου, ας μην ξυπνήσουμε την Rangiku χωρίς λόγο...!
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 5:29 pm

Ok ok, όπως θες! Θα παίξω μαζί του, αλλά θα παίξω με το μυαλό του καλύτερα!
Μη λες ανούσια πράγματα πειρατή και οι δυο ξέρουμε πως δεν μπορείς να ελέγξεις το μυαλό κάποιου άλλου. Γνωρίζω πολύ καλά το φρούτο σου καθώς και τον τρόπο να το εκμηδενίσω, βλέπεις το αφεντικό μου φρόντισε να μου δώσει χειροπέδες καιρόσεκι. Το μόνο που έχω να κάνω είναι να την βάλω στο χέρι σου.
Τς, τίποτα δεν ξέρεις για εμένα τελικά. Δεν φρόντισες να ρωτήσεις ποτέ να μάθεις γιατί η κυβέρνηση μου έδωσε το ψευδώνυμο "Κυνηγός Κεφαλών"?
Γνωρίζω πως είχες στείλει τα κεφάλια των κατοίκων ενός νησιού της South Blue. Δεν μου χρειάζεται κάτι άλλο για να μάθω.
Κακώς! Έπρεπε να αναρωτηθείς πως ακριβώς κατάφερα και πήρα το κεφάλι από όλους αυτούς τους κατοίκους καθώς και τον βασιλιά αλλά και τους φρουρούς του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 5:36 pm

Τα μάτια του διαστάλθηκαν από την έκπληξη όταν άκουσε τις λέξεις να βγαίνουν από το στόμα μου. Ήμουν σίγουρος πως για μια στιγμή αναρωτήθηκε ακριβώς αυτό που μόλις είχα πει, χαμογέλασα και σήκωσα το κατάνα μου.
Χρησιμοποίησα αυτό. Βλέπεις μπορεί να μην μου φαίνεται αλλά είμαι ένας πολύ καλός μουσικός, όμως δεν έχω κάποιο μουσικό όργανο. Το κατάνα μου είναι ένα πολύ ιδιαίτερο όπλο, εκτός του ότι μπορεί να κόψει τους αντιπάλους μου μπορεί να κάνει και αυτό.
Με το γύρισμα της λαβής η λεπίδα άνοιξε και ελευθέρωσε τις χορδές που κρύβονταν από μέσα, στο πρόσωπο του μπορούσα να διαβάσω το σάστισμα του.
Τα χέρια μου μετακινήθηκαν πάνω στις χορδές και η πρώτη μουσική ήχησε, ο Mr.2 έχασε τον κόσμο από γύρω του. Το σκοτάδι της μουσικής μου τον τύλιξε, ήταν υποχείριο μου και τίποτα δεν μπορούσε να τον ελευθερώσει.
Οι οι, μόνο αυτό μπορούσε να κάνει? Νόμιζα πως θα ήταν καλύτερος και θα μπορούσε να αντισταθεί λίγο στην μουσική σου. Τς, χάσιμο χρόνου ήταν τελικά, κοίτα πως παλεύει με τον ανύπαρκτο εαυτό σου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 5:45 pm

Ο Scar είχε δίκιο, ο Mr.2 με πολεμούσε μέσα στο μυαλό του. Κλωτσούσε τον αέρα με δύναμη νομίζοντας πως ήμουν εγώ.
Τς, κρίμα. Ήλπιζα να έχει λίγο παραπάνω ενδιαφέρον η μάχη αυτή. Λοιπόν, υποθέτω πως ήρθε η ώρα να την τελειώσω.
Τον κάρφωσα στην πλάτη με το κατάνα μου και τον πέταξα στο έδαφος ενώ παράλληλα έκλεινε και πάλι η λεπίδα για να κρύψει τις χορδές. Εκείνος κοίταξε γύρω του σαστισμένα, δεν ήξερε πως είχε γίνει αυτό. Δεν περίμενε κάποια επίθεση από πίσω γιατί στο μυαλό του με είχε μπροστά του.
Υποθέτω πως θα πρέπει να πολεμήσω το αφεντικό σου για να απολαύσω μια μάχη. Αν και αν κρίνω από την δική σας δύναμη δεν θα είναι κάτι το ιδιαίτερο εκείνος.
Δεν μπορείς να τον πολεμήσεις. Είναι εντελώς εκτός της κατηγορίας σου, είναι χρήστης Logia φρούτου. Δεν υπάρχει περίπτωση ένας πειρατής σαν και εσένα να τον νικήσει. Εκτός αυτού είναι και ο βασιλιάς αυτής της χώρας. Κανένας δεν πειράζει τον βασιλιά.
Βασιλιάς? Ο Crocodile? Πως γίνεται αυτό?
Είναι πολλά που δεν ξέρεις ακόμα... Και ποτέ σου δεν τα μάθεις, θα τα.. πάρω στον τάφο μου.. Είπε και ψόφησε.
Back to top Go down
Sponsored content





Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Το Βασίλειο Της Ερήμου [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The reunion [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Moving on! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dinotopia [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The raindrop [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Alabasta-
Jump to: