Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 26, 2013 1:05 pm

"Λοιπον το σχεδιο μου ειναι να..."
Πριν καλα καλα ολοκληρωσω την σκεψη μου, το βλεμμα ενος εκ των δυο γιγαντων, του ξαπλωμενου, ενοιωσα να πεφτει πανω μου. Με κοιταζε στα ματια σαν να με εβλεπε. "Μηπως με βλεπει??" σκεφτηκα και κοιταξα το σωμα μου βλεποντας οτι ειχα χασει το διαφανο "χρωμα" .
Αφου βλαστημισα εντονα, εσφιξα τις γροθιες μου και πιεστηκα σαν να εκανα την αναγκη μου με σκοπο να ξαναγινω αορατος. Η μηχανικη μου ομως κινηση και το αγχος μου εφερε τα αντιθετα αποτελεσματα και δυσκολεψε την κατασταση.
---Ευυ... Ποιος εισαι εσυ μικρο ποντικι? φωναξε ο γιγαντας
Ωστοσο και ο Broggy εστρεψε το κεφαλι του και με αντικρυσε .
---Ποιος ειναι αυτος Dorry? ρωτησε ο ανοιχτοχρωμος Brogy
---Δεν ξερω αλλα θα μαθουμε συντομα!! O λεγομενος Dorry, αν και ξαπλωμενος, απλωσε το χερι του και εφτασε μεχρι το σημειο που στεκομουν εγω. Χωρις να εχω καπου να παω, προλαβε και με εκλεισε μεσα στην χουφτα του.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 26, 2013 4:16 pm

Tα δαχτυλα του ηταν τοσο μεγαλα που ημουν σαν πετραδακι μεσα στο χερι του. Πλησιασε τη φουχτα του στο ματι του για να με δει καλυτερα . Ενοιωσα ανημπορος μπροστα στο μεγεθος τους αλλα η τεχνικη μου θα με εσωνε. Καθως πλησιαζε το χερι του για να με δει αναμεσα στα δαχτυλα του, ενοιωσα τοσο φορτισμενος που αθελα μου εγινα αορατος. Το καταλαβα οτι εγινα αορατος επειδη ο Dorry πηρε μια γκρινιαρικη φατσα και ανοιξε τελειως την παλαμη του με αποτελεσμα να πεσω πανω στο γονατο του. Εκεινος δεν με ενοιωσε να πεφτω πανω του οποτε απλα κυλησα για να φτασω στο εδαφος.
---Ε... εξαφανιστηκε!! φωναξε κοιτώντας το εδαφος γυρω του.
Εγω πατώντας στα ποδια μου, επιχειρησα να απομακρυνθω απο το πεδιο βολης του αλλα ματαια. Μαλλον αθελα μου εγινα ορατος ξανα και εκεινος πατησε την παλαμη του στο εδαφος για να με λιωσει. Ευτυχως που η ταχυτητα μου δεν με ειχε εγκαταλειψει και μπορεσα να αποφυγω το χτυπημα του γιατι επρεπε να το παρω αποφαση οτι το φρουτο μου δεν με υπακουε ακομα...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 26, 2013 4:46 pm

Ο Dorry σηκωθηκε ορθιος καθως ειχε αποφασισει να λιωσει το σκουπιδι που ξεφυγε μεσα απο τα χερια του. Αφοτου σηκωθηκε ορθιος αρχισε να κοιταζει σαν χαμενος δεξια-αριστερα για να με βρει. Εγω ειχα πλησιασει τον αλλο γιγαντα , τον Brogy που καθοταν οκλαδον και ετρωγε λαχταριστα και ζεστα κομματια κρεατος. Ειχα  παει κοντα στην πατουσα του οταν εχασα ξανα τον ελεγχο της ορατοτητας μου και εκεινη ηταν η στιγμη που θα εβαζα σε εφαρμογη το σχεδιο μου να αντιμετωπισω τους δυο γιγαντες. Θα τους εβαζα στην ουσια να σφαχτουν μεταξυ τους ωστε να μην μπορει κανεις τους να βλαψει εμενα.
Το σκεπτικο μου ηταν αρκετα εξυπνο και στηριζοταν στο γεγονος οτι οι γιγαντες ηταν χαμηλοτερου νοητικου επιπεδου για να το καταλαβουν. Ετσι, οταν ο Dorry θελησε να με πατησει με την πατουσα του, πατησε αθελα του τα δαχτυλα του ποδιου του Brogy ο οποιος αρχισε να τσιριζει απο τον πονο και να τον βριζει.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 4:42 am

Οι τυποι μου φαινονταν γενικα πολυ οξυθυμοι και περιμενα ο Brogy να σηκωθει και να αρχισει αμεσως ο καυγας αναμεσα τους. Ο Brogy oμως περιοριστηκε σε βρισιες καθως θεωρουσε οτι η ιερα στιγμη του φαγητου του δεν επρεπε με τιποτα να διακοπει.
Πανω στην μανια του ο Dorry oμως, ειχε χασει το μετρο και με κυνηγουσε μανιωδως. Εγω λοιπον επεχειρησα να κρυφτω κατω απο την καπα του Brogy στο χαμηλο σημειο της πλατης αφου καθοταν οκλαδον. Ο Dorry ομως με κυνηγησε ξανα και αυτη τη φορα ειχε καλυτερο σημαδι. Εγω νομιζα οτι δεν θα με πετυχαινε ποτε οποτε οταν ειδα την τεραστια μποτα του να πεφτει σαν μετεωριτης προς το μερος μου σκεφτηκα οτι ισως εκει αφηνα την τελευταια μου πνοη.
Αυτη η αισθηση με εκανε να μη γινω πουρες που θα κολλουσε στις ραβδωσεις της σολας της μποτας του, αλλα να ενεργοποιηθει η δυναμη που ειχε το μεταλλικο περιμετωπιο μου.
Οπως καθε φορα που ενοιωθα οτι ημουν χαμενος απο χερι , ετσι και τωρα, λιγο πριν με αγγιξει ο Dorry, δημιουργηθηκε μια σχεδον αορατη ημικυκλικη ασπιδα που συγκρατησε την επιθεση του και αρχισε να την επιστρεφει προς τα πισω.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 4:49 am

Η ασπιδα μου εκανε τον Dorry να χασει την ισορροπια του και να πεσει στο εδαφος. Οχι μονο αυτο, αλλα χτυπησε απο πισω και την πλατη του Brogy.
---Καταραμενε σταματα να παιζεις μαζι μου! φωναξε και σηκωθηκε ορθιος.
Ο Dorry που δεν ειχε ακομα συνειδητοποιησει τι ακριβως ειχε συμβει και βρεθηκε στο πατωμα, επρεπε να αντιμετωπισει ενα ακομα προβλημα: τον Brogy. O τελευταιος εχοντας νευριασει με τον Dorry, αρπαξε το τεραστιο, αναλογο του χεριου του, ροπαλο και το σηκωσε ψηλα στον αερα αφηνοντας μια κραυγη. Μεσα σε λιγα δευτερολεπτα το ροπαλο ειχε χτυπησει τον Dorry κατακουτελα και ο γιγαντας πλεον βρισκοταν αναισθητος στο εδαφος.
---Αυτη για να μαθεις γελοιε!! φωναξε και κινησε το βλεμμα του τριγυρω.
Εγω που βρισκομουν ακομα σχεδον στα ποδια του, και παλι δεν μπορεσα να γινω αορατος για να γλυτωσω απο την δικη του επιθεση αυτη τη φορα, που αντιδρουσε σχεδον με τον ιδιο τροπο με τον Dorry. Aρχισε να επιτιθεται με τα ποδια του και προσπαθησε να κανει αυτο που δεν εκανε ο αλλος γιγαντας: να με λιωσει.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 5:06 am

Mιας και πλεον ο αντιπαλος μου ηταν μοναχα ενας, σκεφτηκα να επιχειρησω να εφαρμοσω ενα επιτυχημενο παραμυθι που μας ελεγαν πισω στο Elfheim. Oταν καποια στιγμη ο Brogy τιναζε τα ποδια του , πεταχτηκα και αγκαλιασα το δεξυ του ποδι. Σιγα σιγα σκαρφαλωσα φροντιζοντας να σφιγκω καλα τα ρουχα του για να μην πεσω . Μαλλον ειχα γινει αορατος καθως ο γιγαντας οχι μονο δεν με ενοιωθε πανω του, αλλα δεν με εβλεπε κιολας. Δεν με ενδιεφερε πολυ πλεον. Ειχα σχεδον φτασει στο κεφαλι του. Μπορει στο παραμυθι ο μικρος ηρωας να εβλαψε τον γιγαντα αντιπαλο του χτυπωντας τον στο ενα και μοναδικο ματι του, εγω θα εκανα την ιδια ζημια και στα δυο ματια !
Ανεβηκα πανω στην μυτη του και εμφανισα ενα κλαδι που μπορει να ηταν μικροσκοπικο μπροστα του, θα εκανε ομως σιγουρα καλα τη δουλεια του. Παιρνοντας μια δαιμονια εκφραση στο προσωπο μου, εμπηξα το κλαδι βαθια στο μαλακο και υγρο αριστερο του ματι.
Το χαμογελο μου κοπηκε αφοτου ο γιγαντας τρανταχτηκε τοσο πολυ ριχνοντας με ξανα στο ποδι του και απο κει στο εδαφος.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 5:14 am

Μπορει να μην ειχα κανει ζημια και στα δυο ματια , αλλα ακομα και το ενα ηταν υπεραρκετο. Ο γιγαντας ξαπλωσε στο εδαφος και χτυπουσε τα ποδια του κατω σα παιδι που μαθαινει ενα κακο μαντατο. Εχοντας ριξει τα χερια στα ματια του κλαψουριζε και εβριζε ταυτοχρονα.
"Παει κι'αυτος!" σκεφτηκα και στραφηκα προς το σημειο που βρισκοταν ο Wapol και οι αντρες του μαζι με το κοριτσακι και τον λιποθυμο πατερα της. Το θεαμα που αντικρυσα ηταν απαραδεκτο. Η μικρη κρατουσε στα χερια της την παλετα της και χρησιμοποιουσε τις δυναμεις της ειτε για να ελεγξει ειτε για να επιτεθει στους πειρατες.
Βλαστημησα επειδη ειχα πει ρητα στον πειρατη που του εδωσα να κραταει την παλετα, να μην την δωσει ποτε στην μικρη σαυρα. Συνεχιζοντας να ειμαι αορατος, πλησιασα προς το μερος της και ενω ειχε την κατασταση υπο ελεγχο, ηρθα απο πισω της και της αρπαξα την παλετα απο τα χερια. Απλωσα το χερι μου και την πεταξα οσο πιο μακρια μπορουσα. Μπορει και να εσπασε αλλα δεν με ενδιεφερε. Απλα δεν επρεπε να ξαναβρεθει στα χερια της.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 5:22 am

Νευριασμενος εγω με την ανικανοτητα των υπολοιπων πειρατων, περπατησα αναμεσα τους φωναζοντας:
---Παιδια φευγουμε!! Οποιος δεν θελει να μεινει σε αυτο το τρελο νησι ας μεινει εδω. Οι υπολοιποι ακολουθηστε με!!
Καθως τους αφησα ολους πισω, ενοιωσα ενα σουσουρο να ακουγεται και ενα δυσαρεστο συναισθημα. Οι υπολοιποι πειρατες προφανως ενοιωθαν κομπλεξ κατωτεροτητας μπροστα μου και δεν τους αρεσε ιδιαιτερα το γεγονος οτι παντα εγω τους εσωνα. Αυτο ισχυε κυριως στους πιο δυνατους απο τους πειρατες αφου οι μικροτεροι ισως με προτιμουσαν απο τον Wapol. Kαθως ανοιγα δρομο μεσα στο δασος, ακουσα τη φωνη ενος πειρατη πισω μου.
---Με την μικρη κοπελιτσα τι θα κανουμε? Μας ακολουθει κλαιγοντας!
---Δεν με ενδιαφερει. Αστην εδω. Οποιος δαγκωνει το χερι αυτου που τον βοηθαει , αξιζει να χασει τα παντα. Το κοριτσακι θα μεινει εδω μαζι με τον τραυματισμενο απο τους γιγαντες πατερα της. Το μελλον τους δεν με ενδιαφερει καθολου.
Μπορει να ακουγομουν καπως σκληρος πρωτ'απ'ολα στα δικα μου αυτια, αλλα καποιες φορες καποιοι ανθρωποι δεν αξιζουν δευτερη και τριτη ευκαιρια.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 5:30 am

Οταν πλεον φτασαμε στην παραλια οπου ειχαμε αραξει το πλοιο το οποιο κλεψαμε απο τους Ναυτικους στο Impel Down, ειδα ακριβως διπλα του αραγμενο ενα ακομα πλοιο των Ναυτικων και μια γυναικα με ροζέ μαλλι να μπαινει μεσα σε αυτο το πλοιο παρεα με εναν αντρα.
"Ποιοι μπορει να ειναι αυτοι? Και γιατι δεν εξερευνησαν το δικο μας πλοιο?"
Απο το μυαλο μου περασε η πιθανοτητα να μην αντικρυσαν το πλοιο μας επειδη ισως αθελα μου το ειχα κανει αορατο και εκεινο. "Πολυ χρησιμο το φρουτο μου τελικα!" αναφωνησα καθως συγκρατουσα τους πειρατες εντος της ασφαλειας του δασους ωστε να μην μας εντοπισουν οι νεοφερμενοι ναυτικοι. Αφου περιμεναμε αρκετες ωρες μεχρι να φυγει τελειως το πλοιο τους απο το οπτικο μας πεδιο , μπηκαμε στο πλοιο και το επομενο πρωινο αναχωρησαμε απο το νησι με τους δυο γιγαντες και το παραξενο κοριτσακι... Ενα ερωτημα που ειχε αρχισει να προκυπτει ηταν το προς τα που θα κατευθυνομασταν εφοσον δεν ειχαμε Log Pose ή Eternal Pose. Ακομα και σε αυτο ομως , θα εδινα εγω την λυση.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 5:37 am

Αφοτου πολλοι με ρωτησαν σχετικα με την κατυθυνση μας, πηγα στο δωματιο που κοιμομουν, και εμφανισα ενα πολυτιμο αντικειμενο μπροστα σ'ολους: ενα Eternal Pose.
---Που το βρηκες αυτο??? με ρωτησε καποιος.
---Προνοησα για αυτο μολις βγηκαμε απο το Impel Down. Kαποια στιγμη πηγα σε ενα δωματιο-αποθηκη οσο εσεις κατευθυνοσασταν προς την εξοδο και εκλεψα το Εternal Pose για το Drum island μεταξυ των υπολοιπων Poses.
Eνα κυμα ενθουσιασμου κατεκλεισε το πλοιο και μας συντροφευσε μεχρι την ημερα που θα φταναμε στην βαση των πειρατων αυτων. Επτα μερες αργοτερα οι ψηλες κορυφες των Drum Rockies υψωνονταν ξανα στον οριζοντα και το ομορφο κλιμα του προηγουμενου νησιου διαδεχθηκε η ψυχρα του Drum island...
Aισθανομουν τυχερος που επιτελους εφτανα στο Drum island ξανα. Αφενος θα ξαναεβρισκα τους φιλους μoυ Charlie,Dimitrov και το κατοικιδιο μου το Absol. Aφετερου θα επαιρνα μια γλυκια εκδικηση απο τον Dalton και τις ταλαιπωριες που μου προξενησε. Mεγαλη πιθανοτητα υπηρχε να συγκρουστω και με τον Wapol o οποιος ειχε νευριασει με την δημοτικοτητα μου στους πειρατες του και ηθελε να με ανταγωνιστει...
Το μελλον στο νησι ηταν αβεβαιο και σιγουρα επρεπε να προσεχω πολυ γιατι την προηγουμενη φορα βρεθηκα στο Impel Down...
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος] Απο την ζουγκλα του Impel Down, στη ζουγκλα του Little Garden [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» The Katana [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Back for more! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dinotopia [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The legend [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Little Garden-
Jump to: