Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 4:35 pm

---Λοιπον παιδια μην χανουμε χρονο!! Ας λαβουμε θεσεις!
Τα παραθυρα ηταν ακριβως πεντε, οσοι ειμασταν εμεις. Αφου ανοιξαμε και εμεις το μεταλλικο σεντουκι με τα οπλα, προμηθευτηκα μια καραμπινα και ενα sniper και ανελαβα το τριτο παραθυρο που μου αναλογουσε. Δεξια μου ηταν ο Puvis και αριστερα μου ο Charlie.
Eγω και ο Charlie δεν ειμασταν καθολου εξοικειωμενοι με την χρηση οπλου. Και εγω και εκεινος ειχαμε πιασει οπλο ελαχιστες φορες στη ζωη μας.Ο Dimitrov μας εδειξε πως περιπου να το χρησιμοποιουμε και μας παροτρυνε να ριχνουμε με φειδώ τις σφαιρες μας.
Ολοι βρισκομασταν στη θεση μας, στο παραθυρο του ο καθενας. Αυτο που εγω εβλεπα απο το παραθυρο μου, ηταν το μικρο αλσος που μας χωριζε απο τον δρομο. Κυριως αυτο. Λογικα οι δυο στα δεξια μου θα εβλεπαν και το ποταμι ενω οι δυο στα αριστερα το βουνο.
Το οπλο με το ονομα sniper, σου εδινε τη δυνατοτητα μεσα απο ενα μικρο φακο, να επικεντρωνεις εκει που θελεις εσυ. Αρκετα προχωρημενη τεχνολογια που θα μου επαιρνε λιγακι για να τη μαθω.
Ξαφνικα, ενας εκκωφαντικος ηχος ακουστηκε. Μια εξωθεν σφαιρα συγκρουστηκε με τον τοιχο της βασης μας.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 4:48 pm

---Προσοχη παιδια!! Ουρλιαξε ο Dimitrov Ξεκινησε η επιθεση τους!
Σας δειξαμε πως να πυροβολατε. Να αποφευγετε να εισαστε πολλη ωρα μπροστα στο παραθυρο.Σηκωνεστε, χτυπατε, κατεβαινετε!!!
Τις συμβουλες του μας τις ειχε πει εκατο φορες αλλα επεμενε. Λες και νομιζε οτι ειμασταν χαζοι και θα τις αθετουσαμε.
Προσωπικα μαλλον ημουν... Στοχευσα το δασος με το sniper και παρατηρησα καθαρα μερικους κορμους δεντρων. Το αερακι κυματιζε ελαφρα τα φυλλα των δεντρων ---ΜΠΑΑΑΜ---!!
Μια σφαιρα περασε το παραθυρο και περασε ξυριστά το κεφαλι μου για να χτυπησει στον τοιχο πισω μου. Τυχερος ημουν. Θα επρεπε να με ειχε πετυχει για να μαθω να χαζευω με το sniper.
Απο τον φοβο του ηχου και μονο, προτου προλαβουν να γυρισουν να με κοιταξουν ολοι, ειχα σκυψει με αποτελεσμα να μην δειξω οτι εγω εφταιγα. Μεσα μου ομως παρακαλουσα να επαναλαβει ο Dimitrov τις οδηγιες μηπως και μου μεινουν στο προφανως αδειο μυαλο μου...
---Παιδια τους μετρησα απεναντι στο δασος ειναι πεντε... Κρυβονται καλα ομως στα δεντρα!!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 5:14 pm

Πεντε αντιπαλοι λοιπον... Πεντε εκεινοι, οκτω εμεις. "Πολυ ευκολο για να'ναι αληθινο..." σκεφτηκα και στοχευσα με το sniper μου το αλσος απεναντι. Οι κινησεις μου αυτη τη φορα ηταν γρηγορες ωστε να αποφευγω τις σφαιρες που ερχονταν απο απεναντι. Ηταν αραιες και μαλλον δεν εκαναν ολικη επιθεση γιατι ηθελαν να μας κουρασουν.
"Να'τος!" Σκεφτηκα καθως παρατηρησα εναν αντρα να κρυβεται πισω απο τον κορμο ενος δεντρου. Εσκυψα κατω και μετρησα μεχρι το πεντε. Τιναχτηκα πανω, στοχευσα και πυροβολησα. ΜΠΟΥΜ !!
"Τελικα ειναι πολυ δυνατο το οπλο!" σκεφτηκα. Η αληθεια ηταν οτι ο πυροβολισμος με εκανε να κινηθω αυτοματα ενα βημα πισω και παραλιγο να μου ξεφυγει το οπλο. Δεν υπηχε καμμια πιθανοτητα να τον πετυχω ετσι οπως του εριξα...O Dimitrov oμως ειχε την πρωτη του επιτυχια.
---Ο πρωτος επεσε ! Χαχα! ειπε με συγκρατημενη χαρα.

ΣΕ ΕΝΑΝ ΛΟΦΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΒΑΣΗ....:
Τρεις αντρες βαρια οπλισμενοι ανεβαιναν με αργο αλλα σταθερο βημα τον λοφο που βρισκοταν αριστερα της βασης.
---Χεχεχε...Αυτοι νομιζουν οτι ειμαστε πεντε και ειμαστε απεναντι τους...Ουτε που θα ξερουν απο που τους ηρθαν τα πλαγια βόλια...Χεχεχε...
---Ακριβως! Εϋ παιδια! εδω ειναι καλο το σημειο... Μπορουμε να μεινουμε εδω...
Οι τρεις τους αφησαν τις τσαντες στο εδαφος και εβγαλαν τα οπλα τους. Εφοσον βρισκονταν στα αριστερα και πιο κοντα στο κτηριο, μπορουσαν να πετυχουν πιο ευκολα καποιον απο εμας χωρις να το περιμενει.
Εβγαλαν τα οπλα τους στοχευσαν και πυροβολησαν.
---Χοχοχοχο Παιδια!!! Δεν εχετε ξαναδει κεφαλι να σκαει τοσο ομορφα!! Σαν να πετυχα καρπουζι ηταν... Παει ο ενας!! Χοχοχοχο....


Last edited by Silver Latino Elf on Thu May 16, 2013 5:37 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 5:34 pm

Καμποσες σταγονες αιματος πιτσιλισαν το κεφαλι μου. Κοιταξα στα αριστερα και ειδα τον Charlie και τον Dimitrov να ειναι ενταξει και να κοιτανε και εκεινοι προς το μερος μας.
"Οχι η Rosalie..." σκεφτηκα απεγνωσμενος και κοιταξα δεξια.
Ευτυχως η Rosalie ηταν ασφαλης αλλα ο Puvis ειχε δεχθει μια θανασιμη σφαιρα στο κεφαλι. Το οπλο του επεσε με κροτο στο εδαφος και το νεκρο πια σωμα του σωριαστηκε και αυτο...
Ο Dimitrov εστριψε ξανα το κεφαλι του και συνεχισε να στοχευει και να πυροβολει.Ο Charlie και εγω παρατηρησαμε το ουρλιαχτο της Rosalie και την κινηση της να τραβηξει τον νεκρο επαναστατη σε ενα ασφαλες απο περαιτερω πυρα σημειο.
Κοιταχτηκαμε με τον Charlie εχοντας τον φοβο μεσα μας. Επρεπε ομως να φανω δυνατος για να του δωσω το παραδειγμα. Ηταν ακομα μικρος. Επρεπε να εχει καποιο προτυπο.Του χαμογελασα δινοντας του δυναμη. Πρεπει να πετυχα το σκοπο μου καθως στραφηκε στους αντιπαλους και πυροβολισε δυο φορες με μανια.
---Παιδια, οι τελευταιοι πυροβολισμοι ηταν απο τον λοφο στα αριστερα μας...Μαλλον εχουν πατησει ποδι και εκει... Αναλαβετε εσεις τους τεσσερις μπροστινους που διακρινω ακομα και εγω οσους ειναι στο λοφο! φωναξε ο Dimitrov και η Rosalie ανελαβε ξανα το ποστο της.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 5:37 pm

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ...

Πισω απο το κτηριο ηταν ενας γκρεμος και απο κατω ενα ποταμι. Σε καποιο σημειο αυτου του γκρεμου υπηρχε μια στοα, μια σπηλια...Η φυσικη σπηλια, ειχε σμιλευτει στο βαθος της ωστε αποτελουσε μια διοδο. Ο υπογειος αυτος δρομος, ενωνε τον γκρεμο στην πισω πλευρα της βασης, με εναν βραχο κοντα στον δρομο.
Μιας και το κτηριο χρησιμοποιειτο παλαιοτερα απο ληστες, ενας τετοιος δρομος διαφυγης ηταν οπωσδηποτε χρησιμος...
Μονο που αυτη τη φορα δεν φανηκε χρησιμος για αυτους που βρισκονταν μεσα στη βαση, αλλα για εκεινους που ηταν εκτος αυτης.
Συγκεκριμενα, τεσσερις ακομα αντρες των αντιπαλων, περνουσαν αυτον τον υπογειο αγωγο με σκοπο να βρεθουν στα μετοπισθεν μας και να μας περικυκλωσουν. Ενω βρισκονταν λιγο μετα τη μεση του τουνελ, καθυστερησαν καθως τοποθετησαν εκρηκτικο μηχανισμο σε καποιο σημειο για να το χρησιμοποιησουν αργοτερα...

Παραλληλα, το ποταμι που περναγε απο εκει, ειχε παρεα. Πανω σε ενα κουτσουρο που εσερνε το ρεμα, ειχε καθισει ο Milosh, ο κατασκοπος και πληροφοριοδοτης των επαναστατων. Μια σφαιρα ειχε χτυπησει το μπρατσο του το οποιο εσφιγγε με το χερι του.Προφανως ειχε επιλεξει το ποταμι οχι μονο επειδη θα ηταν πιο γρηγορο σε σχεση με το περπατημα, αλλα και επειδη δεν ηθελε να ξανασυναντησει τους αντιπαλους...Μολις εφτασε κατω απο τη βαση, αφησε το κουτσουρο και πιαστηκε απο το πεσμενο κλαδι ενος δεντρου για να βγει στην οχθη και να σκαρφαλωσει τον γκρεμο...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 6:06 pm

Ενω ο καθενας μας βρισκοταν στο ποστο του, ο Dimitrov φωναξε.
---Μην τρομαζετε παιδια! Ειναι τεσσερις μπροστα μας και τρεις στα αριστερα μας! Τους εχουμε!!
Κανεις ομως δεν του εδωσε σημασια καθως η πισω πορτα του κτηριου βροντηξε.
---Εεε παιδια ο Milosh ειμαι ανοιξτε!
Η Rosalie πεταχτηκε ξανα απο το ποστο της και πηγε να ανοιξει την πορτα. Οι υπολοιποι συνεχισαμε να βαραμε εχοντας ομως το νου μας στον επαναστατη που μολις ηρθε...
Μολις ανοιξε την πορτα η Rosalie τον ειδε σε ασχημη κατασταση. Η αιμορραγια στον ωμο του καλπαζε, ενω ηταν ολος ανακατεμενος με αιμα, νερο του ποταμου, και χωμα αφου μαλλον σερνοταν για να ερθει ως εκει.
---Τι εγινε, γιατι εισαι ετσι? ρωτησε η κοπελα μου βοηθώντας τον να μπει μεσα.
---Ηρθα απο το ποταμι γιατι δεν μπορουσα να περπατησω καλα, και αν ερχομουν απο το δρομο θα με συναντουσαν... Ο Valet... μιλουσε αργα και επαιρνε αρκετες ανασες όποτε ξεκιναγε μια προταση
---Ξερουμε...Πριν λιγη ωρα επικοινώνησε μαζι μας...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 6:40 pm

Ο Milosh αφησε να του ξεφυγει ενας λυγμος.
---Συγγνωμη...συγγνωμη που τον αφησα πισω... Με απειλησε οτι θα αυτοκτονησει αν δεν εσωνα τον εαυτο μου... Χιλια συγγνωμη...
---Μην ανησυχεις. Εκανες αυτο που επρεπε. απαντησε καθησυχαστικα η Rosalie. Πες μας τωρα τις πληροφοριες που χρειαζομαστε !! Ποιοι ειναι αυτοι οι τυποι !
---Ναι αμεσως... Η εταιρια λεγεται Modern Affairs και υπαγεται στην Παγκοσμια Κυβερνηση.
Ακουγοντας την λεξη Modern Affairs τιναχτηκα. Την ειχα συναντησει αρκετες φορες αυτην την εταιρια στην πορεια μου. Δεν την εφερα ομως στο νου μου γιατι ηθελα να ακουσω τη συνεχεια της κουβεντας.
Εχει εξαπλωθει σε αρκετα νησια για να πετυχει το στοχο της. Ξερεις ποιος ειναι ο στοχος της?
---Οι επαναστατες?
---Και ναι και οχι. Ναι γιατι οι επαναστατες αποτελουν συνηθως το εμποδιο τους. Οχι γιατι ο απωτερος στοχος τους δεν ειναι να καταστρεψουν τους επαναστατες, αλλα να κανουν κακο στα νησια και τους κατοικους τους...
---Τι εννοεις? ρωτησε με ενδιαφερον η Rosalie.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 7:37 pm

Ο λαβωμενος επαναστατης κουνησε το σωμα του λιγο για να βολευτει καλυτερα και συνεχισε.
---Παγια τακτικη της εταιριας αλλα και της Κυβερνησης γενικοτερα, ειναι το διαιρει και βασιλευε. Προσπαθουν δηλαδη σε διαφορα νησια να σπειρουν σπιουνιες για να τα φερνουν σε εμφυλιες συγκρουσεις και σε μεταξυ τους διαμαχες...
Για παραδειγμα στο νησι Karate island θελουν να το πετυχουν αυτο με το να βαλουν τα δυο dojo να σφαχτουν μεταξυ τους....Στην Baterilla ελεγχουν τους ηγετες των οικολογικων οργανωσεων αλλα και τον δημαρχο εκει τον Dary και ανοιγουν δρομο για να δημιουργησουν εμφυλιοπολεμικο κλιμα...Στη West Βlue επισης...
---Γιατι το κανουν αυτο?
---Γιατι οταν ενα νησι ειναι χωρισμενο στα δυο ειναι πιο ευκολα χειραγωγισιμο... Βοηθώντας λιγο την μια πλευρα να παρει την εξουσια- εχοντας βεβαια πολλες απωλειες - ελεγχουν εν τελει ολοκληρο το νησι... Οι επαναστατες ομως τους εμποδιζουμε... Τους εμποδιζουμε καθως ξεσκεπαζουμε τα σχεδια τους...Βεβαια δεν εχουμε χτυπησει τη βαση τους στην Μεγαλη Γραμμη...

Οι συνταρακτικες πληροφοριες που ακουγα με συγκλονιζαν. Ειχα απο ωρα εγκαταλειψει το ποστο μου και παρακολουθουσα την αφηγηση του Milosh. Πραγματικα ηταν ενδιαφερουσες αυτες οι πληροφοριες...


Last edited by Silver Latino Elf on Sat May 18, 2013 9:56 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 2:47 am

Η φωνη του Dimitrov διεκοψε ξανα
---Αλλος ενας κατω!! Παιδια, οση ωρα εσεις εκει τα λετε, εγω εχω βαλει κατω αλλον εναν απο τους πεντε που βρισκονται απεναντι...Πλεον εχουν μεινει τρεις εκει! Οι αλλοι τρεις που βρισκονται στο λοφο αριστερα ειναι πιο δυσκολοι...Και βαρανε πολυ οι ατιμοι!! Δεν μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα!
---Παιδια...Γιατι δεν πατε να τους περικυκλωσετε απο την πισω πλευρα? Ο παλιος αγωγος που οδηγει στο ποταμι κρατιεται ακομα... Τον ειδα καθως ανεβαινα!Ο Dimitrov εγκατελειψε τη θεση του και μας πλησιασε και εκεινος
---Εξαιρετικη ιδεα Milosh! Θα την υλοποιησουμε αμεσως! Θα παω εγω μαζι με τον Wally και τον Dyrrer... Με αυτα τα λογια ανεβηκε τις σκαλες για να βγει στην ταρατσα. Λιγο αργοτερα κατεβηκε κατω μαζι με τους δυο επαναστατες.
---Ο Anthony πανω χρειαζεται αλλο ενα ατομο...Charlie πηγαινε!Ολα τακτοποιηθηκαν. Ο Αnthony με τον Charlie εμειναν στην ταρατσα, εγω με την Rosalie και τον τραυματισμενο Milosh κατω, ενω το γκρουπ των τριών αναχωρησε για τον υπογειο αγωγο...

Πού να ξεραν οτι καποιοι ειχαν ηδη περασει απο εκει... Και αυτοι οι "καποιοι" κρυβονταν καλα στο ποταμι πισω απο τη βαση...Θα περιμεναν την καταλληλη στιγμη για να χτυπησουν... Και το χτυπημα τους θα ποναγε...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 3:59 am

Η μαχη ξεκινησε ξανα και αυτη τη φορα επρεπε εγω με την κοπελα μου να πρεπει να βγαλουμε ολο το ισογειο. Αυτη τη φορα ημουν περισσοτερο ψυχραιμος και ειχα σκοπο να τελειωνουμε με αυτην την ιστορια. Δεν θα μεναμε σαν ποντικια μεσα στη φακα μας...
Σηκωσα το sniper μου και στοχευσα εναν τυπο που κρυβοταν πισω απο ενα δεντρο. Τον παρατηρησα. Εβγαινε για να πυροβολησει και ξανακρυβοταν. Υπολογισα τον χρονο περιπου που εκανε συνηθως και ελαχιστα λιγο πριν εμφανιστει ξανα, τραβηξα την σκανδαλη. Το πτωμα του επεσε στο εδαφος...Αλλος ενας κατω!
---Μπραβο αγαπη μου...

Λιγη ωρα αργοτερα η Rosalie ειχε βαλει κατω αλλον εναν απο τους αντιπαλους του δασους.
---Ετσι...Πλεον εχει μεινει ενας στο δασος και τρεις στο λοφο!! Ισως δεν χρειαζοταν να φυγουν οι αλλοι τελικα! φωναξα χαρουμενος στην κοπελα μου.
Την ιδια ακριβως στιγμη, ενας δυνατος κροτος ακουστηκε. Τα εκρηκτικα που ειχαν τοποθετησει οι τεσσερις πρακτορες της Modern Affairs που πλεον κρυβονταν πισω απο την βαση, τεθηκαν σε εφαρμογη. Ο θορυβος της εκρηξης ακουστηκε μακρινος αλλα και κοντινος ταυτοχρονα.
---Ειναι απο τον υπογειο αγωγο! φωναξε αγχωμενα η Rosalie.
Παρατηρησα το εδαφος στον προαυλειο χωρο της βασης. Αναμεσα στο δασακι και στη βαση ειχαν προκληθει καποιες ρωγμες στο εδαφος το οποιο πλεον ειχε αποκτησει δυο χειλη.
---Ο Dimitrov , o Dyrrer και ο Wally βρισκονται εκει κατω! Αυτη τη φορα η φωνη της ηταν απελπισμενη...
Back to top Go down
Sponsored content





[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Tελος] Η δολοφονία της Rosalie και η εταιρια Modern Affairs. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Oργανωσεις / Εταιριες κλπ
» [Τελος] Η κηδεία της Rosalie. GL σου'ρχομαι!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Cornelia-
Jump to: