Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 05, 2013 9:25 am

Μερικά λεπτά αργότερα βρέθηκα και πάλι στην σκάλα, αυτήν την φορά ανέβαινα προς το πάνω μέρος του κτηρίου. Έφτασα στο πάνω σκαλοπάτι και πέρασα από τον διαλυμένο τοίχο για να βγω από το κτήριο, ωστόσο το γέλιο που είχα ακούσει πριν ήχησε και πάλι. Κοίταξα γύρω μου και είδα μια λεπτή και μικροκαμωμένη κοπέλα να είναι στην πόρτα του κτηρίου και να με κοιτά. Ήταν ίδια με την φωτογραφία των χαρτιών που διάβαζα πριν λίγο.
Μπα, μπα. Τι έχουμε εδώ? Ένα μεγάλο ψάρι βρέθηκε στα δίχτυα μας αυτή την φορά, άσε κάτω την κοπέλα. Δεν θα περάσεις από εμένα αλλιώς...
Τς, εσύ υποτίθεται πως είσαι η σύντροφος του Mr.5..? Δεν ήταν και πολύ δυνατός ο συνεργάτης σου..
Ησυχία... Ο Mr.5 είναι ο πιο δυνατός άνθρωπος πάνω στην γη... Δεν μπορεί να τον νίκησες εσύ...
Οι οι... Μαζέψατε το αναίσθητο σώμα του και είδατε το κομμένο χέρι και ακόμα υποστηρίζεις πως με νίκησε...?
Σκάσε είπα... Εμπρός βγες έξω, θα σε δολοφονήσω με τα ίδια μου τα χέρια...
Χαμογέλασα και βγήκα από το κτήριο, έβγαλα το κατάνα μου και την κοίταξα...
Αυτό θα είναι αρκετό για εσένα... Δεν χρειάζεται καν να χρησιμοποιήσω το φρούτο μου..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 05, 2013 11:50 am

Πρόσεχε τι λες... Δεν είμαι απλά μια γυναίκα είμαι πράκτορας των Baroque Works, με την δύναμη του φρούτου μου θα σε λιώσω σαν σκουπίδι... Kilo Reduction!!!
Φώναξε και πήδηξε στον αέρα, ήταν λες και πέταγε όμως δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είχε κάνει η Shura στο Water 7. Εδώ φαινόταν λες και ζύγιζε μερικά γραμμάρια και την παρέσερνε ο αέρας όπου ήθελε.
Οι οι, ενδιαφέρον δύναμη για μάχη σώμα με σώμα αλλά δεν νομίζω πως την χρησιμοποιείς σωστά...
Σκασμός, δεν θέλω υποδείξεις για το φρούτο μου. Kilo Add... 100 Kilo..
Ξαφνικά άρχισε να πέφτει με φόρα λες και ζύγιζε πάνω από εβδομήντα κιλά, ύψωσα το κατάνα μου και συγκεντρώθηκα. Μπορεί να μην ήμουν τόσο καλός όσο και ο Scar αλλά σίγουρα ήμουν αρκετά καλός για να τελειώσω αυτή την ασήμαντη μάχη με μια κίνηση.
Σου είπα.. Δεν το χρησιμοποιείς σωστά... Deadly Music...
Η λαβή του κατάνα μου γύρισε και η λεπίδα άνοιξε στα δυο εμφανίζοντας τις χορδές που κρύβονταν από μέσα. Η μελωδία μου γέμισε τα αυτιά της και άρχισε να γίνεται όλο και πιο γρήγορη, άρχισε να ουρλιάζει και έχασε τον έλεγχο το σώματος της. Έπεσε μερικά μέτρα πίσω από εμένα, αίμα άρχισε να ξεχειλίζει από τα αυτιά της, σιγά σιγά οι κραυγές σώπασαν.
Έπρεπε να με ακούσεις και να μην μου δώσεις τον χρόνο να ανοίξω το σπαθί μου, έτσι μπορεί να είχες μια ελπίδα να νικήσεις... Είπα στον νεκρό σώμα της, με μια κίνηση της έσκισα την μπλούζα με το κατάνα μου και χάραξα το όνομα μου στο σώμα της. Πλέον η οργάνωση θα ήξερε ποιος την κυνηγά...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 05, 2013 12:04 pm

Καπετάνιε... Τς τς, βλέπω πως το παράκανες πάλι... Ήταν ανάγκη να χαλάσεις τόσο ωραίο σώμα? Και τι είναι αυτή που έχεις στον ώμο σου, θα απαγάγουμε και ανθρώπους τώρα.
Οι οι, την βρήκα σε ένα μπουντρούμι, θα την πάρουμε μαζί μας μέχρι να γίνει καλά. Αν μετά θέλει να συνεχίσει να είναι μαζί μας τότε μπορεί να μπει στο πλήρωμα..!
Οι, εμένα δεν θα με ρωτήσεις αν θέλω άλλη γυναίκα στο πλήρωμα? Δεν είναι δυνατόν να χάσω την ηγετική μου θέση..
Τς, εσύ ούτως ή άλλως είσαι νεκρή. Δεν μετράς οπότε καλύτερα να κάνεις ησυχία...
Θα σκάσετε επιτέλους... Πριν λίγο δεν μιλάγατε ο ένας στον άλλο και τώρα έχετε αρχίσει να μαλώνετε...?
Αυτή το άρχισε...
Αυτός το άρχισε... Είπανε με μια φωνή αλλά δεν τους έδινα πλέον σημασία, η κοπέλα είχα ξυπνήσει και με κοιτούσε με ένα ανάμεικτο βλέμμα από απορία και έναν ελαφρύ φόβο...
Ποιος.. Είσαι?
Με λένε Kenshin, έβγαλα από το μπουντρούμι... Θα σε πάρω μαζί μου μέχρι να γίνεις καλά..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jun 05, 2013 12:11 pm

Αλλά δεν με άκουγε πλέον, είχε αποκοιμηθεί και πάλι..
Οι, φεύγουμε.. Ώρα για το επόμενο νησί μας, έχω να σας πω πολλά για αυτά που ανακάλυψα όταν βρήκα την κοπέλα.. Scar, αναλαμβάνεις τα πανιά και τις ετοιμασίες του πλοίου. Μικρή, απλά κάτσε σε μια γωνία και μη μιλάς προς το παρόν...
Συμφώνησαν ο ένας με ένα νεύμα και η άλλη με μια γκριμάτσα μίσους, κινήσαμε προς το καράβι μας. Για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό είχα παρέα μαζί μου, μια άγνωστη γυναίκα, ένας άντρας γεμάτος μίσος και ένας δαίμονας.. Περίεργη παρέα αλλά παρέα, κάτι που είχα να βρω πολύ καιρό...
"Τς, ώστε έτσι είναι λοιπόν να έχεις κόσμο γύρω σου... Έχει πολύ φασαρία, πραγματικά... Αλλά είναι μια καλή αλλαγή στην μοναχική ζωή μου.." Σκέφτηκα καθώς πλησιάζαμε στο πλοίο μας.
Ανεβήκαμε και ανοίξαμε πανιά.
Scar, πήγαινε μας κοντά στην ακτή. Έχω κάτι τελευταίο να κάνω πριν φύγουμε...
Οκ, οκ...
Φτάσαμε κοντά στην ακτή και κοίταξα μια τελευταία φορά τους τάφους...
Multiple Shots... Ψιθύρισα καθώς όλα τα πετραδάκια που είχα πάνω μου πέταγαν προς τους τάφους. Πολλαπλές εκρήξεις ακολούθησαν και ένα πυκνό σύννεφο κάλυψε το νησί, το πλοίο μας γύρισε και άρχισε να κινείτε προς την νέα κατεύθυνση που έδειχνε η Log Pose.
Ευχαριστώ.. Καπετάνιε.. Είπε ο Scar καθώς απομακρυνόμασταν όλο και πιο πολύ...
Back to top Go down
Editor
Newspaper Publisher
Newspaper Publisher
Editor


Posts : 956
Join date : 2013-02-01

Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jun 07, 2013 2:32 pm


Όνομα χαρακτήρα: Kenshin

P.o.M. Points: 17

Belli: 53.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Ωραία ιστορία μπορώ να πω! Μου άρεσε και είναι πολύ ενδιαφέρον η παρέα του Kenshin, και διασκεδαστική. Η παρατήρηση μου είναι για το haki που χρησιμοποίησες. Εφόσον λες ότι δεν μπορούσες να το ελέγξεις και σου βγήκε τυχαία, θεωρώ πολύ απίθανο μέσα στην μάχη να κάνεις παύση για να σου εξηγήσει η δαίμονας τι είναι και μετά, σαν να μην έγινε τίποτα, να συνεχίσεις χρησιμοποιώντας το ταυτόχρονα με τις δυνάμεις του φρούτου σου. Η εξήγηση θα μπορούσε να έρθει αμέσως μετά την επίθεση, όταν σε ρώτησε και ο Scar.
Back to top Go down
Sponsored content





Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Exploding Graves [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» The exploding execution (Τέλος) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The raindrop [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Betrayed .. [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The legend [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Cactus Island-
Jump to: