Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 10:50 pm

Αρχίσαμε να ανεβαίνουμε το βουνό εγώ και ο marine,κανένας δεν μιλούσε και δύο ήμασταν σιωπηλοί το μόνο που ακούγονταν ήταν ο θόρυβος τον marines που ήταν στην πόλη
-Μην ανησυχείς θα τους πιάσουμε αυτούς τους γελοίους πειρατές
-Πως θα το κάνετε αυτό,μπορεί να έχουν φύγει είδη από το νησί
-Αυτό αποκλείεται,μόλις μάθαμε πως βρίσκονται στο νησί το πρώτο πράγμα που κάναμε ήταν να κλείσουμε όλους τους εξόδους του νησιού,πράγμα που σημαίνει πως βρίσκονται ακόμα εδώ κάπου κρύβονται
-Είναι δυνατοί όμως
-Δεν μας νοιάζει έχουμε την captain Hina με το μέρος μας και επίσης έχει ενημερωθεί ένα warship και έρχεται προς τα εδώ
Όταν το άκουσα μπορώ να πω πως πανικοβλήθηκα,έτσι έπρεπε να κάνω γρήγορα ότι έπρεπε να κάνω γιατί αλλιώς δεν θα είχαμε αίσιο τέλος.
-Φτάσαμε είπε ενώ άνοιγαν οι πύλες της βάσης για να μπούμε μέσα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 11:08 pm

Μπήκα μέσα στην βάση και με πήγαν κατευθείαν στους τραυματισμένους αλλά δεν είχα χρόνο γι αυτό έπρεπε να πάρω αυτά που θέλαμε αλλά δεν ήξερα που να τα βρω,έτσι έπρεπε να τα ''ψαρέψω'' από κάπου
-Marine,θα ήθελα να μου πεις κάτι είπα ενώ έβαζα επιδέσμους σε έναν τραυματισμένο
-Τι θέλεις???
-Έχω ακούσει πολλά πράγματα για την βάση σας
-Α ναι,καλά ή κακά???
-Και τα δύο
-Πες μου
-Έχω ακούσει πως κρατάτε πράγματα όπως πολλούς χάρτες από της αρχικές θάλασσες και από την GL
-Ναι έχουμε αλλά γιατί ρωτάς??? μου είπε καχύποπτα
-Έτσι, α κάτι άλλο κρατάτε κάποιο katana που ονομάζετε ''Draco orientalis ???
Τότε με στόχευσε με το όπλο του και μου είπε
-Άμα ξανά ερωτήσεις θα σου ρίξω στο κεφάλι
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 7:25 pm

-Καλά,καλά μην κάνεις έτσι εγώ απλός ήθελα να περάσει η ώρα
Είπα ενώ αυτός έβαζε το όπλο του ξανά μέσα στην θήκη του
-Πολλές ερωτήσεις κάνεις,άντε τελείωνε έχεις κάλους να γιατρέψεις
-Τελείωσα με αυτόν αλλά προτού γιατρέψω τους υπόλοιπους θέλω μία χάρη
-Τι θες???
-Πρέπει να πάρω ένα τηλέφωνο
είπα ψέματα μπας κι με πάει σε κανένα δωμάτιο για να σκεφτώ τι θα κάνω
-Το μόνο μέρος της βάσης που έχει σταθερό τηλέφωνο είναι το γραφείο της captain Hina
-Ωραία ας πάμε εκεί
-Δεν γίνετε μόνο με την άδεια της captain Hina μπορούμε να μπούμε
-Μα είναι επείγον πρέπει να πάρω τηλέφωνο
-Καλά κάτσε να πάρω ένα τηλέφωνο την captain μας
είπε κι έβγαλε ένα den den mushi από την τσέπη του...
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 10:58 pm

-Captain Hina με ακούτε
-Ναι,πες μου τι θέλεις και γρήγορα η Hina έχει δουλεία
-Ο Dr.Klok θέλει να πάρει ένα τηλέφωνο και λέει πως είναι επείγον και όπως ξέρετε το μόνο σταθερό είναι στο γραφείο σας
-Δηλαδή τι είναι τόσο επείγον η Hina ρωτάει
-Θέλω να πάρω ένα τηλέφωνο στον πατέρα μου που είναι γιατρός για να με βοηθήσει με τους τραυματίες
φυσικά είπα ψέματα γιατί ήθελα να πάω στο γραφείο της μήπως έβρισκα και τίποτα
-Η Hina συμφωνεί,όμως θα καθίσεις μόνο για 5 λεπτά κι θα είναι και κάποιος μέσα να σε παρακολουθεί
-Μάλιστα
-Μάλιστα captain
Είπαμε και έκλεισε,ενώ την αμέσως επόμενη στιγμή με οδήγησε στο γραφείο της. Παντού υπήρχαν γυάλινες ντουλάπες που μέσα υπήρχαν διάφορα πράγματα,όπως σπαθιά,ασπίδες,εικόνες,χάρτες.Τότε έπεσαν στην αντίληψή μου κάποιοι χάρτες που ήταν μέσα στην ντουλάπα κι ένα katana που κρεμόταν από τον τοίχο,δεν υπήρχε αμφιβολία ήταν το katana που έψαχνα
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 8:34 pm

Μόλις βεβαιωθήκαμε πως ο Samurai και οι μαριν έφυγαν απ το κτήριο, αλλάξαμε όλοι ρούχα και πετάξαμε τα παλιά μας μέσα στην ντουλάπα. Εγώ φόρεσα ένα μαύρο κοστούμι με άσπρο πουκάμισο και μια κόκκινη γραβάτα και έβαλα ένα ειδικό υγρό στα μαλλιά μου για να ''κολλήσουν'' προς τα πίσω .
Αφού ετοιμαστήκαμε όλοι, φύγαμε απ το κτήριο ανά δυάδες . Εγώ και ο Drake πιάσαμε τραπέζι πριν από τους άλλους στην ταβέρνα απέναντι απ την βάση.Καθώς εκείνος παράγγελνε παρατηρούσα πως 4 από τους άντρες μου πήραν ήδη θέση στις ταράτσες με τα όπλα τους. Επειδή ήταν πλέον νύχτα, θα έπρεπε να κοιτάζεις επίμονα στην ταράτσα για να τους δεις, κάτι που οι φρουροί δεν έκαναν.
Οι περίπολοι των marine περνούσαν ανά δέκα λεπτά και αποτελούταν από οχτώ άτομα. Σίγουρα θα είχαν ενταθεί με την παρουσία μας στο νησί.Το καλό ήταν πως δεν είχε σημάνει κανένας συναγερμός ούτε κάποια αναταραχή από την μεριά του κτηρίου αρα ο μικρός θα έκανε καλή δουλειά. Το θέμα ήταν πως είχε αργήσει κάπως. Ίσως θα έπρεπε να ανησυχώ γι αυτό
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 5:18 pm

Έπρεπε να κάνω γρήγορα είδα από το παράθυρο του γραφείου πως είχε ήδη βραδιάσει και πως άμα δεν βιαζόμουν θα ερχόταν το warship κι θα είχαμε ποιο πολλούς μπελάδες.Έτσι πήγα προς το τηλέφωνο το σήκωσα κι έκανα πως παίρνω,έπρεπε οιοσδήποτε να ξεφύγω από το marine που με παρακολουθούσε έτσι σκέφτηκα κάτι
-Μα αυτό το τηλέφωνο δεν λειτουργεί
-Τι,αλήθεια μισό λεπτό να ελέγξω
έτσι εγώ πήγα από πίσω και αυτός πήγε και σήκωσε το τηλέφωνο για να δει άμα δούλευε,εγώ αμέσως τον βάρεσα στον σβέρκο με το χέρι μου και αυτός έπεσε κάτω αναίσθητος.Τότε εγώ πήγα στην μία ντουλάπα κι άρχιζα να ψάχνω τους χάρτες και διάφορα άλλα χαρτιά που θα μας φαινόντουσαν χρήσιμα,έψαχνα κι έψαχνα αλλά δεν βρήκα τίποτα το σημαντικό.Ήμουν έτοιμος να τα παρατήσω αλλά τελικά βρήκα έναν χάρτη της GL
Spoiler:
έτσι τον πήρα τον έβαλα μέσα στον σάκο με τα ιατρικά είδη κι πήγα να δω το katana.Ήταν αυτό που έψαχνα ήταν το katana που ονομαζόταν ''Draco orientalis'',αυτό το κατάλαβα από την περιγραφή που μου είχε κάνει ο δάσκαλός μου παλιά δηλαδή η θήκη του katana είχε κόκκινο χρώμα κι πάνω ζωγραφισμένο έναν μαύρο δράκο,αλλά όχι έναν οποιοδήποτε δράκο.Πάνω ζωγραφισμένο ήταν ένας ασιατικός δράκος ή αλλιώς ένας drako orientalis που από εκεί πήρε το όνομά του.Τότε αφού πήρα τα πράγματα που ήθελα έπρεπε να φύγω από την βάση αλλά δεν μπορούσα πλέον άμα έβγαινα από την πόρτα θα έβλεπαν τι έκανα στον marine κι έτσι θα με έπιαναν έπρεπε να καλέσω βοήθεια γι αυτό πήρα τηλέφωνο τον Alucard
-Έλα με ακούς???
-Έλα σε ακούω γιατί άργησες τόσο πολύ???
-Μεγάλη ιστορία,θέλω την βοήθειά σου,θέλω να έρθεις να με πάρεις από εδώ
-Δηλαδή θες να επιτεθούμε στην βάση???
-Δεν υπάρχει άλλος τρόπος διαφυγής πρέπει να το ρισκάρουμε
-Τουλάχιστον έχεις αυτό που θέλω???
-Ναι το έχω
-Ωραία θα δω τι μπορώ να κάνω
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 11:29 pm

Άφησα το den den mushi στο τραπέζι και σηκώθηκα. Αυτό σήμανε την αρχή του σχεδίου. Άρχισα να περπατώ προς την πύλη απο την αριστερή μεριά, όταν εκρήξεις σημειώθηκαν στον δρόμο.
Επικράτησε πανικός. Κομμάτια απο κτήρια έπεφταν και καταπλάκωναν όσους δεν είχαν πάθει εγκαύματα - στην καλύτερη περίπτωση - . Η σκοτεινή φιγούρα μου ήταν ανεπηρέαστη απο τις κραυγές πόνου των πολιτών. Τα κόκκινα μάτια μου κοιτούσαν μόνο το κτήριο της βάσης.
Οι σκοπευτές δεν έκαναν ακόμα την κίνησή τους καθώς κινούμουν προς την βάση χωρίς να με σταματήσει κάποιος. Άλλωστε το μόνο που είχαν στον νου τους οι νεαροί , άπειροι απο τέτοια θεάματα και καταστάσεις Marine, ήταν να προσπαθούν να βοηθήσουν τους πολίτες αντί για να ψάξουν τον υπαίτιο.
Ο τόπος είχε γεμίσει καπνό και στον αέρα μύριζες ακόμα το μπαρούτι. Το σχέδιό μου πήγαινε όπως το είχα στον νου μου. Ήταν δύσκολο να δεις . Κάθισα με τη πλάτη στον τοίχο δίπλα στην πύλη . Ήλπιζα ο μικρός να καταλάβαινε πως το σχέδιο μου ήταν να βγάλω τους πάντες απ την βάση και όχι να μπω ο ίδιος μέσα. Έτσι θα δημιουργούταν όση αναταραχή χρειαζόταν για να μπορέσει να χωθεί στο πλήθος των Marine και να ξεφύγει χωρις ερωτήσεις .


Last edited by DIRK on Thu Apr 18, 2013 9:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 18, 2013 12:03 am

Έκλεισα το den den mushi και κάθισα πάνω στο γραφείο ενώ είχα δέσει στην καρέκλα τον αναίσθητο marine και κοιτούσα το draco orientalis που πλέον είχα στην κατοχή μου.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι σε έχω στα χέρια μου,έχω ακούσει πολλές ιστορίες για εσένα μονολόγησα ενώ το θαύμαζα και περίμενα τον Alucard να έρθει να με πάρει.Ξαφνικά από απέξω ακούστηκαν εκρήξεις,αμέσως σηκώθηκα και πήγα στο παράθυρο να δω τι συμβαίνει.Η πόλη καιγόταν στην κυριολεξία παντού έβλεπες φωτιές,σε δρόμους σε κτήρια παντού.Επίσης έφταναν μέχρι τα αυτιά μου ουρλιαχτά ανθρώπων που προσπαθούσαν να σωθούν από αυτό το χάος.Δεν ήξερα τι συνέβαινε είχε μείνει με το στόμα ανοικτό αλλά μέχρι που άκουσα αυτή την φράση από κάποιους marines που έφευγαν από την βάση για την πόλη ''Βρήκαμε τον Alucard αυτός μάλλον ευθύνεται γι αυτή την καταστροφή''.Τότε αμέσως κατάλαβα πως ο Alucard δεν θα ερχόταν να με πάρει,εγώ θα πήγαινα σε εκείνον,όλο αυτό είναι αντιπερισπασμός για να φύγω από την βάση.Έτσι άνοιξα την πόρτα και είδα παντού marines να τρέχουν στο διάδρομο,έτσι χώθηκα ανάμεσά τους και χωρίς να με πάρουν είδηση έφευγα ανενόχλητος από την βάση αλλά άλλο πρόβλημα είχαμε πλέον όλοι αυτοί οι marines πήγαιναν προς τον Alucard,έπρεπε να τον βοηθήσω έτσι ακολούθησα μία ομάδα marines μήπως και με οδηγήση σε αυτόν
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 18, 2013 9:24 pm

Κάτι που δεν είχα υπολογίσει μόλις περνούσε τις πύλες τρέχοντας η τουλάχιστον έτρεχε προς τα χαλάσματα πριν της βάλω εγώ τρικλοποδιά . Πριν χτυπήσει στο έδαφος έβαλε τα χέρια της μπροστά, κάτι που κατέστησε ευκολότερο το να την πιάσω απ τον λαιμό και να της φέρω το Jackal στο κεφάλι.Το ίδιο γρήγορα, έβγαλα κάποιες χειροπέδες απο την ζώνη της και τις τις πέρασα
Γεια σου και πάλι....γλύκα...
Οι άντρες μου εμφάνισαν τα όπλα τους αφήνοντας όσους marine πήραν χαμπάρι τι έγινε σύξυλους . Μερικοί απο αυτούς μάλιστα είχαν και πολίτες υπο την απειλή των όπλων. Χαμογέλασα σκεπτόμενος το πόσο έχει αλλάξει το σκεπτικό τους όσο είναι μαζί μου. Έμαθαν επιτέλους πότε έχουμε πόλεμο και πότε δεν χρειάζεται να πειράξουμε κανέναν.Αν και θα προτιμούσα μέσα μου να φύγω χωρίς να γίνει κάτι, ήξερα πως αυτό δεν ήταν εφικτό, καθώς διακινδυνευόταν το κεφάλι μου οπότε οι απώλειες ήταν αναπόφευκτες .Ότι συναίσθημα συμπόνιας υπήρχε, σβήστηκε προσωρινά, όπως τόσες άλλες φορές σε παρόμοιες περιπτώσεις
Η Hina δεν προσπάθησε να αντισταθεί .Πάνω στην ώρα ο Samurai βγήκε απ το κτήριο.


συνέχεια εδώ https://onepiece-rpg.forumgreek.com/t1469-love-hina#31004
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 18, 2013 9:50 pm

Άρχισα να τρέχω μακριά από την βάση και να κατεβαίνω από το βουνό για να πάω στην πόλη,παντού υπήρχε καπνός κι εγώ για να μην χαθώ ακολουθούσα κάποιους marines.Έτσι όπως έτρεχα στην πόλη είδα κάμποσους marines μαζεμένοι σε ένα σημείο έτσι πήγα κοντά τους.Τότε ξαφνιάστηκα,δεν περίμενα να δω τον Alucrad και το crew του μαζεμένο εκεί,αλλά ακόμα ποιο πολύ με ξάφνιασε που είδα την captain Hina πεσμένη κάτω στο έδαφος και να την κρατάει από τα μαλλιά ο Alucard
-Λοιπόν,θα μας αφήσετε να φύγουμε αλλιώς αποχαιρετήστε την captain σας τώρα
όλοι οι marines είχαν βγάλει τα όπλα και τον σημάδευαν αλλά δίσταζαν να ρίξουν προς τον Alucard φοβούμενοι μάλλον για την ζωή της captain τους
-Κατεβάστε όλοι τα όπλα σας δεν κάνει πλάκα
-Dr.Klok????
-Μικρέ τα κατάφερες
-Αυτός δεν είναι ο Dr.Klok ηλίθιοι ο Samurai Pashalis είναι
Τότε έβγαλα τον χάρτη από το σακίδιο και τον πέταξα προς τον Alucard
-Ορίστε ο χάρτης σου
-Σε ευχαριστώ μικρέ, πάμε τώρα να φύγουμε από εδώ πέρα
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [ΑΡΧΗ-Τιμωρία απο χάσημο Boss]Agreement with Marines...Going back to East Blue , Burvy's Plan[ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Spartan Pirates: War Kingdoms....Part 1 {Διεγραμμένος Χαρακτήρας}
» The Black Cat Pirates [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Διπλη] Οι Woonan Pirates και το Onrac Kingdom! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Desatoya-
Jump to: