Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 12 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 12 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 28, 2013 6:27 pm

Συνεχίσαμε να πίνουμε ως που ξεχάσαμε τα πάντα.. Πίναμε για τουλάχιστον τρεις με τέσσερις ώρες, ως που έξω άρχισε να πέφτει η νύχτα. Δεν σταματούσαμε να παραγγέλλουμε, εξάλλου είμαστε πειρατές και το που, πως και πότε θα πίνουμε δεν μας αφορούσε και πολύ, πόσο μάλιστα αν αυτό το πολύ ήταν σε μέρη του εχθρού. Δεν ήξερα τίποτα γι αυτόν τον Sanada αλλα δεν με πολυενδιέφερε τώρα. Θα ασχολούμουν αφού διασκεδάζαμε . Όλο το μαγαζί πλέον , μαζί με αυτούς και εμείς, τραγουδούσαμε ένα εύθυμο τραγούδι ως που μία σερβιτόρα έριξε τα ποτά π[ου κουβαλούσε σε έναν άντρα , ασπρομάλλη, με κουκούλα . Είχε ανοιχτή την μπλούζα του, τόσο ώστε να φαίνεται ένα μπλέ τατουάζ στο στήθος του.
Οι συζητήσεις και τα τραγούδια, κόπηκαν μαχαίρι, εκτός απο εμάς. Εγώ σταμάτησα πρώτος για να δω τι θα συμβεί. Με ένα σήμα του χεριού μου σταμάτησαν και τα άτομα του πληρώματος μου.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Apr 29, 2013 7:57 pm

Ο άντρας έκανε μια άσεμνη χειρονομία στην κοπέλα και την έπιασε το στήθος. Κανένας δεν κουνήθηκε εκτός του Squall ο οποίος πηγε να σηκωθεί..Πιάνοντας τον απ τον ώμο , τον σταμάτησα και σηκώθηκα εγώ και λίγο πιο δίπλα, ο Pashalis.Αυτόν δεν μπορούσα να τον συγκρατήσω..Δεν άνηκε στο πλήρωμά μου.
Άρχισα πρώτος να περπατώ. Δεν κατευθυνόμουν ακριβώς επάνω τους, αλλα περπατούσα απο τον διάδρομο προς το μέρος του μαγαζάτορα . Θα περνούσα ξυστά απο αυτους όμως. Ο Πασχάλης όμως έκανε το αντίθετο...
Ο παλιο-ξεροκέφαλος... Σκέφτηκα.. Δεν έχει καθόλου στρατηγικό μυαλό..
Όπως ήταν φυσικό, οι άντρες που ήταν στην παρέα του Rouga σηκώθηκαν και έκλεισαν τον δρόμο στον Samurai..Ο δικός μου όμως ήταν ελεύθερος, Την ώρα που ο Rouga κοιτούσε απ την άλλη-καθώς και όλο το μαγαζί είχε στρέψει την προσοχή του προς τον Samurai - έβγαλα ένα μαχαίρι απ την ζώνη μου και κάρφωσα το χέρι του στο τραπέζι
Δικός σου , Samurai...
Άρπαξα το διπλανό τραπέζι και το πέταξα στους άντρες που βρίσκονταν μπροστά του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Apr 29, 2013 9:02 pm

Ήμουν πολύ νευριασμένος εκείνη την ώρα που το μόνο που ήθελα ήτανε να δώσω ένα μάθημα σε αυτόν τον άνδρα που μόλις είχε κάνει την άσεμνη κίνηση στην κοπέλα.Δεν μπορούσα να αφήσω έναν τέτοιο άνθρωπο να εκμεταλλεύεται μπροστά στα μάτια μου μία κοπέλα χωρίς να κάνω τίποτα,έτσι σηκώθηκα από το τραπέζι και άρχισα να πηγαίνω προς το μέρος του αλλά με έκλεισαν οι δικοί του.Με μία κίνηση ο Alucard καθώς είχε πάει απο την άλλη πλευρά πετάει ένα τραπέζι στους ''μπράβους'' και καρφώνει στο χέρι τον άλλον άνδρα λέγοντάς μου
-Δικός σου , Samurai...
Εγώ τότε χαμογέλασα και του είπα
-Alucard δεν χρειαζότανε...
-Ναι,όμως δεν σκέφτηκες έξυπνα μικρέ
-Ευχαριστώ,αλλά θα προτιμούσα να τον πολεμήσω χωρίς την βοήθειά σου
-Όπως θες
Είπε κι έβγαλε το μαχαίρι από το χέρι του άνδρα ενώ αυτός ούρλιαζε από τους πόνους
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 30, 2013 11:37 am

Τότε ο άνδρας έδεσε το χέρι του με ένα ύφασμα που είχε για να μην τρέχει άλλο αίμα και τράβηξε κάτι γάντζους που μάλλον ήταν το όπλο του.
{Rouga}-Θα δείτε τώρα μ@λ@κες θα σας σκοτώσω όλους
-Ε,τότε άρχισε από εμένα
Του είπα κι έβγαλα από την θήκη το ένα katana μου το shinsegumi και ετοιμάστηκα για επίθεση.Έβαλα δύναμη στο ένα πόδι και με μία γρήγορη κίνηση βρέθηκα μπροστά του,αλλά αυτός το πίρε χαμπάρι κι έκανε ένα ανάποδο πηδηματάκι προς τα πίσω.Έφερα το katana μου προς τα πίσω και φώναξα
Laser attack
και με ακόμη μία γρήγορη κίνηση πήγα κοντά του και επιτέθηκα με το katana μου προς το πρόσωπό του αλλά αυτός έβαλε σαν προστασία τους γάντζους του και έτσι άφησε όλο του το σώμα απροστάτευτο
-Αυτό ήθελα να κάνεις
-Τι....
έκανα μία ''Quake Bublle'' στο χέρι και του επιτέθηκα στην κοιλιά του που είχε ως αποτέλεσμα να απελευθερώσω ένα δυνατό οστικό κύμα που τον χτύπησε και κατέστρεψε ότι υπήρχε από πίσω του.Ενώ αυτός έπεσε κάτω γεμάτος αίματα,αλλά ακόμα μπορούσε να μιλήσει και αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση
-Ξέρετε ποιος είμαι χαχαχαχαχα είμαι ο Rouga έχω 22.000.000 bounty και captain μου είναι ο Sanada,μόλις το μάθει θα έρθει και θα σας σκοτώσει χαχαχαχαχαχα είπε ενώ δεν πρόλαβε να τελείωση την πρότασή του και ο Alucard του έριξε μία κλωτσιά στα πλευρά και του είπε
-Πες μου που είναι ο captain σου θέλω να του πω κάποια λογάκια
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 30, 2013 1:52 pm

Σιγά μην σου πω, είπε και έφτυσε κάτω. Τον κλώτσησα στο πρόσωπο, έπειτα ο Pashalis τον βάρεσε μια φαπα με δύναμη.
Μίλα σκουπίδι
Όχι, έκανε με τρεμάμενη φωνή
Αυτή την φορά ήταν σειρα του Squall. Τον σήκωσε απο τον σβέρκο και τον πέταξε επάνω σε κάποια τραπέζια.
Ξαφνικά οι πόρτες του μπαρ άνοιξαν διάπλατα πριν σπάσουν. Στην πόρτα στεκόταν ένας τύπος με κόκκινα ρούχα και καφέ μαλλιά

Τελικά δεν χρειαζόταν η ανάκριση, έκανε ο Pashalis. Να το, το καμάρι της γειτονιάς μας .
Ωστε εσύ είσαι ο γνωστός Sanada..Δεν σε περίμενα τόσο χτικιάρη..Έχω ακούσει πως είχες μια άλφα δύναμη, αλλα μάλλον κάνω λάθος.
Μην στοιχηματίζεις σε αυτό...Έχει φάει κάποιο paramecia που του δίνει την δυνατότητα να μεταμορφώνει το σώμα του σε πέτρα .
Ας δούμε λοιπόν πόσο σκληρή είναι αυτή η πέτρα, είπα ενώ έβγαζα το jackal και το κατανα μου.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 30, 2013 3:25 pm

Καθώς βαρούσαμαι τον Rouga εγώ και ο Alucard για να μας πει που βρισκόταν ο captain του,μπήκε μέσα στο bar ο sanada και από πίσω του ήταν και άλλοι άνδρες μάλλον από το πλήρωμά του.Εμείς γελάσαμε αντί για να φοβηθούμε και αυτό εξέπληξε τον sanada αλλά δεν έκανε πίσω,έβγαλε τα κοντάρια του και ετοιμάστηκε για μάχη ενώ εγώ έλεγα στον Alucard την δύναμη του DF του.
{Sanada}-Είστε ηλίθιοι,με όλοι αυτή την φασαρία έρχονται οι marines στο νησί μας
-Τι,πρέπει να φύγουμε captain όσο ποιο γρήγορα γίνετε. Θυμάστε την άλλη φορά τι έγινε με τους marines και με το Warship
-Ηρέμησε Squall θα τους κανονίσουμε,μόλις τελειώσουμε με αυτό το σκουπίδι
-Με κάλυψε ο Pashalis
Είπε και ετοιμάστηκε για μάχη,αλλά πριν ξεκινήσουν ακούστηκαν να πέφτουν κοντά μας κανονιές και έτσι βγήκα έξω και είδα το warship.Τα έχασα δεν μπορούσα να το πιστέψω,πρώτον είχε έρθει αρκετά γρήγορα το warship που αυτό με άφησε άφωνο αλλά ποιο πολύ ήταν πως οι marines επιτίθονταν με κανονιές όχι μόνο σε εμάς αλλά και σε ολόκληρη την πόλη.Έτσι μπήκα μέσα στο bar και φώναξα
-Μα καλά τι κάνουνε επιτίθενται και σε αθώους πολίτες οι marines

-Ναι ήταν αναμενόμενο αφού οι marines θέλουν να με καταστρέψουν
-Τι είπες
Αυτό με εξόργισε αφάνταστα έτσι βγήκα έξω για να δω μέχρι που θα το συνεχίσουν οι marines αυτήν την αποτρόπαια πράξη τους


Last edited by pashalis hunder on Thu May 02, 2013 9:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed May 01, 2013 4:13 pm

Η τακτική των μαριν ήταν σίγουρα βρώμικη, όμως δεν περιμέναμε κάτι διαφορετικό με τον Akainu στο τιμόνι των μαριν.
Οι κανονιοβολισμοί έπαψαν, σημάδι οτι οι μαριν ετοιμάζονταν να επιτεθούν απο κοντά.
Επιτέθηκα με το σπαθί μου στον Sanada, όμως μετέτρεψε εκείνο το σημειο σε πέτρα, και το απόκρουσε. Έπειτα μου έριξε μια γροθιά και με έστειλε επάνω σε κάτι ανθρώπους που βρίσκονταν στο μπαρ
Γαμώτο, με έπιασε εκτός επιφυλακής. Είπα στον εαυτό μου. Ο Squall και ο Pashalis έκαναν να επιτεθούν στον Sanada αλλα τους σταμάτησα..
Δεν είναι της κατηγορίας σας...Αφήστε τον σε εμένα,Pashali εσυ φροντισε μαζι με τον squall να καθαρίσετε όσους ειναι εξω απο το μαγαζι ωστε μολις τελειώσω με τον τυπο απο εδω, να φύγουμε.
Εντάξει ALucard
Μάλιστα Καπετανιε
Αφού σηκώθηκα και πάλι στα πόδια μου, έβαλα μέσα τα όπλα μου.Δεν θα είχαν και μεγάλη επιτυχία έτσι κι αλλιώς.Αντί αυτών, έβγαλα τις χειροπέδες καιροσεκι που είχα κλέψει απο το προηγούμενο νησί. Το κακό ήταν πως πλέον είχε μείνει μόνο η αλυσίδα με το ένα χερούλι, όμως θα ήταν αρκετό. Τον πλησίασα τρέχοντας και τον άφησα να με χτυπήσει στο πρόσωπο με το πέτρινο χέρι του. Το χτύπημα ήταν δυνατό αλλα κατάφερα να του περάσω την αλυσίδα.. Tο πρόσωπό μου είχε σκιστεί σε αρκετά μέρη λόγο του χτυπήματος και μάλλον το κόκκαλο του αριστερού ζυγωματικού είχε ραγίσει .Πέσαμε και οι δυο στο έδαφος , εγω ζαλισμένος, και εκείνος ανίκανος να κουνηθεί .Με όση δύναμη μου είχε απομείνει, σήκωσα το πιστόλι μου και τον βάρεσα με την λαβή στο κεφάλι. Η ζαλάδα απ το χτύπημα σε συνδυασμό με την μέθη ήταν άλλο πράγμα.
Ευτυχώς. εκείνη την ώρα η πόρτα άνοιξε
Όλα έτοιμα έξω, είπε ο Πασχαλης με ένα σατανικό χαμόγελο...
Ο Squall έσπευσε να με βοηθήσει να σηκωθώ
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 02, 2013 10:18 am

Ο Alucard έστειλε εμένα και τον squall έξω από το bar για να τον αφήσουμε να παλέψει μόνος με τον sanada και ταυτοχρόνως να ''καθαρίσουμε'' λίγο το μέρος.Έτσι βγήκαμε έξω και καθώς παρατηρήσαμε πως οι κανονιές είχαν σταματήσει είδαμε μία ομάδα από πειρατές του sanada να προσπαθούν να μπουν μέσα στο bar
-Που νομίζετε ότι πάτε
{πειρατές}-Επίθεση!!!!! φώναξαν και μου επιτέθηκαν με τα σπαθιά τους αλλά ο squall με μία γρήγορη κίνηση με τα όπλα του καθυστέρησε τους πειρατές τόσο ώστε να ετοιμαστώ και να ρίξω μία μπουνιά στον αέρα και με την δύναμη του devil fruit μου να σηκώσω ένα οστικό κύμα που τους πέταξε όλους μέτρα μακριά σοβαρά τραυματισμένους.Μετά μπήκαμε μέσα στο bar και αφού είπα στον Alucard τι είχε συμβεί πήγε και τον βοήθεισαι να σηκωθεί ο squall από πεσμένος από την μάχη.
-Πρέπει να βιαστούμε οι marines έρχονται για να μας πιάσουν
-Το ξέρω,το κατάλαβα όταν σταμάτησαν τις κανονιές
-Πάμε captain πρέπει να φύγουμε
Αρχίσαμε να τρέχουμε πάλι μέσα σε μία κατεστραμμένη πόλη γεμάτο φλόγες,μου θύμισε αυτό που είχαμε περάσει στην desatoya αλλά αυτή την φορά δεν είχαμε προκαλέσει εμείς την καταστροφή αλλά οι marines που σε έκανε να σκεφτείς τελικά άμα είναι καλοί ή κακοί.
-Φτάνουμε στο λιμάνι
-Με παρέα
είπα ενώ βλέπαμε μπροστά μας μία μεγάλη ομάδα από marines να μας περιμένουν
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 02, 2013 12:16 pm

Ενω οι άλλοι όρμησαν στους μαριν, εγώ έβγαλα το Den den mushi
Drake, φέρε το πλοίο στο λιμάνι τώρα...Βαρέστε το Battleship με ότι έχουμε .Φροντίστε να είστε όσο το δυνατόν ανατολικότερα γίνεται
Μάλιστα καπετάνιε
Όρμησα και εγώ στην μάχη..Ήταν απο τις λίγες φορές που τα είχε βάλει με απλούς μαριν.
Χρησιμοποίησα το πτώμα ενός άντρα που μόλις αποκεφάλισα για ασπίδα απο τις επερχόμενες σφαίρες. Έπειτα το πέταξα προς το μέρος τους.
Πήδηξα στον αέρα και κάρφωσα το κατανα μου στο κεφάλι ενός άντρα, πάτησα στους ώμους του και αμέσως πήδηξα προς το έδαφος. Κλώτσησα κάποιον στα πλευρά ενώ ταυτόχρονα έβγαλα και το πιστόλι μου για βοήθεια.
Δίπλα μου, ο Πασχάλης και οι υπόλοιποι έδειχναν μεγάλο σθένος στην μάχη καθώς φτάναμε προς την μεριά του πλοίου

συνέχεια εδώ https://onepiece-rpg.forumgreek.com/t1522-pirate-brawl#33110


Last edited by DIRK on Thu May 02, 2013 4:07 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu May 02, 2013 1:36 pm

Αρχίσαμε και παλεύαμε με τους marines και τους είχαμε εγώ και ο squall αλλά όταν μπήκε μέσα στο ''παιχνίδι'' και ο Alucard αρχίσαμε και κάναμε πάρτι.Φαινότανε ο τρόμος στα μάτια των marines όταν αντίκριζαν τον Alucard και έτσι δεν είχαμε πρόβλημα. Όμως αντί για να μικραίνει ο αριθμός των marines όλο και αυξανόταν επειδή κοντά μας υπήρχε το warship.
-Πρέπει να κάνουμε κάτι με το Warship
-Μην φοβάσαι το έχω κανονίσει
Μετά από λίγο ξανά ακούστηκαν κανονιές,αλλά αυτή την φορά δεν ήταν του warship ήταν το πλοίο του Alucard προς το warship.
-Μου έδωσες μία ιδέα
-Τι θα κάνεις???
-Θα δεις,το μόνο που θέλω είναι να μου ανοίξεις έναν δρόμο προς το λιμάνι
Έτσι και έγινε,άρχισα να τρέχω προς το λιμάνι ,έβαλα τα δύο katana στις θήκες τους και έκανα στο δεξί μου χέρι μία ''Quake Bublle'' αλλά αυτή την φορά είχα βάλει όση δύναμη μου είχε απομείνει.Πήδηξα και εύτασα κοντά στο Warship που ήταν γυρισμένο προς τα πλάγια για να επιτεθεί στο πλοίο του alucard.Έτσι βρήκα την ευκαιρία να το χτυπήσω χωρίς να καταλάβουν από που τους ήρθε,σήκωσα ένα τόσο μεγάλο οστικό κύμα που σχεδόν έτρεμε όλο το νησί και το warship σηκώθηκε στον αέρα και έπεσε ανάποδα στην θάλασσα με μεγάλες ζημιές
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Las Camp-
Jump to: